اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نیما جان از این دوستت بپرس apt میکنه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط FrankenStein نمایش پست ها
      نیما جان از این دوستت بپرس apt میکنه؟؟؟
      متاسفانه 5 ماهی هست که خبری ازش ندارم وگرنه با زور می اوردمش اطلاعات می کشیدم ازش بیرون.
      فقط میدونم از سکسو بانک خیلی کمک می گرفت اون دوره ای که فضولی می کردم در کاراش!
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
        متاسفانه 5 ماهی هست که خبری ازش ندارم وگرنه با زور می اوردمش اطلاعات می کشیدم ازش بیرون.
        فقط میدونم از سکسو بانک خیلی کمک می گرفت اون دوره ای که فضولی می کردم در کاراش!
        احتمال خیلی زیاد این دوست شما Arbitrage(Apt) میکنه که اینقدر محکم حرف میزنه با خیال راحت....

و چون سازکار بازار کالای اونها این امکانات فراهم میکنه به نظرم خیلی راحت هست...و احتمالا درست دارند میگن.....

خیلی از بچه ها رو دیدم روی سکه تو بازار کالای خودمون اینکار میکنند....

خودم به شخصه ارتباط پیدا نکردم با این سبک!!!

نظر

• قیمت دلار در بازار آزاد تهران از سال 1357 تا الان.....

از ریتم چه نتیجه ای می گیرید؟(اقتصادی-پیش بینی)

نظر

• با این تصویری که گذاشتی نیما جان الان در دوره تثبیت نرخ و رو به کاهش اون قرار داریم

اگر همین دلار مبادله ای 2500 رو دربار اش تصمیم بگیرن احتمالا یه نوسان دیگه هم داشته باشیم(این نظر شخصیه منه و میتونه غلط هم باشه)

البته با یکی از دوستان صحبت میکردم آمار جالبی داد: میزان دلار مبادله شده در اتاق مبادلات ارزی در مقایسه با قبل از راه اندازی این اتاق حدود 30 میلیارد دلار کاهش داشته و این نشانه از دست نگه داشتن دولت برای تزریق دلار به بازار بوده تا قیمت رو بتونه کنترل کنه.

البته دوست دارم بیشتر یاد بگیرم تا اینجور دیدگاهی داشته باشم

کار با آمار زیبایی های خودشو داره که دیدگاه آدم رو خیلی باز میکنه.

همیشه سبز باشید
            Think / Act / Enjoy

نظر

• در بازه زمانی 34 ساله بیشترین تغییرات 52% بوده و بعد در یک ریتم استراحتی و تجربه رشدی اگر بخواد تاریخ تکرار بشه باید در این دو سه ساله به نرخ 4300 خوش بین باشیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• حمید جان چرا بازه کاهش اون رو در نظر نگرفتی برادر؟! (مث موج سینوسی رفتار کرده - 1359 - 1367 - 1374 - 1386 و در نهایت 1391)

ارادت
                Think / Act / Enjoy

نظر

• سلام میخوام از روی این گفته بهمنی یه حساب و کتابی رو انجام بدم و من فرض را بر این میگیرم که این گفته اقای بهمنی راست است معنیش اینه که توی 4 ماه 4 میلیارد دلار تزریق شده پس توی 12 ماه 12 میلیارد و توی این 4 ماه تقریبا دلار ثبات داشته توی قیمت 3000 تومان و اگه الان کمی توی بازار التهاب دیده میشه من فکر میکنم از فاز دوم هدفمندیه حالا ما توی سالهای قبل 55 میلیارد واردات داشتیم و حدود 15 میلیارد هم واردات قاچاق که با هم میشه 70 میلیارد وقتی این امارها رو پیش هم میزاریم میبینیم که چقدر اجناس الکی و بدون مدیریت وارد کشور میشده و چقدر سود کردن بعضی از این تاجرها برگردیم به بحث خودمون . الان در بدبینانه ترین حالت ما میتونیم 900000 بشکه نفت در روز بفروشیم که با قیمت میانگین 80 دلار میشه سالی تقریبا 24 تا 26 میلیارد و اگه صادرات غیر نفتی هم به این اضافه بشه که دورو ور 30 تا 40 میلیارد است ما به این نتیجه میرسیم که دولت حداقل میتونه دلار را به همین شکل که هست کنترل کنه چونکه ما با این شرایط با 15 یا 20 میلیارد مشکل واردات به شکل فعلی حل میشه این در حالیه که در امد ارزی کشور دورور 50 تا 60 میلیارده . من تمام این تحلیل هارو به شرطی که گفته بهمنی درست باشه انجام دادم یعنی 4 ماه 4 میلیارد ( نظرات کاملا شخصی و غیر علمی است) از دوستان مطلع تقاضا دارم نظر بدهند . مرسی

نظر

• چه بسيارند افرادي كه رانندگي بلد نيستند ولي "دور زدن" رو خوب بلدند...!!!

نظر

چه بسيارند افرادي كه رانندگي بلد نيستند ولي "دور زدن" رو خوب بلدند...!!!

عاشق این امضاتم..... جایی می رسد که خستگی ات ......

