اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Abonacci Trading System، آبوناچی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام به دوستان
    من طی مدتی که سیستم آبوناچی ارائه شد و عمومی شد روی آن تحقیق کردم -خودم phd مهندسی زلزله از دانشگاه شریف هستم و مهندسی نرم افزار کامپیوترو هم با علاقه شخصی خودم تا حد phd و استفاده از حضور اساتید ان دانشگاه یاد گرفته ام - طی تحقیقاتی که کردم توانسته ام کلیه خروجی هایی که آقای آبوناچی از طریق ورودی هایی که به نرم افزار خودش می ده رو پیدا کنم-نمی دونم ایشون هم از طریق به این اعداد دست یافته است یا نه- علاوه بر این من خودم در حال نوشتن نرم افزاری هستم که بدون در نظر گرفتن رد شدن از سطوح که تو نرم افزار وی هست فقط نقطه ورود و خروج را به ما خواهد داد.

نظر

• نوشته اصلی توسط sepi.b777 نمایش پست ها
      سلام..
      میشه به من بگین کجا آموزش داده میشه؟؟خیلی گشتم اما نرم افزار جدید و آپدیت شده ایشان را پیدا نکردم هیچ فیلم آموزشی یا مطلبی که در آن آموزش نرم افزار یا تقسیم بندی چارت (220 پیپ) باشد هم پیدا نکردم...اگر میشه بمن هم کمک کنید که نرم افزار و فیلم های آموزشی را داشته باشم که بتونم توی این بازار وارد شم
      با تشکر فراوان
      سلام

از این لینک میتونید آخرین ورژن رو که من دارم دانلود کنید

حجم فیلمهاش حدود 600 مگابایته نمیتونم آپلود کنم سرعت اینترنتم پایینه به این آدرس یه سرس بزنید نمیدونک چقدر کامله ولی دیدم آخرین آموزش رو داره ایشالا بقیه رو هم داشته باشه

موفق باشی

نظر

• سلام خیلی ممنون از راهنمایی و کمکتون..
        فیلم ها همون فیلم ها بود 1-2 تا اضافه شده بود که دانلود کردم..فقط لینک نرم افزار جواب نیده نمی تونم دانلودش کنم پیغام خطا میده که این فایل قابل دانلود نیست..ممون میشم اگر نرم افزار را بهم بدین..

و 1 سوال دیگه اونم اینه که من تمپلت3 را دانلود کردم و کپی کردم همون جایی که متاتریدر4 نصب بود قسمت اندیکاتور ها اما هرکار کردم نتونستم چارتم را تقسیم بندی کنم..اگه میشه بهم بگین چطور چارتم را تقسیم بندی کنم برای (220 پیپی) قانون این سیستم را میدونم اما نمی تونم چارتم را تقسیم کنم لطفا کمکم کنید مرسی

نظر

• سلام برو سایت iran egold.البت قصد تبلیغ ندارم

نظر

• سلام ممنون از راهنمایی هاتون..تو این چند روز همه کار کردم کل سیستم ابوناچی را یاد گرفتم خیلی کار کردم زمان گذاشتم..نرم افزار را دارم سیستم تقسیم بندی چارت که همون تمپلت 4 بود را کامل یاد گرفتم و همه چی را هم دارم..
            فقط تنها چیری که خیلی جاها گشتم دنبالش و از تمام سایتها دانلود کردم اما جواب نداد ماشین حساب بود..همون که کلوز را میدادیم اول ماه و خط پایه بهمون میداد و از خط پایه چارت را فاز بندی میکردیم..الان این ماشین حساب را ندارم و نمی تونم خط پایه را پیدا کنم اگر میشه تو این مورد هم کمکم کنید..مرسی

نظر

• با سلام http://pcmupload.traderha.com/uploa...5614851111.rarخد مت شما

نظر

• سیگنال خرید یورو

1.11136

تی پی: 1.12110 و 1.12860

اس ال: 1.10985

سیستم من ابوناچی

نظر

• صفحات قبل دیدم یکی از دوستان دنبال تمپلیت 4 میگشت
                  دوست عزیز اون ماشین حساب و اون تمپلیت با اون قوانین فیل شده

از طریق این تاپیک میتونین قوانین جدید رو یاد بگیرین
                  10 20 صفحه اول قوانین هر تمپلیت رو نوشتن جناب ابوناچی
                  http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=449489

بیس لاین سال 2015 هم تو این لینک میتونین پیدا کنین
                  http://www.forexfactory.com/showthre...29#post7969229

