اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Abonacci Trading System، آبوناچی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام بچه ها .
    میشه لطف کنید .

خط پایه تمپلیت 4 این ماه و یه عکس از قسمت هول مانسه این ماه واسم قرار بدید ؟
    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamed Behboodi نمایش پست ها
      سلام بچه ها .
      میشه لطف کنید .

خط پایه تمپلیت 4 این ماه و یه عکس از قسمت هول مانسه این ماه واسم قرار بدید ؟
      ممنون
      Aboonacci System - for EUR/USD prediction - Page 204 @ Forex Factory

آقای ابوناچی تو این فروم با آی دی aebab فعالیت میکنه
      ویرایش توسط ahmad1984 : https://www.traderha.com/member/10804-ahmad1984 در ساعت 09-09-2013, 03:34 PM

نظر

• با سلام بر همگي حيف اين موضوع و نرم افزاره كه داره در .اين جا .بي اعتنا اعضا ازش گذشت مي كنن . لطفا قراري بگذاريم و از آن تاريخ به بعد بيائيم روي اين نرم افزار كاربردي كار كنيم .

نظر

• بورس ایران

با سبلم به همه دوستان
          چطوری از ابو نانچی در بورس ایران کار کنیم راهنمایی میفرمایید ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidjon نمایش پست ها
            با سبلم به همه دوستان
            سلام دوست عزیز
            ابوناچی مخصوص ترید روی eur usd ساخته شده و با توجه به گامهای حرکتی این جفت ارز طراحی شده و برای ارز های دیگه هم کارایی نداره . بورس ایران که دیگه جای خود داره

پیشنهاد میکنم قبل از ترید با این نرم افزار حتما آموزش ها و تاپیک پرسش و پاسخ رو مطالعه کنید
            ویرایش توسط fx.trader : https://www.traderha.com/member/7252-fx-trader در ساعت 11-22-2013, 06:10 PM

نظر

با سبلم به همه دوستان
              با درود خدمت شما.

سوالتون بجا هست چون شخصا" مدتیست که دارم روی این موضوع فکر میکنم که چطور میشه در بورس ایران از سیستم ابوناچی استفاده کرد تنها دیدگاه ابوناچی در این امر کاربرد داره و از اونجایی که ماهیت بازار ارز با سهام متفاوت هست ما با نوع دیگری از فرکانس های ذاتی برای استخراج روبرو هستیم در نتیجه کار ریاضی پیچیده تری میطلبه و همینطور آزمودن اون بمراتب مهمتر خواهد بود در کنارش بکارگیری درست بر اساس داده های معتبر حائز اهمیت هست و همچنین تفاوت نوع بازار در زمان بسته و باز شدن و همچنین تاخیرهای زمانی و حتی مکانیزم ارائهء داده ها !همه و همه نیاز به کلی بررسی داره کاری ممکن هست اما زمانبر و شاید بستگی زیادی به میزان پیشرفت در ارائهء تکنولوزی مناسب در بورس ایران داشته باشه که در آینده باید بیشتر روی اون صحبت کرد امیدوارم اون زمان برسه تا بشه گامهای اساسی تری در این زمینه برای معامله گران داخل کشور هم برداشت !

مطالب فوق نظر شخصی هست و بر مبنای تطبیق بین بازارهای داخلی و خارجی و نوع عملکرد در ارائهء داده ها عنوان شده و ازونجایی که بنده در بورس داخل فعالیت ندارم و از ماهیتش مطلع نیستم بیش از این اظهار نظر نمیکنم لذا اگر از عزیزان هستند کسانی که بطور کامل میتونن طوری ماهیت انتقال داده ها رو بشکلی که ما در بازار فارکس شاهد اون هستیم بیان کنند اعلام کنند تا بتونیم روی این موضوع بیشتر کار کنیم.

نوشته اصلی توسط fx.trader نمایش پست ها
              سلام دوست عزیز
              ابوناچی مخصوص ترید روی eur usd ساخته شده و با توجه به گامهای حرکتی این جفت ارز طراحی شده و برای ارز های دیگه هم کارایی نداره . بورس ایران که دیگه جای خود داره

پیشنهاد میکنم قبل از ترید با این نرم افزار حتما آموزش ها و تاپیک پرسش و پاسخ رو مطالعه کنید
              یه نکته خدمت شما هم بگم دوست عزیز پاسخ شما درست هست اما در حال حاضر در سایت فارکس فکتوری ابوناچی تمپلیت های چند ارز دیگه رو هم ارائه کرده که میتونید روی اونها هم تحقیق کنید و همینطور که گفتید نرم افزار ابوناچی فقط روی جفت ارز یورو به دلار کاربرد داره و نه چیز دیگه با تشکر از هر دوی شما.

موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط forecastfx نمایش پست ها
                با درود خدمت شما.

