اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• پست بالا مربوط به اقایی هست که 5 سال حساب دمو داشت !

متاسفانه اینجا کسی هیچ اهمیت و اعتباری به دمو نمیده ؟ نمیدونم چرا؟ همه دست کم میگیرند ؟ واقعا متاسفم ؟

دوستانی که بدون افتتاح حساب دمو وارد حقیقی میشوند یعنی از دست دادن سرمایه ! من کسانی که خبرتی با دمو کار نکردند توصیه اکید میکنم که روی حساب حقیقی کار نکنند !

لطف کنید از یک سیستم استفاده کنید ! و اینقدر تغییر سیستم ندید !
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• با سلام و تشکر لطفا سرور رو یا اسم بروکر رو هم بفرمایید. مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
        عوضك الله خيرا كل ماخسرت ... من السهل قول هذا ولكنني أعرف بالضبط ماذا
        تعني الخسارة لأنني أنا أيضا جربتها ... وكانت تجربة مريرة ولكنني وضعت أمامي
        هدف ... أخاف أقولك ماهو ستقول لي هذا مستحيل؟

الحمد لله أنني بدأت بتحقيقه ولكن كان الطريق طويل جدا ...
        الحل هو أن تبتعد تماما عن المتاجرة بالحساب الحقيقي وأن تتجه للمتاجرة على الديمو
        فقط ولاتتعود على كثرة فتح حسابات الديمو ... وإنما حافظ على حساب أو إثنين وحسن
        من مستوى آدائك فيهما ... لاتحاول الإكثار من التنقل مابين الإستراتيجيات فهذا مهلك
        ويستنزف كل وقتك وإنما أبحث عن شيء واحد وقم بتحسينه بما يتماشى مع ظروفك
        فالإستراتيجية التي تتناسب معي قد لاتتناسب معك وهكذا ...
        أخوك بعد الخسائر عملت على الديمو لمدة خمس سنوات متوالية ... هل تصدق هذا؟
        نعم والله ... لم أعمل ولا صفقة على حساب حقيقي أبدا خلال تلك المدة
        وكان أحد الأسباب هو أنني لم أكن أملك المال الكافي لدعم حسابي وهدفي الأول كان
        هو أن أنتهي من ديون سابقة لي ... ولله الحمد إنتهيت من تسديدها.

أنصحك بالصبر ... التعلم أكثر ... كبح جماح الطمع والتهور وأترك الوقت يمضي
        ماشاء الله حتى تثق بنفسك بأنك وبإذن من الله قد تستطيع أن تبدأ من جديد.

والله ولي التوفيق.
        مسلم جان ترجمش چیه؟ (زیر دیپلمش )
        پیروز باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط atila88888 نمایش پست ها
          با سلام و تشکر لطفا سرور رو یا اسم بروکر رو هم بفرمایید. مرسی
          اوردن نام بروکری دیگر ممنوع هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط Fuzzy نمایش پست ها
            مسلم جان ترجمش چیه؟ (زیر دیپلمش )
            این اقا مخاطبش فردی هست که همه سرمایش در فارکس ا دست داده !

به او میگوید من میدانم شما چه میکشی چون منهم سرمایه ام را ا دست دادم !

بهتر است برای مدتی با حساب دمو کار کنی !

فقط یک حساب نه هروز یکی با کنی و ملزم برعایت مدیریت سرمایه و سیستم خود باش !

فقط بر یک سیستم تمرکز و تخصص پیدا کن و از تغییر سیستمها خوداری کن که جز هدر دادن وقت و انرزی چیزی گیر نمی اورید !

من بعد از خسارت 5 سال دمو کار کردم و حساب حقیقی نداشتم و کار میکردم و بدهی خود را میدادم و نمیتوانستم حساب حقیقی باز کنم

اینقدر اموزش بگیر و تمرین کن تا اعتماد کنی بتوانی سود کنی !

