اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چند نکته در مورد پیوت لاینها...

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• درود به پیام عزیز ، ممنون از شما بخاطر پست 176 بسیار عالی هست برای تازه واردهایی مثل من ، دیگه با پست 176 فکر نکم کسی باشه که توی تنظیمات گیر کنه پیام جان چنتا سوال دارم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید .1 - چرا تمپلیت در تایم های مختلف فرق داره ؟2 - ارزهای مناسب برای این روش کدامند ؟3 - کدام تایم مناسب تریده ؟4- چه ساعتی در روز را شما بهتر میدونید ؟5 - تونستم به اواندا کانکت بشم ولی چارت را نشون نمیده ، مثل وقتی که چارت ابدیت نباشه ، در صورتی که هست ؟لطفا ببینید الان چارتم تنظیمه ؟با تشکر فراوان
    ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط ماندگار نمایش پست ها
      درود به پیام عزیز ، ممنون از شما بخاطر پست 176 بسیار عالی هست برای تازه واردهایی مثل من ، دیگه با پست 176 فکر نکم کسی باشه که توی تنظیمات گیر کنه پیام جان چنتا سوال دارم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید .1 - چرا تمپلیت در تایم های مختلف فرق داره ؟2 - ارزهای مناسب برای این روش کدامند ؟3 - کدام تایم مناسب تریده ؟4- چه ساعتی در روز را شما بهتر میدونید ؟5 - تونستم به اواندا کانکت بشم ولی چارت را نشون نمیده ، مثل وقتی که چارت ابدیت نباشه ، در صورتی که هست ؟لطفا ببینید الان چارتم تنظیمه ؟با تشکر فراوان
      درود دوست من

1)توضیحاتی در پستهای دیگه دادم. به نظرم پیوت لاینها را باید در تایمفرمیهای مختلف دید.
      2) یورو دلار/پوند دلار/دلار استرالیا دلار/نیوزیلند دلار/دلار فرانک/یورو ین/ طلا هم یه دوره های خوب داره در حال حاضر که روندی نداره مناسب نیست.
      3)من ترکیبی از 15 دقیقه و یک ساعته رو میپسندم. هم تارگتها خوب هستند هم تایم باز بودن ترید خیلی طولانی نمیشه.
      4)8:30 ایران تا 18:30
      5)کلیه تایمفرمها را آپدیت کنید از ماهانه تا 15 دقیقه.

6) اِ !! سوالی نمونده دیگهd:

یه سوال هم که بی شماره هست!!

بله درست است.

ارادتمند

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
      2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
      3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
      4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
      5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
      6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
      7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• سلام.

پیام جان اواندا با اون کندل یکشنبه مشکل داره الان من نگاه کردم.

چون زمانی که آقای آزادی داشتن سیستم pipo رو تدریس میکردن فرمودن که بروکر نباید اون کندل یکشنبه رو داشته باشه. چون اندیکاتور PivotCustom_4timeFrames اشتباه تشخیص میده پیوت هفتگی و ساپورت ها و رزیستنس هاش رو.

اینجا مشکلی ایجاد نمیکنه این کندل یکشنبه برای اندیکاتور؟
        ویرایش توسط Amir_A : https://www.traderha.com/member/5191-amir_a در ساعت 06-27-2012, 07:25 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
          سلام.

پیام جان اواندا با اون کندل یکشنبه مشکل داره الان من نگاه کردم.

چون زمانی که آقای آزادی داشتن سیستم pipo رو تدریس میکردن فرمودن که بروکر نباید اون کندل یکشنبه رو داشته باشه. چون اندیکاتور PivotCustom_4timeFrames اشتباه تشخیص میده پیوت هفتگی و ساپورت ها و رزیستنس هاش رو.

اینجا مشکلی ایجاد نمیکنه این کندل یکشنبه برای اندیکاتور؟
          سلام
          فکر کنم چند بار این سوال در تاپیک های سه تایی توضیح داده شد.
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی
            ممنون و تشکر از پیام عزیز بابت آموزش و راهنمایی ها

یه سوال :
            در 2 تصویر زیر یکی بر اساس تمپلت اوآندا تنظیم شده و یکی توسط tzpivotsD 3.5 که با تنظیمات ساعت بروکر مطابت داره
            می خواستم تفاوت این دو رو بفرمایید و اینکه مشابهاتی هم با هم دارند مثل R2 اوآندا با R3 tzpivotsD 3.5 در 1.2577 قرار دارند ؛؛ اما در بقیه مناطق ساپورت و رزیستنس بدین گونه نیست

با تشکر و سپاس

نظر

• درود دوست من
              ستینگها درست نیست.
              توضیحات کامل داده شده لطفا مطالعه کنید.

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• با سلام خدمت همه دوستان یک سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید و اون اینکه چطور میتونم پیوتهای گذشته یک ارز یا طلا پیدا کنم؟
                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• سلام مسلم جان این اندیکاتور بدون تنظیمات ، پیوت های روزانه قبل را نشون میده و برای آخرین روز هم با تمپلیت جناب پیام تداخل زیادی نداره (از نظر ظاهری ) انشالله که مفید باشه . اساتید اگه این اندیکاتور ایرادی داره لطفا راهنمایی بفرمایید

