اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چند نکته در مورد پیوت لاینها...

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
    منظورتون از یه جوره خاصی نمیفهمم.
    تمپلیت نمیشه گذاشت چون از اندیکاتور به فراخور تایم و نوع نگاه و سشن ها در تغییر.
    مال من یک مستطیل کنارش میاد که ادامه خطوط نقطه چینه
    برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
        برای اینکه این مستطیل ها نباشه باید این پارامتر ها رو false کنی
        این مستطیل باکس روزانه و روز گذشته و کندل روزانه است
        [IMG][/IMG]

نظر

• میشه لطف بفرمایید کلیه تنظیماتی که بایستی نسبت به دیفالت تغییر کنه بفرمایید
          قبلا از وقتی که میگزارید تشکر میکنم
          برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• به نام خداوند حی و توانا
            سلام به همه دوستای گلم از اینکه این تاپیک رو پیدا کردم و با دوستای گلی مثل شما آشنا شدم خیلی از خدا متشکرم و مخصوصا از آقا پیام,حمید رضا,بالکوفسکی و shyazdi عزیز و دیگر دوستان که نتونستم نامشون رو ببرم بازم ممنونم از وقتی که میزارید تا افرادی چون من از تجربیات شما استفاده کنن.
            و دیگه اینکه فقط با تنظیم این اندیکاتور TzPivotsD و مشاهده رفتار قیمت با نزدیک شدن به این خطوط می خواهیم قدرت مارکت رو بک تست بگیریم آیا درست متوجه شدم؟
            و اگر درسته فقط تاییدیه برای ورود و خروجمون هم این خطوط (به اعتقاد من هم قوی) خواهد بود و دیگه نیازی برای تاییدیه های دیگه نداریم ؟
            این رو از این جهت می پرسم چون مثل آقا پیام و دیگر دوستان تجربه در بازار ریل ندارم....

بازم ممنون
            التماس دعا
            ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 05-22-2012, 08:50 PM
            تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
              اکسپرت پیوست ،برای تعیین حد ضرر و حد سود و بریک ایون به صورت دیفالت پس از ثبت اردر یا ورود آنی.
              از اونجایی که مدتیست سرورها قطع و وصل میشوند استفاده از این اکسپرت امنیت کار را بالا میبرد.
              http://hotfile.com/dl/140842831/1645...ditor.zip.html

اندیکاتور پیوت کاستوم که خطوط باریکتر شده اند و رنگ خطوط پیوت قابل تنظیم است(برای تمهای روشن رنگ دیفالت مناسب نبود)
              فکر کنم در عکسها دیدم که دوستان قبلا یه تغییراتی در اندیکاتور داده اند اگر ورژن جدیدی از اندیکاتور دارید ،بنده را بی نصیب نگذارید!
              http://hotfile.com/dl/140843126/4b54fe5/PivotCustom_4TimeFrames(new).zip.html
              با سلام خدمت پیام عزیزم
              از اینکه اینجوری با شما راحت صحبت کردم از شما عذر می خوام
              پیام جان این فایل ها دراین لینکها پاک شده اگر ممکنه دوباره تو سایت خودمون آپ کنی و در اختیار قرار بدی از شما ممنونم.
              در آخر از اینکه روی این روش خیلی کار کردی و تجربیاتت رو در اختیار دیگران قرار میدی ازت خیلی ممنونم..
              تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• چند وقتی به مید پیوت ها توجه کردم و به نتایجی خوبی رسیدم
                واکنش یورو دلار به مید پیوت های ماهانه قابل توجه

[IMG][/IMG]

نظر

• کلیه اندیکاتورهای پیوت لاین در تاریخ 8 ژوئن 2012 آپلود شد.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...indicators.rar

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                  2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                  3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                  4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                  5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                  6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                  7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• سلام خدمت همه اساتید میخواستم درخواست اندیکاتور خطوط کامریلا رو بکنم تا حالا کسی با این خطوط کار کرده نتیجه گرفته؟ بنظر ترکیب این خطوط با پیوتها نتایج شگرفی ببار داره از دوستان اگر کسی تجربه داره بفرمایید استفاده کنیم! حیف این تایپیک همینطور خاک بخوره ! بنظر ترید کردن ساده تر از اون چیزی که فکرشو میکردم! البته بقول حافظ:

طی این مرحله بی همرهی خضر مکن ظلماتست بترس از خطر گمراهی
                    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                      سلام خدمت همه اساتید میخواستم درخواست اندیکاتور خطوط کامریلا رو بکنم تا حالا کسی با این خطوط کار کرده نتیجه گرفته؟ بنظر ترکیب این خطوط با پیوتها نتایج شگرفی ببار داره از دوستان اگر کسی تجربه داره بفرمایید استفاده کنیم! حیف این تایپیک همینطور خاک بخوره ! بنظر ترید کردن ساده تر از اون چیزی که فکرشو میکردم! البته بقول حافظ:

طی این مرحله بی همرهی خضر مکن ظلماتست بترس از خطر گمراهی
                      این نوع تفکر در نهایت منجر به سرخوردگی در فارکس میشه.

ترید امریست سهل و ممتنع. این با سادگی بسیار تفاوت داره.

آنچه باعث پیچیدگی ترید است ، ذهن و افکار ماست که مانند اژدهایی هستند در درون.

دقت کنید که این تفکر شما تبدیل به رفتارتان نشود.

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• با درود

دوستانی که با تنظیمات اندیکاتورها مشکل دارند این تمپلیت برای بروکر اوآنداست.

لاگین: 335396
                        پسورد: oanda1391

فایل کانفیگ هم ضمیمه کردم.

با کپی کردن فایل کانفیگ در شاخه config متا تریدر خود ، میتوانید بی نیاز از دانلود متا تریدر اوآندا در هر متا تریدری به سرور اوآندا کانکت شوید.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...s/pcmoanda.rar

ارادتمند

نظر

• سلام اقا پیام
                          ممنون از کانفکت اواندا که گذاشتید.من هم توانستم اواندا را راه اندازی کنم.
                          اما اندیکاتورها واکسپرت کار نمی کنند.اندیکاتورها فقط فایل ام کیو دارند فاقد فایل اگزه هستند.شاید به این علت جواب نمی دهند؟
                          اگر کمک کنید ما هم در این بازی پیوتها با شما همراه خواهیم شد.
                          ویرایش توسط asbehzad : https://www.traderha.com/member/2898-asbehzad در ساعت 06-11-2012, 02:34 AM
                          مرنج ومرنجان

نظر

• درود دوست من

فایلهای mq4 را گذاشتم. چرا کار نمیکنه؟ کدوم اکسپرت؟ تمامی فایلها اندیکاتور هستند.

ارادتمند

نظر

• سلام خدمت اقا پیام
                              اندیکاتور های که در پست 173 گذاشتید.بعد از اینکه انهارا در اکسپرت/اندیکاتور اواندا کپی کردم.ودوباره اواندا را باز می کنم انهارا نشان نمیدهد.
                              منظورم از اکسپرت همانی است که در مورد تعین حد سود وضرر وبریک اون در هاتفایل اپلود کردید.ظاهرا پاک شده و نمی توان دانلود کرد.
                              مجددا از تلاشی که برای انتشار معلومات وتجربیات حود انجام میدهید.تشکر میکنم.
                              درپناه حق باشید
                              مرنج ومرنجان

نظر

• http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/.../pcmpivots.rar
                                http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...al-order01.rar

با درود

اندیکاتورها با پسوند ex4 و mq4 و اکسپرت آپلود شد.
                                ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 08-17-2012, 06:29 PM

نظر

پردازش ...
                                X