اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

فایل های powerpoint - pdf آموزشی الگوهای هارمونیک (پرستو میری - امیر حسام میری)

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

gbpjpy

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-03-2013, 06:55 PM

نظر

[QUOTE=hesam forex;94674]gold

add buy

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-03-2013, 06:58 PM

نظر

با سلام و خسته نباشید خدمت بزرگواران میری،
        مطالبی که در golden number 1.618.pdf به عنوان بخشی از یافته های گران قدرتان ارائه کردین کشف بسیار بسیار جالبی است!
        ظاهرا بازار تو این کندل ها ایجاد کف یا سقف میکنه... بیصبرانه منتظر قسمت دوم این pdf هستیم.
        بازم ممنون از وقت و توجهی که میذارین.

نظر

نوشته اصلی توسط amir.sfx نمایش پست ها
          با سلام و خسته نباشید خدمت بزرگواران میری،
          مطالبی که در golden number 1.618.pdf به عنوان بخشی از یافته های گران قدرتان ارائه کردین کشف بسیار بسیار جالبی است!
          ظاهرا بازار تو این کندل ها ایجاد کف یا سقف میکنه... بیصبرانه منتظر قسمت دوم این pdf هستیم.
          بازم ممنون از وقت و توجهی که میذارین.

اقا شرمنده به دلیل یکسری کارزیاد و مسافرتهای خارج از کشور وقت نکردیم ولی تو این هفته ادامه مطلب رو حتما تقدیم می کنم
          امیرحسام میری

نظر

جناب میری بزرگوار، لازم میدونم به سهم خودم از اینکه تصمیم به اشتراک گذاری نتیجه زحمات چند سالتون گرفتین بسیار تشکر کنم

میخواستم یه راهنمایی ازتون بگیرم که وقتی قیمت به PRZ میرسه، شما برای تیریگر ورود از چه روش یا ابزاری استفاده میکنید؟
            مثلا تو این عکس اگه از تریگر شکست روند در تایم پایینتر استفاده میکردیم نه تنها که جواب نمیداد بلکه Sl بزرگی رو هم باعث شده

یا این پترن TCZ:

دوم اینکه بر اساس این تیریگر چه موقع پوزیشن رو بریک ایون میکنین؟ چون در بسیاری از موارد میبینیم که پترن تنها باعث یک اصلاح کوچک میشه

و یه سوال دیگه اینکه آیا بنظر شما نوع امواجی که پترن رو تشکیل میدن (از نظر بزرگی یا کوچکی زمانی یا قیمتی) در دقت پترن تاثیرگذار است؟

چنانچه سایر عزیزان همراه هم نکته ای در این زمینه یافته اند خوشحال میشم ما رو از این سردرگمی دربیارن

با تشکر،ببخشید وقت دوستان رو گرفتم.

نظر

نوشته اصلی توسط hesam forex نمایش پست ها
              اقا شرمنده به دلیل یکسری کارزیاد و مسافرتهای خارج از کشور وقت نکردیم ولی تو این هفته ادامه مطلب رو حتما تقدیم می کنم
              امیرحسام میری
              ضمنا یادم رفت عرض کنم ممنون می شم اقا مصطفی بررسی بفرماید که من بتونم از قسمت کاربری خودم ادامه اموزش رو بذارم من به ایمیل که فرموده بودید ایمیل زدم تا مشکل ورود به سایت بنده حل شه الان من از قسمت کاربری خواهرم پرستو میری مطلب می ذارم و به امید خدا مشکل ورود به سایت برای امیر حسام برطرف بشه من ادامه اموزش رو می ذارم . من با نام کاربری و رمزی که فرستادید وارد می شم و لی اجازه درج مطلب به بنده داده نمی شه

نظر

جناب میری بزرگوار، لازم میدونم به سهم خودم از اینکه تصمیم به اشتراک گذاری نتیجه زحمات چند سالتون گرفتین بسیار تشکر کنم

میخواستم یه راهنمایی ازتون بگیرم که وقتی قیمت به PRZ میرسه، شما برای تیریگر ورود از چه روش یا ابزاری استفاده میکنید؟
                مثلا تو این عکس اگه از تریگر شکست روند در تایم پایینتر استفاده میکردیم نه تنها که جواب نمیداد بلکه Sl بزرگی رو هم باعث شده

یا این پترن TCZ:

دوم اینکه بر اساس این تیریگر چه موقع پوزیشن رو بریک ایون میکنین؟ چون در بسیاری از موارد میبینیم که پترن تنها باعث یک اصلاح کوچک میشه

و یه سوال دیگه اینکه آیا بنظر شما نوع امواجی که پترن رو تشکیل میدن (از نظر بزرگی یا کوچکی زمانی یا قیمتی) در دقت پترن تاثیرگذار است؟

چنانچه سایر عزیزان همراه هم نکته ای در این زمینه یافته اند خوشحال میشم ما رو از این سردرگمی دربیارن