شاد و پیروز
                  Stay Foolish , Stay Hungry

نظر

• این دو فایل قسمت Signal Generated By Close هست که آپدیت شده
                    http://s3.picofile.com/file/81971261...Sell.xlsx.html
                    http://s6.picofile.com/file/81971261..._Buy.xlsx.html

این دو فایل پایینی هم مربوط به نقاط ریزشی هست
                    http://s3.picofile.com/file/81971272...9%87.xlsx.html
                    http://s6.picofile.com/file/81971273...B%8C.xlsx.html

اون چیزی که تو بک تست دیدم رو با اجازه اساتید میخوام بنویسم

Signal Generated By Close:
                    ما از این قسمت وقتی استفاده میکنیم که بای بالای کلوز و سل پایین کلوز باشه
                    استاپ رو هم 10 پیپ بالا یا پایین حرکت معکوسش میزاریم
                    استاپ 51 پیپ و تارگت 32-30 پیپ
                    دو فایل اول که ببینین برای بای 83 درصد و برای سل 74 درصد موفقیت با این روش از برج سوم به اینور بوده

نقاط ریزشی سالیانه:
                    از برج سه به اینور معمولا نقطه ریزشی سالیانه بالای کلوز بوده اما اگه تو چارت هاتون بررسی کنین میبینین که جزو نقاط خوب برگشتی بوده
                    ــــــــ دو راه برای ورود:
                    1- سل 10 پیپ زیر نقاط ورود به صورت سل لیمیت و استاپ 63 پیپ و تارگت 42-40 پیپ
                    2 راهی که من خودم انجام میدم این که صبر کنین قیمت بره بالا نقاط ورود بعدش سل استاپ بزارید با همون شزایط بالا

تو فایل اکسل اگه دقت کنین میبینین میشه با استاپ 100 تایی 80 درصد مواقع موفق بود
                    اما ریسک به ریوارد خطری داره به همین خاطر من خودم با همون 63 پیپ استاپ کار میکنم که موفقیتش 67 درصده

نقاط ریزشی ثابت:
                    از برج سه به اینور معمولا این نقاط زیر کلوز بوده
                    هر روز به صورت سل استاپ میزاریم
                    نقطه ورود 10 پیپ زیر نقطه ای که ماشین حساب میده و تارگت 54 -52 پیپ و استاپ 81 پیپی
                    میزان موفقیت هم 80 درصد بوده

اگر ما همه پوزیشنایی که تو اکسل دیده میشه میگرفتیم 1700 پیپ تو 4 ماه میشد گرفت
                    فکر کنم بد نباشه البته عمر فارکسیم اندازه یه مورچه ست و دقیقا نمیدونم کمه یا زیاد

به شدت از پیشنهاد دوستان استقبال میکنم
                    خواهشا لطفا، لطف کنید ایده ای ، نظری و ..... دارید از من دریغ نکنین

سعی میکنم هر روز اینجا سیگنال هایی که تو روز صادر میشه رو بزارم
                    لطفا لبخند بزنید

نظر

• به نام یکتاخدای

فقط توجه کنین چون با فعال شدن Signal Generated By Close نقطه ریزشی ثابت هم قعال میشه به همین خاطر تارگت رو هدف نقطه ریزشی ثابت گذاشتم

دوستان در مورد بک تست پست قبلی نظری ندارن؟
                      اصلا نحوه بک تست گیریم درست بوده؟

نظر

• درود
                        بامداد بخیر
                        انشالله که هفته پرسودی باشه

فقط مواظب پوزیشن سل باشین
                        احتمال استاپ خوردن زیاد است
                        هفته قبل هم همین اتفاق افتاد

اندازه این تصویر تغییر یافته است. برای دیدن تصویر اصلی با ابعاد 1280x964 اینجا را کلیک کنید.

اندازه این تصویر تغییر یافته است. برای دیدن تصویر اصلی با ابعاد 1028x724 اینجا را کلیک کنید.

نظر

• تارگت سل رو آوردم رو 1.0950

نظر

• اینم از نتایج کار امروز
                            همون طور که نوشته بودم احتمال استاپ خوردن سل زیاد بود که خوردیم

خودم باید تجربه کنم تا تو ذهنم بمونه
                            به همین خاطر به قصد استاپ میخوریم تا از این غلطا نکنم

نظر

• به نام یکتاخدای

سیگنال های امروز

در مورد بخش Signal Generated By Close و نقاط ریزشی در پستهای قبل توضیحی داده بودیم
                              در مورد تکنیک دو هم فعلا توضیحات تصویر رو داشته باشین تا بعد

این هم سیگنال های دیروز بود که متاسفانه نشد که تو تاپیک بزارم

نظر

• درود
                                نتایج امروز

روز خونینی بود

نظر

پردازش ...
                                X