اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Abonacci Trading System، آبوناچی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط taha1981 نمایش پست ها
    درود بر رخصت و پيام با صفا
    از رخصت با مرام بسيار ممنونم بابت لينكهاي قشنگشون
    از پيام دوست داشتني هم ممنون بابت نظرات خوبشون.
    در كل معتقدم نبايد اين شانس رو از فردي گرفت كه بتونه با مطالب تازه تري آشنا بشه، اما اينكه فرمودين ممكنه فضاي علمي اين فروم خراب بشه، با وجود احترامي كه براي نظراتتون قائل هستم، اما بايد بگم كنكاش علم و توليد علم هيچ و هيچ گاه به آساني انجام نشده و در راستاي اين كار حواشي و حرف هاي زيادي ممكنه زده بشه. اما اين فروم شكر خدا اين فضاي حاشيه بازي صرف و تنها رو نداره و نخواهد داشت، بدليل اينكه همه دوستان با ديد باز بهش نگاه ميكنند و اين خصوصيت خوبيه. اين هم نشونه خوبيه براي اينكه نگران نباشيم، ضمن اينكه بنده به شخصه و ديگر دوستان اطمينان داريم مديريت فروم و سايت از عهده كنترل اين موارد احتمالي بر مي آيند.
    برقرار و پايدار باشيد
    درود طاها جان

آنقدر وقتم را در تاپیکهای اینچنینی تلف کردم که با دیدن پستهای اولیه افراد متوجه باشم که پا در یک تاپیک علمی و کاربردی گذاشتم

یا در یک تاپیک جنجالی !

برای من دیدن همان جمله هایی که در پست قبلم بولد کرده ام کافیست تا متوجه موضوع باشم!

و کسان دیگر ممکن است به مرور با دیدن تناقضات به همین نتیجه برسند و کسانی هم تا آخر راه میروند و به این نتیجه نمیرسند.

البته من نمیتوانم سد راه تجربه گرایی شما باشم ولی میتوانم این هشدار را بدهم که این راه از همان اول به ترکستان بوده!

در حوزه کار ما موضوعات و تجربه های بسیار واقع گرایانه و علمی تری وجود دارد ،

که میتوانیم انرژی و وقتمان را بر روی آنها متمرکز کنیم.

به هر حال تصمیم ورود به بحث ندارم چرا که میدانم نتیجه ای ندارد.

صلاح مملکت خویش خسروان دانند...

ارادتمند

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
    2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
    3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
    4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
    5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
    6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
    7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
      با درود
      این فرضیه در انجمن ایران ایگولد مطرح شده و مورد نقد منتقدین قرار گرفته.

سفسطه و فحاشی و جوابهای کودکانه تنها کاری بوده که طرفداران این روش نسبت به منتقدین انجام دادند.

فرد ارائه کننده هم پاسخگوی انتقادها نیست .

در تاپیکهای مختلف آن انجمن محترم میتوانید گفتگوهای رد و بدل شده بین منتقدین و طرفداران را ببینید.

حیف است فروم تازه تاسیسی مثل این فروم که مبنا را بر فعالیت علمی و پایه ای گذاشته با این گونه تاپیکها به انحراف کشیده شود.
      با سلام "

ابتدا عرض کنم که خیر اینگونه که ایشان میگویند نبوده و نیست .موافقین نیز دلایل خود را دارند .
      موضوع اصلی این است که کسی امده است و انچه تاکنون اموخته ایم و تدریس کرده ایم و احیانا پولی بابتش گرفته ایم را زیر سوال می برد .و برایمان سخت است
      واقعا اگر حرکت قیمت در چارت از قبل معلوم باشد و الگوها و خطوط روند واندیکاتورها و...فقط گمراهمان کرده باشند ایا انوقت حیف نبوده است. ببینید چند نفر در پایان سال اکانت خود را رشد میدهند.
      متشکرم
      ویرایش توسط doke10 : https://www.traderha.com/member/4112-doke10 در ساعت 05-15-2012, 03:49 PM
      زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

دوست من

مسئله را شخصی نکنید. ضمنا بنده مدرس فارکس نیستم.
        دوستان حاضر در فروم هم میدانند که اطلاعات من و نوع ترید بنده چگونه است که افسوسی بر آنچه آموخته ام و از آن مهمتر یافته ام نخورم.

