اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ضمن تشکر از دوستان

یه تاپیک دیگه با این عنوان بود که من برای منسجم شدن تاپیک ها یکیشون کردم

نظر

• مناجاتی با خدا

خدايا شرمنده ام كه تمام زندگيم راصرف قيل و قالهاي بي خودي اين دنيا كردم واكنون همچون كلافي سردرگم آنقدر به دور خود پيچيده ام كه سررشته امور را از كف داده ام و امور دين ودنيايم را وانهاده هام ، اكنون مصداق سرگشته ي حيراني ام كه در صحراي بي دار و درخت اين برهوت،دنيا،بدون مقصد به سوي سرنوشت محتوم خود ،مرگ معنوي،گا م بر ميدارم
      خوب مي دانم اين راهي كه مي روم پاياني ندارد جز بي سرانجامي ، ترسم نرسي به كعبه اي اعرابي (اميد) اين ره كه تو مي روي به تركستان است.
      اي واي برمن كه زماني فرا رسد كه پيمانه ي عمرم به سر آمده باشد هنوز در اين جهالت و گمراهي مانده باشم
      خدايا محبوب من مرا اينگونه به خود وا مگزار روا مدار اينگونه در منجلاب غوطه ور باشم تا بميرم
      معبودا محبوب من جانم به فدايت شود كاش اين وجود بي مقدار به كاري مي آمد تا آنرا پيشكش مي كردم هرچند كه همين پيشكش هم امانتيست كه امانت گزارش تويي و امين خيانتكارش من ،اين جسم و روح را كه از خود توست پيشكش درگاهت مي كنم از ان سبب كه دست مايه هنر و آفرينش توست و ارزش پيشكشي را دارد والا كه ما كجا و پيشكشي درگاهت
      خدايا كسي جزتو را ندارم ،پناهم باش خدايا بس است ديگر اين قبض و بسطها به انتها رسيدم به اخر خط مصيبتهاي دنيا هرچند كوچكند در مقابل آن همه مصيبتي كه براوليا خود روا داشتي اما من بي مقدار و سست عنصر همچون موم ام در مقابل آنها خدايا يا صبر بر مصيبت ها را برمن عنايت فرما يا بر من رحم نما و رهايم كن ازاين همه سرگرداني به خودت قسم بدترين عذابها همين درد بي خدايي است
      مولاي من بي ياد تو تمام لحظاتم به هيچ نمي ارزد ميبينم چون غير تو را برگزيده ام چگونه دستمال حوادثو بي حرمتيها و اين دنيا قرار مي گيرم و چطور خوار و ذليل گشته ام
      عذاب اورترين اين عذابها ذلت است كه هر روز تجربه اش ميكنم خدايا هيچكس را در اين دنيا خوار و ذليل مگردان ...."
      در همين حال كه داشتم با خداي خودم مناجات مي كردم محبوبم نشانه اي فرستاد آن هم با پيامكي از يك دوست جوابم را اين گونه داد

جانا به غريبستان چندين به چه ميماني
      بازآ تو از اين غربت تا چند پريشاني
      صدنامه فرستادم صد نامه نشان دادم
      يا را نميداني يا نامه نمي خواني
      بازكه در آن محبس قدر تو نداند كس
      با سنگ دلان منشين ،چون گوهر اين كاني
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• گرگ اجل یکایک از این گله میبرد ***** این گله را بنگر که چه اسوده می چرد
        عجب نبود گر از قرآن نصيبت نيست جزنقشي **** كه از خورشيد جز گرمي نبيند چشم نابينا

نظر

• بگن 6 ماه بیشتر زنده نمیمونی ! چکاری انجام میدید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
            بگن 6 ماه بیشتر زنده نمیمونی ! چکاری انجام میدید؟
            من همه کارهام رو کردم ، اگه بگن الان بیا بریم ، حاضرم .
            عجب نبود گر از قرآن نصيبت نيست جزنقشي **** كه از خورشيد جز گرمي نبيند چشم نابينا

نظر

• دوستان یک سوال برام پیش امده.

اگه شما شخصا 700.000$ یا 600.000$ پول داشتید باهاش چیکار میکردید؟

به چه سبکی زندگی میکردید؟

نظر

• من اگه شش ماه بیشتر فرصت نداشتم اون 700 هزارتای حمیدرضا که میگه اگه داشتم میرفتم لب ساحل کلبه ای میساختم توپ با تمام امکانات !

