اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• مسئله این است

نوشیدن یا ننوشیدن جام زهر

نظر

• کسی میدونه من اطلاعات مالی شرکت های بورسی خارجی رو از کجا باید بگیرم؟ مثلاً وضعیت مالی و اطلاعات مالی Microsoft ، Apple و ..... رو کجا باید ببینم؟
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
        کسی میدونه من اطلاعات مالی شرکت های بورسی خارجی رو از کجا باید بگیرم؟ مثلاً وضعیت مالی و اطلاعات مالی Microsoft ، Apple و ..... رو کجا باید ببینم؟
        نیما جان احتمالا باید سری به سایت بورسهای جهانی بزنید مثل :

NASDAQ Stock Market - Stock Quotes - Stock Exchange News - NASDAQ.com

Stock Prices, Financial Markets News, FTSE 100 Index - London Stock Exchange
        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• CorporateInformation.com - Financial Information on 39,000 Companies Worldwide
          Career Information and Job Search | CareerOverview.com
          ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• فرصت* ثروتمند شدن در کشورهای جهان
            چقدر طول می*کشد تا صاحب ۱ میلیون دلار شوید؟

منبع: اکونومیست
            نمودار زیر که از نشریه اکونومیست استخراج شده است، نشان می*دهد که در هر کشور چقدر طول می*کشد تا یک خانوار به ثروت یک میلیون دلار برسد.

نمودار براساس میانگین درآمد خانوارها پیش از کسر شدن مالیات از آن تنظیم شده و این عدد بر اساس معیارهای «برابری نرخ ارز» و «قدرت خرید» محاسبه شده است.
            همان*طور که می*بینید آمریکا، سرزمین فرصت*ها، از این نظر مقام نخست را دارد. تنها کمتر از ۲۵ سال زمان لازم است تا شما به ثروتی یک میلیون دلاری دست یابید [این حرف چندان دقیق نیست؛ در *واقع با کسر مالیات*ها این زمان قطعا طولانی*تر است]. پس از آمریکا کشورهای حوزه اسکاندیناوی قرار دارند: دولت*های رفاه! هر خانوار در ترکیه در بهترین تخمین نیازمند حداقل ۴ نسل است تا به ثروتی یک میلیون دلاری دست یابد [با این فرض که طول عمر هر نسل را ۲۵ سال در نظر بگیریم].

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• سابدار رسمي‏ ‏نگاره‏*ای از ‏پـَـَـ نــه پـَـَــــ‏ را در میان گذاشت.

با 70,000 تومان عیدانه!!! چه گــُـلی به سرها بزنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
              اگر 74 میلیون یارانه بگیر داشته باشیم و نفری 70,000 هزار تومان، میشود به عبارتی 5,180,000,000,000 تومان! (5 تریلیون و یکصد و هشتاد میلیارد تومان)
              با این رقم چند کارخانه و کارگاه تولیدی میشود راه اندازی کرد؟ چند کارخانه در حال ورشکستگی و کارکنان و کارگرانش را میشه نجات داد؟ چند شغل میتوان ایجاد کرد؟
              خب این حجم نقدینگی اکه یهو وارد جامعه بشه خودبه خود تورم ایجاد میکنه و وضع از اینی که هست بدتر میشه....

آخه بی فکری و سوء مدیریت تا کجا؟
              شاید خودمان مقصریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

persian gulf traders

نظر

• من نمی دونم این سوال رو باید کجا مطح کنم اگه جاش اینجا نبود معذرت می خوام

میله ی squat چیه؟؟؟

می دونم خیلی ابتداییه ولی شرمنده دیگه از کوزه همان برون تراود که در اوست

مرسی

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                  من نمی دونم این سوال رو باید کجا مطح کنم اگه جاش اینجا نبود معذرت می خوام

میله ی squat چیه؟؟؟

مرسی

انفجار عضلات و حرکت اسکوات

persian gulf traders

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                    من نمی دونم این سوال رو باید کجا مطح کنم اگه جاش اینجا نبود معذرت می خوام

میله ی squat چیه؟؟؟

مرسی

سلام
                    از تکنیک های بیل ویلیامز هست. اگر میخوای اطلاعات کامل داشته باشی کتاب اش رو بخون.
                    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                    https://telegram.me/Cyclicalwaves
                    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

سلام
                      از تکنیک های بیل ویلیامز هست. اگر میخوای اطلاعات کامل داشته باشی کتاب اش رو بخون.
                      مرسی آقای آزادی یعنی تعریف کوتاهی نداره که بدون اینکه کتاب رو بخونم بهش برسم؟؟؟

مرسی
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• آقا سجاد فیلممون کردی؟؟؟

حرکت اسکات بدنسازی واسم گذاشتی؟؟؟

منظورم توی چارت بود

مرسی

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• به دمم گرم
                          شما کجا و ما کجا
                          هی میگم خدایا بدنسازیو دردو دل بازاری !!!!!!!!!!!!!! اثرات پاس نشدن چکو پکه

برا خودم دلم سوخت
                          التماس دعا دوستان

persian gulf traders

نظر

• دو سه روز نیستم .... سرم بسیار شلوغ شده ، امیدوارم که سریعتر بپیوندم به دوستان...

اوضاع ترید بچه ها چیه؟
                            آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

کسی میدونه من اطلاعات مالی شرکت های بورسی خارجی رو از کجا باید بگیرم؟ مثلاً وضعیت مالی و اطلاعات مالی Microsoft ، Apple و ..... رو کجا باید ببینم؟
                              درود استاد،

به نظر من بهترین منبع، سایت خود نهادی است که مسئول نظارت بر اجرای قوانین می باشد. یعنی کمیسیون بازار و سهام ایالات متحده.

U.S. Securities and Exchange Commission | Homepage

یک جورهایی معادل کدال خودمان است.

با احترام

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                                دو سه روز نیستم .... سرم بسیار شلوغ شده ، امیدوارم که سریعتر بپیوندم به دوستان...

اوضاع ترید بچه ها چیه؟
                                سلام آقا خلیل
                                بازار که خبری نباشه تریدی هم نیست
                                همه جا امن و امان است
                                (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

پردازش ...
                                X