اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط حاج محمد خان جان نمایش پست ها
    سلام
    من هم این مشکل رو داشتم فکر میکردم مشکل از ای اس پی باشه و اونا میگفتن از مخابراته...
    شما یکبار اگه از طریق ایمیل لوگین بشی احتمالا مشکلت حل بشه
    اگه نشد یاهومسنجر ورژن پایین نصب کن ...
    سلام حاج محمد خان جان
    دوستان عزیز دست به گیرنده هاتون نزنید اقایان به خاطر دهه فجر و جلوگیری از سو استفاده دشمنان بد , اینترنت را محدود کرده اند ( جی میل اصلا باز نمیشه )
    تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
      سلام حاج محمد خان جان
      دوستان عزیز دست به گیرنده هاتون نزنید اقایان به خاطر دهه فجر و جلوگیری از سو استفاده دشمنان بد , اینترنت را محدود کرده اند ( جی میل اصلا باز نمیشه )
      سلام حمید جان

اره! ممکنه بخاطراونم باشه ولی من همین مشکل رو داشتم و با اون روشی که گفتم همون مشکلم حل شد حالا شما هم احتمالا بتونید با همین روش من اون مشکلات مشابهتون رو حل کنید :دی

مخلصیم

نظر

• از تحمّل که گذشتم به تحمّل خوردم،دردم این بود که از یار خودی گل خوردم

حرفی از عقل بداندیش به یک مست زدند،باختیم! آخر بازی، همگی دست زدند

دکتر مهدی .م
        ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 01-30-2013, 01:36 PM
        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• سیلی واقعیت رو درست اون وقتی می خوریکه وسط زیباترین رویا هستی .....

نظر

• دوستان شما موقع تحلیل ذهنتون چقدر درگیر کار میشه؟ من وقتی انالیزی انجام میدم کلی ذهنم درگیر و وقتم صرف میشه ! شما چطور؟

از نظر فکری خسته میشم !

نظر دوستان ام جویا بشیم.ببینیم خودمون فقط ااینطوریم و مشکل میزنیم یا...
            آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• سلام
              ببخشید این سوال را اینجا میپرسم ، آخه هم جای مناسبی مربوط ندیدم هم برای من شده درد دل .
              دوستی میتونه راهنماییم کنه که چطور میشه یه فایل با پسوند mq4 را تبدیل کرد به یه فایل با پسوند def ؟

ممنون

ورود به معامله با منطق انسانی
              خروج
              از معامله با احساس ماشینی
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نگاهی به قیمت دلار به ریال
                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• درود

آقا نیما میشه بگین این چارت رو از روی کدام متاتریدر میشه گرفت؟؟
                  " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• نوشته اصلی توسط senator نمایش پست ها
                    درود

آقا نیما میشه بگین این چارت رو از روی کدام متاتریدر میشه گرفت؟؟
                    رسا

نظر

• سلام چرا عکسش رو من نمیبینم ؟ (((((((((

نظر

• اگر شما روی لینک کلیک کنی حتما عکسش معلوم میشه!
                        A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• باز هم متاسفانه شاهد برخورد شک برانگیز و سلیقه ای از طرف مسولین فروم هستیم.
                          کوچکترین صدای اعتراضی نسبت به یکی از کاربران فروم مورد بایکوت قرار میگیره.
                          من نمیدونم چه مراوده ای بین خلیل رحمانی و ناظر سایت برقرار هست که اینهمه هوادارش هستند و بعد از رسوایی چند هفته پیش هم که این آقا ایجاد کرده باز هم پشتش ایستادند.
                          این رفتار خیلی شک برانگیز هست.
                          فرومی که حتی ناطرش مجهول الهویه هست و کسی اسمشو نمیدونه.
                          این کارها باعث شک میشه.
                          من در فروم شکارچیان امواج یک خواسته ی بازاری از خلیل رحمانی داشتم.
                          متاسفانه تاپیک رو بستند و پست ها رو پاک کردند.
                          من همین جا اعلام میکنم این رفتار های مشکوک آخرش کار میده دستتون.
                          عکس پست هایی رو که در این دقایق زده شده رو دارم.
                          امیدوارم این پست پاک نشه.
                          اگه پاک بشه و فرصت حرف زدن داده نشه مجبورم کار دیگه ای بکنم.
                          خود دانید.

نظر

• نوشته اصلی توسط a.saberi نمایش پست ها
                            باز هم متاسفانه شاهد برخورد شک برانگیز و سلیقه ای از طرف مسولین فروم هستیم.
                            من نمیدونم چه مراوده ای بین خلیل رحمانی و ناظر سایت برقرار هست که اینهمه هوادارش هستند و بعد از رسوایی چند هفته پیش هم که این آقا ایجاد کرده باز هم پشتش ایستادند.
                            این کارها باعث شک میشه.
                            خود دانید.
                            سلام دوست عزیز؛

ناظر سایت یک نفر نیست بلکه چند نفر هست.

سوالتون چی بود که پاک شد؟

لطفاً ناظر سایت اگر سوال این دوست ما در راستای قوانین سایت هست پاک نکنند.

نظر

• نوشته اصلی توسط a.saberi نمایش پست ها
                              باز هم متاسفانه شاهد برخورد شک برانگیز و سلیقه ای از طرف مسولین فروم هستیم.
                              این کارها باعث شک میشه.
                              خود دانید.
                              http://forum.broker-fa.com/f96/%D8%A...578/#post51852

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                                سلام دوست عزیز؛

ناظر سایت یک نفر نیست بلکه چند نفر هست.

سوالتون چی بود که پاک شد؟

لطفاً ناظر سایت اگر سوال این دوست ما در راستای قوانین سایت هست پاک نکنند.

با سلام خدمت آقای آزادی
                                من درخواست کردم در تاپیک ترید های لایو شکارچیان امواج آقای خلیل رحمانی پوزیشن لایو تحلیل های خودشون رو بذارند.
                                گفتم اسم تاپیک ترید های لایو هست پس لایو کار کن و فردا نگو میتونستین اردر بذارین و بگیرین و از این حرف ها.
                                منم بلدم وقتی چارت حرکت کرد بگم میتونستین اردر بکارین.
                                من این حرف رو زدم و ایشون جواب دادند: به شما ربطی نداره.
                                به جای اینکه خودش بیاد جواب بده دو نفر رو فرستاد جلو.
                                شما که آدم منطقی هستین آقا نیما.شما رسیدگی کنین.
                                ما تعریف اخلاق شما رو زیاد شنیدیم.

نظر

پردازش ...
                                X