اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Abonacci Trading System، آبوناچی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط پرويز نمایش پست ها
    سلام
    اشتباه محض است
    ابوناچي دقيق و تميز نقاط را ميگويد
    به تاپيك بررسي ارز ها مراچعه كنيد
    نقاط انجا اعلام كرد
    كه من انرانهادم
    هيجكس جرات ندارد انرا نفع كند
    كه كتابي است بهمين نام
    هيجكس جرات ندارد انرا توطيه بنماد
    سلام
    پرویز خان تحلیل های شما رو در تاپیک بررسی ارز از دید دوستان دنبال میکنم .
    یک سئوالی که پیش اومد اینه که فقط یورو دلار رو بر اساس ابوناچی تحلیل میکنید و یا نه مابقی جفت اررها رو هم از طریق تمپلیت ها و بیس لاین ایشون تحلیل میکنید؟

ممنون

نظر

• سلام
      فقط يورو دلار از طريق ابوناچي است
      با تمپلت كار ميكنم
      بقيه بر اساس نوع حركات بازار نقاط را بدست مي اورم
      بايد هنوز تست كنم
      ولي توانستم بقيه ارزها را براساس يورو دلار و نوع حركت ورفتارشان تشخيص دهم
      فكر كنم گام ها حركتي بقيه ارزها دستم امده
      بايد تست شوند
      تا الان خوب بوده
      نيوزلند دلار در 0.8440 بايد برگردد كه نرسيده برگشته
      دوشنبه بايد ديده شود ريزش تا 0.8150
      يورو استراليا 1.5540 حتما حتما بايد ريزش كند تا 1.5260
      موفق باشيد

نظر

• نوشته اصلی توسط tahakanani نمایش پست ها
        من حدود چند ماه شبانه روزی روی این سیستم مطالع کردم و فقط می توانم این را عرض کنم که اگر رموز ان سیستم آشکار شود مطمئن باشد تمامی تجارت های بر اساس بورس مختل میشود چون میتوان با استفاده از این سیستم و یک سیستم نرم افزاری پیشرفت آینده را پیش بینی کرد آینده همه چیز را حتی آب و هوا- زلزله-جنگ ها - اتفاقات مهم و ........
        من تا حدودی توانستم مبانی ریاضی این سیستم رادرک کنم و در حال توسعه این میانی هستم و می توان گفتم تاکنون توانستم سبدم را چند صد برابر کنم خلاصه تحقیق روی امواج بسیار زیباست چون رشته من زلزله بود و در زلزله معمولا با استفاده ار فوربه
        چند صد برابر؟؟؟؟
        در بورس یا فارکس؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pejman1 نمایش پست ها
          من تا حالا توی سالیان زیادی که فرومها رو از سایتهای مختلف خوندم(مخصوصا اون موقع که هنوز بازارجهانی آزاد بود!)،همچین تاپیکی ندیدم!!!
          اینجا پستهای زیادی له یا علیه ابوناچی گفته شده و بعد هم طرفدارهای هر طرف از ابوناچی عبور کردند و بهم دیگه میپرندو سواد بازارجهانییشون رو به رخ هم میکشند! اصلا سیستم فراموش شده.........اصولا این تاپیک برای چی باز شده؟؟!!!!
          بابا اول اصل سیستم و جزییاتش رو شرح بدید و بعد با هم بحثش کنیم تا بتونیم هم تو یورو/دلار بهینش کنیم و هم برای ارزهای دیگه یا بورس ایران مدیفایش کنیم.
          اگه ممکنه مدیر تاپیک بحث رو به این سمت هدایت کنند و موارد غیر از این رو از تاپیک حذف کنند.

اصل مطلب رو همه اونهایی که از قدیم هستند خبر دارند
          ایران ایگولد رو مطالعه کنید

جناب forecastfx هم من بالاخره نفهمیدم شما در یک پست موافقی در یک پست مخالف؟

اما در خصوص بورس تا موقعی که محاسبه بیس لاینها توسط همگان یعنی همون ماشین حساب معروف مقدور نباشه فایده ای نداره
          یعنی تا موقعی که بیس لاین نداشته باشی هیچ کاری نمی تونی بکنی

نظر

• سلام
            یکی از روشهای ابوناچی تکنیک 2بود که خوب عمل می کرد وهمچنان خوب عمل می کند.

پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
            آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

• سلام خدمت اقا بابک و سایر کاربران قدیمی همیشه پیروز باشید و پر برکت

ی راهنمائی می خواستم در مورد سیستم ابوناپی اینکه ایا با داشتن نرم افزاری که لینک کرده بودید..... ابوناپی ورژن 6.6 ....... گفته بودید این سیستم دیگه نیازی به اپ دیت نداره!!! یعنی دیگه با همین میشه سیستم ابوناپی رو شروع به یاد گیری کرد و نگران این نبود که مثلاً هر ماه باید دنبال تمپلیت جدید باشیم و این حرفا؟!!!!

ممنون میشم راهنمائیم کنید که چطور می تونم با این سیستم شروع به کار کنیم؟!!!

باز هم ممنون ... منتظر راهنمائیتون هستم ...
              .::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
              معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
              Insta ID : freedomfromforex
              Skype ID : freedomofForex

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_raz نمایش پست ها
                سلام خدمت اقا بابک و سایر کاربران قدیمی همیشه پیروز باشید و پر برکت

ی راهنمائی می خواستم در مورد سیستم ابوناپی اینکه ایا با داشتن نرم افزاری که لینک کرده بودید..... ابوناپی ورژن 6.6 ....... گفته بودید این سیستم دیگه نیازی به اپ دیت نداره!!! یعنی دیگه با همین میشه سیستم ابوناپی رو شروع به یاد گیری کرد و نگران این نبود که مثلاً هر ماه باید دنبال تمپلیت جدید باشیم و این حرفا؟!!!!