با فرض نبودن راه حلی برای سود ، دلیل نمیشود هر فرضیه جدیدی درست باشد.

ضمنا جناب ابوناچی در پستهای اخیر به صراحت اعلام کردند که نرم افزارهای جدید که به شما چرخش حتمی بازار
        از نقاط x را خواهند داد (در انواع چارتها اعم از شاخصها و سهام و فلزات و جفت ارزها ) را به صورت تجاری ارائه خواهند کرد.

البته نقدی بر تجاری بودن کارشان نیست جوابیست به شما که صرف کردن و یا دریافت هزینه از بابت کاری را ناهنجاری میدانید.

پرسیدید که:

واقعا اگر حرکت قیمت در چارت از قبل معلوم باشد و الگوها و خطوط روند واندیکاتورها و...فقط گمراهمان کرده باشند ایا انوقت حیف نبوده است؟

واقعا اگر حرکت قیمت در چارت از قبل معلوم باشد نه تنها اندیکاتورها و الگوها و ... در کار ما کلا دروغی بیش نیست ، بلکه

کل علم اقتصاد و نظام عرضه و تقاضا دروغ است.

لطفا بحث را اگر ادامه میدهید ، بحث را شخصی نکنید .

حاشیه ای خسته کننده و بی پایان درست میشود.

در پستی دیگر گفتم که:
        کسی نمیتواند حس تجربه کردن را از دیگران سلب کند.
        امیدوارم در راهتان موفق باشید.
        ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 05-15-2012, 04:37 PM

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

منم توی این روش چیزی ندیدم و بنظرم کسی که تا آخر خط بره گردن شکسته بر می گرده.
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

ای کاش جلوی حواشی این روش حداقل توی این فروم گرفته بشه.
            چون نتیجه در سایر فروم ها دیده شده.
            ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط Mr. Darcy نمایش پست ها
              ای کاش جلوی حواشی این روش حداقل توی این فروم گرفته بشه.
              چون نتیجه در سایر فروم ها دیده شده.
              ممنون
              اصولاً این چند وقته سعی کردم آرام ترین فروم را اینجا داشته باشیم و بحث هایی که استارت می خوره جلوش گرفته نشه اما درا ینکه ته این روش هیچی نیست شک ندارم. اما باز حرفی نزدم اما اخیراً حرکاتی در حال وقوع هست در چند جای سایت که باید یک مقدار هوشمندانه مدیریتش کرد.

در هر حال هر روشی طرفداران و منتقدان خاص خودش را دارد هیچ وقت سر درست یا غلط بودن یک موضوعی نجنگیدم اما این پستم صرفاً برای افرادی است که بت می سازند و ته اش سجده بر چیزی می کنند که چیزی داخلش نیست.

افرادی که مشتاق هستند برند ته قضیه رو ببینند و بیایند برای ما از دریافت هایشان بگویند .........

نظر

درود بر همه دوستان فروم پرسپوليس

از همين جا از همه دوستان خواهشمندم:

تمام دوستاني كه مطالب تازي تري براي گفتن دارند و ميتوانند نوآوري بيشتري به اين فروم بدهند رو دعوت كنيم به فروم خودمون تا همه با هم و به كمك هم فروم رو آبادتر از گذشته كنيم.

بنده به سهم خودم به 1 نفر تابحال گفته ام و اگر فردي را سراغ داشته باشم دريغ نخواهم كرد.
                برقرار و پايدار باشيد
                جناب طه از لطفی که به فروم خود دارید متشکرم.این روش خوبی است که از کسانی که می شناسیم دعوت کنیم .هیچ لزومی ندارد افراد بسیار مشهور باشند.افراد زیادی هستند که تازه کارند ولی پتانسیل قوی برای مطرح کردن بحث ها و ایده های خوب دارند و شاید در سایت های دیگر به خاطر تازه کار بودن مجالی برای مطرح کردن ایده هایشان به انها داده نشده است .من به شخصه از این دعوت اینجور افراد استقبال میکنم .