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcm-Pivot-AllLevels.zip

ویرایش توسط Jabalameli : https://www.traderha.com/member/5764-jabalameli در ساعت 06-28-2012, 10:52 AM دلیل: اشکال در آدرس فایل
                  ورود به معامله با منطق انسانی
                  خروج
                  از معامله با احساس ماشینی
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• ممنون اقای ماندگار فکر کنم فقط پیوتهای روزانه نشون میده برای پیوتهای هفتگی وماهیانه اندیکاتوری نداری؟
                    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• پیام عزیز خسته نباشید آیا در شروع هر بازار باید ساعت اندیکاتور را مطابق همون بازار تنظیم کنیم مثلا در الپاری با شروع بازار لندن ساعت رو 0 تنظیم کنیم و با شروع بازار نیویورک به 2 تغییر دهیم .دراین صورت در فصل مشترک بازار چه تنظیمی باید داشته باشیم

نظر

• نوشته اصلی توسط bears hunter نمایش پست ها
                        پرنده های سحرخیز صاحب غذای بیشتری میشوند.در ساعات اولیه بازار بیشتر خطوط حمایت و مقاومت تست میشوند،در حالی که بعدا (بعداز اولین ساعات) بازار بیشتر در حال تنظیم نرخ در آن نقاط میباشد.
                        منظور از ساعات اولیه از شروع اولین لحظات روز جدید است.اگه خوابت ببره اونو از دست دادی.
                        -بهترین ساعات بازار سزیون لندن و نیویورک میباشد.
                        زمانی که ما در حال استفاده از سزیون نیویورکیم معامله گران دیگر در تایم متفاوتی دیگری در حال معامله میباشند.اختلاف زمانی پیووتهای لندن و نیویورک 5 ساعت میباشد(آقا پیام قبلا اشاره کردند).بدین معنی که آنها از اطلاعات و رنج قیمتی متفاوتی استفاده میکنند.
                        آیا بروزرسانی پیووتها بر اساس تایم لندن و 5 ساعت بعد نمیتواند برای دیدن یک تصویر واضح از شرایط بازاربما کمک کند؟
                        منظور به نویسنده در آمریکا
                        چرا میتواند.مادامی که ما از زمان نیمه شب تا نیمه شب بعدی -زمان استاندارد est
                        استفاده میکنیم برخی از معامله گران از زمان یسته شدن 5 بعدازظهر بوقت نیویورک استفاده میکنند-با استفاده از بسته شدن کندل روز قبل.
                        -زمانی که از پیوت های نیمه شب در طول روز استفاده میکنید اگر همچنان در حال معامله
                        هستید پیوت های جدید رابراساس 5 بعدازظهر تا 5 بعدازظهر براساس زمان ای-اس-تی محاسبه کنید.
                        این کار به شما منظر جدیدی از وضعیت بازار میدهد.
                        قاط زدی؟
                        خوب بر همون اساسنیمه شب محاسبه کن -یا مثل خود من اصلا دست به تنظیماتش نزن عزیزجان
                        در هر صورت ببین کدومش با استراتژی معاملاتی شما جورتر هست.
                        - در صورتی که علاقمند به ورود سریع به بازاردر نزدیکی پیوتها هستی و از لیمیت اردر برای این کار استفاده میکنی بدان و آگاه باش که گرفتن پوزیشن در نزدیکی پیوتها باعث قرار دادن شما در حالتی خواهد شد که پوزیشن شما باز و قیمت در جهت مخالف شما حرکت
                        خواهد کرد ..همون اس ال خودمون
                        به همین علت اردر گذاری را پیشنهاد نمیکنیم و ما منتظر برگشت از سطوح ویا بریک اوت خواهیم شد.وبصورت دستی معامله را انجام میدهیم.
                        نکته: برگشت از سطوح یا تکنیک مورد علاقه شخصی من را استاد بزرگوار توی ضمیمه یکی از پست های مصطفی عزیز و خستگی ناپذیر بزیبایی توضیح داده است و تقریبا اگر اشتباه نکنم بخشی از سیستم معاملاتی آقا پیام نیز میباشد
                        تا اینجا شد 3 تا
                        تا بعد دوستان عزیز
                        این داستان ادامه دارد..
                        می شه لطف کنید و خلاصه بحث رو به نحوی که قابل درک برای ما باشه قرار بدید
                        یعنی باید تنظیمات در هر سشن عوض بشه؟؟/

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                          با سلام خدمت همه دوستان یک سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید و اون اینکه چطور میتونم پیوتهای گذشته یک ارز یا طلا پیدا کنم؟
                          با درود

چقدر پست ندیده هست اینجا!!!

سری اندیکاتورهای auto pivot plotter جوابگوی کارتان هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط hm1353 نمایش پست ها
                            پیام عزیز خسته نباشید آیا در شروع هر بازار باید ساعت اندیکاتور را مطابق همون بازار تنظیم کنیم مثلا در الپاری با شروع بازار لندن ساعت رو 0 تنظیم کنیم و با شروع بازار نیویورک به 2 تغییر دهیم .دراین صورت در فصل مشترک بازار چه تنظیمی باید داشته باشیم
                            درود

متوجه نشدم منظورتان چیست؟؟
                            تنظیمات اندیکاتور برای یک سشن خاص همیشگی است و تعییری نمیکند مگر در روزهایی که ساعتها تغییر میکنند. یعنی هر 6 ماه یک بار فکر کنم باید یک تعییر کوچک در ساعتها بدهیم.

نظر

• درود به عزیزان
                              لازم هست در اینجا از مطالب مفید ارائه شده توسط جناب پیام و سایر دوستان تشکر و قدردانی داشته باشم
                              شاد باشید

نظر

• برای دوستانی که اهل آزمون و خطا هستند این اندیکاتور مفیدی است.

با جابجا کردن خطوط میتوانید پیوتهای بازه زمانی دلخواهتان را بدست آورید.
                                http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...PivotLines.zip

نظر

پردازش ...
                                X