ممنون میشم راهنمائیم کنید که چطور می تونم با این سیستم شروع به کار کنیم؟!!!

باز هم ممنون ... منتظر راهنمائیتون هستم ...
                سلام
                بایستی بگم مدتی است که من بااین سیستم کار نمی کنم البته منکر قدرت سیستم ابوناچی نیستم فکر کنم هنوز هیستوری من در این روش در سایت همسایه باشه.دریک ماه ...بهتر نگم. خودتون ببینید بهتر است .
                فقط نمی دانم چرا (نظر شخصی من)روز بروز کارایش کمتر می شد.بعلت همین بنده دارم با روش خودم ترید می کنم.
                ضمن اینکه با همان نرم افزار می توانید کار کنید به شرط اینکه همان اندازه توقع داشته باشید ،شنیدم سیستم آپدیت شده نه بصورت عمومی ورایگان.
                موفق باشید.
                پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;

نظر

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                  اصل مطلب رو همه اونهایی که از قدیم هستند خبر دارند
                  ایران ایگولد رو مطالعه کنید

جناب forecastfx هم من بالاخره نفهمیدم شما در یک پست موافقی در یک پست مخالف؟

اما در خصوص بورس تا موقعی که محاسبه بیس لاینها توسط همگان یعنی همون ماشین حساب معروف مقدور نباشه فایده ای نداره
                  یعنی تا موقعی که بیس لاین نداشته باشی هیچ کاری نمی تونی بکنی
                  میشه لینکش رو بذارید؟؟

نظر

• دوست عزیز همین مطالب این تاپیک رو از ابتدا مطالعه کرده اید؟یک تاپیک هم در فآرکس فکتوری هست که لینکش در صفحه اول موجوده

نظر

• با سلام و عرض ادب
                      لطفا راهنمایی می فرمایید چرا
                      1) ابوناچی سیستم روی ویندوز هشت اجرا نمی شه البته بنده فریم ورک 2 و 3.5 و 4 را فعال کردم
                      2 ) اینکه آیا دوستان اینجا از نرم افزار استفاده می کنند برای پوزیشن گیری یا از Abonacchi template manual V7
                      و در نهایت
                      چرا افرادی که با این سیستم کار می کنند و پوزیشن گیری می کنند تکستی نمی گذارند تا بتونیم روش بحث کنیم

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط babakk نمایش پست ها
                        سلام
                        یکی از روشهای ابوناچی تکنیک 2بود که خوب عمل می کرد وهمچنان خوب عمل می کند.

سلام جناب بابک می شه لطفا راهنمایی بفرمایید که قانون این تمپلیت چگونه است و بیس لاینش رو چطور می شه بدست آورد؟
                        لطفا بیشتر راهنمایی بفرمایید ....

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdy1361 نمایش پست ها
                          سلام جناب بابک می شه لطفا راهنمایی بفرمایید که قانون این تمپلیت چگونه است و بیس لاینش رو چطور می شه بدست آورد؟
                          لطفا بیشتر راهنمایی بفرمایید ....
                          سلام
                          بیس لاینش کلوز کندل روزانه است ( ساعت 0:0)
                          خط پایه همیشه 0%داون ترند می باشد وطریقه رسم فیبو ناچی هم مثل تصویری که قرار دادم می باشد
                          درروند صعودی چنانچه 23درصد فیبو 7پیپ شکسته شود تا50 درصد رفته واگر 50 درصد بشکند تا100فیبو صعود خواهد کرد.
                          در روند نزولی چنانچه 23درصد بشکندتا100 نزول خواهدکرد واگر 100 بشکند قیمت تا161.8 خواهد رفت.
                          استاپ هم 23%فیبو خواهد بود.
                          مثال امروز:

اندیکاتوری که ضمیمه کردم همه کارها رابرای شما انجام می ده فقط کافی است کلوز روزانه را مانند تصویر وارد کنید سپس همه چی رسم می شود (باتشکر از مانیاک عزیز بابت اندیکاتور).

AbonacciTechnic2-v1.0.ex4.rar

نظر

• سلام بابک جان

بابت زحمتی که کشیدید از شما خیلی ممنونم
                            مخصوصا اینکه تصویر بسیار و گویا بود
                            می دونم زمان زیادی گذاشتید

آیا برای gbp/usd هم صدق می کند؟

می شه خواهش کنم از اعضای محترم اگه مطالب آموزشی این چنینی دارند لطفا ارائه دهند تا استفاده کنیم

مشتاقانه در صدد یاد گرفتن این استراتژی هستم

متشکرم
                            ویرایش توسط mahdy1361 : https://www.traderha.com/member/10395-mahdy1361 در ساعت 03-04-2014, 09:28 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdy1361 نمایش پست ها
                              سلام بابک جان

بابت زحمتی که کشیدید از شما خیلی ممنونم
                              مخصوصا اینکه تصویر بسیار و گویا بود
                              می دونم زمان زیادی گذاشتید

آیا برای gbp/usd هم صدق می کند؟

می شه خواهش کنم از اعضای محترم اگه مطالب آموزشی این چنینی دارند لطفا ارائه دهند تا استفاده کنیم

مشتاقانه در صدد یاد گرفتن این استراتژی هستم

متشکرم
                              خواهش میکنم.
                              فقط در eur.usdکاربرد دارد.
                              موفق باشید.

نظر

• بابک جان بیس لاینها واسه بورس ایران چگونه به وسیله hlc محاسبه میکنید اگه میشه یه اموزش بدید

نظر

پردازش ...
                                X