نظر

• قاطی کردم دارم پست های بلومبرگی اینجا میزنم.

نظر

• من اگر قرار بود 6 مله زنده بمونم و700000 $ داشته باشم میدونید چیکار میکردم؟
                    خوب معلومه میرفتم همشو کیک و نوشابه میخریدم و همه را دعوت میکردم کیک ونوشابه
                    (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• 700000 دلار
                      6 ماه فرصت

===> 50000 دلار کمک به 2 3 تا خونواده- جنگلهای کانادا - یه خونه(کلبه) با امکانات کامل و اینترنت و ماهواره فول + ماشین gm ----> با خانوم بچه ها میریم صفا سیتی بندر
                      تا ته جنگل رو هم درنیاریم ول کن معامله نمیشیم
                      Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamidreza نمایش پست ها
                        دوستان یک سوال برام پیش امده.

اگه شما شخصا 700.000$ یا 600.000$ پول داشتید باهاش چیکار میکردید؟

به چه سبکی زندگی میکردید؟
                        جسارته
                        واسه مدیر های عزیز یه و تریدر های که داخل همین انجمن دارییم 700000 هزار دلار چیزی نیست
                        حالا خودمونیم افا حمید همه شا خرج نکون سواحل مدیترانه یادت نره
                        انشالله منم یه روزی بهش برسم 700000
                        (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• باز هم تو فارکس سرمایه گذاری می کردم تا 700.000 $ بشه 7.000.000$ و ...
                          تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                          در این سایت و در تلگرام
                          SmartSignalFX@

نظر

• فکر اصفهانی

يک اصفهانی داخل بانکی در منهتن نيويورک شد ويک شماره از دستگاه گرفت.

وقتي شماره اش از بلندگو اعلام شد بلند شد و پيش کارشناس بانک رفت

و گفت که براي مدت دو هفته قصد سفر تجاري به اروپا را داره و به همين دليل نياز به يک وام فوري بمبلغ 5000 دلار داره

کارشناس نگاهي به تيپ و لباس موجه مرد کرد و گفت که براي اعطاي وام نياز به قدري وثيقه و گارانتي داره..

و مرد اصفهانی هم سريع دستش را کرد توي جيبش و کليد ماشين فراري جديدش را که دقيقا جلوي در بانک پارک کرده بود را به کارشناس داد و رئيس بانک هم پس از تطابق مشخصات مالک خودرو بالاخره با وام آقا موافقت کرد آنهم فقط براي دو هفته

کارمند بانک هم سريع کليد ماشين گرانقيمت را گرفت و ماشين را به پارکينگ بانک در طبقه پائين انتقال داد.

خلاصه مرد بعد از دو هفته همانطور که قرار بود برگشت 5000 دلار + 15.86 دلار کارمزد وام رو پرداخت کرد. این خط رو دوباره بخون

کارشناس رو به مرد کرد و از قول رئيس بانک گفت " از اينکه بانک ما رو انتخاب کرديد متشکريم"

و گفت ما چک کرديم ومعلوم شد که شما يک مولتي ميليونر هستيد ولي فقط من يک سوال برام باقي مانده که با اين همه ثروت چرا به خودتون زحمت دادين که 5000 دلار از ما وام گرفتيد؟

اصفهانی يه نگاهي به کارشناس بيچاره کرد و گفت:
                            شوما فقط به من بوگو کوجاي نيويورک ميتونم ماشين 250000 دلاريو 2 هفته با اطمينانی خاطر فقط با 15.86 دلار پارک کونم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                              بگن 6 ماه بیشتر زنده نمیمونی ! چکاری انجام میدید؟
                              با سلام :

تقریبا کار ی نمیکنم .فقط به بدهکارام زنگ میزنم بعد از من حسابشان را تسویه کنند .بکسی هم بدهکار نیستم .ممکن است دیگر فارکس کار نکنم . وقتم را با خانواده می گذرانم .تنها چیزی که ترک دنیا را سخت میکند دوری از بچه هایم است .
                              متشکرم
                              زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• سلام
                                من به یه مشکل بر خوردم

کسی از دوستان هست مسلط به زبان انگلیسی باشه، با پشتیبانی بروکر صحبت کنه؟
                                پیام خصوصی بده ممنون میشم
                                تشکر از لطفتون
                                چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

پردازش ...
                                X