اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نیما جان متاسفانه یا شایدم خوشبختانه پس از این همه دیدن حاشیه و افراد حاشیه باز سینه سوخته معیارهای من برای کارهام با کمی تغییرات پایه ای در نهایت مشخص شد.

که فکر میکنم از روی فعالیت های اخیرم نیز می توان به این تغییرات پی برد.

مهمترین اونها هم اینه: بیخیال یکسری افراد باصطلاح
    "دایه مهربان تر از مادر" باید شد.

من اینطور به قضیه نگاه میکنم، هرچقدر بیشتر بهشون بها داده بشه بیشتر میدون داری می کنند.
    بیکاری هم بد دردیه والا!

همیشه سبز باشید
    Think / Act / Enjoy

نظر

• اینقدر از بحثهای حاشیه ایی و به دردنخور متنفرم حد نداره .
      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
        مثل اینکه باید عطا را به لقایش بخشید.
        وقتی نمی توانی به کسی چیزی را بفهمانی مجبوری فرضیاتت را عوض کنی.
        توبه کردم که دگر می نخورم ********جز امشب و فردا شب و شب های دگر
        حالا هم حکایت من هست.توبه کرده بودم دیگه در این فروم پستی نزنم ولی دیدن این پست نیما جان باعث شد توبه بشکنم.
        در این مدت شاهد پست های کاربر محترم آقا یا خانم صابری بودم.
        همین اول عرایضم بگم که من هم با حرف های این کاربر موافقم.
        نیما جان به نظرم رفتار های حضرتعالی هم در مورد فرد مورد اشاره و حمایت و پشتیبانی شما از این فرد زمینه ساز سو تفاهمات و حتی سو استفاده های فراوانی شده و باز هم خواهد شد.
        خود شما به این قضیه اشراف کامل دارید که فرد مذکور از دو فروم قیمت ها و آریا اخراج شده.
        سابقه آبرومندی در فروم نویسی نداره.
        جدای بحث فروم نویسی ایشون سابقه آبرومندی هم در بازار نداره.
        نیما جان شما با وجودی که به همه ی این قضایا اشراف کامل دارید باز هم از ایشون حمایت میکنید.
        بهش پر و بال میدید.
        بعد از این که چندین نفر در فضای عمومی گفتند که فریب کلاه برداری این شخص رو خوردند باز هم بهش فرصت خود نمایی میدید.
        تاپیک vip در اختیارش میذارید و این شخص هم چون اهل بزرگنمایی خودش هست چنان از تاپیک زیرزمینی حرف میزنه که من نوعی اگه نشناسم این شخصو فکر میکنم که حتما این بشر خدای بازار هست.
        الان هم ملت برای رفتن به زیرزمین سر و دست میشکنن !
        به قول دوست عزیز مشترکمون: همون بهتر که بره زیر زمین تا ما ریخت نحسشو نبینیم.
        نیما جان نمیدونم برای چه کسی متاسف باشم.
        برای خودم؟برای شما؟برای مدیریت فروم؟برای کاربران فروم؟ برای کاربرانی که شناختی از افراد سودجو و کلاه بردار این بازار مکاره ندارند؟
        نیما جان موردی هست که من رو آزار میده و تا کنون هم نتونستم پاسخ روشن و دقیقی به این مشکل بدم.
        درگیر پارادوکسی هستم که بین شناخت من از شما و ویژگی های شما و از طرف دیگر رفتار شما ایجاد شده.
        نیما جان شما انسان بسیار باهوش و تیزی هستید.این همه هم تجربه در این بازار دارید و آدم های بیشماری رو دیدید و روانشناسی قوی در شناخت آدم ها دارید.از دیگر سو نسبت به حلال و حرام و همینطور صداقت در عملکرد بسیار حساس هستید.
        ولی رفتار اخیر شما در حمایت از فرد مذکور باعث ایجاد شبهه حداقل در ذهن من شده است و میدانم که این اتفاق در ذهن کسان دیگری هم رویداده است.
        نیما جان علت اینهمه پشتیبانی شما از این شخص چیست؟
        نمیتوانم خودم را گول بزنم و بگویم که آقای نیما آزادی نادانسته از این شخص حمایت میکند.از طرفی نمیتوانم این را هم بگویم که آقای نیما آزادی به عمد روی سابقه این شخص سرپوش میگذارد.
        هرطور حساب و کتاب میکنم متوجه نمیشوم که چرا آقای آزادی، آقای مهندس آزادی به چه روی اعتبار و حیثیت چندین و چند ساله خود را صرف چنین شخص معلوم الحالی میکند؟
        آیا هدف شما و فروم صرفا جذب مخاطب می باشد؟
        جدب مخاطب برای تبلیغ بروکر pcm?
        جذب مخاطب به هر قیمتی؟
        نه نیما جان با شناختی که از شما دارم شما اهل این قبیل کارها نیستید.
        دچار تناقض سختی شده ام.
        به هر روی دوست ندارم که شما و فروم بیشتر از این صدمه از دست فرد مذکور بخورید ولی اگر خود مایل به صدمه دیدن هستید بحث دیگریست.
        در آخر سخنم شعری از استاد سخن سعدی شیرازی نقل میکنم امیدوارم ذهن های بیدار منظورم را متوجه شوند:

