اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ظاهرا طلا روزهای کم نوسانی در پیش دارد
    فایل های پیوست شده

نظر

• لیدا جان من نمیدونم حجم معامله شما و میزان کل سرمایتون در فارکس چقدر هست اما من تا حالا چند بار بخاطر اینکه اجازه دادم حد ضررم زیاد بشه و اینکه امید داشتم پولم برگرده کل پولم را از دست دادم و کال شدم.
      بنظرم با برگشت قیمت رو به بالا شما هم حد ضررتون را کمتر بکنید و در صورتی که دیدید قیمت میخواد دوباره ریزش بکنه با ضرر کمتر معاملتون را ببندید که خیلی بهتر از کال شدن هست.
      موفق باشید.
      زندگی بهانه ایست برای شاد بودن

نظر

• نوشته اصلی توسط rezakh نمایش پست ها
        لیدا جان من نمیدونم حجم معامله شما و میزان کل سرمایتون در بازار تبادلات ارزی چقدر هست اما من تا حالا چند بار بخاطر اینکه اجازه دادم حد ضررم زیاد بشه و اینکه امید داشتم پولم برگرده کل پولم را از دست دادم و کال شدم.
        بنظرم با برگشت قیمت رو به بالا شما هم حد ضررتون را کمتر بکنید و در صورتی که دیدید قیمت میخواد دوباره ریزش بکنه با ضرر کمتر معاملتون را ببندید که خیلی بهتر از کال شدن هست.
        موفق باشید.
        -----------------------------------------------------------
        سلام عزیزم.
        مرسی از راهنماییتون .اما عزیزم من رو 1270 بای زدم و الان چند وقت است که رو منفی ام . اما حساب کردم تا کال شدن هنوز یکم فاصله دارم اگه طلا زیر 1140 و اینا بره مرز کال واسم. اما عمرا فکر نمیکنم برسه چون هزینه استخراج طلا بیشتر است وخدا کنه نرسه و بره بالا.
        اما رو پیشنهاد شما قبلا فکر کردم اما مشکل اینجاست که اگه قبول کنم و با ضرر ببندم دیگه نمیتونم یک دهم طلا هم بخرم وکلا دیگه هیچی همه سرمایه و آبروم دیگه میره.این هست که فکر کردم یکم دیگه صبر کنم اگه این طور که بعضی از دوستان عزیزم چند هفته قبل گفتند طلا خدا کنه به 1270 میرسه و باید یکم دیگه صبر کنم. پس ترجیح میدم صبر کنم تا اینکه خودم خودم رو بیچاره کنم اگه کال شدم که دیگه ادامه نمیدم و میرم ولی اگه خدا کنه طلا به 1270 رسید و نجات پیدا کردم این دفعه دیگه دقت میکنم وتا مطمئن نشدم خرید نمیزنم و خوب از چند نفر میپرسم .مرسی از راهنمایی و کمکتون.مرسی
        --------------------------
        راستی دلم واسه اقای کارون عزیزم هم تنگ شده چند وقت هست دیگه تحلیل نمیزنن چی شده کسی ازشون خبر داره.مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط lida110 نمایش پست ها
          سلام عزیزم.
          مرسی از راهنماییتون .اما عزیزم من رو 1270 بای زدم و الان چند وقت است که رو منفی ام . اما حساب کردم تا کال شدن هنوز یکم فاصله دارم اگه طلا زیر 1140 و اینا بره مرز کال واسم. اما عمرا فکر نمیکنم برسه چون هزینه استخراج طلا بیشتر است وخدا کنه نرسه و بره بالا.
          اما رو پیشنهاد شما قبلا فکر کردم اما مشکل اینجاست که اگه قبول کنم و با ضرر ببندم دیگه نمیتونم یک دهم طلا هم بخرم وکلا دیگه هیچی همه سرمایه و آبروم دیگه میره.این هست که فکر کردم یکم دیگه صبر کنم اگه این طور که بعضی از دوستان عزیزم چند هفته قبل گفتند طلا خدا کنه به 1270 میرسه و باید یکم دیگه صبر کنم. پس ترجیح میدم صبر کنم تا اینکه خودم خودم رو بیچاره کنم اگه کال شدم که دیگه ادامه نمیدم و میرم ولی اگه خدا کنه طلا به 1270 رسید و نجات پیدا کردم این دفعه دیگه دقت میکنم وتا مطمئن نشدم خرید نمیزنم و خوب از چند نفر میپرسم .مرسی از راهنمایی و کمکتون.مرسی
          راستی دلم واسه اقای کارون عزیزم هم تنگ شده چند وقت هست دیگه تحلیل نمیزنن چی شده کسی ازشون خبر داره.مرسی
          سلام