نظر

با سلام :
                  جناب پیام
                  شما از بنده یک پست در فروم مذکور نمیبینید که وارد بحثهای موافق و مخالف شده باشم .ولی میدانم تعداد تشکرهای زیر پستهای ایشان بالای 100 است و شاید طرفداران ا ین سیستم کمتر نباشد .شما جمله تان را یکبار دیگر بخوانید همه را کودک وبی منطق و ... معرفی کردید.
                  بنده فقط خواستم اگر کسی این تاپیک را دید بداند که سیستم ابوناچی حرف برای گفتن دارد .زیاد هم دارد.
                  انچه ایشان را از سایرین جدا میکند این است که با جرات از اینده چارت صحبت میکنند .

متشکرم
                  زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

درود بر هم دوستان
                    ضمن عذرخواهی از همه دوستان و تشکر بابت همراهیشون،
                    از ادمین محترم خواهشمندم لطفا این تاپیک رو بسته اعلام کنید، چون داره به بیراهه میره . نگرانم به نام بنده تموم بشه، در حالی که ته دلم فقط آشنایی بود و بس.
                    صد سال خوش ندارم این فروم به این قشنگی به حاشیه کشوند بشه و زحمات دوستان گلم کمرنگ بشه.
                    برقرار و پایدار باشید
                    Think / Act / Enjoy

نظر

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

غرض از نوشتن این مطلب نقد سیستم این همکار راه دورمان نیست و بیشتر میخواهم صحبتی بر نقاط مثبت قریضه داشته باشم د ر صورت امکان !! :
                      دانستن نقاط مهم یک کندل یکی از راههای موفقیت در تحلیل وترید است ،
                      و پیوت یا محور هر کندل از نقاط مهمی است که به مثال میزان و شاهین ترازو میتواند عمل کند (در سیستم های که بر مبنای ساپورت رزیستنس حرکت میکند یکی از موضوعات مهم است )
                      و باید بر این نکته توجه داشت که در بازار های مالی ، بدلیل آنکه برآیند حرکت و نتیجه نیروی های تاثیر گذارند بسیاری هستند ! دلیل قطعیت کامل بحثی است که باید با احتیاط بدان پرداخت

با اینکه مواقعی پیش می آید که جبر و قطعیتی اتفاق میافتد .

مثلا وقتی قرار است نرخ بهرهای تغییر کند (که در هر کشوری تاثیر گذار ترین مطلب و نیرو بر روی روند ارزش یک ارز در آن کشور است! و حتی تاثیر گذار بر ارز های کشور های همسایه و یا هم پیمان اقتصادی آن )
                      جبر فاندامنتالی قطعا باعث حرکت long term تا رسیدن به غایت مقصود خواهد بود ،!
                      یا مثلا زمانی که کسی اور ترید مکند یا حرکت فول مارجین انجام میدهد قطعا با کال مارجین رو به رو خواهد شد ( البته دوستان با تجربه تر میدانند منظوراز کال مارجین از بین رفتن تمام سرمایه نیست )

به نظر من اگر شما سیستم دارید که آن سیستم در آمد زا ست قطعا این سیستم برای شما و هم فکران شما در بازار خوب است ، اما دلیل نمیشود سیستم که تریدر conservative (محافظه کار) را راضی میکند تریدر aggressive مهاجم را نیز اغنا کند !

مشکل طرفداران یک موضوع در بازارهای مالی معمولا همین است که با قضیه بسیار متعصب وار برخورد میکند ! یک ضرب المثل در بازار داریم که میکه don't married with trade!
                      من میخوام بگم در مورد تعصب وار نگاه کردن به یک سیستم هم این تعریف صادق است ، اگر کسی سیستمی داره که ازش پول درمی آره در این بازاز پس اون سیستم خوبه و با تستر و money back guaranty و امثال اون هم از ارزش اون سیستم کم نمیشه اما این رو هم میدونم که عصبانیت طرفداران در یک موضوع ناشی از مسائلی است که جایگاه بحث آن در این زمان نیست !

قائده سیستم های در آمد زا برا این است که به صورت long term در اختیار مصرف کننده قرار نمگیرند و معمولا در سایه یک بروکر هم برای ترید و هم برای بروکر وهم برای سیستم استراتژیست و برنامه نویش تقسیم درامد زای دارند .