سر گرگ باید هم اول برید **** نه چون گوسفندان مردم درید

روز خوش

نظر

• آرش جان؛ دوست خوبم

من در این سال ها نه خود را وابسته به گروهی کردم و نه سعی کردم از کسی حمایت شدید بکنم. میانه روی و محافظه کاری همیشه سرلوحه کارهایم بوده و هست.
          آن موقع که شما با خلیل پست مشترک می زدید و گروه تشکیل داده بودید و همدیگر را تایید می کردید این مباحث امروز مطرح نبود اما آن موقع که به هر دلیلی که من نمی دانم و دوست هم ندارم که بدانم روابط خیلی ها شکراب شد انتظار نداشته باشید همه با هم دشمن شوند.

اینکه خلیل از فروم یا فروم هایی اخراج شد ربطی به اینجا ندارد. مطمئن باشید اگر رفتاری نشان دهد که سزاوار اخراج از اینجا باشد یا میگم اخراجش کنند یا خودم از اینجا می روم. تاکنون من چیزی ندیدم.

الان دارند بخاطر کارهای فروم های دیگر و وبلاگ های دیگر چوبش میزنند پس من نیم توانم راضی شوم خلافی صورت گرفته چون برایم چارچوب اینجا اهمیت دارد.

ببین آرش عزیز؛
          من طوری به قضایا نگاه نمی کنم که پس فردا پشیمان شوم. دیدم نسبت به افراد مثبت و کلان هست.
          هیچ گاه سعی نکردم کسی را بیازارم یا سر درگیری افراد شروع با ناخن سابیدن کنم.

رشد فروم برایم اهمیت دارد چون روزهایم را در ان سپری کردم و چون عین بچه ام است و بی نهایت دوستش دارم.

هر کس تحت هر نامی بخواهد خللی در کار فروم ایجاد کند بشدت جلویش خواهم ایستاد و هر کسی یک نکته در فروم به بقیه بیاموزد یا تحلیلش سودی به بقیه بدهد دستش را خواهم بوسید.

من حامی علم و دانشم.

شما و خیلی ها مثل شما اشتباه می کنید که من پشت فرد هستم!
          من پشت هیچ فردی نیستم اشتباه نکن!

اشتباه نکن!

خلیل و آرش و نیما ایکس و ایگرگ و ... همه اسم هستند و رفتنی مهم مطال درج شده شان هست که ماندنی است.

آرش به بیراهه نرو!

جانب و سوی عل مرا بگیر و دیگر هیچ!
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

آرش جان؛ دوست خوبم

من در این سال ها نه خود را وابسته به گروهی کردم و نه سعی کردم از کسی حمایت شدید بکنم. میانه روی و محافظه کاری همیشه سرلوحه کارهایم بوده و هست.
            آن موقع که شما با خلیل پست مشترک می زدید و گروه تشکیل داده بودید و همدیگر را تایید می کردید این مباحث امروز مطرح نبود اما آن موقع که به هر دلیلی که من نمی دانم و دوست هم ندارم که بدانم روابط خیلی ها شکراب شد انتظار نداشته باشید همه با هم دشمن شوند.

اینکه خلیل از فروم یا فروم هایی اخراج شد ربطی به اینجا ندارد. مطمئن باشید اگر رفتاری نشان دهد که سزاوار اخراج از اینجا باشد یا میگم اخراجش کنند یا خودم از اینجا می روم. تاکنون من چیزی ندیدم.

الان دارند بخاطر کارهای فروم های دیگر و وبلاگ های دیگر چوبش میزنند پس من نیم توانم راضی شوم خلافی صورت گرفته چون برایم چارچوب اینجا اهمیت دارد.

