اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
    قيمت الان ١١٨٧ ديده شدن ١١٧٧ قطعي شده
    اينم ده دلار
    فکر میکنید قیمت برگرده؟حد ضررتون روی چنده؟؟!!

نظر

• كسي كه حرف از قطعيت در بازار ميزنه بايد بدانيد سرشته ايي از اين بازار نداره اين يك نكته آموزشي حتما بياد داشته باشيد چيزي به نام قطعيت در بازار احتمالات وجود نداره

اما چيزي كه وجود داره اينه كه من ميتونم به قطعيت بگم 200 پيپ از سودم گارانتي شد فقط همين

فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط مسعود رهجو نمایش پست ها
        كسي كه حرف از قطعيت در بازار ميزنه بايد بدانيد سرشته ايي از اين بازار نداره اين يك نكته آموزشي حتما بياد داشته باشيد چيزي به نام قطعيت در بازار احتمالات وجود نداره

اما چيزي كه وجود داره اينه كه من ميتونم به قطعيت بگم 200 پيپ از سودم گارانتي شد فقط همين

کاملا درست میفرمایید. میشه لطفا نمودارتون رو طوری قرار بدید که اعداد مشخص باشه. ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط sofe نمایش پست ها
          فکر میکنید قیمت برگرده؟حد ضررتون روی چنده؟؟!!
          حقیقتا من انس رو براساس یورو دنبال میکنم یعنی 955 فروختم برای 945 و حد ضرر هم طبیعتا 965 یا 970 بیشتر نمیتونه باشه ولی چون کلا ارزهای طرف دلار کلاهبرداری است پوزیشن دلاری انس استاپ خورده اعداد رو هم از چارت یورو معادل دلاری شو گفتم
          در جواب رفیقمون که میگن بنده چیزی از بازار نمیدونم میتونم بایک حساب دمو متصل به متاکوست میزان کار بلدی رو با هم دیگه مقایسه کنیم
          ضمنا اینقدر بلد هستم که بدونم با یک اندیکاتور تو این بازار نمیشه کسب سود کرده
          اصلا چطوره با سیستم اعجاب انگیز پت فایندرشون با بنده که کار بلد نیستم یک مسابقه ترتیب بدن
          ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 11-18-2014, 03:00 PM

نظر

• سلام
            ببخشید انس یورو چرا من تو متا ترید5 ندارم
            اون کجاست
            فقط xauusd دارم انس رو دلار
            میخواستم ببینم xaueur کجا و چطوری بیارم
            چون یه جا دیگه خوندم معامله انس یورو خیلی سیفتر و کم ریسکتر است.
            لطفا راهنماییم کنید مرسی

نظر

• فروم خیلی وقته بعد از بالا اومدن و باز کردن چند صفحه بعد از چند دقیقه دیگه هیچ صفحه ای باز نمیکنه و با رفرش کرد تا 6 ساعت ارور میده(هم سیستم خونه، لپ تاپ خانومم، و سیستم مغازه به همین روال هست)

طلا از دید مبتدیانه
              نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها

یا حق
              چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط lida110 نمایش پست ها
                سلام
                ببخشید انس یورو چرا من تو متا ترید5 ندارم
                اون کجاست
                فقط xauusd دارم انس رو دلار
                میخواستم ببینم xaueur کجا و چطوری بیارم
                چون یه جا دیگه خوندم معامله انس یورو خیلی سیفتر و کم ریسکتر است.
                لطفا راهنماییم کنید مرسی
                در این دو تایم نمودار طلا به دلار و طلا به یورو رو هم انداختم. فکر نکنم فرق خیلی محسوسی داشته باشه
                http://www.mql5.com/en/charts/264671...-forextime-ltd
                http://www.mql5.com/en/charts/264677...-forextime-ltd
                بنظرم اصلا فرقی ندارن!

