اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Abonacci Trading System، آبوناچی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط بابای نمایش پست ها
    بابک جان بیس لاینها واسه بورس ایران چگونه به وسیله hlc محاسبه میکنید اگه میشه یه اموزش بدید

سلام
    دوست عزیز در حال حاضر تجربه ای در بورس ایران ندارم.

احتمال موقعیت خرید با توجه به تکنیک 2.

موفق باشید.
    پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
    آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

• سلام و وقت بخیر
      آیا اینجا کسی از نرم افزار یا تمپلیت های ابوناچی به جز این تمپلیتی که بابک جان معرفی کردند کار می کنه؟

نظر

• سلام دوستان و از تمام دوستانی که این تاپیک رو ایجاد کردن و ادامه دادن تشکر میکنم
        به یک شخصی برخوردم که در بورس تهران کار میمنه با سیستم ابوناچی و 6تا فیلم اموزشی هم در وبلاگش داره
        امیدوارم که برای شما کاربرد داشته باشه
        اینم ادرسشhttp://abonacci.mihanblog.com/page/2

نظر

• در ضمن سیگنالهاشو میتونین تو اینجا ادرس و تعاملش رو ببینین http://www.sahamyab.com/stocktwits/user/bob
          همش راجع به بورس تهران و تو فیلمش بیشتر توضیح داده قضاوت با شما عزیزان

نظر

• آرمان عزیز.. ممنون از اطلاع رسانی در مورد آموزشها........... من که هر کاری کردم نتونستم دانلود کنم همش تا 2 % دان میشه و ارور میده ............... از دوستانی که فیلم ها رو دان کردن راهنمائی کنن لطفاً مشکل کجاست؟! و اگه ی جوان مرد بتونه تو ی سایت با پدر مادر فایل ها رو آپ کنه خیلی خوب میشه :d
            .::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
            معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
            Insta ID : freedomfromforex
            Skype ID : freedomofForex

نظر

• سلام به همه
              علیرضا جان وقتی گزینه دانلود امد شما با سرعت کم رو انتخاب کن و بعد از اون گزینه ایجاد لینک بهت میده تا 200 ساعت
              فکر کنم مشکل حل بشه خودم هم اول این مشکل رو داشتم
              به خدا من کامپیوتر بلد نیستم و تو این تاپیک چون راحت میشه جواب داد راحت هستم منو ببخش
              با ارزوی بهترینها برای همه

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_raz نمایش پست ها
                آرمان عزیز.. ممنون از اطلاع رسانی در مورد آموزشها........... من که هر کاری کردم نتونستم دانلود کنم همش تا 2 % دان میشه و ارور میده ............... از دوستانی که فیلم ها رو دان کردن راهنمائی کنن لطفاً مشکل کجاست؟! و اگه ی جوان مرد بتونه تو ی سایت با پدر مادر فایل ها رو آپ کنه خیلی خوب میشه :d
                من مطالب ایشون رو مطالعه کردم.بنا به ادعای ایشون خود آقای آبوناچی یه Calculator مخصوص بورس ایران درست کرده و به ایشون و دو سه نفر دیگه داده.اگر ادعای این بنده خدا درست باشه کار کردن بر روی این سیستم برای بورس ایران فایده ای نداره چون Calculator در اختیار همگان قرار نداره.

نظر

• ممنون از آرمان و رسول عزیز بابت توضیحاتشون.............

آرمان : من لینک رایگان 200 ساعته رو میگیرم ولی همین لینک تو دانلود قطع میشه حتماً مشکل نرم افزاری دارم که فقط من مشکل دارم

رسول : عجبا.............. پس باز هم گیر ماشین حساب هستیم .............

نظر

• سلام بر عزیزان مخصوصا اقا رسول
                    اقا رسول شما فیلم ها رو ببین نظرت عوض میشه
                    اطلا ماشین حسابی در کار نیست
                    در کل این سیستم فیبوناچی است با خط مرجع شروع سال میلادی و سه عدد که نمیدانیم ابوناچی با چه تحلیلی از اونها استفاده میکنه ی کی 103ودیگری 286و 113و این اعداد فقط فاصله خانه های فیبوناچی از هم در هر عدد بطور ثابت است مثلا در عدد 103 فاصله نسبتهای فیبو از هم 1030 ریال باهم اختلاف دارن وبا قرار گیری در هر خونه قیمت رفتار اون خونه رو پیگیری میکنه
                    این مقدمه ای باشه برای دیدن فیلمها با تشکر از همه دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط arminfar نمایش پست ها
                      سلام بر عزیزان مخصوصا اقا رسول
                      اقا رسول شما فیلم ها رو ببین نظرت عوض میشه
                      اطلا ماشین حسابی در کار نیست
                      در کل این سیستم فیبوناچی است با خط مرجع شروع سال میلادی و سه عدد که نمیدانیم ابوناچی با چه تحلیلی از اونها استفاده میکنه ی کی 103ودیگری 286و 113و این اعداد فقط فاصله خانه های فیبوناچی از هم در هر عدد بطور ثابت است مثلا در عدد 103 فاصله نسبتهای فیبو از هم 1030 ریال باهم اختلاف دارن وبا قرار گیری در هر خونه قیمت رفتار اون خونه رو پیگیری میکنه
                      این مقدمه ای باشه برای دیدن فیلمها با تشکر از همه دوستان
                      سلام آرمین جان.
                      البته همونطور که شما گفتید من با وجود دانلود هنوز فیلم ها رو ندیدم ولی برای به دست آوردن بیس لاین احتیاج به ماشین حساب مخصوص هست.چون مطالب وبلاگ و صفحه ایشون رو در سهام یاب کاملا مطالعه کردم و در جواب درخواست کاربران سایت اعلام کرده بود ماشین حساب رو خود ابوناچی بهش داده و نمی تونه به دیگران بده.البته یه سری بیس لاین مربوط به نمادهای مختلف رو قرار داده بود ولی بدون ماشین حساب در بلند مدت دچار مشکل خواهیم شد مگه اینکه کسی که دسترسی به ابوناچی داره ازش بخواد این ماشین حساب رو در اختیار همگان قرار بده!

