اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام به دوستان عزیز

برجام اجرا شد و فعالیت قارچی موسسات گوناگون کم کم پیدا خواهد شد . میگه رفیق اونه که دوران سخت کنارت باشه نه تو خوشی ! زمانی که تحریم بودیم چه گلی بر سر ما زدند که حالا بخواهند بهترین ها برامون بسازند . بعضی وقتا حرفای آدم میشنوه که نمیدونه بخنده گریه کنه چی جواب بده ! حالا لیست ایران آوردن توی لیست خدا همه مارا عاقبت به خیر کند.

نظر

• نوشته اصلی توسط FundTrader نمایش پست ها
      سلام به دوستان عزیز

برجام اجرا شد و فعالیت قارچی موسسات گوناگون کم کم پیدا خواهد شد . میگه رفیق اونه که دوران سخت کنارت باشه نه تو خوشی ! زمانی که تحریم بودیم چه گلی بر سر ما زدند که حالا بخواهند بهترین ها برامون بسازند . بعضی وقتا حرفای آدم میشنوه که نمیدونه بخنده گریه کنه چی جواب بده ! حالا لیست ایران آوردن توی لیست خدا همه مارا عاقبت به خیر کند.
      چه منطق باحالی

یعنی pcm بچسبیم که در دوران سخت هم با ما بود )
      مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

سلام به دوستان عزیز

مردم تا وقتی که مجبورند پراید یا پژو میخرند. روزی که در ها باز شد، بعد از آن انتخاب می کنند.اگر با همان قیمت پراید و پژو بتوانند هیوندا و تویوتا بخرند نباید انتظار داشت همچنان به پراید وفادار باشند. مگر اینکه سایپا و ایرانخودرو هم مثل تویوتا و هیوندا به نظرات مشتری اهمیت بگذارند و کیفیت و قیمت رقابتی اعلام کنند، نه اینکه اگر یک مشتری گفت no quote یا ... بزنند ریشه اش را قطع کنند.
        این مساله که همکاری از روی اجبار یا انتخاب باشد متفاوت است. یک ضرب المثل هست که میگه:اونموقع که جیک جیک مستونت بود فکر زمستونت یود.
        در واقع ضعف مدیریت یک سیستم باعث میشود که بهترین مهره اش (بودن در زمان تحریم)تبدیل به یک مهره سوخته شود.خنده و گریه در غیاب .... اتفاق می افتد.بهتر است تا زمان است به فکر ایده های نو در مدیریت و جذب مشتری و برطرف کردن اشکالات بود تا اینکه زمان را با ... از دست داد. با حلوا حلوا گفتن دهان شیرین نمی شود.

پ.ن: امیدوارم این مطلب انتقاد تلقی شود.
        ویرایش توسط shahabi.ma : https://www.traderha.com/member/16293-shahabi-ma در ساعت 01-24-2016, 06:58 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط systemtrader نمایش پست ها
          این که این بروکر اجازه ترید هر نوع سبک را میده امتیاز چشمگیری نیست، اگر بنا به اجازه هر نوع ترید باشه که پی سی ام از ابتدا این امکان را برای مشتریانش مهیا کرده بود و کاری هم به تحریم ها نداشت. چه فایدی اینقدر سیاست هاشون متزلزل باشه که تصمیمات اقتصادیشون پیرو شرایط سیاسی باشه. چه اطمینانی هست که چند مدت دیگه به همین راحتی مجددا با ایرانی ها کار نکنن ؟؟
          پی سی ام که در دوران تحریم ها بدون هیچ کمسیونی و با بهترین قیمت نقل و انتقالات به صورت بانکی انجام میداد پس هنوز خیلی مونده که این بروکر ها به سطح ایده آل پی سی ام برای تریدر های داخل ایران برسند.
          حجم نقدینگی در بروکر دوکاسکوپی اصلا قابل قیاس با بروکر شما یعنی پی سی ام نیست !

اعتباری که این بروکر داره و همچنین لیکویتی پروایدر هایی که داره صد البته از بروکر پی سی ام بالاتر و بهتر هست . یعنی بهترین قیمت و بدون ریکوت و قعطی سرور

شما در لیست 50 بروکر برتر هم قرار ندارید .

مقایسه بروکر پی سی ام با دوکاسکوپی و دیگر بروکر های مطرح دیگه مثل مقایسه گوشی glx با گوشی ایفون 6 ... حتی شوخیش هم خوب نیست

نظر

سلام به دوستان عزیز

بروکر های معتبر همیشه معتبر بودند و به صورت قارچی ظاهر نشدن .حتی در دوران تحریم هم گزینه های خیلی بهتری نسبت به این بروکر بود و هست .

نقل و انتقال پول که اینقدر روی اون فوکوس کردید هم به راحتی با یک حساب وبمانی قابل انجام است و خودم شخصا فقط از حساب وبمانی جهت نقل انتقال استفاده میکنم و در هر بروکری که با حساب وبمانی کار کن میتونم به راحتی افتتاح حساب انجام بدم .

نظر

• پی سی ام هم قطعی و ریکوت نداشته ولی چون پشتیبانی فارسی قوی داره بعضیها شروع میکنند به بدگویی کردن و دروغ گویی یا درددول کردن. چون میدونیم هستن همیشه کسانی که به مشتری ها جواب بدن . اعتبار پی سی ام به پشتیبانی قوی و فروم قوی و چیزای دیگه مشخصا بولد شده هست و از لحاظ اسپرد هم خیلی خوب کار کرده.