نظر

• آقا مسلم لطفا نظرتو در مورد استیمنت من با خبرتی بده.
              http://uploadtak.com/images/x971_Statement.rar
              و اینکه حسابم 10000 ددلاری هست.لطفا در زمینه مدیریت سرمایه و نحوه تعزیز با این موجودی توضیح بده.(برای عملکر بهتر)
              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط metal نمایش پست ها
                آقا مسلم لطفا نظرتو در مورد استیمنت من با خبرتی بده.
                http://uploadtak.com/images/x971_Statement.rar
                و اینکه حسابم 10000 ددلاری هست.لطفا در زمینه مدیریت سرمایه و نحوه تعزیز با این موجودی توضیح بده.(برای عملکر بهتر)
                ممنون
                از لحاظ مدیریت سرمایه کاملا مخالف مدیریت سرمایه خبرتی هست ! لطفا از فهرست موضوع مدیریت سرمایه خبرتی را مطالعه کنید !

نظر

• گروه دوستان خبرتی یا اصدقاء خبرتی فی ایران را در اسکایب راه انداختم ! این کار ما را به تریدرها و اساتید خارجی متصل میکند ! بفکر یک گروه 1000 نفری که باهم سود کنند هستند !

این گروه هدفش فقط سوداوری هست ! پول دراوردن ! و جایی هیچ بحث دیگری وجود ندارد ! یک هدف ! فقط سود ! یک گروه کاملا تجاری !

نظر

• امروز بابای مدرسه ابتدایی که در ان درس میخوندم فوت کرد ! واقعا انسان محترم و با اخلاقی بود ! یاد انروزها بخیر ! روحش شاد

نظر

• سلام
                      خسته نباشید و خدا قوت
                      تازه با این تاپیک اشنا شدم یک نگاه کلی که داشتم اساس استراتژی براساس اصول مهم بازار بنا شده و جای مطالعه بیشتر را دارد حتما در ادامه به مطالعه این تاپیک میپردازم
                      با امید موفقیت و تشکر برای دوستان محترم

نظر

• نوشته اصلی توسط loshabi نمایش پست ها
                        سلام
                        خسته نباشید و خدا قوت
                        تازه با این تاپیک اشنا شدم یک نگاه کلی که داشتم اساس استراتژی براساس اصول مهم بازار بنا شده و جای مطالعه بیشتر را دارد حتما در ادامه به مطالعه این تاپیک میپردازم
                        با امید موفقیت و تشکر برای دوستان محترم
                        اقا این جمله شما واقعا بمن قوت داد ! منتظرم ببینم چکار میکنی !

موفق باشی

نظر

• دوستانی که بروش خبرتی مسلط شدند و توانتستند بر مبنای ان معامله کنند اینجا اعلام کنند !

نظر

• هر چیزی که شروع میشه یک پایان و نتیجه ای دارد ! یک کتاب اغاز و پایانی دارد و نتیجه اندیشه نویسنده انست ! یک فیلم یک موسیقی یک زندگی و ال اخر !

فارکس هم همینطور هست ! قبل از همه چیز باید انتظار خود از فارکس بدانیم هدفی مشخص کنیم سپس روش صحیح رسیدن به ان هدف را بیابیم !

هدف در این بازار رسیدن بسودی مستمر هست !

روش رسیدن سیستم های معاملاتی !

خبرتی یک سیستم معاملاتی بود که وییگیهای خاص خود را داراست !

همه مطالب گفته شد ! انواع مثالها ! حساب لایو ! تریدهای تریدر برتر این سیستم خام انصاف ! تجربه دوستان شما ! همه حکایت از سود میکنند !

ایا نیاز بچیز دیگری هست ؟ جواب : نه ! نیاز بهیچ چیز نیست ! همه مطالب گفت شد ! چیز پنهانی نمانده ! انتظار اضافه یا حذف موردی را نداشته باشید !

خبرتی یک اغاز داشت و یک پایان مثل یک کتاب مثل یک دوره تحصیلی !

مانده تمرین ! سعی و تلاش ! جدیت ! شما در تطبیق عملی این سیستم !

ایا یک معیار یا تراز برای ارزیابی موفقیت هست ؟ بله ! تریدهای خانم انصاف هرچقدر به انها نزدیک شدی موفقتر هستی !

دوستانی که سیستم سود دهی دارند بسیستم خود بچسبند و انرا رها نکنند !

کسانی که ضرر کردند و شکست خوردند بخبرتی بجسبند و انرا رها نکنند !