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                        عاشق این امضاتم..... جایی می رسد که خستگی ات ......
                        خیلی وسواس دارم تو گذاشتن امضا نیما جان...نمیدونم امضاء های جای دیگه رو خوندی با نه....ولی چند وقت هست میخوام یک امضاء با عشق بزارم....تو جواب همین امضای که الان دارم....

نوبت باران محفوظ است....

نظر

خیلی وسواس دارم تو گذاشتن امضا نیما جان...نمیدونم امضاء های جای دیگه رو خوندی با نه....ولی چند وقت هست میخوام یک امضاء با عشق بزارم....تو جواب همین امضای که الان دارم....

نوبت باران محفوظ است....
                          چقدر قشنگ و زیبا.... این نشاندهنده روح بزرگ شماست.

نظر

• با سلام دوساعتی هست با یکی از دوستان مشغول خوندم دردودل بازاریه بچه ها هستم (اون پست هایی ور که توی غیبتم خرده بود)
                            حیفم اومد نگم ...............دوستم گفت سجاد حسودیم میشه به تو و دوستای دووربرت و قبطه میخورم
                            میخواستم بگم بچه ها بیشتر باید قدر همدیگه رو و مخصوصا اساتید عزیزمون رو بدونیم
                            باید از بیرون بخودمون و فروممون نگاه بکنیم تا ببینیم چه زحمتی داره براش کشیده میشه
                            دست همه ی عزیزان و اساتید عزیز رو میبوسیم

اما راجع به اون مسئله ی علوم غریبه : من با یه بنده خدایی چند وقتی دنبال این مسئله بودم اول کارم با بازار بود و توی طبقه ی دوم خونمون کار میکردم این بنده ی خدا خیلی اسرار داشت که هر وقت میادو میره کسی چیزی نفهمه به همین خاطر اخر شبا دزدکی میاوردمش بالا و صحبت میکردیم
                            بچه ها تا حالا این مطلبو نگفتم به کسی.......
                            ادم خیلی عجیبی بود و کارایی کرد که خدا میدونه انگشت به دهن موندم (با توجه به اینکه خیلی حواسم بود کلکی نزنه)البته چون چشم داشتی نداشت از این مسئله مبرا بود
                            خلاصه هر کی میدیدش فکر میکرد روانش پاکه اما یه کتاب خونه داشت که الله اکبر!!!!!!!!!!!!!!!
                            و خط به خط تموم کتاباشو حفظ بود
                            یه شبی چشمش به بازار افتاد و ازم توضیح خواست در اخر برام گفت میشه با بعضی از این علوم پیشبینی کرد
                            انشالا فردا چیزایی که دستگیرم شد و اخر عاقب رفاقت با این شخصو مراوده کردن باهاشو میگم .....
                            پیروز باشید
                            راستی چقدر قشنگ بود جا افتاده ...........
                            نوبت باران محفوظ است...................................
                            ویرایش توسط sajjadfox : https://www.traderha.com/member/5621-sajjadfox در ساعت 01-21-2013, 09:57 PM
                            ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
                              با سلام دوساعتی هست با یکی از دوستان مشغول خوندم دردودل بازاریه بچه ها هستم (اون پست هایی ور که توی غیبتم خرده بود)
                              حیفم اومد نگم ...............دوستم گفت سجاد حسودیم میشه به تو و دوستای دووربرت و قبطه میخورم
                              میخواستم بگم بچه ها بیشتر باید قدر همدیگه رو و مخصوصا اساتید عزیزمون رو بدونیم
                              باید از بیرون بخودمون و فروممون نگاه بکنیم تا ببینیم چه زحمتی داره براش کشیده میشه
                              دست همه ی عزیزان و اساتید عزیز رو میبوسیم

اما راجع به اون مسئله ی علوم غریبه : من با یه بنده خدایی چند وقتی دنبال این مسئله بودم اول کارم با بازار بود و توی طبقه ی دوم خونمون کار میکردم این بنده ی خدا خیلی اسرار داشت که هر وقت میادو میره کسی چیزی نفهمه به همین خاطر اخر شبا دزدکی میاوردمش بالا و صحبت میکردیم
                              بچه ها تا حالا این مطلبو نگفتم به کسی.......
                              ادم خیلی عجیبی بود و کارایی کرد که خدا میدونه انگشت به دهن موندم (با توجه به اینکه خیلی حواسم بود کلکی نزنه)البته چون چشم داشتی نداشت از این مسئله مبرا بود
                              خلاصه هر کی میدیدش فکر میکرد روانش پاکه اما یه کتاب خونه داشت که الله اکبر!!!!!!!!!!!!!!!
                              و خط به خط تموم کتاباشو حفظ بود
                              یه شبی چشمش به بازار افتاد و ازم توضیح خواست در اخر برام گفت میشه با بعضی از این علوم پیشبینی کرد
                              انشالا فردا چیزایی که دستگیرم شد و اخر عاقب رفاقت با این شخصو مراوده کردن باهاشو میگم .....
                              پیروز باشید
                              راستی چقدر قشنگ بود جا افتاده ...........
                              نوبت باران محفوظ است...................................

این فروم و همه برو بچه های با صفاش رو دوست دارم

PCM دوستت داریم

I Love u PCM

نظر

• امروز حس خوبی دارم...خدا کنه تا آخرش همین جوری بمونه!!!

نظر

پردازش ...
                                X