اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط joe نمایش پست ها

با عرض سلام،
    جناب TwiMm

قسمت Investor را چگونه ميتوان تايپ كرد؟ درواقع كجاي متاتريدر است؟ لطفاً مشخص كنيد.

با سپاس
    به جای پسورد وارد کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط saidfar نمایش پست ها
      به جای پسورد وارد کنید
      سلام دوست عزيز،

به جاي پسورد وارد كردم ولي پيغام Invalid account مي*دهد هم براي اين حساب و هم حساب ...اري خانم انصاف.

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
        همین الان خانم انصاف بای را گرفتند
        فکر میکنم تا ساعت 12.5 سل باشه
        برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

سلام دوست عزيز،

به جاي پسورد وارد كردم ولي پيغام Invalid account مي*دهد هم براي اين حساب و هم حساب ...اري خانم انصاف.
          اون پایین متا سرور را عوض کن ببین درست میشه

نظر

با عرض سلام،
            جناب TwiMm

قسمت Investor را چگونه ميتوان تايپ كرد؟ درواقع كجاي متاتريدر است؟ لطفاً مشخص كنيد.

با سپاس

شما جای همون پسورد بزن در حقیقت این همون پسورده ولی به شما اجازه ترید نمی دهد
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• من که پوند رو روی حساب حقیقی با دلایل بالا سل میزنم تا ببینیم چی کار می کنه این خبرتی!!!
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• ببخشيد بروكر pcm را از كجا ميتوانم دانلود كنم؟

نظر

ببخشيد بروكر pcm را از كجا ميتوانم دانلود كنم؟
                  از توی همین سایت برید.

پرسپولیس کپیتال | دسترسی مستقیم به کلیه بازارهای مالی برید به قسمت افتتاح حساب دمو متاتریدر ثبت نام کنید. لینک متاتریدر براتون میل میشود
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                    من که پوند رو روی حساب حقیقی با دلایل بالا سل میزنم تا ببینیم چی کار می کنه این خبرتی!!!

ببینیم امیر چکار میکنه ؟

4س سنتر کانال ابی

یک ساعته کناره کانال قرمز+ فیبو 123

روزانه مشخص نیست !

برای خرید یک ساعته سیگنال داره ! ولی برای احتیاط منتظر کندل برگشتی در 4 س هستم !

من منتظر خانم انصاف خواهم بود !
                    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                      یک سوال
                      مگر در روش خبرتی با شکست کانال قرمز یک ساعته نباید وارد شد پس چرا هنوز که کانال قرمز یک ساعته نشکسته است خانم انصاف وارد شدند؟
                      ایا برای ورود بجز شکست کانال قرمز یک ساعته روش دیگری هم تعریف شده است؟
                      ممنون
                      ببخشید چون فکر میکنم این یک سوال اموزشی است دوباره مطرح کردم.منتظر پاسخ خبرتی کار هستیم.ممنون

نظر

• جواد جان حساب باز کردی؟ بیا مسنجر کارت دارم !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

ببخشید چون فکر میکنم این یک سوال اموزشی است دوباره مطرح کردم.منتظر پاسخ خبرتی کار هستیم.ممنون
                          4س رسیدن به سنتر کانال قرمز+ کندل برگشتی

یک ساعته رسیدن به کناره پایین کانال ابی+ سنتر قرمز

نظر

دوست عزیز یکی از روش های وارد شدن شکست کانال قرمزه. توی چند پست قبل توضیح دادم که احتمال بای یورو هست و خیلی قابل پیش بینی بود پوزیشن خانم انصاف
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

با سلام دوست عزيز
                              ببينيد خانم انصاف با توجه به نزولي بودن يورو در كناره ديواره كانال ابي يك ساعته وارد شده اند البته با حجم پايين حدود يك چهارم حجم واقعي كه ميتواند در مسير روند بگيرند
                              يكي از روشهاي ورود به بازار در خبرتي شكست كانال است و روشهاي ديگر هم وجود دارد
                              اگر توجه كنيد در يورو دبرخورد به ديواره كانال يك ساعته در پايين+ كنال 4 ساعته ابي +تقريبا انتهاي روزانه+الگوي كندلي
                              خانم انصاف و هر خبرتي كاري در اين مواقع نبايد با تمام قدرت وارد شود و هميشه بايد خشاب خود را خالي نكند و يك تير پاياني از حجم داشته باشد كه در صورت اينكه بازار خلاف جهت تحليل رفت در جاي مناسب بچكاند و با صفر به صفر يا سود از بازار خارج شود اين است شعار خبرتي
                              با اين مقاومت هاي محكم محال است بازار افسار گسيخته به پايين بپرد حد اقل نوساناتي دارد
                              به نظر من بايد در نقطه 1.3242 تعزيز گذاشت

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• به دلیل برخورد به سنتر کانال 4 ساعته پوزیشن رو بستم و بای روی یورو گرفتم که فکر می کنم الان موقعیت بهتری برای بای باشه
                                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X