اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چند نکته در مورد پیوت لاینها...

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
    با درود

دوستانی که با تنظیمات اندیکاتورها مشکل دارند این تمپلیت برای بروکر اوآنداست.

لاگین: 335396
    پسورد: oanda1391

فایل کانفیگ هم ضمیمه کردم.

با کپی کردن فایل کانفیگ در شاخه config متا تریدر خود ، میتوانید بی نیاز از دانلود متا تریدر اوآندا در هر متا تریدری به سرور اوآندا کانکت شوید.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...s/pcmoanda.rar

ارادتمند
    در ضمیمه قبلی فقط ستینگ سشن نیویورک بود.
    سشن لندن و سشن شیکاگو کلوز (+3 گرینویچ یا همان تایم شرق اروپا) هم ضمیمه کردم که دوستان با توجه به سلیقه خود از هر کدام که دوست دارند بهره ببرند.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...-templates.zip
    ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 08-17-2012, 12:37 PM دلیل: بنا به در خواست کاربر محترم پیام

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
    2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
    3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
    4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
    5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
    6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
    7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• درود پیام عزیز ، شما بنابر تجربه شخصیتون کدومشو پیشنهاد میفرمایید ؟
      ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط ماندگار نمایش پست ها
        درود پیام عزیز ، شما بنابر تجربه شخصیتون کدومشو پیشنهاد میفرمایید ؟
        درود دوست من

بین نیو یورک و لندن در یک بازه زمانی 6 ماهه بک تست گرفتم ، نتایج یکی شد!!!!

لندن را ترجیح میدهم.

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• سلام پیام جان . اختلاف ساعت آلپاری با ما 1:30 هست . پس نباید توی تنظیماتش بذاریم 2 ? چرا میگی 3
          ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 07-10-2012, 05:53 PM
          مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• درود

مبنا گرینویچ هست. اختلاف آلپاری با گرینویچ چقدره؟اختلاف لندن با گرینویچ چقدره؟

نظر

• تا اونجا که سواد من قد میده ما با لندن 3:30 فاصله داریم . الپاری 1:30 با ما داره . پس الپاری 2 با لندن داره . اشتباه میگم تصحیح بفرمایید .

مگه لندن با گرینویچ اختلاف زمانی دارند ؟ ! ؟ ! ؟
              (شهر گرینویچ با لندن فقط 1 ساعت فاصله داره . تازه اگه با قایق از تو رودخانه تایمز بریم . )
              ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 07-10-2012, 06:18 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
                تا اونجا که سواد من قد میده ما با لندن 3:30 فاصله داریم . الپاری 1:30 با ما داره . پس الپاری 2 با لندن داره . اشتباه میگم تصحیح بفرمایید .

مگه لندن با گرینویچ اختلاف زمانی دارند ؟ ! ؟ ! ؟
                (شهر گرینویچ با لندن فقط 1 ساعت فاصله داره . تازه اگه با قایق از تو رودخانه تایمز بریم . )
                مسعود جان
                اختلاف زمان تهران با گرینویچ الان 4:30 هست و لندن +1 هست نسبت به گرینویچ.

ساعتها تابستانی هستند الان .

برای همین میگم مبنا را گرینویچ قرار دهید. شما چرا از تهران حساب میکنید؟

نظر

• به دعوت نیمای نازنین آمدم به این فروم ، برای ارائه آنچه از پیوت پوینتها میدانستم.نکاتی که در اثر تجربه و تمرکز بر روی این ابزار بدست آورده بودم.

با افتخار فراوان دعوتش را اجابت کردم.

آنچه میدانستم را ارائه کردم و حجت تمام شد. البته اوج کار ارائه سیستم معاملاتی بود که ...

وقتی نگاه میکنم به وضعیت و میبینم که همچنان دوستان از مطالب قبلی استفاده میکنند و مطالب ارائه شده توسط بنده برایشان کارایی ندارد یک حس بدی بهم دست میده که نگو و نپرس!!!

احتمال قریب به یقین اشکال از من بوده و در اشتباه بودم .

البته دوستی نازنین نکته های مثبتی در این موارد ارائه شده پیدا کرد که اگر خودش صلاح بداند برایتان شرح میدهد اگر هم صلاح نداند که هیچ.

از هم صحبتی و همنشینی با دوستان بسیار خوشوقت و شاد بودم و این هم دوره ای بود از عمر که به شادی سپری شد.

امنیت و سلامتی برایتان آرزو دارم.

ارادتمند شما پیــام

پ.ن:
                  به رسم ادب چند روزی در فروم خواهم ماند تا احیانا اگر دوستان مطلبی راجع به موضوع بیان کردند بخوانم.

نظر

• اقا پیام دوست و استاد عزیز واقعا ناراحت شدم این صحبتها رو شنیدم من خودم قبل از اینکه بیام این فروم و مطالب شما و اقای ازادی نمیخوندم به اهمیت پیوتها نمیرسیدم ! واقعا این مبحث پیوتها در معاملاتم خیلی تاثیر گذار بود !
                    ولی در مورد استقبال از این مباحث من نمیدونم تصور شما از تعداد تریدر ها در ایران چقدر هست و چندتا شون در این فروم هستند ولی من شرط میبندم که تریدرهای حرفه ای که در این فروم هستند 10 تا 20 نفرند و شما نباید انتظاری بیشتر داشته باشید! شما باید بدانید فارکس در ایران ممنونع هست و بیشتر کسانی که عضو فروم میشن برای کنجکاوی(سیاهی لشکر) میان نه تریدری! چون اعتمادی ندارند!
                    با این وصف نباید انتظار بیشتر از این داشته باشید!

