اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ezzal جان مثل اینکه شما بدجوری جای این خانوم مینا رو تنگ کردی چند روز پیشم توی تاپیک با حرص حرف میزد، جریان چیه؟؟؟

از قدیم گفتن املای نانوشته غلط نداره. این رو مطمئن باشید که من که جرات ندارم حسابم رو بذارم توی امضام از شما خیلی عقبترم. البته منظورم از من، من و امثال من بود.

ارادتمند-------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• عمدتاً در روزهایی که nfp داریم بیرون بازارم و از نوسانات بی پوزیشنش لذت می برم و ترجیح میدم در یک بازار با ثبات در بازار باشم تا اینکه درگیر هیجانات بازار شوم.

امیدوارم دوستان برای نوسانات شدید امروز با کیسه سود روز را تمام کرده باشند..

روز خوش
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• روش جديد مصرف پسته شب عيد: قبل از خواب يك عدد بصورت شياف!!!

نظر

• الان که بلومبرگی چک کردم دیدم افراد مشارکتشون بیشتر شده حس عالی دارم !

با وجود اینکه تریگر یورو به ین از دست دادم و الباقی تحلیل ها هم زوم نکردم باز خیلی خوشحالم
          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• دوستان زیادی پیام خصوصی دادن که دسترسیشون از تالار ویژه قطع شده !

اطلاع بدم که حتما مشکل از مرورگر آنهاست والی دسترسی افراد باز هست !

چندتا شاخص سهام و کالا رو کاغذ نوشته بودم که تحلیلاشون در قسمت الیوت درج کنم ! منتهی امروز خانواده مارو بردن تفریح ... فردا انشالله تحلیل ها آپدیت میکنم و شاخص های بیشتری قرار خواهم داد !

دوستان پرپیپ باشند "از نوع مثبت"

نظر

• لوئی پاستور میگوید: در هر حرفه.ای که هستید، نه اجازه دهید که به بدبینی.های بی.حاصل آزرده شوید و نه بگذارید بعضی لحظات تأسف.بار که برای هر ملتی پیش می.آیدشما را به یأس و ناامیدی بکشاند. در آرامش حاکم بر آزمایشگاهها و کتابخانه.هایتان زندگی کنید، نخست از خود بپرسید: برای یادگیری و خود آموزی چه کرده.ام؟ سپس همچنانکه پیشترمی.روید بپرسید: من برای کشورم چه کرده.ام؟ و این پرسش را آنقدرادامه دهید تا به این احساس شادی.بخش و هیجان.انگیز برسید که شاید سهم کوچکی درپیشرفت و اعتلای بشریت داشته باشید، اما هر پاداشی که زندگی به تلاشهایمان بدهد یا ندهد هنگامیکه به پایان تلاشهایمان نزدیک می.شویم، هر کداممان باید حق آنرا داشته باشیم که با صدای بلند بگوئیم: « من آنچه را که در توان داشته.ام، انجام داده.ام »

نظر

• دکتر علی شریعتی: مادرم میگفت عاشقی یک شب است و پشیمانی هزار شب.......

الان هزار شب است که پشیمانم که چرا یک شب عاشقی نکردم

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• به دختره میگم سلام میگه کارت شارژهزاری ایرانسل میگیرم جواب میدم
                  تازه فهمیدم چرا بهمون میگن نسل سوخته!!!
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• سلام

داشتم به این تصویر نگاه میکردم ! منو یاد چیزی انداخت ؟
                    میدونید چی نگاه کردن به چارت فارکس نگاهت تشخیص بالا میده در حالی که رو به پایین است و
                    نگاهت تشخیص رو به پایین میده در حالی که رو به بالاست .
                    خودمونیم واقعا" چقدر ما میتونیم خطای دید داشته باشیم .

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• میدونید آقای " گن" در چه روزی متولد شده؟

16 تیر 1257

و در چه روزی فوت کرده؟

28 تیر 1334 هجری شمسی
                      ویرایش توسط Azadi : https://www.traderha.com/member/4350-azadi در ساعت 03-09-2013, 04:07 PM
                      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.

