اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

GANN Analysis

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• درود...

عرض ادب و احترام و طلب پوزش برای غیبت چند وقته...

در این سرزمین ایجاد تفکر و ساخت بستر برای آیندگان خلاف عقاید خواصی میباشد. و شما ناچارید که با عقاید متعصبانه افرادی بجنگید که درکی از گفته های شما ندارند چراکه دانش آموخته مکتبی دیگر هستند و در صلاحیت نادانتری تکیه بر مسندی نا متناسب داده اند. و شما از آن اول بازنده مباحصه ای هستید که حتی خود شما آن را شکل نداده اید...

از اینکه علاقمندان به این سبک تحلیلی زیاد شده و حتی سروران بر ید تالیف کتاب بر آمدند. جای بسی تهنیت و افتخار دارد که زکات علم خود را با مکتوبه ای یادگار کنند.

انشا.. با یاری سروران، که بی توجه به پیاده بودن ما بر مرکبهای خود تاختند هم گام شویم تا کمی کاربردی تر وارد تحلیلهای این سبک شویم...

نمیدونم کی به هم گفته کلا قلبه سولبه باید بنویسم......
    اینجور آدمایی هستیم ما....
    من هیچ عجله ای برای پولدار شدن ندارم...

نظر

• درود بی پایان بر دوست و تاج سر ما

بسیار خوشحال و مسرورم که پس از مدتی نبودتان دوباره به خانه خود بازگشته اید.

در پناه حق بهترین پیروزی ها را برایتان آرزومندم.

همیشه مسرور و موفق باشید

نظر

• از بازگشت شما بسیار خوشحالم،منتظر مطالب ارزشمندتان هستم.موفق باشید

نظر

• سلام و درود بر شما ای فرزند ایران

بسیار مشتاق فراگیری علم و دانش و استفاده از تجربیات شما هسنم .

همیشه باشید .

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• مشتاقانه پیگیر مطالب شما هستم دوست من
            : My Real Accounts

نظر

• با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان بخصوص آقای قهرمانی و یوسفی.

واقعا حیفه یه همچین تاپیکی حتی برای 1 ساعت روی زمین بمونه.

امیدوارم دوستان دوباره به این تاپیک رونق بدن تا اگر ما هم کمکی از دستمون بر میاد بکنیم.

به شخصه هیچ روشی نتونسته منو به اندازه ی روش گن و روش های گفته شده در کتاب آقای جنکینز مجذوب خودش بکنه.

واقعا روش ها فوق العاده هستن و من روی سهام بورس ایران هم که تست کردم عالی جواب میده.

فقط مطالب پراکندگی زیادی دارن که امیدوارم با کمک دوستان بتونیم از این روش ها بهره کافی رو بریم.

من که شخصا آماده هستم تا اگر کمکی از دستم بر میاد در این زمینه انجام بدم.

موفق باشید
              A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• با سلام به دوست عزیز جناب arash72 , و سایر دوستان
                خوب همانطور که خود شما هم اشاره کردید مطالب مربوط به روش گن گسترده و تا حدودی زیاد است و مسلما انسجام دادن به موضوع و استفاده درست و نسبتا کامل هدف اولیه کار میباشد .
                و یک مشکل اساسی دیگری هم که برای پیشبرد تاپیک داشتیم این بود تعداد دوستانی که با مبانی کار آشنا بوداند خیلی کم بود اند و یا مشارکت کمی داشتندو گاهی ادم احساس میکند که مطالب ارائه شده در این چند تاپیک مربوط به گن زیاد مورد استفاده دوستان قرار نگرفته . بخاطر همین هم قر ار شد از ابتدا شروع کنیم .
                فکر میکنم همانطور که اطلاع دارید چند ماهی را بطور کامل تمرکز کردیم بر روی مطالب اموزشی گن تا بتوانیم یک مبنا برای حرکت در این زمینه ایجاد کنیم خوشبختانه 3- 4 روز پیش قسمت اول این کتاب
                به اتمام رسید و به آی دی pcm هم اطلاع داده ام که سایر مراحل مربوط به چاپ را پیگیری کنند . هنوز خبری به بنده نداده اند .
                نکته دوم این است که انجام این قبیل کارها بصورت انفرادی و تنهایی انرژی و وقت زیادی را از ادم میگیرد ، به هر حال با تمام مشکلات آن سعی کردام یک قسمت مبنایی برای این کار درست کنم
                حالا تا چه حد مورد استفاده دوستان قرار گیرد ...خدا داند .........
                اگر این قسمت مورد استفاده قرار گرفت و ریتم مناسبی برای ارائه مطلب داشت و اگر عمری بود سعی میکنیم بقیه آن را ادامه دهیم
                و تقریبا می توانم بگویم که بعد از یک استراحت کوتاه این هفته مجددا جدی تر وارد بازار میشوم و سعی میکنیم که با کمک همدیگر این تاپیک را فعالتر کنیم و با استفاده از روش های گن تحلیل های بیشتری
                بر روی بازار داشته باشیم .
                زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

