اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظر

• تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• مصاحبه ایسنا با نیما آزادی
        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
        https://telegram.me/Cyclicalwaves
        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

Repeat

نظر

Repeat

نظر

• درک امواج از دید بنیادی ؟
              • وضعیت اقتصاد کلان در کشورها و مناطق مختلف را زیر نظر داشته باشید؛
              • تاریخچۀ تغییرات در شاخص ها را جستجو کنید؛
              • تاثیر بالقوۀ آمار کلان بر نوسان قیمتی انواع مختلف دارائی را درک کنید؛
              • نمودهای سیاست های مالی و پولی در کشورهای مختلف را بررسی کنید.

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

• سلام مسنجر من چند روزی است باز نمیشه دوباره نصب کردم نشد کسی میتونه راهنمایی کنه نت من از شاتل است

نظر

• ابزار تحلیل جدید "وضعیت روانی بازار"

ابزار تحلیل جدید بازارهای مالی "وضعیت روانی بازار"

• تحلیل های مصور مربوط به گذشته در ارتباط با رفتار فعالان بازار در مقایسه با نوسان ابزارهای معاملاتی؛
                  • آمار جاری مربوط به حجم پوزیشن های ریسکی آتی باز؛

آمار مربوط به فعالیت بزرگترین فعالان بازار آتی می تواند برای معامله، تحلیل شرایط جاری بازار، درک وضعیت روانی بازار و تعیین نقاط تغییر جهت، بسیار مفید باشد. این آمار در ساده ترین شکل می توانند یک شاخص حجم برای تائید یا عدم تائید حرکت کنونی قیمت ابزارهای معاملاتی باشند.

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_mobayyen نمایش پست ها

ابزار تحلیل جدید بازارهای مالی "وضعیت روانی بازار"

• تحلیل های مصور مربوط به گذشته در ارتباط با رفتار فعالان بازار در مقایسه با نوسان ابزارهای معاملاتی؛
                    • آمار جاری مربوط به حجم پوزیشن های ریسکی آتی باز؛

آمار مربوط به فعالیت بزرگترین فعالان بازار آتی می تواند برای معامله، تحلیل شرایط جاری بازار، درک وضعیت روانی بازار و تعیین نقاط تغییر جهت، بسیار مفید باشد. این آمار در ساده ترین شکل می توانند یک شاخص حجم برای تائید یا عدم تائید حرکت کنونی قیمت ابزارهای معاملاتی باشند.

مثال : JPY Position

ین ژاپن تنها ارزی است که در برابر دلار آمریکا پوزیشن گیری خالص فروش داشته است. هرچند پوزیشن گیری خالص فروش طی هفته های اخیر کاهش پیدا کرده و به -9 میلیارد دلار رسیده است. ضریب اطمینان همچنان نزولی باقی مانده است اما از سطوح بسیار نزولی اش فاصله گرفته است.

نظر

• علی جان نظرت درباره (COT(Open Interests و VIX چیه؟

من یکم درباره اینها مطالعه خیلی سطحی کردم و اینطور که با حسین جان صحبت کردم وضعیت روانی بازار رو نشان میدهند.

نظر شما چیه؟
                      Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                        علی جان نظرت درباره (COT(Open Interests و VIX چیه؟

من یکم درباره اینها مطالعه خیلی سطحی کردم و اینطور که با حسین جان صحبت کردم وضعیت روانی بازار رو نشان میدهند.

نظر شما چیه؟
                        VIX ( Volatility Index

این اطلاعات سری هستند و در اختیار بانکهای بزرگ قرار دارند.

COT Charts | Commitment Of Traders Charts | Free COT Data

VIX Doomsayers Are Out Of Data | iStockAnalyst.com
                        ویرایش توسط ali_mobayyen : https://www.traderha.com/member/4389-ali_mobayyen در ساعت 01-29-2013, 03:58 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
                          سلام مسنجر من چند روزی است باز نمیشه دوباره نصب کردم نشد کسی میتونه راهنمایی کنه نت من از شاتل است
                          شاتل سرویس دهیش بسیار بد شده. اما مشکل شما ممکنه از اجرا کردن وی پی یا فیل تر شکن باشه. اگر قبلا اجرا کرده بودید دوباره برای باز کردن مسنجر باید اجراش کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_mobayyen نمایش پست ها
                            VIX ( Volatility Index

این اطلاعات سری هستند و در اختیار بانکهای بزرگ قرار دارند.

COT Charts | Commitment Of Traders Charts | Free COT Data

VIX Doomsayers Are Out Of Data | iStockAnalyst.com
                            سپاس

علی جان این آدرس ها رو خودمم دارم!

دیدگاه شما رو در نحوه استفاده از اونها میخواستم بدونم.

ارادت
                            Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                              سپاس

علی جان این آدرس ها رو خودمم دارم!

دیدگاه شما رو در نحوه استفاده از اونها میخواستم بدونم.

ارادت
                              فوق العاده هست
                              بر اساس این اطلاعات یه صورت لحظه ای , شما میدونید بازار صعودی هست یا نزولی .
                              دیدگاه بانک های بزرگ بر همین اساس است .

نظر

• نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
                                سلام مسنجر من چند روزی است باز نمیشه دوباره نصب کردم نشد کسی میتونه راهنمایی کنه نت من از شاتل است
                                سلام
                                من هم این مشکل رو داشتم فکر میکردم مشکل از ای اس پی باشه و اونا میگفتن از مخابراته...
                                شما یکبار اگه از طریق ایمیل لوگین بشی احتمالا مشکلت حل بشه
                                اگه نشد یاهومسنجر ورژن پایین نصب کن ...

نظر

پردازش ...
                                X