اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    افتخار میکنم که کاربر فروم pcm هستم .
    همین الان دارم یه تاپیک از فرومهای همسایه را مرور میکنم ( بخاطر عنوان پلن مدیریت سرمایه و معاملاتی یکی از کاربر
    اش ) ، باورتون نمیشه چه برخوردها و الفاظی که نسبت به هم دارن . یعنی من شوکه شدم . من نمیدونم اینا خجالت نمیکشن با این رفتار و گفتار هاشون ادعای فارکس هم میکنن ؟؟؟

اینقدر به هم دریوری گفتن که اصلا آدم حس میکنه داره کابوس میبینه و جالبتر این که هنوز موضوعشون ادامه داره

کابرای پرسپولیس همتون عزیز دلید

ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• کدوم فروم رو می گید ؟
      تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
      که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
        متاسفانه لحظاتی پیش،
        با خبر شدیم 3 بزرگ مرد ایرانی، که برای بالا بردن اسم ایران، جنگیدند ، رسماً خبر جان باختنشان، اعلام شد...
        چرا که چراغ کم سوی امیدمان، به برگشت این شیرمردان، خاموش شد...

پویا کیوان ، آیدین بزرگی و مجتبی جراحی
        هرگز اسم این 3 بزرگ، همچون لیلا اسفندیاری، فراموش نخواهد شد.
        روحــتــان شــاد ای بـــزرگ مردان ایـــرانی..

مجتبی، پویا و آیدین برنگشته اند.

چشمها به انتظار معجزه نشسته اند اما روزهای سپری شده امید را در قلبمان قفل کرده اند.

"پسران کوهستان" مسیر ایران را به برودپیک باز کرده اند.
        این یک آغاز است برای " مسیر ایران" اما یک پایان غرورانگیز برای مجتبی، پویا و آیدین...
        حالا این راه خودشان است، مسیر خودشان است و از طناب خودشان، از نفس و عرق خودشان، اما " پسران کوهستان" هنوز برنگشته اند.

پسران کوهستان برا فتح قله ی برودپیک، مسیر جدیدی را به نام ایران باز کردند، مسیری که تنها به نام ایران باشد! مسیری که توسط جوانان ایرانی باز شده باشد! پرچم سه رنگ ایران بر بالای این قله ی 8051 متری برافراشته شده اما جوانان غیرومان نیستند که این افتخار بزرگ رو ببینند.

باید به احترام این عزیزان ایستاد و ایستاده برای شادی روحشان دعا کرد.

آنها به چرا رفتن خویش آگاهند .
        امیدوارم روحشان در آرامش باشد و خاطرات قشنگ زندگیشان همراه خانواده و عزیزانشان باشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط lucifer_quest نمایش پست ها
          کدوم فروم رو می گید ؟
          جهت رعایت قوانین فروم محترم پرسپولیس ، فروم مربوطه را از یاهو مسنجر براتون ادرس دادم

خروج
          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• ما توی همین کیبورد خودمون موندیدم.وای به حال اینکه بخوای بریم چینی تایپ کنیم!!!!

A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• رابطه ی تخصص افراد با قیافه اونها!!!

A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• نوشته اصلی توسط arash72 نمایش پست ها
                ما توی همین کیبورد خودمون موندیدم.وای به حال اینکه بخوای بریم چینی تایپ کنیم!!!!

واقعا جالبه آرش جون 2 3 سال پیش که این عکسو دیدم تا 1 ماه تو کف بودم واقعا.
                شما سایز رو مقایسه کن با کیبورد سمت چیپه!!! یعنی یه خانواده باید بیافتن رو این تا بزنن.
                تایپیستای چینی خیلی کارشون درسته
                سوالی که برام اجاد شده اینه که این دو تا نشونه ای که روی f و j هست برا نابینا ها...
                رو این کیبورد چینیه کجاس دقیقا

نظر

• رفقا برین تو این سایت ثبت نام کنید و کارت بگیرین. کاره خیره

اهدای عضو، اهدای زندگی - واحدپیوند،دانشگاه شهیدبهشتی
                  دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• بزودی
                    خروج
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• "...درد علی دوگونه است:
                      یک درد، دردی است که از زخم شمشیر ابن ملجم در فرق سرش احساس می کند. و درد دیگر دردی است، که او را تنها در نیمه شب های خاموش به نخلستان های اطراف مدینه کشانده....و به ناله درآورده است.
                      ما تنها بر دردی می گرییم که از شمشیر ابن ملجم در فرقش احساس می کند.
                      اما، این درد علی نیست.
                      دردی که چنان روح بزرگی را به ناله درآورده است، تنهائی است. که ما آن را نمی شناسیم!!
                      باید این درد را بشناسیم....نه آن درد را...
                      که علی درد شمشیر را احساس نمی کند.
                      و....ما....
                      درد علی را احساس نمی کنیم."

"دکتر شریعتی"

معراج نماز اهل رازاست علی
                      گلواؤه هر رازو نیاز است علی
                      با این همه چون گشت به محرابشهید
                      گفتند مگر اهل نماز است علی؟

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• هوش توانایی تطبیق با تغییرات است.

- استیون هاوکینگ -
                        نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• خدایا در این شبهای قدر قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن
                          تا در هایی را که به سویم میگشایی ندانسته نبندم
                          و در هایی را که به رویم میبندی به اصرار نگشایم . . .
                          التماس دعا

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• نمودار تورم ایران از انقلاب تا کنون ...!!!

خیلی بدبختیم ما ...
                            کلی کار دارم ... !!

Elegance
                            is in
                            Simplicity

فعلاً هستم اما نیم بند ... !!!

نظر

• رشد اقتصادی ایران ...

قبل از انقلاب :با نفت 7-8 دلاری

بعد از انقلاب :با نفت 70-80 دلاری

کلی کار دارم ... !!

Elegance
                              is in
                              Simplicity

فعلاً هستم اما نیم بند ... !!!

نظر

• حاجی زیاد تو فکرش نرو...

بهتره دیتاها از صندوق بین المللی پول دریافت کنید تا تریدینگ اکونومیک . گرچه از دیدگاه شخصیم هیچکدام از امارها دقیق و معتبر نیست چرا که هنوز در کشور ما تعارف وجود دارد و هیچ اداره و نهادی آمار رسمی و دقیق رد نمیکند و برای نشان دادن ... آمار را غیر واقعی ریپورت میکنند . یکی از علت های که هنوز اقتصاد مملکت مورد آنالیز قرار ندادم همین نبود اطلاعات واضح و شفاف هست.
                                آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

پردازش ...
                                X