اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط ali-66 نمایش پست ها
    سلام

بنظرتون می تونه نقطه خرید باشه؟

بنظرم پتانسیل بالا رفتن را هنوز داره .

نظر

• نوشته اصلی توسط ali-66 نمایش پست ها
      بنظرم پتانسیل بالا رفتن را هنوز داره .

سلام

طلا به 1294 رسید .
      هدف بعدی می تونه 1303 باشه که البته برای رسیدن بنظرم حتما نیاز به اصلاح و استراحت خواهد داشت مگر اینکه خریداران عجله داشته باشن.

ارادت.
      ویرایش توسط ali-66 : https://www.traderha.com/member/23878-ali-66 در ساعت 05-31-2019, 12:33 PM

نظر

• سلام

خیلی عالی و با قدرت 1303 را هم دید.
        از سمت بالا خیالم کمی راحت شد و احتمال صعود بیشتر از این بنظرم خیلی کم خواهد بود.
        با این ذهنیت تا 1238 بیشتر دوست دارم در صف فروشنده ها باشم تا خریدار.

نظر

• نوشته اصلی توسط hessamfx نمایش پست ها
          [ATTACH=CONFIG]5995[/ATTACH]
          نظر من.....
          تایم daily
          .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• میشه بلند مدتی این شکلی هم نگاه کرد.

ویرایش توسط hessamfx : https://www.traderha.com/member/10721-hessamfx در ساعت 06-01-2019, 11:38 AM

نظر

• حرکت خوب نزولی در طلا...

قیمت روی حمایت...

انتظار برای واکنش خریداران...

انتظار برای چرخش قیمت به دور خط تعادلی و تریگر خوردن نزول قیمت...

طعمه خسته شده و اگر اخرین تلاشش را نکند گرگ ان را خواهد بلعید...

نظر

• در تایم هفتگی شاهد برخورد به مقاومت بودیم و انتظار شکسته شدنش رو میشه داشت.
                .
                .
                .
                .
                .

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
                  حرکت خوب نزولی در طلا...

قیمت روی حمایت...

انتظار برای واکنش خریداران...

انتظار برای چرخش قیمت به دور خط تعادلی و تریگر خوردن نزول قیمت...

طعمه خسته شده و اگر اخرین تلاشش را نکند گرگ ان را خواهد بلعید...
                  طعمه اخرین تلاش خود را کرد و گریخت...

خریداران وارد شدند...احتمال ایجاد یک سقف دیگر...

نظر

طعمه اخرین تلاش خود را کرد و گریخت...

خریداران وارد شدند...احتمال ایجاد یک سقف دیگر...
                    سقف جدید زده شد...

نکته : اناتومی موج ( قانون الیوت ) به صورتی بود که بسیار گول زننده بود...بعد از یک موج نزولی پرشتاب و اصلاح قیمت بصورت همپوشانی موج ها باشیب ارام بسیاری از تریدرها را فریب داد و استاپ بسیاری خورده شد...

بنابراین این بازار همانطور که گفته شد منطق دیگری به جز همه مواردی که تاکنون گفته شده است دارد...
                    ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 06-08-2019, 08:21 AM

نظر

سقف جدید زده شد...

نکته : اناتومی موج ( قانون الیوت ) به صورتی بود که بسیار گول زننده بود...بعد از یک موج نزولی پرشتاب و اصلاح قیمت بصورت همپوشانی موج ها باشیب ارام بسیاری از تریدرها را فریب داد و استاپ بسیاری خورده شد...