و بر عکس سیستم های که پشتیبان واقعی ندارند معمولا با اسامی که به گوش آشنا هستند وارد شده و با بوق کرنا و همچینین یک پوزیشن بسیار متکبرانه و بدونه اجازه دادن به سوال در مورد برنامه بیشتر در صدد فروش یکباره آن هستند و اگر سوالی هم به ناچار با آن مواجه شوند در جواب معمولا با کشیدن موضوع به حاشیه و همچنین با وعده های رفع سوال با استفاده نرم افزاز در آتیه جواب را منوط به خرید میکنند !

با تشکر

فرد
                      ویرایش توسط fard : https://www.traderha.com/member/5149-fard در ساعت 05-16-2012, 12:52 AM

نظر

طاهای عزیز

اینجا به هر حال یک فرومه و محل بحث آزاد. بهترین راه جلوگیری از به حاشیه رفتن یک تاپیک اینه که نویسنده یا نویسندگان اگر نظر موافق/مخالفی مطرح میشه بدون درگیر شدن در بحث راجع به اون نظر به نوشتن در باره موضوع تاپیک ادامه بدن. حالا یک نفر هم نظر خودش رو در اون مقطع داده مشکل خاصی نیست.

شما تاپیک رو ادامه بدید و برای این کار پیشنهاد می کنم با توضیح بیشتر در باره خط آخر پست 17 شروع کنید که شخصا منظورتونو نفهمیدم. بعدش هم اگر به پست 30 جواب بدید خیلی خوبه. تا اینجا منطق پایه و نحوه محاسبه رینج رو توضیح دادید و بعد از 2 توضیحی که درخواست شد وارد بقیه مطلب بشید.

با تشکر فراوان

یادم رفت بگم: قرار بود از خود آقای آبوناچی دعوت کنید بیان اینجا. خبری ندادین.
                        ویرایش توسط Mehdi : https://www.traderha.com/member/3-mehdi در ساعت 05-16-2012, 01:47 AM
                        کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
                        رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
                        ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم
                        sigpic

نظر

نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
                          با سلام :
                          جناب پیام
                          شما از بنده یک پست در فروم مذکور نمیبینید که وارد بحثهای موافق و مخالف شده باشم .ولی میدانم تعداد تشکرهای زیر پستهای ایشان بالای 100 است و شاید طرفداران ا ین سیستم کمتر نباشد .شما جمله تان را یکبار دیگر بخوانید همه را کودک وبی منطق و ... معرفی کردید.
                          بنده فقط خواستم اگر کسی این تاپیک را دید بداند که سیستم ابوناچی حرف برای گفتن دارد .زیاد هم دارد.
                          انچه ایشان را از سایرین جدا میکند این است که با جرات از اینده چارت صحبت میکنند .

متشکرم
                          درود دوست من

اگر باعث رنجش خاطر شما شدم بنده را ببخشید/
                          دقت کنید گفتم جوابهای کودکانه و غیر منطقی،نگفتم کودکان و ...

این رفتار هم ناشی از تعصبی است که در مورد این روش بوجود آمده.

این موضوع رو نمیتوانم درک کنم که چرا باید روی یک سیستم معاملاتی تعصب بوجود بیاید.

در بهترین حالت این هم یک سیستم معاملاتی است که سودآور است مثل خیلی از روشهای دیگر .

چیزی که این روش را پر سر صدا کرده و حاشیه دار ، ادعایی است که در پستهای اولیه شده.

برای خاص بودن و دیده شدن در فضایی که این همه حرف درش زده شده و بسیار کسان هستند که حرفهایی برای گفتن دارند

باید حرفی زد و ادعایی کرد که خاص باشد و مخاطب را به هر دلیلی که خود فرد مدعی میداند، جذب کرد.

درهمان فروم و فرومهای دیگر تاپیکهایی هست با آمار تشکر بالای 250 نفر!!!

تحقیق کنید و ببینید که آن دوستان الان در چه وضعی هستند.

به تاپیکهایی که خیلی سریع با استقبال زیاد مواجه میشوند با دیده شک بنگرید.

با اجازه دوستان
                          این آخرین پست من در این تاپیک است.
                          در فروم ایگولد به اندازه کافی وقت و انرژی صرف این ماجرا شده است دیگر نیازی به تکرار نیست.

