اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط emi نمایش پست ها
    معذرت نمي دونستم

نیازی به معذرت نیست ! اخه یک حاشیه وجود داره بین شخصیتها که ممکنه اینجا کشیده بشه ! و ممکنه انچییزی که ما قرار دادیم طبق اموزشهای خانم انصاف با انچیزی که در کورس باشد تطابق نکند و مشکلات فراوانی برای شما و سابر دوستانی که دارند اموزش کسب کنند ایجاد شود !
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• با سلام
      من در اخر وقت كاريم ذوي پوند پوز باي زدم مسافت محل كار تا خانه تي پي خورد ببخشيد وقت توضيح و پست زدن نبود خوب الان توضيح ميدم
      با توجه به شكست كانال 4 ساعته و ريزش به سمت پايين بازار به سنتر 4 ساعته گير افتاد از طرفي فيبو سبز هم وجود داشت خوب يك ساعته وضعيت ماسعد نبود چون كانال قرمز را به سمت پايين شكسته بود و سيگنال سل ميداد خوب چه جوري بايد معادله حل ميشد صبر كردم ديدم معادله در حال حل شدن است يك ساعته هم با چهار ساعته داره هماهنگ ميشه اره قيمت به كانال 1 ساعته برگشت و داخل كانال 1 ساعته قرمز بسته شد ما هم كه منتظر همچين شكاري بوديم دام خود را پهن كرده و يك باي توپول گرفيتم با حجم 0.4 البته با حجم مشخص در قانون خبرتي . خوب حالا اگر بازار حرف گوش نمي كرد استراتژي بعدي چيست غمي نيست بايد بازار را در جاي ديگر گير انداخت و تلافي اين پوز را در اورد (تعزيز)پس با يكمي فكر كردن بهترين نقطه تعزيز را در 1.5973 گذاشتم با تي پي 1.5994 حدود 20 پيپ كه با حجم 2 برابر يعني 0.8 چرا انجا ؟ چون ته كانال ابي و نزديكي به فيبو قرمز و رنج بود
      بلاخره بازار با برگشت خود به انجا نرسيد و 25 پيپ سود خارج شديم ما هم حمد گويان باي ليميت را پاك كرديم
      خوب من در تشخيص نقطه خروج بايد فيبو نارنجي انتخاب ميكردم كه در فاصله چند پيپ بالاتر گداشتم و موقعي خونه رسيدم ديدم اشتباه كردم و سريع دستي خارج شدم
      تصاوير
      http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...8336055131.gif

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/1358336055322.gif

الان روي پوند دارم روي سل فكر ميكنم البته با بسته شدن كندل 1 ساعته و در صورت تاييد الگوي كندلي
      ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 01-16-2013, 04:19 PM

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• نوشته اصلی توسط emi نمایش پست ها
        با سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان و آفا مسلم

سيستم واقعا جالبي هستش .من هم در حال مطالعه تاپيك هاي قبلي هستم تا خودم را به شما برسانم . اميدوارم در اين فروم با راهنمايي شما و دوستان بتوانيم قله هاي موفقيت را فتح كنيم
        حتما قله ها را فتح میکنیم ! منتظر پوزیشنهای شما هستم ! اگر از پست مربوط به کورس اینجانب نارحت شدید از شما عذر خواهی میکنم !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• خانم انصاف چرا بای لیمیت کاشت ؟؟؟ مگه قیمت روی سنتر و فیبو کندل برگشتی نزد ؟؟؟ من که بای رو بستم و سل باز کردم
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• دوستان توجه شود الان وقت سل روي پوند نيست چون از فيبو نارنجي فاصله گرفته پس الا صبر تا اينكه يا به بالايكانال قرمز كه با فقيبو دوم نارجي و بدنه بيروني كانال ابي 4 ساعته هماهنگ است وارد ميشويم (البته ميشه با دو پوز با حجم تقسيم شده يكي در فيبوي نارنجي اول و ديگري در فيبو نارنجي دوم وارد شد) و در صورت ريزش با بسته شدم كندل در طرف پايين كانال قرمز و شكستن ان به پايين وارد سل شد پس فعلا صبر روي پوند
            البته روي يورو الگوي خوبي تشكيل داده شده ميشود با اهداف كوتا تا نزديكي كانال ابي 4 ساعته كه يا برخورد با قسمت بيروني كانال قرمز يك ساعته گرفت

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• بچه ها به 4س دو ارز دقت کنند !