ببین آرش عزیز؛
            من طوری به قضایا نگاه نمی کنم که پس فردا پشیمان شوم. دیدم نسبت به افراد مثبت و کلان هست.
            هیچ گاه سعی نکردم کسی را بیازارم یا سر درگیری افراد شروع با ناخن سابیدن کنم.

رشد فروم برایم اهمیت دارد چون روزهایم را در ان سپری کردم و چون عین بچه ام است و بی نهایت دوستش دارم.

هر کس تحت هر نامی بخواهد خللی در کار فروم ایجاد کند بشدت جلویش خواهم ایستاد و هر کسی یک نکته در فروم به بقیه بیاموزد یا تحلیلش سودی به بقیه بدهد دستش را خواهم بوسید.

من حامی علم و دانشم.

شما و خیلی ها مثل شما اشتباه می کنید که من پشت فرد هستم!
            من پشت هیچ فردی نیستم اشتباه نکن!

اشتباه نکن!

خلیل و آرش و نیما ایکس و ایگرگ و ... همه اسم هستند و رفتنی مهم مطال درج شده شان هست که ماندنی است.

آرش به بیراهه نرو!

جانب و سوی عل مرا بگیر و دیگر هیچ!
            بنده از همین تریبون اعتراف میکنم در شناخت شخص ایشون دچار اشتباه شدم.
            من گول خوردم ولی نمیخوام فریبی که بنده خوردم دوتا آدم دیگه بخورند.
            در مورد بقیه صحبت های شما نیما جان اجازه بدید ادامه ندم چون شرم دارم با شما بحث کنم. شما هم از نظر سنی بزرگتر هستید هم عقلی و هم علمی و هم تجربه.
            ولی رفتار و عملکرد اشخاص ملاک هست نه بیانیه هاشون...
            بگذریم.........
            ولی دیگه بیراهه نمیرم.
            راهم رو پیدا کردم.
            امیدوارم همه ی ما راه درست رو پیدا کنیم.
            بیش از اینگزافه گویی روا نیست.

روز خوش

نظر

• نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
              بنده از همین تریبون اعتراف میکنم در شناخت شخص ایشون دچار اشتباه شدم.
              من گول خوردم ولی نمیخوام فریبی که بنده خوردم دوتا آدم دیگه بخورند.
              در مورد بقیه صحبت های شما نیما جان اجازه بدید ادامه ندم چون شرم دارم با شما بحث کنم. شما هم از نظر سنی بزرگتر هستید هم عقلی و هم علمی و هم تجربه.
              ولی رفتار و عملکرد اشخاص ملاک هست نه بیانیه هاشون...
              بگذریم.........
              ولی دیگه بیراهه نمیرم.
              راهم رو پیدا کردم.
              امیدوارم همه ی ما راه درست رو پیدا کنیم.
              بیش از اینگزافه گویی روا نیست.

روز خوش
              آرش جان شما تحلیل گر باهوشی هستی.
              قدر خودت رو بدون و کمتر دنبال حاشیه و ... باش

توی بحث تریدری و تحلیل گری وابسته به هیچ کس نباش و به صورت کامل مستقل رفتار کن.
              اشتباهات گذشته چراغ راه آینده است.

دوست دارم بجای این همه جر و بحث ها تازه واردها و حتی قدیمی تر ها از تحلیل های شما بهره ببرند.
              اگر بهره مند می کنید بقیه را بسم الله، ان موقع ببینید چگونه پشت علم شما خواهم ایستاد نه شخص شما.

پایدار باشی

نظر

• 5 روزه که سرعت اینترنت من در حدی پایین هست که جی.میل رو باید به صورت html ببینم! دیروز به مدیر ISP اس.ام.اس دادم که این وضعیت تا کی ادامه خواهدداشت؟....گفت بعد از 22 بهمن خوب میشه انشالله!

امسال به همین خاطر برای فرارسیدن 22 بهمن لحظه شماری می کردم استثنائاً

نظر

آرش جان شما تحلیل گر باهوشی هستی.
                  قدر خودت رو بدون و کمتر دنبال حاشیه و ... باش

توی بحث تریدری و تحلیل گری وابسته به هیچ کس نباش و به صورت کامل مستقل رفتار کن.
                  اشتباهات گذشته چراغ راه آینده است.

دوست دارم بجای این همه جر و بحث ها تازه واردها و حتی قدیمی تر ها از تحلیل های شما بهره ببرند.
                  اگر بهره مند می کنید بقیه را بسم الله، ان موقع ببینید چگونه پشت علم شما خواهم ایستاد نه شخص شما.

پایدار باشی
                  فایده نداره نیما
                  بگذریم....