• TimingSolution نرم افزار

سلام
                  در یکی از فیلم های آموزشی گن که در سایت گذاشته بودن من کامل دیدم متاسفانه فیلم نسخه پیشرفته ان نتونستم جایی پیدا کنم
                  انجا با 2 تا نرم افزار کار می کردم
                  یکی TimingSolution بود می خواستم ببنم کسی با این نرم افزار کار کرده؟ ایا اطلاعاتی در موردش دارید؟
                  به نظرم نرم افزار کاملی امد لطفا راهنمایی فرمائید

نظر

• با سلام
                    مسلما نرم افزار تایم سولوشن یکی ار بهترین نرم افزارهای بازار چهت استفاذه از استرولوژی و تکنیک های گن می باشد قبلا نسخه 2005 ان را آماده کرده بودام که در فروم قرار دهم
                    ولی متاسفانه با مشکلاتی که برای کامپیوتر بنده پیش آمد و مقدار زیادی از فایل ها خراب شد که تغدادی از فایل های تایم سولوشن هم خراب شد و لی نسخه 2010 آن را به محض آماده شدن در فروم
                    قرار خواهم داد . اما در باره اطلاعات دیگر که خواسته بودید منظورتان چه نوع اطلاعانی هست بفرمایید در حد توان توضیح خواهم داد .
                    زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

• درود...

طاها جان اینم اون لینکی که ازم خواستی راجب اون تحلیل معروف گندم جناب گن...

لینک

اگر هم دوست داشتی و وقت داشتی ترجمش کن بزار دیگران هم استفاده کنند. فکر نکنم وقت زیادی بگیره....

تشکر...
                      من هیچ عجله ای برای پولدار شدن ندارم...

نظر

• درود بی پایان بر شما جناب samadaldin دوست اشتنی

زدن تشکر زیر پست شما کفایت نمی کرد و باید می نوشتم:

یک دنیا سپاس بابت اینکه ما را در این راه همراهی می کنید و تنهایمان نمی گذارید.

شادی برقرار
                        Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط SAMADALDIN نمایش پست ها
                          درود...

طاها جان اینم اون لینکی که ازم خواستی راجب اون تحلیل معروف گندم جناب گن...

لینک

اگر هم دوست داشتی و وقت داشتی ترجمش کن بزار دیگران هم استفاده کنند. فکر نکنم وقت زیادی بگیره....

تشکر...
                          با سلام.جسته و گریخته نگاهی به تحلیلش انداختم.

راستش جای هیچ حرفی برای گفتن نذاشته جناب گن با این تحلیل بی نظیرش.واقعا عالیه.

این تحلیل نشون دهنده ی نظم بی نظیر بازار هست...

با تشکر از شما
                          A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• سلام
                            دوستان چرا ادامه ندادید تا حالا هم خوب بود مطالب مفیدی به دستمون اومد
                            از کلیه دوستانی که در مورد حاج اقا گن و تحلیلهای بی نظیرشون تحقیقاتی داشته اند و تجربیاتشون رو اینجا گذاشته اند بسیار متشکرم
                            خداوند رحمت کنه گن رو جاش تو بهشت برین بادا

نظر

• سلام دوستان کتاب چگونه در بازارهای سهام به سود برسیم نوشته گن ایا تو ایران موجود هست یا خیر

نظر

• نوشته اصلی توسط ed2008 نمایش پست ها
                                سلام به همه دوستان

