اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چند نکته در مورد پیوت لاینها...

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• Re: چند نکته در مورد پیوت لاینها...

پیام جان سلام
    آیا این به معنی تنها گذاشتن ما در تاپیک ها است?
    یعنی تاپیک های خودت رو هم و ما رو هم رها میکنی?
    همه رو با یه چوب نزن? بعضیها این وسط بچه یتیمن و گناه دارن.
    به قول خودت من تازه کار رو رها میکنی تو این بازار مکاره
    حتما از یه چیزی ناراحتی که داری این حرف رو میزنی میدونم،اما همیشه خوشی و ناراحتی با هم هست ، گاهی ممکنه من یه چیزی بگم و تو ناراحت بشی،اما بدون بعدا متوجه منظور خوبت میشم و اگر هم نبینمت دیگه به نیکی ازت یاد میکنم.
    معلم های سختگیر رو دانش آموزان دوست ندارند،اما وقتی بعدا به گذشته نگاه میکنند متوجه منظور خیر اون معلم میشوند.
    پیام جان ما رو تنها نگذار
    دوست دارت
    امیر

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk 2
    از انتشار آدرنالین در بدنم در وقت نوسانات قیمتها لذت میبرم در هنگامی که مدیریت سرمایه دارم ،

به مانند وقتی که به شهربازی میروم و میدانم که

خطر پیش رو کنترل شده است

نظر

• سلام و درود خدمت دوست عزیزم جناب پیام
      پیام عزیز فکر میکنم ایجاد فروم ها محلی مجازی برای بحث و تبادل افکار باشه و هر شخصی به سهم خودش با حضورش مختار در استفاده کردن از فروم می باشد . با همه احترامی که برای شما قائلم اما با طرح این موضوع مخالفم افکار تا به رشته تحریر در نیاد قابل نقد و تحقیق و بررسی نیست. تا در فضای عمومی و در اختیار دیگران قرار نگیرد درست و نادرستش قابل تشخیص نیست . اتفاقا" من معتقدم که افراد باید در ارائه افکارشون و تحقیقشون مشارکت داشته باشند و به رشته تحریر در آید تا مطالب پخته از خام جدا بشه و به مرحله اجرا درآید . روشها تا ارائه نشن درست از نادرست قابل تشخیص نیست . افرادی هم که در این بازار کار میکنند در سن و تجربه ای هستند که بتونند درست را از نادرست تشخیص بدن در رابطه ارائه سیستم ها همانطور که می بینید در تمام فروم های ایرانی و خارجی روزانه دها روش ارائه میشه استفاده از آنها به شخص من بر میگرده که کدوم روش با روحیات من سازگار است و از میان تمام این روشها یکی را برگزینم اما اگر من با روش شما کار میکنم دلیلی نیست که روش های دیگر را مورد تحقیق و بررسی قرار ندم . و اگر روشی در این بازار جوابگو بود روشهای دیگران از گردونه خارج گردد. روشهایی هم که ارائه میشود یا تجربی است که پس میشود شخصی و هر کسی با مشارکت خودش میتواند در راه بهینه شدنش کمک باشد تا جنبه علمی و کاربردی پیدا کند . و اگر هم کپی شده است که باید با درج ماخذ حق مرجع محفوط شود .
      به هر حال امیدوارم که شما اساتید ما را از دانش و تجربه خود بی بهره نذارید و هم چنان حضور فعالتون را در فروم داشته باشیم .
      دوستدار شما
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سلام
        دوستانی که به سطوح پیووت آشنایی دارن ، مخصوصا پیام عزیز و استاد آزادی ، در صورت امکان میشه انواع مووینگ اوریج های پیووتی را همراه با فرمولشون توضیح بدید و یا اگه اندیکاتوری ازشون دارید ، اینجا قرار بدید ؟ ( خروجی در اشل روزانه )
        واینکه کدومشون سطوح معتبر تری هستن ؟
        ممنون

