اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• عرضه ارز بيش از تقاضاي واقعي است - ( Tala.ir ) سایت طلا

نظر

• بیخیال شدم. زیادی سیاسی شد پستم و ممکنه برای انجمن مشکل پیش میاد. زمان نشون میده من درست میگم یا شما
      ویرایش توسط mina : https://www.traderha.com/member/6552-mina در ساعت 02-05-2013, 03:25 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
        نمایندگان مجلس شورای اسلامی با 140 رای موافق، با یک فوریت طرحی برای مقابله با اخلال ارزی و نحوه مجازات اخلالگران موافقت کردند. به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس بررسی یک فوریت طرح مقابله با اخلال ارزی و مجازات اخلالگران را در دستور کار داشتند.
        این طرح با 37 امضا به هیات رئیسه مجلس تقدیم شده است.
        نمایندگان مجلس بعد از استماع موافقان و مخالفان با 140 رای موافق، 30 رای مخالف و 9 رای ممتنع از 222 نماینده حاضر با این یک فوریت موافقت کردند.
        در صورت تصویب نهایی این طرح بانک مرکزی موظف می شود به منظور پیشگیری و کنترل بازار مبادلات غیر مجاز ارز ظرف 2 ماه از تصویب این قانون سامانه ثبت معاملات ارزی را ایجاد و امکان صدور کد رهگیری را فراهم نماید.
        بر اساس این طرح ، هر فردی در بازار غیر رسمی اقدام به معامله ارز کند به 2 تا 5 سال و در مبادلات کلان به 5 تا 10سال حبس محکوم می شود

...............

بازی دلار رسماً مختومه شد!

خب به سلامتی
        گل بود به سبزه نیز آراسته شد
        اولا در اون مملکتی که با حرف دلال سبزه میدون و افشار اقتصادش بالا پایین میشه باید گل گرفت.
        کارای دیگه هم باید کرد که اینجا نمیشه گفت.
        خب دلار امنیتی شد با این حساب !
        توی این مملکت خیلی چیزا امنیتی شده دفعه اول و آخر هم نیست.
        امنیتی کردن یه چیزی یعنی نهایت ترس و ناتوانی
        تو این مملکت ویدیو هم امنیتی بود ...
        ماهواره ....... مشروب... و خیلی مثال های دیگه
        به فرض خرید و فروش دلار واسه مردم عادی ممنوع شد.اینا با تقاظای واقعی دلار چه میکنن؟
        اینا با رشد نقدینگی چه میکنن؟
        اینا با تحریم ها چه میکنن؟
        اتفاقا بر عکس نظر آقا نیما من معتقدم که بازی دلار رسما داره به جاهای قشنگی میرسه.
        نه تنها به آخر نرسیده بلکه مراحل جدیدش شروع شده.فقط ممکنه یه مدت آروم بشه ولی مثل یه پلاستیک فشرده هست که هرچه فشار رو بیشترش کنی حرکت انفجاری بزرگتری نشون میده.
        پنالتی در نظر گرفتن برای دلار اون رو تبدیل به کالای قاچاق میکنه و به خاطر بالا رفتن هزینه انجام کار خلاف، قیمت کالای قاچاق هم بالا میره
        این یه اصل خیلی ابتدایی در اقتصاد خرد هست.
        با بگیر و ببند چیزی حل نمیشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط a.saberi نمایش پست ها
          خب به سلامتی
          گل بود به سبزه نیز آراسته شد
          اولا در اون مملکتی که با حرف دلال سبزه میدون و افشار اقتصادش بالا پایین میشه باید گل گرفت.
          کارای دیگه هم باید کرد که اینجا نمیشه گفت.
          خب دلار امنیتی شد با این حساب !
          توی این مملکت خیلی چیزا امنیتی شده دفعه اول و آخر هم نیست.
          امنیتی کردن یه چیزی یعنی نهایت ترس و ناتوانی
          تو این مملکت ویدیو هم امنیتی بود ...
          ماهواره ....... مشروب... و خیلی مثال های دیگه
          به فرض خرید و فروش دلار واسه مردم عادی ممنوع شد.اینا با تقاظای واقعی دلار چه میکنن؟
          اینا با رشد نقدینگی چه میکنن؟
          اینا با تحریم ها چه میکنن؟
          اتفاقا بر عکس نظر آقا نیما من معتقدم که بازی دلار رسما داره به جاهای قشنگی میرسه.
          نه تنها به آخر نرسیده بلکه مراحل جدیدش شروع شده.فقط ممکنه یه مدت آروم بشه ولی مثل یه پلاستیک فشرده هست که هرچه فشار رو بیشترش کنی حرکت انفجاری بزرگتری نشون میده.
          پنالتی در نظر گرفتن برای دلار اون رو تبدیل به کالای قاچاق میکنه و به خاطر بالا رفتن هزینه انجام کار خلاف، قیمت کالای قاچاق هم بالا میره
          این یه اصل خیلی ابتدایی در اقتصاد خرد هست.
          با بگیر و ببند چیزی حل نمیشه.
          صد و پنجاه درصد موافقتم

