اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

فایل های powerpoint - pdf آموزشی الگوهای هارمونیک (پرستو میری - امیر حسام میری)

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط hesam forex نمایش پست ها
    gbpjpy

به عکس توجه بفرمایید

چگونه می شه در این بازار رنج هم سود گرفت.

دوستان عزیز عکس دیگری از ترید را خدمت شما ارائه می دهم

این ترید روی یک حساب دیگر بر روی جفت ارز gbpjpy صورت گرفته که یادم رفته بود قبل از عکس اول بگذارم ترید درست درسقف بازار در ساعت 10:13 صورت گرفته این پوزیشن بسیار عالی عمل کرده و مثل عکس اول که درساعت 11:27 ترید انجام شده ، نرخ هرگز به این منطقه نرسیده نکته ایی درساعت این عکس و عکس قبلی نهفته است بد نیست روش فکر کنید

نظر

نوشته اصلی توسط matin نمایش پست ها
      با سلام

جناب اقای میری من پی دی اف را براحتی دانلود کردم ولی فایلهای اموزشیتون برای دانلود مشکل دارن لطفا لینک قابل دانلود را معرفی کنید.

با تشکر
      باسلام
      کدوم فایل اموزشی قربان؟
      چون یادمه جناب اقا مصطفی عزیز مرتب زحمت دانلود این فایل ها رو می کشیدند

نظر

نوشته اصلی توسط parastoo22 نمایش پست ها
        با سلام و درود
        جواب سوالات را نمیدانم. امکان داره جوابش را زحمت بکشید، بذارید؟
        با سپاس

باسلام خدمت شما و همه دوستان

توضیح راه حل سئوالات ، فوت کوزه گری کار بنده است قول نمی دم راه حل مسئله رو بگم بلکه تنها جواب رو میذارم
        من دلم می خواد دوستان هم دراین زمینه فکر کنند
        چه بسا بهتر از من بتونن به ریزه کاری های بازار پی ببرن
        حرف من و نیت من از ارائه این سئوالات ، تنها این بود که می خواستم بگم شاید سالها است عادت کردیم همون روشهای اموزشی قبلی بازار رو درپیش بگیریم وهرزمان که فقط مقلد یک روش باشیم خلاقیت از بین می ره و دیگه فکر کردن یادمون میره .من به هیچ وجه روشهایی مثل گن و الیوت و هارمونیک و هر روش دیگه ایی رو نقض نمی کنیم و هر کدوم به نوبه خودشون عالی هستن. فقط می خوام بگم به همون روشهای قبلی اکتفا نکنیم و خودمون هم خلاق باشیم و دیدمون رو به بازار عوض کنیم و نکته ها رو پیداکنیم.
        اگر دوستان موافق باشن من سئوالات دیگه ایی رو هم ارائه میدم تا ببیند بازاری که توش ترید می کنند چقدرعجیب و قریبه .

نظر

ممنون جناب آقای میری
          با تشکر بسیار فراوان از زحمات شما

نظر

تقارن فیبوناچی

سلام جناب میری.ابتدا تشکر میکنم از شما که نتیجه تحقیقاتتون رو مشتاقانه و بدون هیچ چشم داشتی ارِایه میدید.
            یه سوال داشتم خدمت جنابعالی.در مورد همین pdf پیدا کردن سطوح با استفاده از تقارن اعداد فیبوناچی
            میخاستم اگه امکانش هست یه توضیح کوچک راجبش عرض بفرمایید چون طبق عکسی که ضمیمه کردم اگر قرار بر تقارن باشد تنها اون بخشی که در کادر قرمز قرار دارد نماد تقارن (ضریب 1 یا همان 180 درجه) میباشد و تا آنجا که بنده حقیر میدانم این فورمول برای مربع گن (که اعداد به صورت متوالی میباشد) کاربرد دارد.ممنون میشم چراییه ماجرا را روشن تر کنید
            کج فهمیه بنده را ببخشید.متشکر
            فایل های پیوست شده
            : My Real Accounts

نظر

خوب من مشق خودمو بذارم...
              طبق آموزش قبلی نسبت بین ساعت و دقیقه کندل هایی که پوزیشن گرفتین نسبت های فیبو هست. بنابراین کندلهایی نظیر:
              8:05 >> 5/8=0.625
              8:13 >> 8/13=0.618
              8:18 >> 18/8=2.25
              9:05 >> 5/9=0.5
              9:15 >> 9/15=0.6
              9:20 >> 20/9=2.222
              10:05 >> 5/10=0.5
              10:13 >> 13/10=1.3
              10:20 >> 20/10=2
              11:14 >> 14/11=1.272
              11:25 >> 25/11=2.272
              12:15 >> 15/12=1.25
              و ...
              میتونن کندل های مهمی باشن. مثلا کندل 11:25 GMT واسه بروکر من میشه 12:25 که:

خیلی جالبه. همواره اتفاقات خاصی تو این کندلها افتاده، اما گاهی هم فقط یک رتریس کوچک شده...
              حالا هر روز چجوری میشه فهمید که از بین کندلهایی که چنین نسبتی بین ساعت و دقیقه شون دارن قراره کدومشون یک turning point واقعی بشن...؟ مثل اونایی که شما روش پوزیشن گرفتین.
              خیلی خیلی ممنونم.
              ویرایش توسط amir.sfx : https://www.traderha.com/member/10233-amir-sfx در ساعت 10-19-2013, 08:01 AM

نظر

نوشته اصلی توسط matin نمایش پست ها
                با سلام

جناب اقای میری من پی دی اف را براحتی دانلود کردم ولی فایلهای اموزشیتون برای دانلود مشکل دارن لطفا لینک قابل دانلود را معرفی کنید.