ورود به معامله با منطق انسانی
        خروج
        از معامله با احساس ماشینی
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• باسرچی که توی نت کردم تا الان 2 مدل اوریج پیووتی پیدا کردم . که یکیش میاد و تعداد روزهای قبلی تعریف شده را ( مثلا 3 روز اخیر ) سطوح مرکزی را باهم جمع میکنه و تقسیم بر تعداد روزها میکنه . و دیگری میاد بعلاوه سطح مرکزی ، سطوح اول را هم میانگین میگیره
          مورد جالبی که توی اوریج های پیووتی سطح مرکزی دیدم ، این بود که مخصوصا در دوره 3 روزه خیلی کمک میکرد برای درک روند
          اینم اندیکاتور هایی که پیدا کردم
          میانگین پیووتی
          لطفا اگه اینجا مکان مناسبی برای پیگری این موضوع نیست اعلام کنید . ممنون

ویرایش توسط Jabalameli : https://www.traderha.com/member/5764-jabalameli در ساعت 02-14-2013, 10:22 PM
          خروج
          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
            باسرچی که توی نت کردم تا الان 2 مدل اوریج پیووتی پیدا کردم . که یکیش میاد و تعداد روزهای قبلی تعریف شده را ( مثلا 3 روز اخیر ) سطوح مرکزی را باهم جمع میکنه و تقسیم بر تعداد روزها میکنه . و دیگری میاد بعلاوه سطح مرکزی ، سطوح اول را هم میانگین میگیره
            مورد جالبی که توی اوریج های پیووتی سطح مرکزی دیدم ، این بود که مخصوصا در دوره 3 روزه خیلی کمک میکرد برای درک روند
            اینم اندیکاتور هایی که پیدا کردم
            میانگین پیووتی
            لطفا اگه اینجا مکان مناسبی برای پیگری این موضوع نیست اعلام کنید . ممنون

جناب عالی بود.دستتون درد نکنه.سلامت و پر سود باشید
            «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

• خواهش هرچه هست فقط وظیفست .
              فقط خواهشم اینه که بیایم روش کار کنیم تا بتونیم بهترین استفاده را ببریم .
              خروج
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• سلام. پیام جان خوبین؟ به نظرتون به این قسمت که های لایت کردم تو عکس ضمیمه که مربوط به اختلاف ساعت سیدنی و توکیو با جی ام تی هست میشه توجه کرد؟ ممنون میشم نظرتونو بدونم.
                https://t.me/MoRaFx

نظر

• یعنی واقعا از بین عزیزانی که باسطوح پیووتی کار میکنن و با این سطوح آشنا هستند کسی نیست توضیحی در مورد خواص اوریج های پیووتی بده ؟؟؟؟
                  خروج
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• سلام و عرض ادب و تشکر ویژه خدمت پیام عزیز بایت مطرح کردن این مبحث جالب.
                    مطالب این تاپیک رو از ابتدا خوندم ولی موردی که گیج کننده شده معرفی اندیکاتورهای متعددی هست که هر چند وقت یکی بهشون اضافه شده یا قبلی ایراداتش گرفته شده و ... در نهایت نمیشه به یک جمع بندی رسید .
                    از دوستانی که با این روش کار کردند و تست لازم رو گرفتن خواهش می کنم چنانچه مقدرو باشه اخرین اندیکاتورهای لازم برای این سیستم ,که تایید شده و از بوته ازمایش بیرون اومده رو یکجا و در یک پست جمع بندی کنند تا تازه واردین هم از استفاده از این مطالب به خاطر این پراکندگی بی نصیب نمونند.
                    پیشاپیش از لطف عزیزان سپاسگزارم.

