اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و سيد مسلم عزيز استاد گرامي
    تصاوير30.4 را تشريح كردم و شرح كامل آن را داخل يك فايل ورود 2007 خدمتان دوستان ضميمه ميكنم اگر مشكلي بود راهنمايي بفرماييد
    http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5823340091.rar
    آقا وحید واقعا ممنون زدن دکمه تشکر کم بود پست زدم. وحید جان عکس های دیشبت خیلی به دردم خورد. از این کارا زیاد بکن اگه وقتت آزاد بود.

ممنون

خدا قوت
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• آقا مسلم یه سوال تو تاپیک استرالیا و یورو ین مطرح کردید خیلی فکرم رو مشغول کرد.

یک سوال اساسی

چه موقع میتوانیم بگویم روند صعودی تمام شد؟

و چه موقعه میتوانیم بفهمیمم روند نزولی تمام شد؟

استاد مطئن باشید همه ی تلاشم رو برای پیدا کردن پاسخ انجام دادم ولی دوست دارم جواب دقیقش رو خودتون بفرمایید
      ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 01-15-2013, 12:20 PM
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• دوستان یک نفر نیاز داریم به امیر در تایپیک دوم کمک کنه ! امیر یورو ین کار کنه و یکی از دوستان استرالیا ! بهتره حرفه ای کار کنیم هر نفر یک ارز کار کنه و و از نتایج دیگر دوستان استفاده کنه !

دوستان تازه وارد هم بعد از اشنایی با خبرتی همینطور تقسیم میشوند یعنی تعداد کسانی که روی یک ارز کار میککنند بیشتر میشوند ! اینطور یک موقعیتی که توسط دو نفر تایید بشه قابل اعتمادتر هست ! من گروه 5 نفره را برای هر ارز ترجیح میدهم ! خیلی جالبه اگر یک موقعیت توسط 5 نفر تایید بشه ! منکه چشم بسته اونو میگیرم !

منتظرم ببینم نظرتون چیه ؟ چکار میکنید ؟
        در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• با سلام
          اين پوند ديگه نفس من را گرفته
          كناره كانال قرمز را گرفته و پايين مياد همين جور شدو هاي بلند به داخل كانال ميزنه ولي شكست تا حالا به طرف بالا تثبيت نشده
          يك سوال در مورد پوند از استاد عزيز و ديگر دوستان
          به نظر شما با توجه به نزيدك شدن قيمت به پايين كانال روزانه و تقريبا ايين كانال قرمز 4 ساعته و با توجه به نزولي بودن در يك ساعته و صعودي بودن در كانال قرمز 4 ساعته و همچنين صعودي بودن در روزانه ايا باز هم تصميم به نزول دارد موقيعت خريد است يا فروش؟

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

با سلام
            اين پوند ديگه نفس من را گرفته
            كناره كانال قرمز را گرفته و پايين مياد همين جور شدو هاي بلند به داخل كانال ميزنه ولي شكست تا حالا به طرف بالا تثبيت نشده
            يك سوال در مورد پوند از استاد عزيز و ديگر دوستان
            به نظر شما با توجه به نزيدك شدن قيمت به پايين كانال روزانه و تقريبا ايين كانال قرمز 4 ساعته و با توجه به نزولي بودن در يك ساعته و صعودي بودن در كانال قرمز 4 ساعته و همچنين صعودي بودن در روزانه ايا باز هم تصميم به نزول دارد موقيعت خريد است يا فروش؟

من طبق بک تستی که داشتم کانال هایی که اینجوری میشن رو دیگه نمیشه روش زیاد حساب کردم. قوانین خطوط روند در کانال ها هم صادقه. اگه یه خط روند هی شدو ازش رد شه یه افقی شکسته شه یا هی بشکنه و برگرده اعتبارش رفته رفته از دست میره.
            نظر خرید و فروش نمی دهم چون بهتر از من زیاده ولی کانال های روزانه هم نمیگم قابل اعتماد نیست ولی چون ماهها همه روزه بازار باز نبوده اگه من به کانالهای روزانه خبرتی 95 از صد میدادم الان 85 میدم و همونقدرم روش حساب می کنم.
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• سلام جواد جان

منتظر توافق تایم ها باش ! یا با حجم پایین وارد شو !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                دوستان یک نفر نیاز داریم به امیر در تایپیک دوم کمک کنه ! امیر یورو ین کار کنه و یکی از دوستان استرالیا ! بهتره حرفه ای کار کنیم هر نفر یک ارز کار کنه و و از نتایج دیگر دوستان استفاده کنه !

