اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط RZAMK نمایش پست ها
    درود بر شما دوست من، Alda
    سعی کردم که واست پیغام خصوصی بفرستم اما به دلیل پایین بودن تعداد پُست هام، بهم اجازه ارسال داده نشد.
    چند وقتی میشه که دارم تاپیک ( خبرتی - مسلم آل شبر ) رو از ابتدا می خونم. از سال 2012 شروع شده و حدود 300 صفحه، شماره داره.
    می بینم که شما هم اون موقع ها فعال بودی و با آموزش استراتژی به صوت عملی پیش می رفتی. دو تا سوال ازت دارم :
    اول اینکه، اندیکاتورهای خبرتی با پسوند ex5 و قابل نصب بر روی متای 5 هم وجود داره؟ لینکشونو شما داری؟
    دوم هم اینکه، با رجوع به تجریه و شناخت شما از خبرتی، این استراتژی برای فعالیت در بورس ایران هم کارایی داره؟
    مرسی از تو.
    با سلام
    دوست عزیز این سیستم و یا بهتره بگم این نوع دید به چارت یکی از بهترین و حتی میتونم بگم بهترین دیدگاه و روش هست.
    اگر روی این کانالها کار کنید حتما نتایج خوبی میگیرید.
    حالا من ایده گرفتم و بعد از تست های چندین ساله سیستم خوبی رو طراحی کردم. البته الان به اون سادگی بحث های اموزشی نیست.
    دوستانی هم بودن که ارتباطشون رو با بنده حفظ کردن و حالا خدا رو شکر دیگه رنگ ضرر رو نمیبینن مگر اینکه مغرور بشن و یا قوانین رو رعایت نکنن.
    این دوستان رکورد های شگفت انگیزی رو هم ثبت میکنن مثلا 300 پوزیشن بدون ضرر ثبت کردن و این کار رو بار ها تکرار کردن.

و همه اینها با کمک ابزار این سیستم خوب بوده.
    ---------------------

متاسفانه من با متاتریدر 5 کار نمیکنم و پیگیر نبودم که ببینم اندیکاتورش ساخته شده یا نه. هرچند احتیاج به اندیکاتور نیست و دستی راحت میتونید ترسیم کنید. در واقع کارتون بدون این اندیکاتور معطل نخواهد ماند.

-------------------

اما در مورد بورس باید عرض کنم که اولا کانالها چون بهترین ابزاری هستن که ساختار بازار رو میتونن تحلیل و نظارت کنن بنابراین در بورس هم کارایی دارن.
    ولی با تجربه ای که من در بورس دارم بهتره از ابزار هایی که بتونه دایورژانس های صحیح و مناطق اشباع از قیمت رو به درستی مشخص کنه، در کنار کانالها استفاده بشه.
    یعنی اگر نقاط اشباع و دایورژانس ها در زمان برخورد به لبه های کانالها و یا حتی در زمان شکست کانالها شکل بگیره اطمینان بیشتری خواد بود و معظل ورود های دیر هنگام صف های خرید و فروش در بورس رو پوشش میده.

------------------
    با آرزوی موفقیت برای شما

نظر

• Alda عزیزم
      سلام
      از شما بابت پاسخگویی مبسوط به سوالم، سپاسگزارم.

( و من همچنان مجاز به ارسال پیام خصوصی نیستم، تا حداقل 30 پُست ارسال کنم.)

حضور شما عرض شود که :
      از سال 93 که در زمینه مباحث اقتصادی با محوریت تریدری در بازارهای مالی فعال شدم، بهترین و غنی ترین مطالب و ریزه کاری های مرتبط با دنیای معامله گری را در سایت پُربار و مفید انجمن تریدرها خوندم. از پُست ها و آموزش های عالی جناب آزادی تا راهنمایی های shyazdi، mda7، aligh و سایر عزیزان در مباحث AstroTrading، آموزش های مرتبط با نرم افزار توانمند TiminigSolutions و شیوه های منبعث از مطالب جناب Gann.

اخیراً هم با سیستم خبرتی و آموزش های بی دریغ جناب مُسلم آل شبر آشنا شدم. از 340 صفحه ی تاپیک خبرتی تا صفحه 180 رسیدم که مصادف شده با اوائل ژانویه 2013 و خداحافظی جناب مُسلم.

به این بهانه از مسئولین سایت و همشون سپاسگزارم و دعای بهروزی و سلامتی براشون دارم، هر جای دنیا که هستند و به هر کاری که شاغلند. هنوز هم هرجا کسی را بیابم که از من بیشتر بداند، دو زانوی ادَب در مقابلش بر زمین می زنم تا شاید َرنجی بَرَم، عِلمی بیاموزم و گنجی بیاندوزم.