نظر

• تحلیل همگانی طلا

نوشته اصلی توسط sofe نمایش پست ها
                  در این دو تایم نمودار طلا به دلار و طلا به یورو رو هم انداختم. فکر نکنم فرق خیلی محسوسی داشته باشه
                  http://www.mql5.com/en/charts/264671...-forextime-ltd
                  http://www.mql5.com/en/charts/264677...-forextime-ltd
                  بنظرم اصلا فرقی ندارن!
                  با ساعت صفر مقايسه ميكنم
                  ساعت صفر بروكر من قيمت به يورو ٩٥٣ بوده اين ورود يورو
                  ساعت صفر بروكر قيمت دلاري حدود ١١٨٦ بوده اين ورود دلار
                  حالا هدف در يورو ٩٤٥ و در دلار ميشه ١١٧٧
                  حالا با ريسك فرضا ١٥ واحدي
                  چون تفاوتي نداره با يك دلار تغيير قيمت شما ١٠٠ دلار سود و ضرر ميكنيد و با يك يورو تغيير هم همان ١٠٠ دلار اكويتي تغيير ميكنه
                  حالا شما در خريد دلار به انس با ١٥٠٠ دلار قبول ضرر استاپ ميخوريد در حاليكه در خريد يورويي
                  تا كنون حداكثر ضرر شما ٨٠٠ دلار بوده و استاپ هم نخورديد
                  متعاقبا اوني كه شما گذاشتي كوريليشن است و نمودارها با يك فرمول اصلاح ميشود
                  اگر پوند بو يورو رو هم رو هم بندازي تفاوت چنداني نمبيني
                  ضمنا انس دلاري كف ١١٨٠ رو شكسته ولي يورويي كف ٨٥٧ نشكسته

mql5 account number 66214
                  ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 11-18-2014, 05:53 PM

نظر

• فروش XAUEUR همون فروش XAUUSD + خرید همزمان EURUSD هست و هیچ فرقی با هم ندارند !!!
                    در حقیقت در معامله فوق یک بار دلار میخرید و در معامله بعدی دلار میفروشید ! چیزی که باقی میمونه XAUEUR sell هست .

نظر

• به نظر بنده روند بلند مدت انس همچنان نزولی است...

پیش بینی بنده این است که انس تا حدود 600 تا 700 دلار نزول میکند و بعد از آن صعود بلند مدت خود را آغاز خواهد کرد

این پست شماره 1211 به عنوان یادگاری در تاپیک تحلیل همگانی طلا

نظر

• تحلیل همگانی طلا

نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
                        فروش XAUEUR همون فروش XAUUSD + خرید همزمان EURUSD هست و هیچ فرقی با هم ندارند !!!
                        در حقیقت در معامله فوق یک بار دلار میخرید و در معامله بعدی دلار میفروشید ! چیزی که باقی میمونه XAUEUR sell هست .
                        شما درست ميگي ولي استاپ من نخورد
                        در صورتيكه قيمت رو در تايم صفر بروكر يكي كرديم
                        نميگم ٩٥٥ همون ٩٥٣ هم اگر حساب كنيد و استاپ رو ٩٦٥ بزاريد
                        بازم استاپ دلاري ها خورد
                        بعد هم تمام ارزهاي طرف دلار همينه
                        مگه يورو دلار يكطرفش دلار نيست اونم شادو ميزنه
                        شايد تصور من غلطه
                        ولي من ارز يا كالا طرف دلاري رو واردش نميشم
                        بعد هم امتحان كردنش با يك حساب دمو كه چيزي ازتون كم نميكنه تست كنيد
                        در ثاني تو غير دلاري ها ادم جرات ميكنه پوز اضافه كنه ولي تو دلاري ترس داره
                        مثلا بين ورود و استاپ يك حجم ديگه هم ميريم
                        به همون نقطه ورود اول هم برسه سود رو سيو كردي و پوز اول رو ريسك فري ميكني

mql5 account number 66214
                        ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 11-18-2014, 09:02 PM

نظر

• احتمال اینکه 1207 بایان موج c و62%موج 5 باشد بسیار است .در صورت رد نکردن به سمت بالا میتوان به تارگتهای 1162 .1137و1102 خوشبین بود

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
                            به نظر بنده روند بلند مدت انس همچنان نزولی است...

پیش بینی بنده این است که انس تا حدود 600 تا 700 دلار نزول میکند و بعد از آن صعود بلند مدت خود را آغاز خواهد کرد

این پست شماره 1211 به عنوان یادگاری در تاپیک تحلیل همگانی طلا

اینکه طلا ریزش سنگین داره همه میدونند ، مرد اونی که بگه دقیقا از کجا این ریزش سنگین شروع میشه؟

بنظر من طلا حداکثر تا 950ریزش داره از این پایینتر نمیره.
                            تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
                            http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

• نوشته اصلی توسط r-kamyab نمایش پست ها
                              اینکه طلا ریزش سنگین داره همه میدونند ، مرد اونی که بگه دقیقا از کجا این ریزش سنگین شروع میشه؟

بنظر من طلا حداکثر تا 950ریزش داره از این پایینتر نمیره.
                              درود
                              شب دوستان به خیر
                              به نظر بنده در بلند مدت ما یک صعود تا 1450-1470 را داریم و بعد از رویت این محدوده احتمال ریزش اصلی انس را می دهم

نظر

• اهداف صعودی و نزولی طلا در تایم 4 ساعته

امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

پردازش ...
                                X