اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چند نکته در مورد پیوت لاینها...

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    سلام بالکوفسکی جان

اون حسابی که پیام گذاشته بود غیر فعال شده، یوزر نیم پسورد دمویی از این بروکر oanda داری بدی به من ؟
    سلام نیما جان . باید بری تو سایت خودش . یه قسمتی داره واسه باز کردن اکانت دمو . فرمشو پر میکنی و به ایمیلت میفرسته خودش .
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 05-13-2012, 12:13 AM
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• با سلام و صبح بخیر خدمت دوستان گرامی مخصوصا دوست عزیزم پیام.
      اولین پستم رو در این تالار میزنم. امیدوارم کلی مطالب از دوستانم یاد بگیرم و برای عزیزانم هم دوست خوبی باشم.
      سل یورو بعد از اصابت به پیوت روزانه. درضمن یکی دو تا خط روند هم اون بالا با خط صورتی مشخصه که مقاومت خوبی دارند.استاپ حدود 26 پیپ.
      اول چند روزی اینطوری کار کنم، بعد یواش یواش سعی میکنم خودمو به دوستان برسونم.
      ارادتمند دوستانم احمد ن

ویرایش توسط Ahmad-N : https://www.traderha.com/member/5343-ahmad-n در ساعت 05-09-2012, 01:23 PM
      شب و صحرا و گل و سنگ---همه دل داده به آواز شباهنگ...........

نظر

• سلام خدمت احمد آقا

به فروم خودت خوش آمدی خیر مقدم , برای آپلود عکس در فروم بعد از آپلود از گزینه زیر برای قرار دادن در پست استفاده کن تا تصاویر بزرگ و واضح در دسترس دوستان قرار گیرد .

موفق و پایدار باشی

[IMG][/IMG]
        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
        گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
        آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
        پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
        پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
        پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط Ahmad-N نمایش پست ها
          با سلام و صبح بخیر خدمت دوستان گرامی مخصوصا دوست عزیزم پیام.
          اولین پستم رو در این تالار میزنم. امیدوارم کلی مطالب از دوستانم یاد بگیرم و برای عزیزانم هم دوست خوبی باشم.
          سل یورو بعد از اصابت به پیوت روزانه. درضمن یکی دو تا خط روند هم اون بالا با خط صورتی مشخصه که مقاومت خوبی دارند.استاپ حدود 26 پیپ.
          اول چند روزی اینطوری کار کنم، بعد یواش یواش سعی میکنم خودمو به دوستان برسونم.
          ارادتمند دوستانم احمد ن
          خوش اومدی دوست خوبم . امیدوارم همگی در کنار شما ارتقا پیدا کنیم .

نظر

• با سلام و صبح بخیر خدمت دوستان عزیزم
            دوباره سل روی یورو با برخورد قیمت به پیوت روزانه و خط روند نزولی.
            پیام جان به نقل از جناب آقای آزادی مطلبی گفتند( قریب به مصمون اگر اشتباه نکنم) که وقتی خط روند میکشیم بزور خط نکشیم. یعنی خط واقعا خط روند باشد. حالا من یک سوال دارم این خط روندی که من کشیدم و با اون پشت سر هم پوزیشن میگیرم درسته یا نه.
            لطفا دوستان راهنماییم کنند.
            ارادتمندتان احمد

شب و صحرا و گل و سنگ---همه دل داده به آواز شباهنگ...........

نظر

• این خط روند به نظرت بهتر نیست ؟؟

نظر

• با سلام

به خطی خط روند اطلاق میشه که حداقل از 2 برخورد ماژوری متوالی برخوردا باشه و اگه بیشر شد که ایده آله

موفق و پایدار باشید
                آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• سلام بر همه دوستان بخصوص جناب پیام خان عزیز
                  این هم اولین موقعیتی که من به روش پیام عزیز تا ساپورت یک رو گرفتم و بقیه رو به خاطر تازه کاری و ترس و اینها از دست دادم
                  فایل های پیوست شده

نظر

• از این زیبا تر کی دیده
                    یورو دلار در 7 پیوت های هفتگی .....

[IMG][/IMG]

نظر

• با سلام خدمت حمید خان

ممنون از نمایش پیوت ها تصویر زیبایی را به نمایش گذاشتی .

نکته آموزشی در مورد فیبو

تصویر زیر را هم در رابطه با قدرت فیبو ناچی در روند میتونیم ملاحظه کنیم که ابزار فیبو چقدر پر قدرت ظاهر میشه و ما بی توجه از کنارش میگذریم

قانون اول : شکست 1,618 تاچ 2,618 حتمی است در 90 درصد موارد

قانون دوم : شکست 2,618 تاچ 3,618 حتمی است در 90 درصد موارد

قانون سوم : شکست 3,618 تاچ 4,236 حتمی است در 90 درصد موارد

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
                      [IMG][/IMG]
                      ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 05-20-2012, 02:38 AM

نظر

• حمید جان درود

روزهای هفته مگه چند روز است؟

مطمئن هستم که 17 روز نیست!!!

خطوط هفته یورو بدین شکل بوده و از خط عمودی زمان، معتبر بوده.

ارادتمند

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                        2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                        3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                        4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                        5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                        6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                        7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                          حمید جان درود

روزهای هفته مگه چند روز است؟

مطمئن هستم که 17 روز نیست!!!

خطوط هفته یورو بدین شکل بوده و از خط عمودی زمان، معتبر بوده.

ارادتمند

منظور منم واکنش نسبت به ساپورت ها بود مخصوصا ساپورت سوم.
                          درسته واکنشهای بعدی درست نبود

نظر

• اگه یک تمپلیت بگزارید خیلی ممنون میشم ما که هر چی اندیکاتور ها را نصب کردیم صفحه یه جور خاصی میشه
                            برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
                              اگه یک تمپلیت بگزارید خیلی ممنون میشم ما که هر چی اندیکاتور ها را نصب کردیم صفحه یه جور خاصی میشه
                              منظورتون از یه جوره خاصی نمیفهمم.
                              تمپلیت نمیشه گذاشت چون از اندیکاتور به فراخور تایم و نوع نگاه و سشن ها در تغییر.

نظر

• eurjpy

[IMG][/IMG]

نظر

پردازش ...
                                X