بنابراین این بازار همانطور که گفته شد منطق دیگری به جز همه مواردی که تاکنون گفته شده است دارد...
                      نوشته اصلی توسط fxcma نمایش پست ها
                      خوب تا اینجا متوجه شدید که هرچه مطالعه کردید یک مقدمه ای بیش برای بازار نبوده و از نظر سواد در حد یک کلمه بیشتر جلو نرفتیم و می بایست تحقیق کرد و به سطح خیلی بالای رسید و الیوت الیوت که سر زبونا هست و کتب های متعدد چاپ شده در حد همین یک کلمه هست و همونم خیلی از افراد قادر به درکش نیستند برسد همونو پیاده کنند و به مراحل دیگری برسند؟

پس چطور انتظار سود دارید؟ چطور انتظار بازدهی مثبت دارید؟ چطور انتظار دارید به 5% برندگان بازار بپیوندید؟

پس یک نصیحت از جانب حقیر به این افراد که همش دم از نشدن میزنند: با کمال احترام لطفاً ساکت (خفه) شوید و مزاحم کار کسی نشوید و هر زمان از نظر علمی به درجه تسلط رسیدید آنگاه نظر بر روی آن سبک و سیاق دهید و دوستانی که در همان حد علمی دارند و زمان و وقت میگذارند و دو مطلب را قلم میزنند احترام بگذارید
                      . هر زمان بر اصول اولیه معامله گری مسلط شدید ( تکنیکال، بنیادی، مدیریت ریسک و سرمایه، روانشناسی خرد و جمعی، تحلیل انتظارات و تحلیل بین بازاری) و نتوانستید سودگیری کنید آنگاه حرف پراکنی کنید. شما در حد یک کلمه هم بازار نمیدانید (خطابم با این افرد وراج و صرفاً بار منفی انتقال می دهند هست و جسارت بنده را ببخشید)
                      .
                      ..
                      .
                      .
                      .
                      .فکرکنم یک دوئل بین شما برقرار بشه بد نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط WINNER نمایش پست ها
                        .
                        ..
                        .
                        .
                        .
                        .فکرکنم یک دوئل بین شما برقرار بشه بد نیست
                        سلام
                        هر دو یک نظر مشابه در باره قانون الیوت ( به سبک معمول ) دارند.
                        پس
                        دوئل برای چه؟

باید با همفکری پیشرفت کنیم
                        نکات مثبت را ببینیم.
                        ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 06-08-2019, 07:27 PM

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
                          سلام
                          هر دو یک نظر مشابه در باره قانون الیوت ( به سبک معمول ) دارند.
                          پس
                          دوئل برای چه؟

باید با همفکری پیشرفت کنیم
                          نکات مثبت را ببینیم.
                          نظر مشابه کدوه عزیز
                          یکی گفته الیوت جواب نمیده و اونیکی گفته سایلنت چون بلد نیستید جواب نمیده!!!!!
                          این یعنی نظر مشابه
                          خوب بیان حرفهاشون را ثابت کنن دیگه و این میشه دوئل
                          ---------------------------------------------
                          من خودم حاضرم با هرکی بخواد دوئل کنم
                          ---------------------------------
                          نکات مثبت را ببینیم هم خوبه ولی باید طرف هم بپذیره
                          وقتی نقاط مثبت را میگیم هم که در تاپیک طلایی بولد میکنی پست هارا
                          ====================
                          http://traderha.com/threads/900-%D9%...l=1#post207259
                          در مورد این پست شما چند نکته مثبت بگم به قول شما:
                          روی جفت ارزهایی که ترید میکنی من اصلا موقعیت نمیگیرم وقتی 55 درصد بازار یورو دلاره برای چی سراغ این جفت ارزها که اصلی هم نیستن بریم
                          راه موفقیت اینه که تنها با یک جفت ارز کار کنی و وقتی جواب گرفتی گسترش بدی پلن را
                          2.از نظر یک اساتید آماری برای آزمایش یک جامعه آماری نیاز به 20 نمونه هست پس با پلنت 20 تا نمونه تست کن اگر درصد موفقیت توزیع نرمال شد پلنت را ادامه بده و الا رها کن
                          3.دنبال تحلیل های دیگران نباش
                          4.u/c را خریدی a/c را نفروش دیگه
                          بقیه اش هم بماند

