اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چند نکته در مورد پیوت لاینها...

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط کاوه نمایش پست ها
    سلام،
    پیام جان من وقت کم دارم، درس و کار و کتاب و ... و اطلاعاتم هم در مورد پیوت ها بسیار کم است اما اگر فکر می کنی کاری از دستم بر میاد خوشحال می شوم انجام دهم.

قربانت
    سلام کاوه، چی میخونی؟

..............

پیام جان کمکی بود منم هستم.
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• سلام خدمت همه دوستان
      سال نو بر همگيتون مبارك، اميدوارم سالي سرشار از سلامتي و بركت داشته باشيد.
      اين اولين پست من در اين انجمن هست بعد از چندين ماه كه بيشتر سعي كردم روي نكات آموزشي متمركز بشم و به توصيه جناب آزادي براي فعالتر بودن در بخش تريدري وارد اين بخش شدم و چون تا حدودي به قدرت پيوتها آشنا بودم خيلي جلب توجه كرد و اميدوارم بتونم در كنار ديگر دوستان به نتايج خوبي برسيم. جا داره از آقا پيام براي راه*اندازي اين تاپيك تشكر ويژه*اي داشته باشم، البته جناب آزادي كه جاي خود دارد و به اين راحتي*ها نميشه از ايشان تشكر كرد...

اميدوارم همواره موفق و شاد باشيد.
      نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
        روز بهاری همگی بخیر

از دوستانی که پیگیر تاپیک هستند ، کسانی که علاقمند به کار گروهی هستند اعلام کنند.

برای ساختن تمپلیت چارتهای مختلف نیاز به همکاری دوستانی است که دقت و حوصله بالایی !! دارند .
        به به آقا پیام.
        قربان من هم راه میدید؟

نظر

• این عکس یورو/دلار نکات جالبی داره .

1. اینجا یه تراکم 15 پیپی داریم. اما خوب وقتی بازار با یه همچین شدتی بهش میرسه ، قاعدتا نباید انتظار داشت بتونه قیمت را برگردونه
          2. یک تراکم 10 پیپی . قیمت با شدت کمتری بهش میرسه . اما برگشت قیمت بسیار کند و کم جون هست . وقتی همچین ریتمی میبینیم ، دیگه امیدی به رشد و برگشت قیمت نداریم.

3. تراکم زیبایی از مید پیوتها . به عنوان انتهای موج اصلاحی و سپس ریزش شدید . علاوه بر محل استاپ به قول پیام ، میشه به عنوان حد نهایی اصلاح هم شاید از مید پیوتها استفاده کرد
          4. اینجا هیچ تراکمی نداریم . اما حمایت و مقاومت سوم هفتگی دیگه خیلی نقس گیره واسه قیمت . طی مشاهداتم ، معمولا قیمت از سطح سوم هفتگی رد نمیشه .

ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 04-06-2012, 12:11 AM
          مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• پوند / دلار از اون جفت ارزهایی است که معمولا زیاد به خطوط پیوت علاقه ای نداره و معمولا تراکم به درد بخوری توش پیدا نمیشه .

این هفته هم تراکم خوبی نداره . اما یه تراکم از میدپیوتها به عرض 17 پیپ داریم . میخوام بررسی کنم ببینم میتونه مثل تراکم سطوح اصلی قیمت را کامل برگردونه یا نه ؟؟؟؟؟؟

نظر

• چه مییییکنهههههههه این میدپیوت ماهانه .

چه حمایتی . چه استحکامی . ای ول .

پیام چطور ما تا الان به اهمیت این خطوط پی نبرده بودیم !!!!

نظر

• یه کم من احساس میکنم با در نظر گرفتن مید پیوت ها و پیوت روزانه ماهانه و هفتگی در حالی که روزانه رو نادیده میگیریم داره بحث گسترده و تقریبا دیدمان را داره به چندین سو میکشه. یا کاره جالبی مسعود جان داره میکنه و آخر هفته ها عکس میگیره.
                به نظر من اگه بانک اطلاعاتی از نوع حرکت بازار جمع آوری بشه و روی اون بانک تجزیه و تحلیلی صورت بگیره و برآیندی از رفتار بازار نسبت به چگونگی واکنش به پیوت ها به دست بیاد حتی میتوان بر روی چگونگی چیدمان پیوت ها بحث کرد
                ویرایش توسط Hamidreza : https://www.traderha.com/member/3867-hamidreza در ساعت 04-06-2012, 02:00 AM

نظر

• من مدتی است که انتهای هر هفته از خانواده دلار یه گزارش تهیه میکنم و ثبت میکنم. تعداد که به حد قابل قبولی رسید یه بررسی کلی و آماری انجام میدم که کدوم جفت ارز چه رفتاری داشته و کدوم سطوح چه ویژگی دارند .
                  انشالا به عرض همه دوستان میرسونم نتیجه گزارش را

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                    روز بهاری همگی بخیر

از دوستانی که پیگیر تاپیک هستند ، کسانی که علاقمند به کار گروهی هستند اعلام کنند.