نظر

• نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
                    5 روزه که سرعت اینترنت من در حدی پایین هست که جی.میل رو باید به صورت html ببینم! دیروز به مدیر ISP اس.ام.اس دادم که این وضعیت تا کی ادامه خواهدداشت؟....گفت بعد از 22 بهمن خوب میشه انشالله!

امسال به همین خاطر برای فرارسیدن 22 بهمن لحظه شماری می کردم استثنائاً

منم به نوبه خودم به شما و دیگر دوستان فرارسیدن رو تبریک میگم...
                    نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• تا 2 سال پیش که ماتریالیستی سرسخت بودم به طالع بینی و ستاره شناسی جز به دید تمسخر نگاه می کردم. اکنون اما دریافته ام که تاثیر ستاره ها اگر از ژنتیک و تربیت بیشتر نباشد کمتر نیست.

در همین راستا cnbc تحیلی گذاشته از یک موسسه ثروت سنجی درباره نشانه های zodiac سالنامه چینی.

Rabbits Have Reason to Hop in Year of Snake

طبق این گزارش کسانی که در سال چینی خرگوش به دنیا آمده اند امسال - که سال مار است - از شانس بیشتری برای افزودن بر ثروت خویش برخوردارند.

نکته جالب در این گزارش این است که گفته متولدین سال اسب بهترین مدیران صندوق های سرمایه گذاری می شوند مثل وارن بافت.

یک چیزی هم درباره متولدین سال سگ (مثل من و استاد نیما) گفته که دوست ندارم بازگو کنم :دی

نظر

• بعضی از انسانها چه توو این بازار و دنیای مجازی چه خارج اون، ارزش توجه و برقراری ارتباط ندارن، چون تربیت، شخصیت و شعورشون در حدی نیست که بخواهیم باهاشون ارتباط برقرار کنیم، انسانهایی که خودشون رو بالاتر یا برتر از دیگران میدونن بی ارزشترین انسانها هستند، متاسفانه بلانسبت یه عده زیادی که در این فروم هستن و بسیار ارزشمند و قابل احتراما و هیچ کلمه ای برای توصیف منش و شخصیتشون نمیشه بیان کرد، عده انگشت شماری هم هستن که انقدر پوچ و نادانند که از مصاحبت باهاشون تهوع بهت دست میده.

خدایا جانم رو بگیر اما هرگز اجازه نده از دسته دوم باشم...
                        نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• دوستان اشنایی با اموزش فارکس یا تریدری و معامله گری در خارج از ایران دارند ؟

بنظر شما بهترین روش اموزش تریدری به چه شکل هست ؟

انچیزی که من متوجه شدم دو سطح اموزشی یا دو نوع وجود دارد یکی در شطح مطالب و سرفصل های عمومی تکنیکال و فاندامنتال هست که تقریبا میشه گفت در ایران در سطح خیلی پایینتر از نوع غربی ان وجود دارد ! و هزینه ای ان خیلی پایین هست یا رایگان !

اما سطح یا نوع دیگر اموزش اموزش منجر به سود هست ! یعنی ممکنه یک ابزار خیلی ساده مثل خط روند با شما کار بکنند ولی نتیجه ان سوداوری برای شما باشد

به اضافه مهارتهای روانشناسی و مدیریت سرمایه ! این نوع اموزش گران فیمت هست ! ولی کسانی که سرمایه 100 هزار دلار به بالا دارند میصرفه !

تا نظر دوستان چی باشه !
                          در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• مسلم جان من در حدی نیستم که بخواهم توصیه ای به شما بکنم اما به نظرم کتابهای مارک داگلاس را حتما بخوانید. دید دیگری به شما می دهند. به نظر من تحلیلگری را می توان از دیگری آموخت اما معامله گری را خیر. باید با ذهن خود بجنگید و رامش کنید.

با احترام

نظر

• دیشب تا 3 صبح داشتم حافظ میخوندم، اعجوبه است این مرد. روحیه آدم را تلطیف می کنه... بخونید، هر روز بخونیدش. با عشق بخونیدش.

نظر

• استاد منم از اول امسال تقریباً منظم حافظ می خونم و درک می کنم چی میگید. واقعاً همینطوره. اصلاً فرکانس وجود انسان رو بالا میبره اشعارش. خصوصاً اگر مقداری درباره عرفان بدونیم. مثلاً این شعرش:

بی دلی در همه احوال خدا با او بود / او نمی دیدش و از دور خدایا می کرد!

واقعاً اشعار زیبایی داره.

نظر

پردازش ...
                                X