تصور من اینه که قبل از اینکه طلا به سمت 1140 بره باید به سمت 1240 بره !

امیدوارم این تحلیل درست باشه و بهتون کمک کنه
          در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

سلام عزیزم.
            به نظر من بهتره نيمي از پوزيشن هاتون رو هچ كنيد
            يعني اگر يك لات باي داريد نيم لات سل بگيريد
            بعد اگر رفت بالا كه نيمي از پوزها رو با سود بستيد و نيمه ديگر رو با معدل گيري از مخمصه در بياريد
            اگر ريخت تا كال شدن فاصله بيشتري ميگيريد
            تصور من اينه كه انس ١٠٥٠ دلاري به راحتي ديده خاهد شد

نظر

• به نظر می رسد محدوده 1174-1175 قیمت نسبتا امنی برای بستن پوزیشن های فروش باشد.
              فایل های پیوست شده

نظر

• 21 آوریل. تایم هفتگی طلا.به نظر نمی رسد قیمت به پایین تر از محدوده 1140
                برسد چون توجیه فوندامنتال ندارد. ولی از نظر تکنیکال حداقل تا محدوده 1110-1115 می تواند ریزش کتد.
                فایل های پیوست شده

نظر

سلام عزیزم.
                  لیدا جان این طرز تفکر در بازار فارکس مساوی شکست هست. بازار نه براش سرمایه کسی مهمه نه آبروش ، بازار کار خودش را میکنه

نظر

• سلام

این هفته بازار توجه اش به 24 اوریل هست روزی که یونان با وزیران اتحادیه اروپا جلسه دارد که ایا یونان توانایی پرداخت بدهی های خود را دارد یا خیر ؟؟؟؟؟؟

فعلا انس روی مقاومت 1210 و حمایت 1190 معطوف هست تحولات اخیر ممکنه باعث خروج یونان از جرگه اتحادیه اروپا شود .

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                      به نظر من بهتره نيمي از پوزيشن هاتون رو هچ كنيد
                      يعني اگر يك لات باي داريد نيم لات سل بگيريد
                      بعد اگر رفت بالا كه نيمي از پوزها رو با سود بستيد و نيمه ديگر رو با معدل گيري از مخمصه در بياريد
                      اگر ريخت تا كال شدن فاصله بيشتري ميگيريد
                      تصور من اينه كه انس ١٠٥٠ دلاري به راحتي ديده خاهد شد
                      -------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام به دوستان عزیزم و مرسی از راهنمایی و کمک همگی.
                      اما دوست خوب و عزیزم من نمیتونم پیشنهاد شما رو که گفتید هج کنم اجرا کنم چون همش یک دهم لات طلا بای زدم و دیگه نمیتونم نصف کنم اما روشی که گفتید میخوام یاد بگیرم و خوب نفهمیدم چی میشه .شما گفتید مثلا اگه یه نفر یک لات طلا بای بزنه و منفی بشه . بعدا دوباره نیم لات طلا رو سل بزنه .من نمیفهمم اگه این کار رو بکنه مگه باعث نمیشه که نیم لات رو با منفی بسته و الان نیم لات فقط طلا داره و از حسابش کم میشه واین که فایده نداره. میشه خواهش کنم از شما یا دوستان دیگه یکم واسم توضیح بدین خیلی خلاصه و کاربردی که گیج نشم.مثال هم واسم بزنید.
                      -------------------------------
                      عذر خواهی میکنم اگه مزاحم دوستان میشم ولی آخه دیگه هیچکی تحلیل طلا نمیزاره و من از این موقعیت سو استفاده کردم سوال بپرسم.
                      ------------------------------------------
                      یه سوال دیگه هم دارم کسی از عزیزان میدونه تکلیف این طلا چی میشه بالاخره بالا میره یا میاد پایین .هم گیج شدم وهم استرس دارم-
                      ---------------------------------
                      یه سوال آخر هم دارم کسی تو این سایت یا سایتهای دیگه کجا روزانه نفت و نقره رو تحلیل میزان .میخوام یکم نگاه کنم و یاد بگیرم.چی به چیه اگه لینکش لطف کنید که خیلی ممنون میشم.مرسی از دوستان عزیزم و تشکر از سایت و مدیران عزیز سایت.مرسی