نظر

• نوشته اصلی توسط mehraz نمایش پست ها
                      سلام و عرض ادب و تشکر ویژه خدمت پیام عزیز بایت مطرح کردن این مبحث جالب.
                      مطالب این تاپیک رو از ابتدا خوندم ولی موردی که گیج کننده شده معرفی اندیکاتورهای متعددی هست که هر چند وقت یکی بهشون اضافه شده یا قبلی ایراداتش گرفته شده و ... در نهایت نمیشه به یک جمع بندی رسید .
                      از دوستانی که با این روش کار کردند و تست لازم رو گرفتن خواهش می کنم چنانچه مقدرو باشه اخرین اندیکاتورهای لازم برای این سیستم ,که تایید شده و از بوته ازمایش بیرون اومده رو یکجا و در یک پست جمع بندی کنند تا تازه واردین هم از استفاده از این مطالب به خاطر این پراکندگی بی نصیب نمونند.
                      در اشل هفتگی و ماهانه و سالانه هیچ مشکلی ندارد و همه اندیکاتورها عین هم هستند مشکل فقط در روزانه است.

توی روزانه هم یک حساب دمو در بروکری باز بکنید که تایمش بر اساس لندن هست اون موقع از همه اندیکاتورها میتونید استفاده کنید و راحت ترینش پیوت کاستوم خواهد بود.
                      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                      https://telegram.me/Cyclicalwaves
                      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط mehraz نمایش پست ها
                        سلام و عرض ادب و تشکر ویژه خدمت پیام عزیز بایت مطرح کردن این مبحث جالب.
                        درود بزرگوار

البته نظر نیمای عزیز چیز دیگه ایست و میتوانید همان طور که ایشان گفتند عمل کنید.

در فایل ضمیمه آنچه نیاز دارید هست.

*اطلاعات مربوط به اکانت بروکر اوآندا
                        *اندیکاتورها
                        *تمپلیت ها
                        *لینک سایتی که تاریخ تغییر ساعات تابستانی/زمستانی را ذکر کرده.

pivot lines

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                        2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                        3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                        4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                        5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                        6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                        7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                          درود بزرگوار

البته نظر نیمای عزیز چیز دیگه ایست و میتوانید همان طور که ایشان گفتند عمل کنید.

در فایل ضمیمه آنچه نیاز دارید هست.

*اطلاعات مربوط به اکانت بروکر اوآندا
                          *اندیکاتورها
                          *تمپلیت ها
                          *لینک سایتی که تاریخ تغییر ساعات تابستانی/زمستانی را ذکر کرده.

pivot lines

با درود

چه عجب آقا پیام از این طرفا رد می شدی داداش ؟؟!!!
                          " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohsen-FX نمایش پست ها
                            سلام. پیام جان خوبین؟ به نظرتون به این قسمت که های لایت کردم تو عکس ضمیمه که مربوط به اختلاف ساعت سیدنی و توکیو با جی ام تی هست میشه توجه کرد؟ ممنون میشم نظرتونو بدونم.
                            درود محسن جان

یه دوره کوتاه مدت بررسی کردیم.

در مورد ین میشد منطق خاصی پیدا کرد. دلار استرالیا کمتر. میتوانید با اندیکاتور auto pivot گذشته دلار ین را بر اساس نیمه شب توکیو و کلوز بازار توکیو بررسی کنید.

این نکته را هم میتوانید چک کنید شاید بازه های ساعتی مختلف برای پیوتهای مختلف مناسب باشد.

فرض کنید نیمه شب توکیو 19:30 به وقت تهران هست. شاید از این ساعت تا ساعت 10:30 صبح به وقت تهران که بازارهای اروپایی شروع به کار میکنند ، این پیوت معتبر باشد.

البته مثال بود. روی هر دو گزینه کلوز بازار توکیو و نیمه شب میتوانید بررسی کنید.

ارادتمند

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• تغییر ساعات سال 2013

کشورهای اروپایی روز 31 مارس
                              آمریکا روز 10 مارس

نظر

• به به ببینیم کی اومده ... آقا پیام عزیز

آقا دلمون واست یه ذره شده بودا ، مرسی که دوباره شاهد پست های شما خواهیم بود

بزرگواری
                                آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

پردازش ...
                                X