دوستان تازه وارد هم بعد از اشنایی با خبرتی همینطور تقسیم میشوند یعنی تعداد کسانی که روی یک ارز کار میککنند بیشتر میشوند ! اینطور یک موقعیتی که توسط دو نفر تایید بشه قابل اعتمادتر هست ! من گروه 5 نفره را برای هر ارز ترجیح میدهم ! خیلی جالبه اگر یک موقعیت توسط 5 نفر تایید بشه ! منکه چشم بسته اونو میگیرم !

منتظرم ببینم نظرتون چیه ؟ چکار میکنید ؟
                بنده از فردا روي استراليا هم كار ميكنم

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

بنده از فردا روي استراليا هم كار ميكنم
                  نه مشکل حل شد شما همینجا روی یورو دلار کار کن تا وقتی یکی پیداشه روی پوند کار کنه زحمت اونو هم بکش ! ولی از نتایج همدیگر استفاده میکنیم!

نظر

• جواد جان

شما و یکی از دوستانی که روش یاد گرفته باشه همکاری کنید بر روی یورو و پوند یک حساب با میکنید پوزیشنهای که توافق میکنید میگیرید حساب توی پی سی ام باز کنید و بر اساس تحلیل خود معامله کنید !

مشخصات حساب یر امضاتون برای پیگری قرار بدهید !

نظر

• پوند منتظر خبر را ببينيد

نظر

• سیگنال اصلی پوند برای کسانی که پوزیشن ندارند

فروش 6080تا 6100

هدف 50 پیپ

تعزیز 6180 یا 6160

نظر

• سلام به دوستان
                          چه جور میشه از اندیکاتور مربوطه در استراتژی تستر متا تریدر استفاده کرد وبک تست گرفت
                          وقتی اندیکاتور رو میندازم رو چارت نشون نمیده

نظر

• بسمه الله الرحمن الرحیم

من هم از امروز تحلیل های خودمو شروع می کنم.فقط چون شاغل هستم فقط ظهرها و همچنین شب ها به تا÷یک سر میزنم.
                            سرعت اینترنتم خیلی خیلی پایین هست و نمی تونم عکس اپلود کنم. بنابراین شرمنده ام.

موجودی حساب در دمو 10000 دلاری.
                            معامله اول با حجم 1 لات.
                            معامله دوم با حجم 2 لات
                            معامله سودم با حجم 3 لات
                            چارت یورو دلار
                            15/01/2013

نوع معامله : فروش
                            نوع دید من در تایم روزانه :برخورد به خط مرکزی کانال 1 دوره ای قرمز و واکنش به آن و تشکیل یک کندل نسبتا ضعیف.بنابراین نزول.

" " " " " 4 ساعته : برخورد به حد بالای کانال دو دوره ای آبی و همچنین حضور سنتر لاین مرکز کانال یک دوره ای قرمز به عنوان مقاومت.ولی از شواهد کندلها می توان شکست سنتر مرکزی کانال یک دوره ای را تشخیص داد.

" " " " " 1 ساعته : برخورد قیمت یه حد پایین کانال خارجی بک دوره ای و ایجاد یک کندل ضعیف از نا توانی در برابر شکست.
                            در مورد زمان ورود :
                            به محض شکست سنتر مرکزی تایم 4 ساعته وارد معامله فروش می شوم و با حداقل لات اولین معامله خودمو باز می کنم .هدف 1 :1.3330

اس ال : بستن کندل یک ساعته بالای 1.3340
                            و تعزیز هم در نقطه 1.3455
                            بالای رنج روزانه قرمز در تایم 1 ساعته

موفق باشید همگی
                            ویرایش توسط metal : https://www.traderha.com/member/5944-metal در ساعت 01-15-2013, 03:11 PM

نظر

• متال جان مدیریت سرمایه شما با خبرتی هماهنگ نیست !

نظر

• دوستانی که روش کار کردن و پوزیشن گرفتن بر اساس خبرتی را یاد گرفتند و تمایل به کار گروهی دارند اینجا اعلام کنند !

چهار گروه

گروه یورو دلا

گروه پوند دلار

گروه یورو ین

گروه دلار استرالیا دلار

برای هر تایپیک یک حساب دموی 10000 دلاری ایجاد میشود و پوزیشنها ی دو ارز بر یک حساب اجرا میشوند و مشخصات حساب در زیر امضای اعضای گروهها گذاشته میشوند تا قابل پیگری باشد !

منتظر نظر دوستان هستم !

نظر

پردازش ...
                                X