اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
    سیگنال اصلی
    2013/1/15

یورو دلار

برای انانکه پوزیشنی ندارند و خارج بازار هستند

روزانه بستن ضعیف

4س بازگشت از بالا به پایین و بستن داخل کانال با یک کندل نزولی

یک ساعت شکست کانال ابی+ فیبو 61+ سنتر قرمز

فروش

3360الی3370

هدف 50 پیپ یا

3330
    3300

استاب ستن کندل یک ساعته بالای 3390

تعزیز 3460 و 3480

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    به کسانی که این پوزیشن گرفتند تبریک میگم !
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

سیگنال اصلی پوند برای کسانی که پوزیشن ندارند

فروش 6080تا 6100

هدف 50 پیپ

تعزیز 6180 یا 6160
      این سیگنال وقتی دیدم ونوشتم که قیمت از 6080 کشیده بود پایین و خانم انصاف هم بدلیل پوزیشنهای یورو پوزیشن جدیدی باز نکردند !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• کتاب معامله گر منظم "مارک داگلاس"

ذکر روزهای سه شنبه ( یا اَرحَمَ الرّاحِمین ) 25/10/1391

آموزشهای فرهنگی که منجر به تجربه معامله گری ناموفق می شود.

تمام اشتباهات متداول در معاملات ریشه در روش تفکر دارد که می تواند تغییر کند.

1 - امتناع از محدود کردن حد ضرر
        2- خارج نشدن از معامله حتی زمانیکه بدانید پتانسیل حرکت بازار بسیار کاهش یافته است.
        3- داشتن یک نظر یا عقیده خاص در مورد بازاری که ذهن را قفل کن.از منظور روانی این معادل تلاش برای کنترل بازار به وسیله انتظارات خودمان است.(من درست می گویم بازار اشتباه می کند )

که نویسنده 10 مورد را ذکر کرده که به تدریج همه را به نظرتان می رسانم
        ارادتمند حمید
        ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 01-15-2013, 06:13 PM
        تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

دوستانی که روش کار کردن و پوزیشن گرفتن بر اساس خبرتی را یاد گرفتند و تمایل به کار گروهی دارند اینجا اعلام کنند !

چهار گروه

گروه یورو دلا

گروه پوند دلار

گروه یورو ین

گروه دلار استرالیا دلار

برای هر تایپیک یک حساب دموی 10000 دلاری ایجاد میشود و پوزیشنها ی دو ارز بر یک حساب اجرا میشوند و مشخصات حساب در زیر امضای اعضای گروهها گذاشته میشوند تا قابل پیگری باشد !

منتظر نظر دوستان هستم !
          سلام سيد مسلم عزيز
          من پوند دلار و يورو دلار هستم
          فردا يك حساب در پرسپوليس بروكر باز ميكنم و يوزر و پسوردش را در امضا ميگذارم دوست يا دوستاني كه با من همكاري ميكنند اعلام امادكي كند تا شروع كنيم
          تا فردا

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
            ذکر روزهای سه شنبه ( یا اَرحَمَ الرّاحِمین ) 25/10/1391

آموزشهای فرهنگی که منجر به تجربه معامله گری ناموفق می شود.

تمام اشتباهات متداول در معاملات ریشه در روش تفکر دارد که می تواند تغییر کند.

1 - امتناع از محدود کردن حد ضرر
            2- خارج نشدن از معامله حتی زمانیکه بدانید پتانسیل حرکت بازار بسیار کاهش یافته است.
            3- داشتن یک نظر یا عقیده خاص در مورد بازاری که ذهن را قفل کن.از منظور روانی این معادل تلاش برای کنترل بازار به وسیله انتظارات خودمان است.(من درست می گویم بازار اشتباه می کند )

که نویسنده 10 مورد را ذکر کرده که به تدریج همه را به نظرتان می رسانم
            ارادتمند حمید

شب دوستان بخیر
            4- تمرکز بر قیمت و ارزش پولی هر معامله به جای تمرکز بر پتانسیل بازار که بر اساس رفتار و ساختار آن حرکت می کند.
            5- انتقام یا معامله کردن به قصد جبران پولی که بازار از شما گرفته است.
            6- عدم تغییر موقعیت , حتی زمانی که احساس کنید حرکت بازار تغییر کرده است.
            7- پیروی نکردن از قوانین استراتژی