دوستدار و شاگرد همیشگی شما
                    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• درود به پیام عزیز
                      به تازگی مطالب شما را در مورد پیوتها در این سایت دنبال نمودم ولی حقیقت شما قبول زحمت کردید با ارائه مطالب ارزنده هیچ اشکالی به کار جنابعالی نیست و این سردی به ظرفیتها ی موجود ارتباط دارد
                      باور دارم که قرار گرفتن در فروم ها و ارائه مطلب ذهن و انرزی را درگیر می کند ولی امیدوارم مطالب خود را تا به اخر به اتمام برسانید
                      شاد و پیروز باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                        به دعوت نیمای نازنین آمدم به این فروم ، برای ارائه آنچه از پیوت پوینتها میدانستم.نکاتی که در اثر تجربه و تمرکز بر روی این ابزار بدست آورده بودم.

با افتخار فراوان دعوتش را اجابت کردم.

آنچه میدانستم را ارائه کردم و حجت تمام شد. البته اوج کار ارائه سیستم معاملاتی بود که ...

وقتی نگاه میکنم به وضعیت و میبینم که همچنان دوستان از مطالب قبلی استفاده میکنند و مطالب ارائه شده توسط بنده برایشان کارایی ندارد یک حس بدی بهم دست میده که نگو و نپرس!!!

احتمال قریب به یقین اشکال از من بوده و در اشتباه بودم .

البته دوستی نازنین نکته های مثبتی در این موارد ارائه شده پیدا کرد که اگر خودش صلاح بداند برایتان شرح میدهد اگر هم صلاح نداند که هیچ.

از هم صحبتی و همنشینی با دوستان بسیار خوشوقت و شاد بودم و این هم دوره ای بود از عمر که به شادی سپری شد.

امنیت و سلامتی برایتان آرزو دارم.

ارادتمند شما پیــام

پ.ن:
                        به رسم ادب چند روزی در فروم خواهم ماند تا احیانا اگر دوستان مطلبی راجع به موضوع بیان کردند بخوانم.
                        یا حق
                        پیام جان ا ز اینکه میبینم از حضور نداشتن دوستان و ارایه نظراتشون اینگونه رنجیدید بسیار غمگین شدم و از جنابعالی استدعا دارم به ما این خرده را نگیرید و کار خود ادامه بدهید .
                        ولی به جرعت می توانم بگویم شما یکی از بهترینهای این مجموعه هستید و از اریه مطالبتون به شخصه خیلی استفاده کرده ام و از شما و جناب آقای آزادی عزیز که بدون هیچ چشم داشتی به قول یکی از دوستان (آقای فرد ) ما فقط بخاطر ایرانی بودنمان هست که این مطالب بسیار ارزنده را که خیلی از آنها ( بخصوص طرز برخورد با پیوت لاینها ) تازه وبکر است را از طرف شما عزیزان دریافت میکنیم.
                        و در آخر هم بنده به شخصه دست شما عزیزان و سروران را بوسه میزنم و این کمترین احترام را نثارتان میکنم.
                        تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• با سلام ودرود فراوان
                          من نیز همانند سایرین متلسف شدم از دلسردی پیام نازنین.اقرار میکنم که خیلی دوست داشتمبا سبک پیام عزیز عیاق شوم وکار کنم اما بدلیل گرفتاری های متعدد هر چند که این فروم را تعقیب میکردم.ولی نتوانستم تمرکز کنم .گذاشته بودم که در اولین فرصت به یاران پیام نازنین ملحق شوم.اقرار دوم این بود که چندین بار سئوالتی را تایپ کردم که مطرح کنم اما احساس کردم شاید این سوالات پیش پا افتاده بوده واستاد را مایوس نماید از طرح انها منصرف شدم.
                          پیام جان اگر مقدور است تجدید نظر نمایید وبمانید وقبول زحمت نمایید.
                          چون شمارا دوستانی است در صلب پدران و در رحم مادران به ایندگان امیدوار باشید
                          مبادا شیطان شمارا دلسرد ومایوس نماید...
                          عزت زیاد
                          مرنج ومرنجان

نظر

• هر چند پیام جان بارها و بارها نحوه تنظیم اندیکاتور tz pivot را فرمودند .
                            بنده هم جسارت کردم و در پستی با شکل توضیح دادم . فکر کنم مشکل برای کسایی مثل من دیگه حل بشه .

بهینه کردن سیستم pipo

نظر

• سلام پیام عزیز من هم به نوبه ی خودم از زحمات شما سپاسگذارم و به جرات میگم دوست عزیز اون چند روزی که این فروم و سایر مطالب شما رو خوندم تونستم از پس این پلن بر بیام و به واسطه ی شما دوست عزیز بود که مطلب برام تفهیم شد من عقیدم اینه پیام جان که حتی اگه یک نفر فقط یک نفر هم از مطالب شما سود ببره همون کفایت میکنه و توی اندیشم این میگذره که اگر یه روزی بنده ی حقیر یه فرومی راه بندازم و ببینم که یه نفر فقط یه نفر پیگیره مطالبم هست با جونو دل تا اخر ادامه میدم
                              بازم بابت همه چیز ممنون پیام عزیز
                              ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• اندیکاتور پیوت کاستوم

اندیکاتور پیوت کاستوم:

مشکل لیبل r1 حل شده.
                                پهنای خطوط قابل تغییر است.
                                به صورت دیفالت تنظیمش کردم که دیلی را نمایش دهد و مید پیوتها را نمایش ندهد.
                                رنگ پیوتهای مرکزی هم قابل تغییر است.

ببینید کار میکنه؟
                                http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...Frames-new.zip
                                ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 07-17-2012, 05:35 PM

نظر

پردازش ...
                                X