نظر

نظر مشابه کدوه عزیز
                            این یعنی نظر مشابه
                            ====================
                            روی جفت ارزهایی که ترید میکنی من اصلا موقعیت نمیگیرم وقتی 55 درصد بازار یورو دلاره برای چی سراغ این جفت ارزها که اصلی هم نیستن بریم
                            راه موفقیت اینه که تنها با یک جفت ارز کار کنی و وقتی جواب گرفتی گسترش بدی پلن را
                            2.از نظر یک اساتید آماری برای آزمایش یک جامعه آماری نیاز به 20 نمونه هست پس با پلنت 20 تا نمونه تست کن اگر درصد موفقیت توزیع نرمال شد پلنت را ادامه بده و الا رها کن
                            بقیه اش هم بماند
                            خیلی جوانی

نظر

نظر مشابه کدوه عزیز
                              این یعنی نظر مشابه
                              ====================
                              بقیه اش هم بماند
                              از استاد آمارت بپرس
                              توزیع آماری تعداد شیرها در پرتاب سکه ( موفقیت در شیر و خط ) در یک نمونه 20 تایی چیست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
                                از استاد آمارت بپرس
                                توزیع آماری تعداد شیرها در پرتاب سکه ( موفقیت در شیر و خط ) در یک نمونه 20 تایی چیست ؟
                                وقتی راه ورود علم را بگیری به سمت نادانی خواهی رفت پس گوش کن
                                فرض کن شما در دوره های فصلی بخوای روی پلنی ترید کنی (هر فصل سه ماه)
                                اگر دیلی تریدر باشی لا اقل روزی یک ترید هم بگیری (به فرض) میشه 60 ترید در هر فصل
                                و در هر سال 240 ترید
                                اولا براورد سود و زیان هر فصلت میتونه نتیجه پلنت را بگه
                                ولی
                                بر به فرض که شما در پایان هر فصل پلنت را کاستومایز کنی (بر اساس نظر علما باید در پایان هر ماه پلن را بررسی و اصلاح کنی-من بعد هر ترید این کار را میکنم!)
                                جامعه آماری هر فصلت میشه 60 نمونه ترید، من اگر درصد موفقیتم در هر فصل زیر x باشه پلن را بررسی موشکافانه میکنم برای رفع خطا و تا زمانیکه با بکتست و نتونم دلیل خطا را بیابم تریدی نمیکنم....
                                x برای من حدود 5 درصد خواهد بود که اون هم تنها باید مربوط به خطای انسانی باشه!!!
                                ولی شما بر اساس نمونه گیری برای پذیرش روش تریدت باید در هر فصل 20 تا 25 ترید را تصادفی انتخاب کنی و اگر طبق شرایطی (مثلا مستقل بودن هر ترید از دیگری و.....)در صد موفقیت در این نمونه کمتر از x باشه پلنت آب توشه و.....
                                =========
                                اساتید شما در بازار میگن وقتی میتونیم بگیم درصد موفقیت در پرتاب سکه برای هر طرف 50 هست که جامعه آماری ما بزرگ باشه و بشه مثلا 1000 بار سکه را پرتاب کرد پس به قول مارک داگلاس (در آخرین کورسهای مزخرفش!!!)یک پلن انتخاب کن و به نتیجه فکر نکن و فقط ترید کن !!!!!کاملا غلط هست و این تنها راهی است برای پر کردن جیب بروکر و 1 درصد برنده بازار و.....
                                ========
                                مطالب زیاد هست و البته اگر بخواهم بر اساس رسم الخط شما بنویسم بهتر شاید این بود که کلا جوابی ندم ولی خوب...
                                =========
                                متفاوت فکر کن والا بازنده ای
                                مهم نیست بتونی جواب من را بدی ولی برای موفقیت باید همه چیز را جور دیگر ببینی و خرق عادت کنی
                                ========
                                گاهی آنچه پیر در آینه میبیند خزعبلی بیش نیست والا وضع جامعه ما الان بهتر از این بود
                                =========
                                جوان باش و عاقل وگرنه در نادانی به پیری میرسی و افسوس چاره ای نخواهد داشت
                                ========
                                بدرود
                                ویرایش توسط WINNER : https://www.traderha.com/member/21188-winner در ساعت 06-09-2019, 09:35 PM

نظر

پردازش ...
                                X