نظر

• من دارم میرم و احتمالا تا شب پای چارت نباشم. دوستان امروز بازار با شدوهاش کلا 70 پیپ تکون خورد ولی با خبرتی من حدود 120 پیپ در حساب ریل خود گرفتم. ایمان بیاورید به این سیستم تا هیچ حرکتی در بازار شما را شوکه نکند. ممنونم آقا مسلم بابت این سیستم.

پوزیشن هام هم توی پست ها هست یک سل از دیروز داشتم که امروز تی پی خورد و دو پزیشن هم امروز گرفتم

راستی دوستان مشارکت خیلی ضعیفه اینجا فقط 3 یا 4 نفریم که داریم پست می زنیم در صورتی که همیشه 20 نفر توی تاپیک هستند. تا پست نزنید هیچ چیز یاد نمی گیرید. همین الان هم چون توی همه تایم های قیمت به کناره کانال رسید سل خود را بستم و بای باز کردم
                ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 06:59 PM
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                  من دارم میرم و احتمالا تا شب پای چارت نباشم. دوستان امروز بازار با شدوهاش کلا 70 پیپ تکون خورد ولی با خبرتی من حدود 120 پیپ در حساب ریل خود گرفتم. ایمان بیاورید به این سیستم تا هیچ حرکتی در بازار شما را شوکه نکند. ممنونم آقا مسلم بابت این سیستم.

پوزیشن هام هم توی پست ها هست یک سل از دیروز داشتم که امروز تی پی خورد و دو پزیشن هم امروز گرفتم

راستی دوستان مشارکت خیلی ضعیفه اینجا فقط 3 یا 4 نفریم که داریم پست می زنیم در صورتی که همیشه 20 نفر توی تاپیک هستند. تا پست نزنید هیچ چیز یاد نمی گیرید. همین الان هم چون توی همه تایم های قیمت به کناره کانال رسید سل خود را بستم و بای باز کردم
                  در پست اول خودم گفتم من به هوش ایرانی ایمان دارم ! الانم دارم نتیجه زحمات خودم میبینم ! افرین بشما که از دست ممدوح و انصاف جلو زدید !
                  ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 06:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                    در پست اول خودم گفتم من به هوش ایرانی ایمان دارم ! الانم دارم نتیجه زحمات خودم میبینم ! افرین بشما که از دست ممدوح و انصاف جلو زدید !
                    دارم درس پس می دم استاد. معلومه با استادی مثل شما از همه جلو می زنیم
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• تا کمتر از یک ساعته دیگه کندل 4س بسته میشود ! یورو دلار وضع همینطور باشه که داد میزنه من بخرید ! پوند وضعیتش مشخص نیست تا ببینیم چی میشه !

نظر

• سلام

آقا مسلم حتی با توجه به این حالت توی 4 ساعته ؟به نظرتون نباید به سل فکر کرد؟

ممنون

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...8342958691.gif

نظر

• توضیحی پیرامون معاملات خانم انصاف

ببینید خانم انصاف نمیتوانند بجز یک پوزیشن در روز پوزیشن دیگری باز کنند ! یعنی سرعت عمل ندارد چونکه خیلی از معامله گران حرفه ای نیستند و نمیتوانند خود تصمیم بگیرند ! در اینجا خانم انصاف مجبوره از تعزیز های مکرر و تنها یک پوزیشن در روز استفاده کند !

اما خبرتی بخصوص روی پوند تا 4 موقعیت در روز بشما خواهد داد !

نظر

• نوشته اصلی توسط abaszakani نمایش پست ها
                            سلام

آقا مسلم حتی با توجه به این حالت توی 4 ساعته ؟به نظرتون نباید به سل فکر کرد؟

ممنون

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...8342958691.gif
                            هنوز کندل بسته نشده ولی اگر اینطور باقی بماند یک کندل برگشتی بما میدهد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                              هنوز کندل بسته نشده ولی اگر اینطور باقی بماند یک کندل برگشتی بما میدهد !
                              سلام h4 برگشتی است eur

نظر

• گروه یورو دلار کجاست ؟ تحلیل خودشونو بگن ؟ بخریم یا نه؟

نظر

پردازش ...
                                X