با تشکر
                آقا مصطفی عزیز همه فایلها رو تو پست 10 و 39 قبلا جمعبندی کردن

نظر

تقارن در مبربع گن

نوشته اصلی توسط shad0wless نمایش پست ها
                  سلام جناب میری.ابتدا تشکر میکنم از شما که نتیجه تحقیقاتتون رو مشتاقانه و بدون هیچ چشم داشتی ارِایه میدید.
                  یه سوال داشتم خدمت جنابعالی.در مورد همین pdf پیدا کردن سطوح با استفاده از تقارن اعداد فیبوناچی
                  میخاستم اگه امکانش هست یه توضیح کوچک راجبش عرض بفرمایید چون طبق عکسی که ضمیمه کردم اگر قرار بر تقارن باشد تنها اون بخشی که در کادر قرمز قرار دارد نماد تقارن (ضریب 1 یا همان 180 درجه) میباشد و تا آنجا که بنده حقیر میدانم این فورمول برای مربع گن (که اعداد به صورت متوالی میباشد) کاربرد دارد.ممنون میشم چراییه ماجرا را روشن تر کنید
                  کج فهمیه بنده را ببخشید.متشکر
                  به عنوان مثال :

1382165620641.png
                  لبنک عکس
                  ویرایش توسط shad0wless : https://www.traderha.com/member/2888-shad0wless در ساعت 10-19-2013, 11:24 AM
                  : My Real Accounts

نظر

نوشته اصلی توسط amir.sfx نمایش پست ها
                    طبق آموزش قبلی نسبت بین ساعت و دقیقه کندل هایی که پوزیشن گرفتین نسبت های فیبو هست. بنابراین کندلهایی نظیر:
                    و ...

خیلی جالبه. همواره اتفاقات خاصی تو این کندلها افتاده، اما گاهی هم فقط یک رتریس کوچک شده...
                    حالا هر روز چجوری میشه فهمید که از بین کندلهایی که چنین نسبتی بین ساعت و دقیقه شون دارن قراره کدومشون یک turning point واقعی بشن...؟ مثل اونایی که شما روش پوزیشن گرفتین.
                    خیلی خیلی ممنونم.
                    امیر عزیز جسارت من رو ببخشید ولی خیلی از این اعداد فیبوناچی نیستند. مثل 0.5، 1.3 ، 2.22. فکر کنم اگر بخواهیم طبق ایده شما پیش بریم که جالب هم هست باید یه مقدار اعداد فیبو رو کمتر کنیم نه بیشتر بعد فکر نمیکنم 5 دقیقه توی یه ریورسال تاثیری داشته باشه البته توی ریتریس شاید ولی توی ریورسال کلی احتمالا کم تاثیر یا حتی بی تاثیر باشه
                    البته قصدم فقط پیشروی در مسیر درسته نه ایراد گرفتن که اصلا در اون سطح نیستم و خودم پر از ایرادم. چون من حدس میزنم جناب میری بخوان خودمون به جایی برسیم نه اینکه خودشون مطالب رو بگن به خاطر همین باید حواسمون باشه که خشت اول چون نهد معمار کج نشه و این فقط با هم فکری حاصل میشه و نقد منصفانه

ارادتمند شما------------------امیر
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.sfx نمایش پست ها
                      و ...

خیلی خیلی ممنونم.

جناب آقای amir.sfx عزیز سلام
                      تقدیر بابت زحمتی که کشیدی .
                      اگر یادتون باشه درمورد پی دی افی که شما زحمت تشکیل اندیکاتورش رو کشیده بودید من از این روش استفاده کرده بودم درسته ؟
                      اما در این مورد اون روش صادق نیست
                      شما زحمت خودتون رو در این باب کشیدید و نسبت ساعت و دقیقه رو به نسبتهای فیبوناچی ربط دادید اما متاسفانه درست نیست
                      به عنوان مثال یک نمونه رو خدمت شما عرض می کنم در مورد ساعت 8:13 و تقسیم 8به 13 که می شه 0.615384615384615384615 که اگر دقت کنید معادل 0.618 نمی شه ولی شما معادل 0.618 گرفتید .
                      اگه یادتون باشه زمان دبیرستان بحث گردکردن ارقام رو به ما یاد می دادند .که چندرقم بعد از اعشار رو می تونستیم گرد کنیم یعنی 0.618 رو می تونستیم 0.62 بنویسیم و اشتباه دقیقا از همین جا شروع می شه
                      شاید بپرسید چرا؟

