اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نظریه از شما اکسپرت یا ایندیکتور از ما......

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• salam
    file ke ersal kardid ghabel danlod nist
    lotfan be ravash digar ersal konid

نظر

• befarmaeed

نظر

• file word ra be email zir ersal kon

khr916@gmail.com

نظر

• نوشته اصلی توسط scrouch نمایش پست ها
          file word ra be email zir ersal kon

khr916@gmail.com
          سلام دوست عزیز
          براتون یک ایمیل فرستادم که حاوی سوالاتی از شماست
          لطفا جوابش را برای من بفرستید از شما ممنونم

نظر

• سلام دوستان عزیز بنده یک سوالی داشتم ممنون میشم اگه کسی می تونه راهنمایی کنه، می خواستم ببینم تو اکسپرت نویسی ایا دستوری وجود داره که مثلا اگه فلان شرایط برقرار شد برامون یک خط عمودی رسم کنه؟ مثلا اکه اندیکاتور مووینگ اوریج سیگنال داد به جای اینکه یه پوزیشن باز کنه یک خط عمودی برامون ترسیم کنهدر اونن نقطعه ای که سیگنال داده که خودمون برسی کنیم و اگه خواستیم خرید یا فروش انجام بدیم، ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• دنبال یک اسکریپت یا ادوایزر یا اندیکاتور میگردم که بصروت realtime ایکوِئتی و بالانس اکانت من رو استخراج کنه و درون یک فایل اکسل حالا هرکجا ذخیره کنه
              اگر کسی میتونه بنویسه هم اعلام هزینه کنه من گشتم تو نت هست اما خیلی استخراج های پرباری انجام میدن و هزینه ش برام توجیه نداشت چون من فقط دو عدد دیتا نیاز دارن balance , equity بصورت زنده
              بزرگرواران راهنمایی کنید ممنون میشم

نظر

• با سلام
                چند اندیکاتور دارم که مربوط به متاتریدر 4 است و میخوام آنها را تبدیل به استفاده در متاتریدر 5 (mql5 )شود
                سپس تبدیل به اکسپرت در متاتریدر 5 شود. اگر کسی هست یا اگر کسی را میشناسید معرفی کنید. ممنونم

نظر

• سلام دوستان

ممنون میشم اگر راهنمایی فرمایید:

در استراتژی معاملاتیم برای هر معامله یک مقدار ثابت دلاری حد ضرر تعریف کردم، مثلا ۱۰۰ دلار بیشتر ضرر نباید در هر پوزیشن ضرر ببینه، بر اساس این ۱۰۰ دلار حد ضرر، حجم ورود رو هر دفعه حساب میکنم و وارد معامله میشم،

آیا اکسپرتی برای متاتریدر۴ هست که اتومات هر معامله ای که به این حدد ضرر رسید رو ببنده؟

سپاس فراوان

نظر

پردازش ...
                  X