و اما در خصوص داستان پُرهیجان خبرتی و استفاده از آن به عنوان استراتژی معاملاتی در تبادلات سهام در بورس ایران نیز کاملاً حق باشماست. تفاوتهایی همچون بازار یکطرفه، خرید و فروش های احساسی یا مُغرضانه گروهی و تیمی و به تَبَع آن تشکیل صف و بروز پدیده صف نشینی، دامنه نوسان محدود روزانه، موضوع نقدشوندگی سهام تعدادی از شرکت ها و تفاوت های دیگری از این قبیل بین بازار بورس ایران و بازار تبادلات بین المللی ارز، مانع از این می شود که خبرتی به عنوان یک سیستم عالی معاملاتی در تبادلات جُفت ارزهایی چون : پوند Vs دلار و یورو Vs دلار، در مبادلات سهام شرکت های وطنی نیز همچنان کارا باشد. از اینها مهم تر، تشکیل کندل استیک های محدود در تایم فریم های روزانه، 4 ساعتی و 1 ساعتی در بازار بورس ما ( بنا به فرمایش خانوم انصاف) از اعتبار نمودارهای قیمت در کانال های خبرتی تا حد زیادی می کاهد.

اشاره داشتید که ارتباط شما با تعدادی از دوستان که اون زمان در تاپیک فعال بودند، همچنان حفظ شده. فعال ترین هاشون که با سیستم خبرتی همراه شدند و تریدهای خانوم انصاف رو در دمو پیگیری می کردند : شما،elyas 361، pezhi، farzan20، tracer_qm، mohsen، vahid_kh، TwinMe، alozard و تعدادی دیگه هستند که استیتمنت هاشون رو آپدیت می کردند. آیا شما یا این دوستان تاپیک یا سایت آموزشی فعالی با موضوع خبرتی در این سایت یا سایت و فروم دیگه ای دارید؟ غیر از کتاب های جناب مارک داگلاس، کتاب مفید دیگری در این زمینه می شناسید؟ از Course آموزشی یا کلاس و سمیناری در این زمینه مُطلعید؟

و من پیشاپیش در مقابل هر راهنمایی شما، ازتون ممنونم.
      ویرایش توسط RZAMK : https://www.traderha.com/member/19373-rzamk در ساعت 11-09-2017, 04:20 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط صحرایی نمایش پست ها
        اشکهایی که پس از هر شکست میریزیم، همان عرقیست که برای پیروزی نریخته ایم.

"هیتلر"
        این جمله از هیتلره؟!
        فک کنم منظور از اشک همون خون باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Alda نمایش پست ها
          با سلام
          دوست عزیز این سیستم و یا بهتره بگم این نوع دید به چارت یکی از بهترین و حتی میتونم بگم بهترین دیدگاه و روش هست.
          اگر روی این کانالها کار کنید حتما نتایج خوبی میگیرید.
          حالا من ایده گرفتم و بعد از تست های چندین ساله سیستم خوبی رو طراحی کردم. البته الان به اون سادگی بحث های اموزشی نیست.
          دوستانی هم بودن که ارتباطشون رو با بنده حفظ کردن و حالا خدا رو شکر دیگه رنگ ضرر رو نمیبینن مگر اینکه مغرور بشن و یا قوانین رو رعایت نکنن.
          این دوستان رکورد های شگفت انگیزی رو هم ثبت میکنن مثلا 300 پوزیشن بدون ضرر ثبت کردن و این کار رو بار ها تکرار کردن.

و همه اینها با کمک ابزار این سیستم خوب بوده.
          ---------------------

متاسفانه من با متاتریدر 5 کار نمیکنم و پیگیر نبودم که ببینم اندیکاتورش ساخته شده یا نه. هرچند احتیاج به اندیکاتور نیست و دستی راحت میتونید ترسیم کنید. در واقع کارتون بدون این اندیکاتور معطل نخواهد ماند.

-------------------

اما در مورد بورس باید عرض کنم که اولا کانالها چون بهترین ابزاری هستن که ساختار بازار رو میتونن تحلیل و نظارت کنن بنابراین در بورس هم کارایی دارن.
          ولی با تجربه ای که من در بورس دارم بهتره از ابزار هایی که بتونه دایورژانس های صحیح و مناطق اشباع از قیمت رو به درستی مشخص کنه، در کنار کانالها استفاده بشه.
          یعنی اگر نقاط اشباع و دایورژانس ها در زمان برخورد به لبه های کانالها و یا حتی در زمان شکست کانالها شکل بگیره اطمینان بیشتری خواد بود و معظل ورود های دیر هنگام صف های خرید و فروش در بورس رو پوشش میده.