اگر تریدر حرفه ای نیستی حداقل یک مقلد حرفه ای باش و از خانم انصاف کاملا تقلید کن چون هدف کسب سود هست حتی از طریق تقلید !

به گالوم های عزیز که "میدونم ضرر میکنم " میدونستم ضرر میکنم" میدونستم ضرر میکنی" میدونستم ضرر میکنید " میدونستم سیستم ضرر دهیه ! گفتم سود نمیکنه ! میدونستم اندیکاتور اصلاحیه ! میدونستم استاب نداره پس کال میشید ! میدونستم تعزیز کار دستمون میده ! و الی اخر از دهنتان نمیفتد !

عرض میکنم شما همه چیز میدونید ! لطفا ما رو رها کنید شما دنبال راهی که به ان اعتماد دارید بروید ! همه ما شکست خورده و ضرر ده هستیم ! بدترین اتفاقی که ممکنه بیفته دوباره ضرر میکنیم ! 99 بار ضرر کردیم یکی به ان اضافه میشود ! صدبار کال شدیم اینم روش میشود 101 بار !

پس نمیترسیم !

وقتی دها نفر دارند سود میکنند چرا من نکنم ؟ یا حرفه ای میشوم یا تقلید میکنم !

اموزش خبرتی تمام شد ! و خدا رو شکر به هدفم رسیدم وان تربیت تریدرهای قوی که درست است تعدادشان زیاد نیست اما در اینده افزایش می یابند !

مرحله بعد مرحله بین المللی شدن هست ! ما الان حرفی برای گفتن داریم !

در اسکایب گروهای دوگانه شکل میگیرند که کارشان تعییت موقعیتهاست !

و یک گروه بزرگ دوستان خبرتی در ایران شکل میگیرد که کارش سود کردن هست ! سود و سود و سود ! همین

بعد از این در همه جا گروه خود را معرفی میکنیم در فروم های عربی امریکایی اروپایی و غیره تا همه بدانند تریدرهای ایرانی چه قدرتی دارند !

ما با بین المللی شدن با تریدرهای دیگر و روشهای دیگر اشنا میشویم و راههای انتقال تجربه دیگران بما مهیا میشود ! اما از موضع قدرت نه ضعف !

منتظر م توانایی دوستان خودم را بینم !

نظر

• خانم انصاف :

اننى اتعصب الى وجهة نظرى
                              ولا اقبل التطوير واغلق الباب امام التطوير

فهذا ليس اسلوبى فمرحبا بكل تطوير فى سبيل العلم

ولكن

أود أن الفت نظر حضراتكم بإننا جميعاً نسعى الى تحصيل المال من مجال الفوركس

وأننا هنا جميعاً بهدف البحث عن طريقة مجدية نحصل من خلال استخدامها الربح الوفير من المال

وأننا لسنا فى معمل لنجرب كذا ثم كذ ثم كذا لماذا؟؟؟ لماذا؟؟ نضيع من وقتنا واموالنا بحثا عن اشياء لن تضرنا او تنفعنا ؟؟؟ وفى نفس الوقت الحل بأيدينا وتحت أقدامنا حقيقة امر غريب بالنسبة لى على الأقل !!!

مع التأكيد بأن هذا الحديث اوجهه الى نفسى قبل اى شخص آخر

انا انادى واشدد على احترامى للتخصص والتركيز فهو السبيل الوحيد للجودة والحرفية

انادى واشدد وخاصة على الجدد بالموضوع ان يتخلوا عن فكرهم السابق وان يدخلوا الى استخدام استراتيجية القنوات بفكر جديد والا يخلطوا الأوراق حتى لا يضيعوا ويقعوا فى المحظور ويتسبب لهم ذلك فى التشتت والضياع والمصير المحتوم الخسااااااارة

لذلك

ارى انه لا يجوز اضافة او ما تسمونه تطوير

التطوير يأتى الى شىء اثبتت التجربة انه بنيان ناقص او به عيوب ويحتاج الى ترميم وتعديل ولم نصل بعد الى الهدف المرجو منه

الاستراتيجية معروضة منذ حوالى ال 5 – 6 اشهر ولكنها مطبقة على الحسابات الفعلية لمدة 6 سنوات بنجاح ساحق وهى ليست للتجربة أو لإثبات نجاحها من عدمه

ونحن الى الآن لم نجد بها اية عيوب او نقصان

وذلك بالنسبة لى على الأقل وهذا الرأى ليس من فراغ بل من خلال تجارب 6 سنوات على حسابات حقيقية واستخدام طرق واستراتيجيات عديدة .