نظر

• ما که از پشت پرده ها خبر نداریم ولی این مصوبه که اگه تبدیل به قانون بشه خوبیش به اینه که هر کی میخواد دلار تهیه کنه میره مرکز مبادلات و میگه برای چه کاری میخواد و میخره و قیمت دلار هم ثابت میمونه دیگه یکی نمی تونه بیاد و کل دلار و مصرف روزانه دلار بازارو جمع کنه ببره و بازار بدون دلار بمونه و قیمت بکشه بالا و چند روز بعد بیاد و با قیمت بالاتر بفروشه

نظر

• با این تفاسیر و صبتهایی که تو این دو صفحه شد من بازهم به این نتیجه رسیدم که دلار بیشتر از اینی که هست تقاضا خواهد شد و تمام تائیده ها گواه این مطلب رو میدن.

نظر

• اوکی حرف ها زده شد، بحث در خصوص دلار بسته شد.

لطفاً برگردیم به مباحث غیر دلاری...........
                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• داستان زندگی اکثر ما ...
                  جایی خسته می شویم و توقف می کنیم ، که موفقیت آنجاست ...
                  یا آنقدر در حسرت یافته ها و داشته های دیگرانیم ، که زیر پای خود را نمی بینیم

نظر

• سلام خدمت دوستان گل و بلبل :دی

من ایدی یاهو مسنجرم قفل شده ، واز من سوال امنیتی موقع ثبت نام رومیپرسه که متاسفانه جوابش رو به خاطر ندارم ، اما ایمیل الترناتیوی که موقع ساخت اون ایدی معرفی کردم رو بهش دسترسی دارم ، ایا راهی هست که یاهو برام جواب اون سوال امنیتی رو به این ایمیل الترناتیو ارسال کنه یا اصلا راهی هست از طریق این ایمیل الترناتیو دوباره اون ایدی رو احیا کنم؟ و ایا برای اینکه بخوام با پشتیبانی یاهو تماس مستقیم (چت یا ایمیل ) داشته باشیم راهی هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط حاج محمد خان جان نمایش پست ها
                      سلام خدمت دوستان گل و بلبل :دی

من ایدی یاهو مسنجرم قفل شده ، واز من سوال امنیتی موقع ثبت نام رومیپرسه که متاسفانه جوابش رو به خاطر ندارم ، اما ایمیل الترناتیوی که موقع ساخت اون ایدی معرفی کردم رو بهش دسترسی دارم ، ایا راهی هست که یاهو برام جواب اون سوال امنیتی رو به این ایمیل الترناتیو ارسال کنه یا اصلا راهی هست از طریق این ایمیل الترناتیو دوباره اون ایدی رو احیا کنم؟ و ایا برای اینکه بخوام با پشتیبانی یاهو تماس مستقیم (چت یا ایمیل ) داشته باشیم راهی هست؟

سلام به دوست خوبم

این اتفاق برای من هم افتاده ومن این مشکل رو به این روش حل کردم.
                      اگر فقط در یاهو مسنجر این مشکل رو دارید و اگر قبلا برای لاگین شدن به یاهومسنجر پروکسی فعال بوده، دوباره همان پروکسی رو فعال کنید و وارد یاهو مسنجر میشوید.
                      اگر نشد، و به ایمیل یاهوتون دسترسی دارید از طریق ایمیل آلترنیتو پسورد اون ایمیل مربوط به آی دی رو عوض کنید و در نتیجه پسورد یاهو مسنجر هم عوض میشه.
                      البته به طور معمول قفل شدن یاهو مسنجر به خاطر استفاده از پروکسی و قطع کردن آن است.

نظر

• نوشته اصلی توسط hassan نمایش پست ها
                        سلام به دوست خوبم

این اتفاق برای من هم افتاده ومن این مشکل رو به این روش حل کردم.
                        اگر فقط در یاهو مسنجر این مشکل رو دارید و اگر قبلا برای لاگین شدن به یاهومسنجر پروکسی فعال بوده، دوباره همان پروکسی رو فعال کنید و وارد یاهو مسنجر میشوید.
                        اگر نشد، و به ایمیل یاهوتون دسترسی دارید از طریق ایمیل آلترنیتو پسورد اون ایمیل مربوط به آی دی رو عوض کنید و در نتیجه پسورد یاهو مسنجر هم عوض میشه.
                        البته به طور معمول قفل شدن یاهو مسنجر به خاطر استفاده از پروکسی و قطع کردن آن است.