ارادتمند

نظر

خوب دوستان برای امروز میخوام شما رو با اولین نرم افزار که در این سیستم کاربرد داره آشنا کنم.
                            به عنوان پیش زمینه باید خدمتتون عرض کنم بر اساس تحقیقات بعمل آمده توسط آقای آبوناچی فازهای حرکتی جفت ارز EURUSD بصورت 220 پیپی می باشد.
                            نرم افزار Template 4:
                            این نرم افزار بر اساس رنج ماه قبل کار کرده و دید بلند مدت ماهانه را به ما میدهد.( رنج ماه قبل = High, Low,Close)
                            وقتی این رنج را در نرم افزار وارد می کنیم 2 عدد به شما میده که خط پایه(0%) و 100% می باشند.
                            حال روش استفاده از این 2 عدد:
                            عدد پایه که مشخص است و خط پایه این نرم افزار است.
                            عدد 100% نیز عددی می باشد که 220 پیپ دورتر از خط پایه قرار می گیرد.
                            حال روش ترسیم فیبوناچی برای فازهای بالارونده(Bullish):
                            با قرار دادن خط صفر فیبوناچی بر روی خط پایه(Base Line) و قرار دادن خط 100% فیبو بر روی خط 100% نرم افزار فاز افزایشی اول تشکیل میگردد. جهت تشکیل دادن فاز دوم با قرار دادن خط صفر فیبوی بعدی بر روی خط 100% نرم افزار فاز قبلی و قرار دادن خط 100% فیبو 220 پیپ بالاتر، فاز دوم بالارونده نیز تکمیل می گردد. با تکرار این مراحل فازهای بالارونده بیشتری نیز مشخص می گردد.
                            و اما جهت تشکیل فازهای پایین رونده(Bearish):
                            با قرار دادن 100% فیبو بر روی خط پایه و قرار دادن خط صفر فیبو 220 پیپ پایین تر، فاز اول پایین رونده تشکیل خواهد. حال اگر دوباره 100% فیبوی جدید را بر روی 0% فیبوی قبلی قرار داده و 220 پیپ پایین تر خط صفر فیبوی جدید را قرار دهیم، فاز دوم پایین رونده تشکیل خواهد شد.
                            فقط لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:
                            سطوح فیبوی بجود آمده هنگام تماس قیمت در صورتی معتبر می باشند که از ابتدای ماه هیچگونه تماسی با قیمت در آن سطوح بوجود نیامده باشد(بعبارت دیگر سطوح فیبو آن قیمتها را از ابتدای ماه جاری ندیده باشد)
                            درود بر آقا مهدی با صفا
                            وقت همگی بخیر
                            فکر میکنم پس از مطالعه قوانین زیر که مربوط به Template 4 می باشد مطلب روشنتر خواهد شد:
                            قانون 1: هر وقت قیمت برای اولین بار در ماه جاری و از فاز پایینی و نه فاز فعلی(در حرکات صعودی)، بتواند 23.6% را بشکند، آنگاه می توانیم انتظار رسیدن قیمت را به 50% داشته باشیم.
                            تذکر1 - قبلا این سطح از قیمت از ابتدای ماه جاری دیده(لمس) نشده باشد.
                            تذکر 2 - اگر قیمت 23.6% را شکست و به 50% رسید و دوباره ریزش کرد و برای بار دیگر بالای 23.6% همان فاز رفت، نمی توانیم انتظار رسیدن به 50% را داشته باشیم - چرا که یکبار وظیفه خود را انجام داده است.

قانون 2: در صورتی که قیمت پس از شکست 23.6% صعود کرد و توانست پیپ 14 + 50% را بشکند، احساس صعود برای قیمت بشتر شده و بایستی تا پیپ 30 - 100% پیشروی کند.
                            تذکر 1 - نقطه ای در پیپ 14 + 50% به عنوان Reversal وجود دارد، که پس از شکست این نقطه، انتظار رسیدن به پیپ 30+100% را خواهیم داشت.
                            تذکر2 - این قانون نیز برای اولین بار در ماه جاری معتبر می باشد.