------------------
          با آرزوی موفقیت برای شما
          با تشکر از راهنمایی شما

نظر

این آقایی که لینک حسابش رو میزارم حساب 1 میلیون دلاری رو طی 10 روز رسونده به 3 میلیون دلار بعد طی 2 هفته حساب رو دیروز کال کرده

http://www.forexfactory.com/elmagico22#acct.10-tab.list
            سلام
            این پست قدیمی هست از کجا میشه دید هیستوری ایشون رو؟ من نمیتونم پیدا کنم. این ریل بوده یا دمو؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
              سلام
              این پست قدیمی هست از کجا میشه دید هیستوری ایشون رو؟ من نمیتونم پیدا کنم. این ریل بوده یا دمو؟
              سلام

اكانتش رو ديليت كرده

نظر

سلام

اكانتش رو ديليت كرده
                مرسی
                ریل بود؟!

نظر

مرسی
                  ریل بود؟!

بله ريل بود

اگه دمو بود اصلا ارزش نداشت راجع بهش صحبت كنيم

نظر

• سلام

دوستان خواهشا یه نفر به سوال من جواب بده لطفا.
                    ایا بانکهای ایرانی هم فارکس فعالیت میکنند؟ نگید غیر قانونی و اینها چون میتوننند با یک بروکر مطرح که خودشون در خارج ممکنه داشته باشند همکاری کنند. چون این سودهایی که مثلا در صندوقهای بانکها میدهند 20 درصد و به بالا به نظرم اومد علاوه بر بازارهای داخلی در خارجی هم ممکنه کار کنند؟ نه؟

نظر

سلام

دوستان خواهشا یه نفر به سوال من جواب بده لطفا.
                      ایا بانکهای ایرانی هم بازار تبادلات ارزی فعالیت میکنند؟ نگید غیر قانونی و اینها چون میتوننند با یک بروکر مطرح که خودشون در خارج ممکنه داشته باشند همکاری کنند. چون این سودهایی که مثلا در صندوقهای بانکها میدهند 20 درصد و به بالا به نظرم اومد علاوه بر بازارهای داخلی در خارجی هم ممکنه کار کنند؟ نه؟
                      بله دوست عزیز
                      بیشتر بانک ها در این بازار فعالیت غیر رسمی دارند.
                      مگه میشه بانک باشی و بی تفاوت به این بازار

نظر

• نوشته اصلی توسط erfada نمایش پست ها
                        بله دوست عزیز
                        بیشتر بانک ها در این بازار فعالیت غیر رسمی دارند.
                        مگه میشه بانک باشی و بی تفاوت به این بازار
                        دوست عزیز خیلی ممنون
                        میشه بیشتر توضیح بدین؟ شما خودتون دیدین یا شنیدین یا اشنایی داشتین؟ منظورم بانکهای ایرانی هست
                        چطور هندل میکنن مدیریت ریسک و سرمایه و .. رو رعایت میکنن؟ چون به نظرم رسید که اگر در این بازار نباشند نمیشه که چنین سودی رو فقط با کار در مثلا آتی بازار ایران یا بورس بدست اورد. هر چند خود بانکها را نت هم دارند در بورس ولی به هر حال جالب بود برام بدونم.
                        ایا به نظرتون تریدر هاشون جدای از کارمندان بانکی و ... هتسند دیگه درسته؟ چون من دیدم جسارت نشه به کسی ولی کارمندان و معاونین و رییس بانک وظایفشون فقط در یه حیطه خاص هست و چیزی در این مورد نمیدونن ظاهرا!

نظر

• نتیچه فقط ی ماه ترید ، بدون نگرانی و سود خوب برای من همراه بود.
                          فایل های پیوست شده
                          ویرایش توسط afarin : https://www.traderha.com/member/12038-afarin در ساعت 12-02-2017, 05:01 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط afarin نمایش پست ها
                            نتیچه فقط ی ماه ترید ، بدون نگرانی و سود خوب برای من همراه بود.
                            عچب دانه هایی می پاشند برای صید طعمه ناآگاه.

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• برای کسایی مثل من که با موبایل زیاد کارمیکنند شاید این اپلیکیشن مفید باشه
                              fx bar که قدرت ارز را تو تایم های مختلف میده
                              https://www.mql5.com/en/signals/511098

Automated Trading

نظر

• همچو دود ای آسمان تا کی به خود پیچانیم
                                ای همه ساز تو بی قانون از چه میرقصانیم

چون نهالی بودم از بادت نلرزیدم چو بید
                                حال که گشتم سرو آزادی از چه میترسانیم

آتشم زن یک شبه خاکسترم کن
                                تا نهی هر شب داغ بر پیشانیم

من عقاب تیز چنگ آسمانم ای فلک
                                کی توانی هم قفس با طوطیان گردانیم
                                ویرایش توسط صحرایی : https://www.traderha.com/member/11890-صحرایی در ساعت 12-08-2017, 05:30 PM

نظر

پردازش ...
                                X