سلام وممنون از شما

قبلا این مشکل روبرمیخوردم وقتی از طریق ایمیل لاگین میشدم ، مشکل حل میشد ولی اینبار سوال امنیتی رومیپرسه ، گیر سه پیچ هم داده! حالا سوال امنیتیش هم اینه که ماه عسل کجا رفته بودی!!؟ اخه یکی نیست بگه مادرت خوب ! بابات خوب!! ادم مجرد ماه عسل رفتنش چیه ؟ :دی بگم ماه عسل جایی رفتم که دروغ میشه ، نگم کجا رفتم که این ایدی من باز نمیشه ، حالا این وسط موندم چیکار کنم اصن یه وضی :دی

از طریق پروکـسی قبلا کانکت نشده بودم که الان این مشکل پیش بیاد چندبار هم از طریق ایمیل الترناتیو پسورد رو عوض کردم ولی شرایط فرق نکرد ، الان تنها راه دسترسی به جواب سوال امنیتی هست یا شاید هم راه دیگه ای که من بلد نیستم...

نظر

سلام وممنون از شما

قبلا این مشکل روبرمیخوردم وقتی از طریق ایمیل لاگین میشدم ، مشکل حل میشد ولی اینبار سوال امنیتی رومیپرسه ، گیر سه پیچ هم داده! حالا سوال امنیتیش هم اینه که ماه عسل کجا رفته بودی!!؟ اخه یکی نیست بگه مادرت خوب ! بابات خوب!! ادم مجرد ماه عسل رفتنش چیه ؟ :دی بگم ماه عسل جایی رفتم که دروغ میشه ، نگم کجا رفتم که این ایدی من باز نمیشه ، حالا این وسط موندم چیکار کنم اصن یه وضی :دی

از طریق پروکـسی قبلا کانکت نشده بودم که الان این مشکل پیش بیاد چندبار هم از طریق ایمیل الترناتیو پسورد رو عوض کردم ولی شرایط فرق نکرد ، الان تنها راه دسترسی به جواب سوال امنیتی هست یا شاید هم راه دیگه ای که من بلد نیستم...
                          سلام بر دوستان
                          من هم این مشکل را دارم و فقط فکر میکردم ایمیل من قفل شده نگو که خیلی ها با این قضیه مشکل دارند
                          حدود یک ماه پیش یکی دیگر از ایمیل هام این قضیه را داشتم ولی بعد چند وقت که رفتم سراغش باز شد حالا
                          هم امید وارم این یکی هم مثل اون بعد چند وقت باز بشه وگر نه خدا میدونه باید چکار کنم آخه تمام اطلاعاتم
                          تو این ایمیل
                          بچه ها ممنون میشم اگر راهی پیدا کردید که بشه قفل را باز کرد مطرح کنید
                          ارادت
                          ویرایش توسط وفادار : https://www.traderha.com/member/5036-وفادار در ساعت 02-06-2013, 12:08 AM
                          (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
                            سلام بر دوستان
                            من هم این مشکل را دارم و فقط فکر میکردم ایمیل من قفل شده نگو که خیلی ها با این قضیه مشکل دارند
                            حدود یک ماه پیش یکی دیگر از ایمیل هام این قضیه را داشتم ولی بعد چند وقت که رفتم سراغش باز شد حالا
                            هم امید وارم این یکی هم مثل اون بعد چند وقت باز بشه وگر نه خدا میدونه باید چکار کنم آخه تمام اطلاعاتم
                            تو این ایمیل
                            بچه ها ممنون میشم اگر راهی پیدا کردید که بشه قفل را باز کرد مطرح کنید
                            ارادت

سلام
                            شما یکبار با ایمیلت لوگین بشو ، اگه وارد شدی که هیچ ، وگرنه من به نمایندگی از شرکت با صفای یاهو شرمنده اخلاق ورزشکاریتم :دی

نظر

سلام
                              شما یکبار با ایمیلت لوگین بشو ، اگه وارد شدی که هیچ ، وگرنه من به نمایندگی از شرکت با صفای یاهو شرمنده اخلاق ورزشکاریتم :دی
                              دوست عزیز اگر لاگین میشد که دردم را اینجا نمیگفتم به هیچ عنوان وارد ایمیل نمیشه و سوال امنیتی میپرسه
                              ولی به هر حال ممنون
                              (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
                                دوست عزیز اگر لاگین میشد که دردم را اینجا نمیگفتم به هیچ عنوان وارد ایمیل نمیشه و سوال امنیتی میپرسه
                                ولی به هر حال ممنون

پس همدردیم
                                باید دنبال راهی بود که جواب سوال امنیتی به ایمیل الترناتیو ارسال بشه
                                کسی راه تماس با یاهو ساپورت رو میدونه چطوره؟اصلا ساپورتی دارن؟

نظر

پردازش ...
                                X