قانون 3: قانون سوم طبق قانون 1 بوده و مربوط به حرکات نزولی می باشد.
                            تذکر 1 - اگر قیمت 76.4% را شکست به 50% می رسد، در صورتیکه بتواند زیر پیپ 14 - 50% برود، تا پیپ 14 + 0% خواهد رسید.(عبور 4 پیپ از این منطقه کاملا شکست را تایید می کند، پیپ 14 - 50% یک Reversal است و شکست 4 پیپ جهت اطمینان است).
                            تذکر 2 - این قانون فقط یکبار در ماه جاری معتبر است.

در ضمن فایل PDF زیر نیز توضیحات بالا همراه با شکل می باشد.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...Template-4.pdf

برقرار و پایدار باشید
                            ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 05-16-2012, 03:49 PM
                            Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                              درود بر آقا مهدی با صفا
                              وقت همگی بخیر
                              فکر میکنم پس از مطالعه قوانین زیر که مربوط به Template 4 می باشد مطلب روشنتر خواهد شد:
                              قانون 1: هر وقت قیمت برای اولین بار در ماه جاری و از فاز پایینی و نه فاز فعلی(در حرکات صعودی)، بتواند 23.6% را بشکند، آنگاه می توانیم انتظار رسیدن قیمت را به 50% داشته باشیم.
                              تذکر1 - قبلا این سطح از قیمت از ابتدای ماه جاری دیده(لمس) نشده باشد.
                              تذکر 2 - اگر قیمت 23.6% را شکست و به 50% رسید و دوباره ریزش کرد و برای بار دیگر بالای 23.6% همان فاز رفت، نمی توانیم انتظار رسیدن به 50% را داشته باشیم - چرا که یکبار وظیفه خود را انجام داده است.

قانون 2: در صورتی که قیمت پس از شکست 23.6% صعود کرد و توانست پیپ 14 + 50% را بشکند، احساس صعود برای قیمت بشتر شده و بایستی تا پیپ 30 - 100% پیشروی کند.
                              تذکر 1 - نقطه ای در پیپ 14 + 50% به عنوان Reversal وجود دارد، که پس از شکست این نقطه، انتظار رسیدن به پیپ 30+100% را خواهیم داشت.
                              تذکر2 - این قانون نیز برای اولین بار در ماه جاری معتبر می باشد.

قانون 3: قانون سوم طبق قانون 1 بوده و مربوط به حرکات نزولی می باشد.
                              تذکر 1 - اگر قیمت 76.4% را شکست به 50% می رسد، در صورتیکه بتواند زیر پیپ 14 - 50% برود، تا پیپ 14 + 0% خواهد رسید.(عبور 4 پیپ از این منطقه کاملا شکست را تایید می کند، پیپ 14 - 50% یک Reversal است و شکست 4 پیپ جهت اطمینان است).
                              تذکر 2 - این قانون فقط یکبار در ماه جاری معتبر است.

در ضمن فایل PDF زیر نیز توضیحات بالا همراه با شکل می باشد.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...Template-4.pdf

برقرار و پایدار باشید
                              سلام طاها جان چند سوال داشتم
                              سیستم آبوناچی همه اش همین است یعنی کل بیس کارش همین است که در پی دی اف که گذاشتین توضیح داده شده ؟
                              اون مقدار 220 پیپ حرکت همیشه برای یورو دلار ثابت هست؟
                              ممنون.

نظر

درود بر میثم با صفا
                                نه فدات شم، این لول بندی برای حرکات کل ماه می باشد، طبق گفته آقای آبوناچی: " برای تعیین امکان برگشت پس از رسیدن به TP و جهت شناسایی مسیر حرکتی یورو.
                                این سیستم تشکیل شده از 3 نرم افزار:
                                1- Template 4
                                2- Template 3
                                3 - Abunacci calculator که ابتدای هر ماه ویرایش جدید ارائه می شود و فقط و فقط برای همان ماه معتبر می باشد(بدلیل سطوحی که ارائه می کند).
                                طبق محاسبات و گفته آقای آبوناچی: " این یکی از فازهای حرکتی یورو می باشد و ثابت می باشد. "
                                برقرار و پایدار باشید
                                Think / Act / Enjoy

نظر

پردازش ...
                                X