نظر

• با سلام خدمت شما لیدا خانم و سایر دوستان.
                        علت اینکه بنده مدتی در مور اونس طلا تحلیلی نمیذارم به خاطر پیچیده شدن شرایط طلاست. طلا دیگه چندان جذابیتی برای سرمایه گذاری نداره. حداقل طی این چند هفته اخیر شرایط بازار جهانی اینو ثابت کرده تمایل به معاملات طلا مثل سابق نیست. علت عمده اشم بر می گرده به نگرانی نسبت به افزایش نرخ بهره آمریکا طی چند ماه آینده. هر بار هم که به جلسات فدرال رزرو نزدیک میشیم نوسانات دلار و در نتیجه نوسانات طلا معامله گران رو بیشتر نگران می کنه. هفته آینده هم جلسه فدرال رزرو آمریکاست هر چند که در این جلسه هم نرخ بهره همچنان ثابت می مونه ولی بیانیه فدرال رزرو و اظهارت خانم یلن رئیس بانک مرکزی امریکا روی اونس طلا تاثیر قابل توجهی میذاره و احتمال نوساناتی در حد و حدود 50 دلار بالا و پایین در این مدت وجود داره. بهتر بود شما زمانی که طلا دو بار به قیمت 1220 دلار نزدیک شده پوزیشنتون رو می بستین و با چندین بار فرصت خرید و فروش در محدوده 1180 الی 1190 این ضرر رو جبران می کردید. شاید اگر این کار رو می کردید تا به حال علاوه بر جبران خسارت سود هم می کردید.

بنده فعلا طلا رو تا هفته آینده نزولی ارزیابی می کنم. تحلیل من فعلا اینه قیمت اگر کف 1182 رو بشکونه احتمال نزول تا سطوح 1173 دلار و بعد از پولبک صعودی تا محدوده 1200 بر می گرده و بعد دوباره یه ریزش تا محدوده 1160 و شاید هم پایینتر. این تحلیل تا زمانی که قیمت از 1210 دلار بالاتر نره معتبره.

انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• طلا تا 1230 میره بالا اونجا ببندینش

نظر

• آخه عزیزم اولا که پیش بینی طلا اونم قیمت دقیق تقریبا غیر ممکن و ما با تکنیکال فقط محتمل ترین حالات را حدس می زنیم

اما یک اصول ساده ای هم هست مثلا سقف روزانه 1224
                            اگه طلا 1224 را رد کرد شما تازه باید به فکر خرید باشید نه فروش

نظر

• لیدا جان تعداد زیادی از تحلیلهای طلا در این سایت در قسمت تحلیلهای شخصی اعضا انجام میشه بنابراین شما باید همه پستها را بخونی

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsennasirian نمایش پست ها
                                آخه عزیزم اولا که پیش بینی طلا اونم قیمت دقیق تقریبا غیر ممکن و ما با تکنیکال فقط محتمل ترین حالات را حدس می زنیم

اما یک اصول ساده ای هم هست مثلا سقف روزانه 1224
                                اگه طلا 1224 را رد کرد شما تازه باید به فکر خرید باشید نه فروش
                                اگر این رد کردن ها جواب میداد که از لایه میله های زندان قارکس همه رد میشدیم میبینی کسی رد نشده هنوز.بقول شما 1270 قیمت رد شده بعد اومده پایین اصلاح بزنه ایشون 1270 مجدد گرفته که میبینیم طلا ریخته پایین .پس همیشه رد شدن جواب نمیده

نظر

پردازش ...
                                X