وإننى ارى اننى عندما احاول اضافة اشياء اخرى الى الاستراتيجية فهذا يعنى لى صعوبة استيعاب لخطوات الاستراتيجية بشكلها الحالى او انها فاشلة بالنسبة لى فقط وهذا دليل على عدم استخدامها بالشكل المطلوب والصحيح وليس عيب فى الاستراتيجية

وهذا لا يعنى عدم استخدامك لإضافات اخرى معها

ولكن كل ما نرجوه هو:

ان تكون هذه الاضافات لها خصوصية

فكلٍ فرد يحتفظ بها مع نفسه وهذا ليس حجراً على وجهة نظره

بل هو حماية للآخرين

حتى تتاح لهم فرصة الاتقان والوصول الى الجودة باستخدام القنوات وحتى لا نحرمهم من التمتع بثمارها من الارباح ثم يحق لهم اتخاذ القرار بانها قد اصبحت ملائمة لهم او يختاروا طرق اخرى تناسب شخصيتهم وظروفهم الخاصة.

لذلك

التخصص والتعمق اكثر واكثر بهدف الوصول الى الجودة العالية والاتقان افضل من اية اضافات وكثرة تشتت وضياع هنا وهناك

نظر

• این پست در تاریخ 24/8/2011 نوشته شده ! در صفخه 1200 تایپیک ایشون در حال مطالعه دوباره تایپیک هستند ! ایشان قسم خوردند که از تاریخ 15/6/2011
                                تا نوشتن پست 2000% سود کسب کردند با خبرتی ! جالب اینکه خانم انصاف به او تبریک گفته و کسی هیچ نوع تشکیکی نکرد ! و یک مسئله خیلی عادی بوده انگار ! جالبه ! فکر کنم ان زمان نوسان پوند زیاد بوده نمیدونم ! ولی این از مقلدان بوده !

كل التقدير والاحترام للاخت العزيزة انصاف انشاء مجهودك هذا من اجل اخوانك ان يكون قي ميزان حسناتك ومني شخصيا لك افضل الدعاء ان يبارك لك في مالك وعيالك فانا لا اكف عن الدعاء لك في هذه الايام المباركة اختي الكريمة انا متابع هذه الاستراتيجية الرائعة حرفا حرفا وانا وصلت للصفحة 122 للمرة الثانية وانا من الصفحة 700 وحتى مشاركتك هذه الكريمة اللتي تثلج الصدر وتدل على شخصية من الله عليها بالموهبة الحقة وهذا ليس مجاملة لك والحمدلله تتوج هذه الموهبة بكم الاخلاق والحلم عند الغضب واستيعاب الاخرين في النهاية هم اخوان لك وندعوا بالهدى من الله لمن يضل الطريق اختي انصاف ارجو المعذرة انا ضعيف جدا بالتعامل مع الحاسوب يا دوب اقدر اعمل مشاركة والله وانا في طريقي للتعلم حتى لا ابخل على احد بوجهة نظر ولو بسيطة وقدوتنا في ذلك الدكتور جمال بارك الله فيه وانا اقدم شهادة والله على ما اقول شهيد بان ارباحي وصلت الى 2000% وذلك من 15-6-2011 وحتى اللحظة هذا من فضل الله اولا ثم من فضلك فانا اقرا كل حرف تكتبيه اكثر من مرة ولكن اشعر بالأسى لغياب اخوان افاضل عن هذا البيت سامحهم الله ولا انكر فضلهم علي اتمنى ان يلتم الشمل عن قريب وان لا تفسد وجهات النظر مهما كانت المودة والاحترام وختاما اشكر الجميع اشكرك اخت انصاف على تفانيك وجهدك الذي لا يقدر بثمن لان الاجر والثواب هو اقصى ما نتمنى وانت فتحت بيوت كانت مغلقة الشكر لله دائما ولك مني العرفان بالجميل ما حييت شكرا اخت انصاف

نظر

پردازش ...
                                X