سوالتون بجا هست چون شخصا" مدتیست که دارم روی این موضوع فکر میکنم که چطور میشه در بورس ایران از سیستم ابوناچی استفاده کرد تنها دیدگاه ابوناچی در این امر کاربرد داره و از اونجایی که ماهیت بازار ارز با سهام متفاوت هست ما با نوع دیگری از فرکانس های ذاتی برای استخراج روبرو هستیم در نتیجه کار ریاضی پیچیده تری میطلبه و همینطور آزمودن اون بمراتب مهمتر خواهد بود در کنارش بکارگیری درست بر اساس داده های معتبر حائز اهمیت هست و همچنین تفاوت نوع بازار در زمان بسته و باز شدن و همچنین تاخیرهای زمانی و حتی مکانیزم ارائهء داده ها !همه و همه نیاز به کلی بررسی داره کاری ممکن هست اما زمانبر و شاید بستگی زیادی به میزان پیشرفت در ارائهء تکنولوزی مناسب در بورس ایران داشته باشه که در آینده باید بیشتر روی اون صحبت کرد امیدوارم اون زمان برسه تا بشه گامهای اساسی تری در این زمینه برای معامله گران داخل کشور هم برداشت !

مطالب فوق نظر شخصی هست و بر مبنای تطبیق بین بازارهای داخلی و خارجی و نوع عملکرد در ارائهء داده ها عنوان شده و ازونجایی که بنده در بورس داخل فعالیت ندارم و از ماهیتش مطلع نیستم بیش از این اظهار نظر نمیکنم لذا اگر از عزیزان هستند کسانی که بطور کامل میتونن طوری ماهیت انتقال داده ها رو بشکلی که ما در بازار فارکس شاهد اون هستیم بیان کنند اعلام کنند تا بتونیم روی این موضوع بیشتر کار کنیم.

یه نکته خدمت شما هم بگم دوست عزیز پاسخ شما درست هست اما در حال حاضر در سایت فارکس فکتوری ابوناچی تمپلیت های چند ارز دیگه رو هم ارائه کرده که میتونید روی اونها هم تحقیق کنید و همینطور که گفتید نرم افزار ابوناچی فقط روی جفت ارز یورو به دلار کاربرد داره و نه چیز دیگه با تشکر از هر دوی شما.

موفق باشید.
                سلام دوست عزیز
                در جریان ارائه تمپلت های جدید هستم ولی احساس کردم که ایشون تازه با این سیستم آشنا شدن و از اصل سیستم اطلاع ندارن و یه سری مطالب کلی در مورد سیستم میدونن و بفکر بکار بردنشون در بازار بورس ایران شدن . در چنین شرایطی احساس کردم حرف زدن از تمپلت های جدید بی مورد باشه .
                با تشکر از توضیحات شما
                موفق باشید

نظر

• نه دوست عزیز بابک حسینی الان داره با همین روش توی بورس ایران کار میکنه ولی نمیتونم گیرش بیارم سوال کنم !!! و این هم لینکش کسی میشناسه اونو ؟ http://www.sahamyab.com/stocktwits/user/bob
                  دوستان توی این ابو نانچی توی بورس ایران هم جواب داده هاااا

نظر

نه دوست عزیز بابک حسینی الان داره با همین روش توی بورس ایران کار میکنه ولی نمیتونم گیرش بیارم سوال کنم !!! و این هم لینکش کسی میشناسه اونو ؟ http://www.sahamyab.com/stocktwits/user/bob
                    شاید طراح نرم افزار ابوناچی باشه . من اسم ایشون رو نمیدونم .
                    شما میتونید تو سایت فارکس فکتوری ازشون سوال کنید
                    http://www.forexfactory.com/showthre...449489&page=22
                    این لینک تاپیک ایشونه.

نظر

• نه میگه طراح نیست و از ابوناچی کمک گرفته ووووو

نظر

نه دوست عزیز بابک حسینی الان داره با همین روش توی بورس ایران کار میکنه ولی نمیتونم گیرش بیارم سوال کنم !!! و این هم لینکش کسی میشناسه اونو ؟ http://www.sahamyab.com/stocktwits/user/bob

با درود .

آقا ایشون یه چیزایی واسه خودشون ساختن یه بازاری درست کردن خدا به اونایی که به این مطالب استناد میکنن رحم کنه روی سهام نمیشه به این شکل از رو تمپلیتهای ابوناچی کپی برداری کرد و تحت عنوان ابوناچی هم تو بورس داخل به کسی انتقال داد هر اسمی شاید بشه روش گذاشت اما هر چی باشه اون سیستم ابوناچی نیست و هرگز هم نخواهد بود!

واقعا" عجب ملتی هستیم ما ایرانیا عجب ملتی هستیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

موفق باشید.

نظر

• مطالب بابک حسینی رو که گذاشته بودمو خوندی نظرتون رو واضح و علمی بفرمایید ممنون

نظر

مطالب بابک حسینی رو که گذاشته بودمو خوندی نظرتون رو واضح و علمی بفرمایید ممنون
                            خب بهتره که اول خود آقای بابک حسینی بیاد روشش رو که گویا ایرانیزه شده ی یه روشی هست که موسوم به روش ابوناچی بود رو توضیح بده. هم واضح و هم علمی.

نظر

• سلام
                              از دوستان کسی می دونه تمپلیت جفت ارز ها و انس رو از کجا می شه دانلود کرد؟؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط babakk نمایش پست ها
                                خواهش میکنم وظیفه بود
                                آقای ابوناچی بااین عمل زیبا همه ما را خوشحال کرد.
                                ضمن اینکه آموزش نرم افزار وبکارگیری آن، بصورت تصویری توسط ایشان درسایت قرار گرفته است.
                                موفق باشید
                                با سلام و تشکر از کجا میشه دانلود کرد سپاس

نظر

پردازش ...
                                X