البته من به محض اینکه وقت کنم فیلم های خود ابوناچی و همینطور فیلم های وبلاگ آقا بابک رو نگاه می کنم تا یه دید کلی نسبت به این روش پیدا کنم.

نظر

• برای پرو انالیز کدوم کف رو باید در نظر گرفت. چون هر کدوم از کف ها خطوط متفاوتی میدهد؟

نظر

• سلام :
                          بنده مطلبی در مورد این سیستم عرض کنم
                          نگرش به این سیستم مثل روزگار قدیم و بحث کیمیا گری است .عده ای قبول دارند و عده ای خیر .
                          اینکه کسی بیاید و به شما مطلب مهمی بگوید اشتباه میکنید .هیچکس زحمات خود را در اختیار دیگران نمیگذارد .
                          همین اقا بابک حسینی هم احتمالا قصد فروش سیستم را دارند همان 2 سال پیش هم قصد داشت از طریق سایت و ابونمان بفروشد .
                          اگر کسی علاقه مند است خودش و تنها خودش باید دست بکار شود مطمئن باشید پس از ماه ها کار و تلاش نمیایید یافته هایتان را به اشتراک بگذارید .
                          انهایی هم که بجایی رسیدند ناپدید شدند و خبری از انها نیست .
                          حتی میگویم اطلاعات بابک حسینی در سایت مذکور نیز بغیر از جذب مشتری باقی درست نیست .بواقع اصل مطلب را نمیگوید
                          حالا این گوی و این میدان
                          سپاس
                          زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• سلام به همه سروان خودم
                            من نه با گذشته کاری دارم نه نسبت به کسی قضاوتی دارم و موضوع رو را ساده میبینم شاید من خیلی ساده ام
                            هیچ ماشین حسابی در کار نیست از سایت یا وبلاگ اقای حسینی شما اندیکاتور رو نصب کن رو متا بعد برای بدست اوردن بیس لاینها این سال به اولین روز سال میلادی ویا به عبارتی 1/1/2014هر عددی بود میشه بیس لاین البته این برای 103 است برای 286از از اولین روز هاه میلادی استفاده میشود
                            حالا شما فیلم رو نگاه کنید بگید کجا ماشین حساب داره و ......
                            من خودم اندیکاتور رو نصب کردم و متل فیلم نتیجه گرفتم نمیدونم ماشین حساب و فروش چیزی یعنی چه من و سادگیم رو ببخشید
                            از همه تشکر که پیگیرن

نظر

• آرمین بزرگوار.......... منم بعد کلی درد سر فیلم ها رو دیدم ولی چیزی که شما میگید در مورد بیس لاین رو متوجه نشدم............... چون ظاهراً بیس لاینها فرمول خاصی داره و خود آقای حسینی اعداد چند سهم رو تو پستاشون دادن......... ولی اینکه اومدن و درس hlc رو ارائه کردن: برای من هم سوال بوده که این های لو و کلوز کجا به کار میاد وقتی به نرم افزار یا فرمول محاسبه بیس لاین دست رسی نداریم......... در کل بنده هم با نظر جناب دوک موافقم به قول شاعر .. آن را که خبر شد... خبری باز نیامد........ به هر حال اساتید و با تجربه های این فروم آموزش این مطلب رو شروع کردن و در نهایت گفته شد برید فروم همسایه بنید اونجا مطالب هست والا من که چیزی متوجه نشدم در کل خیلی چیزا دانلود شد وخیلی چیزا دستم اومد همه هم از توضیحات دوستانی مثل بابک عزیز بود که خیلی روشن مطلب رو عنوان کردن بقیه گیج کنندست ........ عددی که به نرم افزار داده میشه نتیجش ظاهراً تو هر نرم افزاری متفاوته.......... نمی دونم شاید خیلی جا داره تا به اصل مطلب برسیم...........در هر حال امید وارم مطلبی که توسط اعضای همین فروم استارت خورده تو همین فروم هم جمع بشه .................. از همه عزیزانی که زحمت کشیدن و تجربهاشونو به اشتراک گذاشتن تشکر می کنم

نظر

• سلام دوستان منظور از فروم همسایه کجاست می شه راهنمایی کنید منم یه سر بزنم ببینم چیزی پیدا می کنم
                                منتظرم ممنون

نظر

پردازش ...
                                X