من کل این اینترنت را سرپیچ کردم و نتونتستم راه حل این مشکل را پیدا کنم همانطور که میدانید اگر از متاتریدر چارت را با پسوند CSV ذخیره کنیم تاریخ بصورت فرم مثلا 2013.03.12 ذخیره میشود یعنی به صورت فرمت نقطه ای وسط تاریخ.و برنامه Gannalyst Professional 5 فرمت تاریخ بصورت نقطه ای را ندارد و قبول نمیکنه من اندیکاتور DT Data Exporter v02_2 را دانلود کردم و استفاده کردم اما داده ها در برنامه دیده نمیشوند.
                                کسی هست این مشکل تاریخ را حل کرده باشد ؟

ممنون از دوستان
                                سلام
                                من این مشکل را سال ۲۰۱۳ طرح کردم و فرصت شد العان راه حلش را امشب شانسی فهمیدم (۱۲ فوریه ۲۰۱۶ ) چند روز این اینترنت را گشتیم سایت ایرانی پیدا نشد که درست راهنمایی کنه
                                مشکل گن انالیز توی همین تاریخ ورودی هست که متاتریدر ۵ که فایل cvs میسازه یا ما ان را معمولی ذخیره با فرمت cvs میکنیم همین نقطه وسط تاریخ مشکل ساز هست پس باید فایل اکسل را برای تاریخ فرمتش را تغییر بدهید به یکی از فرمتهای تاریخی که اخر برنامه از شما برای تنظیمات میخواهد مثلا ٰٰ YYYY/MM/DD
                                تنها راه حل این هست که فایل درست همون سنبل مثلا یوردلار را از اینترنت بگیریم البته باید بدانید که از متاتریدر ۵ معمولی اگر ذخیره cvs کنید اصلا فایل بدرد نمیخوره چون همه داده ها توی یک سلول هستند

اما مشکل اساسی با گن انالیز این هست که دست اخر که Save format را میزنیم هیچ اتفاقی نمی افتد حالا هرچقدر باز از اول تنظیمات را برای configure CVS file انجام دهید باز به گزینه اخر برسید
                                Save format
                                باز هیچ اتفاقی نمیافتد حالا شما دنبال فایل ساخته شده بگردی هیچ چیزی توی فلدر که بهش مسیر را دادیم ذخیره کنه نیست (مسیر ان را در قسمت منوی file -------> preferences
                                Directories/folders
                                )
                                اما راه حل :
                                فایل اولیه CVS را که تاریخ درست شده داره را در فلدری که شما به مسیر گن انالیز برای ذخیره ساخت داده اید قرار دهید و از انجا عملیات تبدیل فایل را انجام دهید (این کار را نکنید مثلا فایل اکسل یوردلار را بزارید روی دیستاپ کامپوتر و بعد مسیر ذخیره را توی درایور سی بدید مثلا با نام فلدر gann بعد بخواهید که نرم افزار گن انالیز از روی دستاپ فایل را تبدیل کنه )

پس فایل را در فلدر که برای ذخیره عملیات برای نرم افزار تعریف کردیم قرار میدهیم و از انجا برای تبدیل بارگزاری میکنیم و save format اخر را میزنیم پس از ان ۲ راه وجود داره برای اینکه فایل ساخته شده را توی چارت نشان بده
                                ۱. از برنامه گن خارج بشید و بعد در قسمت Data files همون پنجره ای که برای تبدیل CVS استفاده میکردید برید و به همون پوشه فایلی (فلدر ) که برای برنامه تعریف کردید و روی ان کلیک کنید در قسمت پاین پنجره

CSV DATA فایل ساخته شده را میبینید کلیک کنید تا چارت روی برنامه گن ظاهر بشه

۲. در قسمت Data files همون پنجره ای که برای تبدیل CVS استفاده میکردید و مسیر ذخیره سازی مشخص شده و پیش فرض قرارگرفته باید یکبار مثلا مسیر را با ماس برید به یکی از درایور کامپوتر و دباره برگردید به همون مسیر پیش فرض با این کار یکبار دیگه پوشه ذخیره سازی به قول خودمان ریفرش یا اپدیت میشه و برنامه میتونه فایل ذخیره شده را نشان بدهید.

شب همگی خوش

نظر

پردازش ...
                                X