نظر

• ورود اولین ماشین به ایران
                        فکرش را بکنید کمتر از 110 سال پیش یعنی هنگامی که اقای گن خدابیامرز داشت اونکارا و تحقیقاتو میکرد در خیابان های تهران که نه , در کل ایران فقط یک ماشین وجود داشته
                        ناصرالدین شاه قاجار در سفرهایش به اروپا با با اتومبیل آشنا شده بود ولی اعلیحضرت تمایلی به ورود ان به ایران نشان نداده بود و کالسکه های سلطنتی را به ماشین اهنی (تراموا ) ترجیح میداد. 15سالی از اختراع ماشین های دیزلی می گذشت که پایش به ایران باز شد . یعنی زمان مظفرالدین شاه قاجار ., کورلین " مهماندار فرانسوی مظفرالدین شاه در کتاب ( بدایع الوقایع ) خود نوشته است :در ماه اوت 1900 در مراجعت اعلیحضرت از جنگل بولونی , دو دستگاه اتومبیل که برای بردن به ایران سفارش داده بودند جلوی عمارت برای معاینه اعلیحضرت حاضر بودند . در هرکدام آنها دو نفر از پیشخدمت های مخصوص حاضر بودند . به امر مبارک مکانیسین ها اتومبیل را به راه انداختنه , بعضی حرکات را امتحانا در حضور اعلیحضرت به جا آوردند و پس از انجام امتحان , سوارها و ملتزمین رکاب جابه جا شده و اتومبیل ها آهسته پهلوی کالسکه همایونی آمدند تا سلطان از نزدیک درست آنها را معاینه کند و چون اتومبیل ها از هر حیث مطابق میل بودند هیچ نوع عیب و نقصی در آنها مشاهده نشد و با حکم اعلیحضرت حمل آنها صادر شد و کالسکه همایونی به طرف عمارت به راه افتاد .این دو اتومبیل که محصول کارخانه رنو بودند توسط دو راننده فرانسوی به تهران منتقل شدند و دو سرنوشت متفاوت پیدا کردند . فقط یکی از انها به تهران رسید . در راه انزلی به تهران یکی از خودروها خراب شد و همان جا ماند تا زیر باران و برف تبدیل به قراضه ای شود که جهانگردان اروپایی در سفر نامه هایشان به سرنوشت ماشین بیچاره هم اشاره کنند. مظفرالدین شاه و توسط راننده فرنسوی اش " موسیو وانه " در میدان مشق به حرکت در می امد و باعث شادی و ذوق مردم می شد. این ماشین بعدها به محمد علی شاه رسید.]عاقبت یک روز محمد علی شاه هم وقتی می خواست با ماشین حرکت کند , کسی عطسه ای می کند و به نشانه اینکه صبر آمده سوار کالسکه اش می شود و پشت ماشین حرکت می کند .آن روز در خیابان باغ وحش " اکباتان امروزی " ماشین مورد حمله چند بمب دستی قرار گرفت . شاه سالم ماند اما اتومبیل منهدم شد و مجلس هم به توپبسته شد 110 سال بعد ...
                        تهران بزرگترین پارکینگ دنیا
                        کی میاد مصداق اون حدیث معروف که اگر علم در ثریا هم باشد مردمانی از سرزمین پارس به ان دست پیدا میکنند؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش توسط sajjadfox : https://www.traderha.com/member/5621-sajjadfox در ساعت 03-09-2013, 04:36 PM
                        ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.

نظر

• خوب شما می فرمایید با 2000 دلار با چند لات معمله کنیم من با 0.1 لات معامله می کنم ولی نتیجه نگرفتم بر اساس این سرمایه با چند لات باید پوزیشن گرفت ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                              سلام

داشتم به این تصویر نگاه میکردم ! منو یاد چیزی انداخت ؟
                              میدونید چی نگاه کردن به چارت فارکس نگاهت تشخیص بالا میده در حالی که رو به پایین است و
                              نگاهت تشخیص رو به پایین میده در حالی که رو به بالاست .
                              خودمونیم واقعا" چقدر ما میتونیم خطای دید داشته باشیم .

با سلام خدمت عزیزان بخصوص حاج سعید عزیز
                              آقا اینم هست

تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط nikoubin1234 نمایش پست ها
                                خوب شما می فرمایید با 2000 دلار با چند لات معمله کنیم من با 0.1 لات معامله می کنم ولی نتیجه نگرفتم بر اساس این سرمایه با چند لات باید پوزیشن گرفت ؟
                                سلام ..

از این برنامه استفاده کنید............

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...2850398541.rar
                                در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

پردازش ...
                                X