با تشکر،ببخشید وقت دوستان رو گرفتم.
                فکر می کنم من نکته پیدا کردن الگوهای هارمونیک درست رو برای شما نگفتم درسته ؟
                که چطوری و از کجا بفهمیم که این الگو درست هست یا نه ؟
                این مطلب رو حتما اموزش می دم و امیدوارم مشکل ورود بنده به سایت رفع بشه که از قسمت کاربری خودم وارد بشم الان از قسمت کاربری خواهرم وارد شدم .
                من این مطلب رو که بسیار مهم هست اموزش می دم

نظر

ادامه تا این لحظه 126 پیپ
                  ویرایش توسط hesam forex : https://www.traderha.com/member/6266-hesam-forex در ساعت 10-04-2013, 11:55 AM

نظر

[QUOTE=hesam forex;94662]
                    آقا مصطفی عزیز سلام و عرض ارادت

قربان بانام کاربری و اسم رمزی که زحمت کشیدید برای بنده ( امیرحسام میری ) ارسال نمودید اجازه ورود به سایت داده می شه ولی قسمت درج موضوع برای بنده فعال نیست به ناچار با نام کاربری و اسم خواهرم واردشدم و تحلیل می ذارم .ممنون میشم این مشکل مرتفع بشه . چون قصد ارائه تحلیل و اموزش رو دارم
                    باسپاس : امیرحسام میری

add sell @ gbpusd

ادامه

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-06-2013, 10:48 PM

نظر

[QUOTE=hesam forex;94820][QUOTE=hesam forex;94662]

ادامه

ادامه

متن روی عکس را بخوانید

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-06-2013, 10:51 PM

نظر

امیرحسام میری
                        با سلام
                        با عرض پوزش ازوقفه ایی که در ادامه مطلب پدید آمد
                        بفرمایید این هم ادامه مطلب ازلینک زیر دریافت نمایید

http://uploadkon.ir/?file=golden number 1.618.pdf
                        ویرایش توسط hesam forex : https://www.traderha.com/member/6266-hesam-forex در ساعت 10-06-2013, 08:36 PM

نظر

با سلام
                          با عرض پوزش ازوقفه ایی که در ادامه مطلب پدید آمد
                          بفرمایید این هم ادامه مطلب ازلینک زیر دریافت نمایید

golden

سلام

برای اینکه در آینده لینک دانلود فایل خراب نشه میتونید فایلها رو اگر زیر یک مگ هست در آپلود سنتر پرسپولیس آپلود کنید . اگر بیشتر از یک مگ در پیغام خصوصی اعلام کنید تا مراحل آپلود رو هاست شرکت توضیح بدم .

PCM File Upload

مرسی
                          ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 10-06-2013, 10:42 PM
                          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

به به بسیار زحمت کشیدین جناب میری،
                            منو یاد روش جنکینز در یافتن سطوح حمایت و مقاومت انداخت که با الهام گیری از Square of nine جذر عدد یک low یا high مهم رو میگرفت سپس با نسبت های فیبو یا تقریب های 0.25 جمع میکرد و در نهایت به توان دو میرساند تا مجدد Re-square شوند...

اندیکاتوری برای روشی که ارائه کردین آماده کردم،
                            نحوه کارش به این صورته که عدد موردنظر خودتون رو بهش میدن (مثلا high کندل مورد نظر) و اندیکاتور سطوح A تا T که در pdf فرمودین رو ترسیم میکنه.
                            خدمت شما و عزیزان همراه.
                            منتظر ادامه مطالب آموزشی جالبتون هستیم.

فایل های پیوست شده

نظر

منو یاد روش جنکینز در یافتن سطوح حمایت و مقاومت انداخت که با الهام گیری از Square of nine جذر عدد یک low یا high مهم رو میگرفت سپس با نسبت های فیبو یا تقریب های 0.25 جمع میکرد و در نهایت به توان دو میرساند تا مجدد Re-square شوند...

نحوه کارش به این صورته که عدد موردنظر خودتون رو بهش میدن (مثلا high کندل مورد نظر) و اندیکاتور سطوح A تا T که در pdf فرمودین رو ترسیم میکنه.
                              خدمت شما و عزیزان همراه.

به به بسیار هم عالی و دست شما درد نکنه کاردوستان رو خیلی راحت کردید
                              حتما برای ارائه روشهای دیگه از شما بهره می بریم
                              الان اندیکاتورشما رو امتحان می کنم بد نبود به خاطر زحمات من و حواهرم اسم این اندیکاتور رو به miri squre line تغییر می دادید شاید ی روزی کسی ازش استفاده مفید کنه مارو دعا کنه سپاسگزارم

نظر

خدمت شما و عزیزان همراه.

با سلام مجدد
                                انجام شد ممنون
                                فقط ی سئوال
                                اون قسمتی که price نوشتید قیمت فغلی بازار باید درج بشه درسته ؟
                                چون قیمت مرتب تغییر می کنه این مشکلی رو ایجاد نمی کنه
                                چون تو اون روشی که بنده عرض کردم نرخ خط ها ربطی به قیمت فغلی بازار ندارند
                                ممنون می شم این موضوع رو بفرمایید
                                ویرایش توسط hesam forex : https://www.traderha.com/member/6266-hesam-forex در ساعت 10-07-2013, 11:11 AM

نظر

پردازش ...
                                X