اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چند نکته در مورد پیوت لاینها...

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نمونه تمرین خطوط پیوت

شاخص دلار :
    درابتدای هفته پول بکی به سمت پیوت هفتگی زده شد و صعود .
    اما اینکه چرا به مقاومت ماهانه واکنش نداشت و مستقیم تا مقامت 2 هفتگی رفت جالبه ؟!؟!؟!؟! من نمیتونم دلیلی بیارم . کسی میدونه چرا ؟
    به نظرم وقتی که تراکم هفتگی ماهانه نداریم و سطوح از هم جدا هستند پیش بینی سخت میشه .

مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

نمونه تمرین خطوط پیوت

gbp/usd
      1.با شروع هفته به سمت حمایت 1 هفتگی رفت . با rd+ به بالا برگشت . هر چند تراکمی نداشتیم .
      2.3.4. به تراکم پیوت هفتگی و حمایت 1 ماهانه رسید . باند تراکم 30 پیپ هست . (یعنی خیلی هم متراکم نیست) اما به پیوت هفتگی واکنش داشت نه به حمایت ماهانه ؟؟!؟!؟!؟!؟
      5. صعود به بالا و رسیدن به تراکم پیوت ماهانه و مقاومت 1 هفتگی . (35 پیپ) اما به پیوت ماهانه واکنش داد نه مقاومت هفتگی .؟؟!؟!؟!؟
      یعنی میشه فرض کرد که پیوت لاینها معتبر تر از حمایت مقاومتها شون هستند .؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نمونه تمرین خطوط پیوت

usd/chf :
        1. در شروع هفته به پیوت هفتگی پول بک داشت . روی 50% فیبو با واگرایی زمانی هوشمند .
        2. پس از صعود 80 پیپی به تراکم همجنس رسید . (یعنی هر دو R1 هستند )
        3. مقاومت 2 هفتگی به راحتی شکسته شده . اونجایی که برگشته هیچی نیست اما ؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟
        4. پول بک زیبا به تراکم همجنس به شکل AB=CD و ریزش .
        5. ریزش 80 پیپی تا پیوت هفتگی و توقف بازار

نظر

نمونه تمرین خطوط پیوت

AUD/USD :
          با شروع هفته ریزش سبکی را شاهد بودیم . ابتدا روی S1 هفتگی نشست و بعد روی S1 ماهانه . نهایتا روی این 2 سطح مهم ، پروانه ای زیبا تشکیل شد .
          به سمت تراکم بعدی یعنی 140 پیپ بالاتر حرکت کرد .

نظر

نمونه تمرین خطوط پیوت

NZD/USD :
            این یکی خیلی جالبه . به تراکم پیوت هفتگی و MS1 میرسه و شروع میکنه نوسان زدن . معلومه توان رد شدن ازش را نداره . نهایتا میریزه تا تراکم بعدی (MS2-WS1)
            روی این تراکم یه پروانه بزرگ میسازه و سپس صعود تا تراکم قبلی . حدود 100 پیپ خالص .

نظر

خب همونطور که دیدیم ، این هفته واکنشهای زیبایی نسبت به پیوت لاینها داشتیم .فقط مورد پوند و فرانک کمی مبهم بود .

خواهش میکنم دوستان هم اگه رفتار جالب یا نکته ای از این سطوح میبینند اینجا ذکر کنند .

نظر

نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
                شاخص دلار :
                درابتدای هفته پول بکی به سمت پیوت هفتگی زده شد و صعود .
                اما اینکه چرا به مقاومت ماهانه واکنش نداشت و مستقیم تا مقامت 2 هفتگی رفت جالبه ؟!؟!؟!؟! من نمیتونم دلیلی بیارم . کسی میدونه چرا ؟
                به نظرم وقتی که تراکم هفتگی ماهانه نداریم و سطوح از هم جدا هستند پیش بینی سخت میشه .

با سلام

وقتی میخوای خونه بخری ، اول مکانش مشخص میکنی بعد میری بنگاه و قیمت آخرین خونه ای که این اطراف معامله شده میپرسید ، و محدوده قیمتی دستتون میاد ، و احیاناً در نزدیکی های این مکان قصد معامله داشته باشید در همین حدود حاضر به معامله میشید. پیوت به این معنی است ، ما یک سری خرید و فروش ها در روزها و هفته های قبل که همه جمع دست به معامله زدند ، آگاه میشیم و با محاسبات حاضر به خرید و فروش در نواحی جدید در روز جدید هستیم. هیچ دلیلی نداره چیزی صد درصد باشه ، و این را مد نظز داشته باشید محرک قیمت بنیاد های اقتصادی هست .دیروز بازار پتانسیل خوبی پشتش بود (زیاد از حد)