سه مورد دیگر مانده که تقدیم خواهد شد

Repeat

نظر

شب دوستان بخیر
              4- تمرکز بر قیمت و ارزش پولی هر معامله به جای تمرکز بر پتانسیل بازار که بر اساس رفتار و ساختار آن حرکت می کند.
              5- انتقام یا معامله کردن به قصد جبران پولی که بازار از شما گرفته است.
              6- عدم تغییر موقعیت , حتی زمانی که احساس کنید حرکت بازار تغییر کرده است.
              7- پیروی نکردن از قوانین استراتژی

سه مورد دیگر مانده که تقدیم خواهد شد
              خسته نباشید آقا حمید من موقع خوندن کتاب هم این مشکل رو داشتم. مورد 4 رو توضیح می دهید؟؟؟
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                خسته نباشید آقا حمید من موقع خوندن کتاب هم این مشکل رو داشتم. مورد 4 رو توضیح می دهید؟؟؟

شب شما بخیر TwiMm عزیز

همینجور که از عنوان این 10 مورد مشخصه "اشتباهات متداول در معاملات , ریشه در روش تفکر داره "
                که مورد 4 همین رو مطرح میکنه عموما در معاملاتمون به ارزش مکانی اون توجه داریم مثلا خوب ریزش کرده و محل مناسبی برای خریده یا خیلی رشد کرده و موقع فروشه و فکر میکنیم مکان مناسبی برای وروده ولی شاید حرکت یه اصلاحی باشه ولی درست اینه که قدرت و پتانسیل مارکت رو لحاظ کنیم که نویسنده اشاره میکنه به رفتار و ساختار بازار که بر اساس پتانسیل اون شکل میگیره.

دوستان دیگر لطفا نظر بدن

Repeat

نظر

شب شما بخیر TwiMm عزیز

همینجور که از عنوان این 10 مورد مشخصه "اشتباهات متداول در معاملات , ریشه در روش تفکر داره "
                  که مورد 4 همین رو مطرح میکنه عموما در معاملاتمون به ارزش مکانی اون توجه داریم مثلا خوب ریزش کرده و محل مناسبی برای خریده یا خیلی رشد کرده و موقع فروشه و فکر میکنیم مکان مناسبی برای وروده ولی شاید حرکت یه اصلاحی باشه ولی درست اینه که قدرت و پتانسیل مارکت رو لحاظ کنیم که نویسنده اشاره میکنه به رفتار و ساختار بازار که بر اساس پتانسیل اون شکل میگیره.

دوستان دیگر لطفا نظر بدن
                  الان که می خونمش به نظرم فرمایش شما درسته. ممنون حمید جان. آقا مسلم مهمترین بخش تاپیک رو سپرده به شما. خود من که 90% مشکلم تو همین بخشه. ان شاءالله که با کمک تیم خبرتی و شخص شما حل بشه.

موفق باشید
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• ای جانم خبرتی ............

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• چه میکنه این خبرتی ؟

نظر

• به همه کسانی که سود کردند تبریک میگویم !

بچه ها جزوه حجم کامل کردم !

نظر

• امروز تعداد بازدیدکنندگان تایپیک 40000 شد این هم به همگی تبریک میگم !

نظر

• با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

جناب سید مسلم بزرگوار ضمن عرض سلام وخسته نباشید نسبت به زحمات جنابعالی در این تاپیک وغیره کمال تشکر را دارم

واقعا چه می کنه این خبرتی

نظر

• امروز یکی از تریدرهای عرب که با خبرتی کار میکنه موقعیکه قیمت بین 3320 تا 3340 در نوسان بود گفت که من تا الان 9000 دلار از یورو سود کردم ولی روی 3300 12000 تا میشند یا این 12 تا یا هیچی نمیخوام !

باور کنید دوست دارم هر روز اینجا 1000 نفر از ما 10000 دلار سود کنند وقتی دیگران میتونن ما چرا نمیتونیم ؟

نظر

• بچه ها باید تایپیک اصلی ببینید ده صفحه ملت بهم تبریک میگن ! جالبه !

نظر

پردازش ...
                                X