علت اینه که با گرد کردن اعداد حساسیت ارقام و دقیق بودن اعداد از بین می رن و این موضوع رو من ، در فارکس متوجه شدم و همین تنها دورقم گرد کردن اعداد می تونه مثلا 200 الی 400 پیپ از نقطه ورود و خروج رو از دست ما خارج کنه یعنی به ماضرر بزنه تصور کنید شخصی بخواد فقط 1 لات وارد بازار بشه تقریبا معادل 2000 تا 4000 دلارضرر کرده. واسه همین هم شما دراشکالی که کشیدید اشاره کردید بعضی نقاط تنها یک ریتریس ساده شده یعنی شما رو در پیداکردن جای اصلی گمراه کرده
                      حالا شما فکر کنید وقتی 8/13 می شه عدد0.615384615384615384615 و می نویسید 0.618 نه تنها گردنشده بلکه بدتر اون عدد بزرگ که از قسمت 384615 مرتب تکرار می شه در این جا هم نادیده گرفته شده که خودش نکته خاص خودش رو داره و اگر نادیده گرفته بشه می تونه در پیداکردن نقاط مارو گمراه کنه
                      به طور کلی از این روش استفاده نکنید .
                      ونکته دوم اینکه لزوما نسبت ساعت و دقیقه اعداد فیبوناچی نیستند
                      وبه قول خودتون در هر روز کدوم یک از این ساعتها می تونه نقطه اصلی باشه هم بازخودش داستان دیگریه . نکته خودش رو داره.
                      ویرایش توسط hesam forex : https://www.traderha.com/member/6266-hesam-forex در ساعت 10-19-2013, 12:01 PM

نظر

• بله جناب میری، نکته ظریف و جالبیه. خیلی ممنون که موضوع رو کمی شفافتر کردین.

برای عزیزانی که هنوز فرصت نکردن اون pdf رو مطالعه کنن عکسی از مثالی که استاد توی اون pdf زدن میذارم تا بدونن ماجرا چیه و صحبت از کدوم pdf و کدوم تکنیک هست:

خوب مشق بنده از روی آمورزش اول استاد که کلن غلط از آب دراومد... و طبق فرمایش استاد بهتره که بطور کلی از این روش استفاده نکنیم. حقیقتش اینکه چرا اون پوزیشن gbpjpy رو تو اون ساعت گرفتین چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه... تا ببینیم نظر سایر دوستان چیه؟

امیر جان (نمیدونم چرا از اسمت خوشم میاد)، تشکری هم از شما داشته باشم، علت انتخاب چارت M5 بخاطر دو مثالی بود که جناب میری تو M5 گذاشتن وگرنه به نکاتی که شما اشاره کردین بنده هم واقفم. داداش از انتقاد هم هیچوقت نترس که تا انتقادی نباشه ابهامی برطرف نمیشه و پیشرفتی هم حاصل نمیشه.

نظر

بله جناب میری، نکته ظریف و جالبیه. خیلی ممنون که موضوع رو کمی شفافتر کردین.

برای عزیزانی که هنوز فرصت نکردن اون pdf رو مطالعه کنن عکسی از مثالی که استاد توی اون pdf زدن میذارم تا بدونن ماجرا چیه و صحبت از کدوم pdf و کدوم تکنیک هست:

خوب مشق بنده از روی آمورزش اول استاد که کلن غلط از آب دراومد... و طبق فرمایش استاد بهتره که بطور کلی از این روش استفاده نکنیم. حقیقتش اینکه چرا اون پوزیشن gbpjpy رو تو اون ساعت گرفتین چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه... تا ببینیم نظر سایر دوستان چیه؟

امیر جان (نمیدونم چرا از اسمت خوشم میاد)، تشکری هم از شما داشته باشم، علت انتخاب چارت M5 بخاطر دو مثالی بود که جناب میری تو M5 گذاشتن وگرنه به نکاتی که شما اشاره کردین بنده هم واقفم. داداش از انتقاد هم هیچوقت نترس که تا انتقادی نباشه ابهامی برطرف نمیشه و پیشرفتی هم حاصل نمیشه.

درمورد مطلبی که ازروی پی دی اف ارائه دادید و زحمت اندیکاتورش رو کشیدید داستان فیبوناچی صادقه
                          اما درمورد ساعت و دقیقه با الگوبرداری از روش تقسیم روز و ماه بهم و پیداکردن نسبت های فیبوناچی صادق نیست

نظر

• دوستان ی سئوال
                            متاتریدری که شما روش کارمی کنید درروزهای تعطیل بازار no connection نشان می ده

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam forex نمایش پست ها
                              دوستان ی سئوال
                              متاتریدری که شما روش کارمی کنید درروزهای تعطیل بازار no connection نشان می ده
                              مال من که مشکلی نداره...

یکبار مجدد یوزر و پس خودتون رو بزنید و لاگین کنید احتمالا مشکل حل شه.

نظر

مال من که مشکلی نداره...

یکبار مجدد یوزر و پس خودتون رو بزنید و لاگین کنید احتمالا مشکل حل شه.
                                ممنون ولی حل نشد

نظر

پردازش ...
                                X