نظر

نوشته اصلی توسط حاج خلیل نمایش پست ها
                  با سلام

وقتی میخوای خونه بخری ، اول مکانش مشخص میکنی بعد میری بنگاه و قیمت آخرین خونه ای که این اطراف معامله شده میپرسید ، و محدوده قیمتی دستتون میاد ، و احیاناً در نزدیکی های این مکان قصد معامله داشته باشید در همین حدود حاضر به معامله میشید. پیوت به این معنی است ، ما یک سری خرید و فروش ها در روزها و هفته های قبل که همه جمع دست به معامله زدند ، آگاه میشیم و با محاسبات حاضر به خرید و فروش در نواحی جدید در روز جدید هستیم. هیچ دلیلی نداره چیزی صد درصد باشه ، و این را مد نظز داشته باشید محرک قیمت بنیاد های اقتصادی هست .دیروز بازار پتانسیل خوبی پشتش بود (زیاد از حد)
                  ایشالله به این عدد نزدیکش می کنیم!
                  .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                  https://telegram.me/Cyclicalwaves
                  https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                    ایشالله به این عدد نزدیکش می کنیم!
                    مهندس خیلی وقت هست که نزدیکش کردیم. بیش از هزار چارت بررسی و پیوت جهش یافته ساخته شد. که انشالله در قسمت تاپیک آموزشی بنیادی پابلیک میکنم.

ارادتمند

نظر

• تمرین خطوط پیوت ---- هفته منتهی به 23 مارچ

سلام به همه دوستان . در این چند پست ، واکنش خانواده دلار را به خطوط پیوت هفتگی و ماهانه در تایم فریم 1 ساعته بررسی خواهیم کرد.

خوشحال میشم دوستان هم نظراتشون را اظهار کنند .

شاخص دلار :
                      این هفته کل نوسانات در یک کانال 60پیپی که بین 2 خط پیوت محصور بود اتفاق افتاد .
                      در طی 5 موج جنبشی به حمایت اول هفتگی رسید و یک 2 قلو کف روی آن ساخت . و سپس صعود تا تراکم ma200 و خط پیوت بعدی . صعود به شکل ab=cd اتقاف میافته .

ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 03-25-2012, 11:33 AM

نظر

• تمرین خط پیوت --- هفته منتهی به 23 مارچ

eur/usd :

نکاتی که از رفتار این هفته به نظرم میرسه :
                        یه تراکم 20 پیپی دارم که مطابق با مقاومت قبلی و خط میانی چنگاله .
                        تعداد کندل فاز ریزش و صعود برابر و حدود 100 کندل است .
                        rd- روی تراکم .
                        در نهایت برگشت از این ناحیه . تا 10 پیپ مانده به خط پیوت بعدی ریزش داریم . در اصل روی میانگین200 برگشت داریم .
                        ریزش به صورت ab=cd هست .

نظر

• با درود
                          مجموعه اندیکاتورهای tz pivot دوباره اپلود شد.

http://www.crocko.com/6ED6FB7C94EF48...ser_Manual.rar

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                          2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                          3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                          4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                          5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                          6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                          7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                            با درود
                            مجموعه اندیکاتورهای tz pivot دوباره اپلود شد.

http://www.crocko.com/6ED6FB7C94EF48...ser_Manual.rar

سلام آقا پیام
                            حقیقتا یه در خواص کوچک داشتم ازتون و اون اینکه بیاید تو یکی از همین سایت های ایرانی آپلود کنید آخه جونمون در اومد و دانلود نشد مثل اینکه بعضی از سایتها با یر ور های ایرانی خوششون نمیاد یکمی کم لطفی میکنن .
                            بیا جون من تو یکی از همین سایت های ایرانی دره پیتی هم باشه عیبی نداره فقط دانلود بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط bahman7 نمایش پست ها

سلام آقا پیام
                              حقیقتا یه در خواص کوچک داشتم ازتون و اون اینکه بیاید تو یکی از همین سایت های ایرانی آپلود کنید آخه جونمون در اومد و دانلود نشد مثل اینکه بعضی از سایتها با یر ور های ایرانی خوششون نمیاد یکمی کم لطفی میکنن .
                              بیا جون من تو یکی از همین سایت های ایرانی دره پیتی هم باشه عیبی نداره فقط دانلود بشه
                              http://up98.org/upload/server1/02/g/...d599s1qw1t.rar
                              http://p30up.ir/file/xmmqe8u2qb6i5s4vyr3.rar

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                              2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                              3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                              4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                              5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                              6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                              7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نظر

پردازش ...
                                X