برای ساختن تمپلیت چارتهای مختلف نیاز به همکاری دوستانی است که دقت و حوصله بالایی !! دارند .

شاید دوستانی باشند که پست را ندیده اند.

بالکوفسکی جان لطف میکنید در یاهو مسنجر مرا ادد کنید؟
                    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 05-13-2012, 12:11 AM

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                    2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                    3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                    4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                    5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                    6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                    7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• تمپلیت نمونه یورو دلار.

با همین استاندارد برای جفت ارزهای مختلف تمپلیت 4 ساله بسازیم.

این نمونه را به اشتراک گذاشتم برای دوستانی که میخواهند همکاری کنند تا ببینند موضوع چیه!!

http://p30up.ir/file/n440sai4em6mjlzwptu.rar

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• یعنی از ابتدای 2008 هر هفته را روی نمودار یکساعته جدا کنیم . درسته ؟؟؟
                        خوب مرحله بعد ؟؟؟
                        برنامه چیه ؟ میخوایم چیکار کنیم ؟ من یکم بی صبرم. بدو بگو پیام .

نظر

• تایم 4ساعته و 30 دقیقه رو هم نگاه کنید!!

نظر

• سلام به همه دوستان .

با پیشنهاد پیام عزیز قصد داریم یه سری کار تحقیقاتی در مورد پیوت لاینها انجام بدیم . بک تست بگیریم و یه سری نکات را در مورد آنها بررسی کنیم. انشالا نتایج عالی ای به ثمر بشینه .

دوستانی که دوست دارند به جمع ما بپیوندند ، این تمپلیتی که پیام جان فرمودند را تهیه کنند تا به بررسی و بک تست گرفتن برسیم. با من یا پیام هم در تماس باشید .

فقط نکته اینه که باید در ساخت تمپلیت بسیار دقت کنید تا کار تمیزی در بیاد . و همه باید کاملا یکسان و شبیه به هم تمپلیت را بسازیم.

از اونجایی که ساختنش کمی قلق داره من در پست بعدی نحوه ساختن را مفصل با عکس توضیح خواهم داد

نظر

• خوب اولین گام اینه که باید تمپلیت را روی چارتی بسازیم که حتما کندل شنبه و یکشنبه را داشته باشه .
                              برای اینکار از نرم افزار oanda استفاده میکنیم.
                              دوستان برید توی این لینک ، ثبت نام کنید تا یوزر و پسوورد بگیرید و متاتریدر را دانلود کنید .

www.oanda.com

نظر

• دوستان توجه کنید برای پرهیز از کار تکراری هر عزیزی یه جفت ارز را انتخاب کنه و اطلاع به بقیه بده تا کسی اون را انتخاب نکنه .
                                پیام : eur/usd
                                حمید : aud/usd
                                بالکوفسکی : usd/chf

همانطور که میدانید پیوتهای هفتگی و ماهانه به ترتیب در انتهای هر هفته و ماه تغییر میکنند ، پس اندیکاتوری نیاز داریم که بتواند خودش پیوتهای هفته ها و ماههای گذشته را حساب ورسم کند .
                                این 5 اندیکاتور را از این لینک دانلود کنید .
                                http://p30up.ir/file/7akwzvdpnh7a8seizpln.rar

1. ( Auto-Pivot Plotter V1-41) اندیکاتور پیوتهای روزانه
                                2. (Auto-Pivot Plotter (Mid-Levels) V1-41) اندیکاتور مید پیوتهای روزانه
                                3. (Auto-Pivot Plotter Monthly ) اندیکاتور پیوتهای ماهانه
                                4. (Auto-Pivot Plotter Weekly V1-00 (Mid-Levels)) اندیکاتور میدپیوتهای هفتگی
                                5. (Auto-Pivot Plotter Weekly V1-00) اندیکاتور پیوتهای هفتگی

میدانید که برای اضافه کردن هر اندیکاتور به متاتریدر باید در مسیری که متاتریدر را نصب کرده اید رفته و در مسیر زیر بگذارید اندیکاتور را .
                                drive c - program files - oanda - experts - indicators
                                ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 04-07-2012, 03:00 PM

نظر

پردازش ...
                                X