پی سی ام هم وب مانی داره ولی شخصا بیشتر از 200 دلار با وب مانی کار نمیکنم مخصوصا تو این اوضاع. وب مانی خیلی مونده تا به اعتبار شرکت های آنلاین پیمنت برسه.
              ویرایش توسط Ariafx : https://www.traderha.com/member/19342-ariafx در ساعت 01-24-2016, 08:28 PM

نظر

• بدنبال اسپرید پایین هستم در عین حال که کم کردن اسپرید توسط بروکر در جای دیگه با شیطنت بروکر جبران نشه.رقابت در بازار ایران بین بروکر های خوب در این جهت خواهد بود.پی سی ام اسپریدش بالاست.

نظر

• باید عنوان کنم خدمت دوستان که در حال حاضر با اضافه شدن لیکودیتی پروایدرهای معتبر آمریکایی در سالهای قبل اسپردهای پی سی ام بروکرز در حال حاضر بسیار رقابتی هستند.

نظر

• نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها

اعتباری که این بروکر داره و همچنین لیکویتی پروایدر هایی که داره صد البته از بروکر پی سی ام بالاتر و بهتر هست . یعنی بهترین قیمت و بدون ریکوت و قعطی سرور

مقایسه بروکر پی سی ام با دوکاسکوپی و دیگر بروکر های مطرح دیگه مثل مقایسه گوشی glx با گوشی ایفون 6 ... حتی شوخیش هم خوب نیست
                    سلام دوست عزیز
                    اگر ممکنه لست این 50 بروکرو اینجا قرار بدید لطفا

نظر

• نوشته اصلی توسط mental نمایش پست ها
                      بدنبال اسپرید پایین هستم در عین حال که کم کردن اسپرید توسط بروکر در جای دیگه با شیطنت بروکر جبران نشه.رقابت در بازار ایران بین بروکر های خوب در این جهت خواهد بود.پی سی ام اسپریدش بالاست.
                      من با پی سی ام کار کردم . همه چیش خوب بود . فقط اسپرداش بالا بود . به شخصه اگر واقعا روزی مشکل اسپردا حل بشه من پی سی ام رو انتخاب میکنم . نقل و انتقال سریع و بدون کمیسیون و بدون دریافت هیچ وجه اضافی انجام شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها

شما چطور اینقدر با اطمینان عنوان میکنید که لیکودیتی پروایدرها و قیمت های بروکرهایی که مثال میزنید صد البته از پی سی ام بروکرز بالاتر هست. مگر لیکودیتی پروایدر های شرکتها رو میشناسید. در ضمن هزاران سایت هستند که پول میگیرند از بروکرها و 50 تا بروکر برتر معرفی میکنند و هرکسی میتونه از این سایتها دایر کنه.
                        این دنیای بیزینس و تبلیغات هست و در نهایت شرکتهایی برنده هستند که درعمل و سابقشون عملکردشون نشون داده باشند نه با لیست شدن. پی سی ام بروکرز در حال حاضر با کشورهای روسیه و اندونزی و چین و کشورهای عربی مشتریان فراوانی داره که نشون میده در سطح جهانی داره خوب عمل میکنه.

نظر

• چندین سال است با این فروم اشنا هستم چندین بار خواستم با پی سی ام حساب باز کنم ولی در چندین سال خیلی از یوزرهای فروم که با بروکر حساب داشتن مشکلاتی برایشان پیش امد ولی در جواب این دوستان مسولین هیچ وقت جواب قانع کننده به این دوستان ندادند که خود بنده شاهد ان بودم فکر می کنم پی سی ام با مشکلات مدیریتی مواجه است انشالله که این مشکلات حل شود

نظر

• سلام،
                            بازم سوال من اینه شما از کجا میدونین مسولین هیچ وقت جواب قانع کننده به این دوستان ندادند. ما چون فکر میکنیم این فروم همکار بروکر هست حل همه مشکلاتشون اینجا باید باشه. بروکر کابین تریدری داره و در کسری از ثانیه پاسخگویی دارند. بقیه بروکرا چون فروم ندارند هیچ وقت هم مشکلاتشون حتی عنوان هم نمیشه چه برسه به اینکه پاسخگویی هم داشته باشن و ماها حتی از دستکاری هاشون هم خبردار هم نمیشیم.

خیلی از این مشکلاتی که شما میگین متاسفانه به خاطر عدم آگاهی تریدرها از بازار هست و به این خاظر گیج و عصبانی میشن و از لحاظ روانی فروم رو اولین جایی میدونن که کمی از عصبانیتشون کاسته بشه. وگرنه همگی جواب هاشون بی چون و چرا با تلفن، پشتیبانی تلگرام و کابین و ... داده شده و اکثرا هم به اشتباهشون پی بردند و بعدا بیشتر هم کار کردند با بروکر. بدون اغراق عرض میکنم پشتیبانی فارسی بروکر پی سی ام به پشتوانه افراد متخصصی که در آن حضور دارند مشابه دیگری نداره و یک فضای خیلی حرفه ای برای تریدرها به وجود اورده.

بنابراین باید با دید باز به این قضیه نگاه کرد و جای هیچ نگرانی وجود نداره بابت جواب نگرفتن و مطمئنم خودتون تجربه خواهید کرد. این یه نکته مثبته که جایی هست که این قدر پشتیبانی قوی داره و این همه نیرو پشتیبان یه بروکر هست که باعث شده به مشکلات مشتریانشون توجه میکنند.
                            ویرایش توسط Traderha : https://www.traderha.com/member/14002-traderha در ساعت 01-24-2016, 09:37 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Traderha نمایش پست ها
                              سلام،
                              بازم سوال من اینه شما از کجا میدونین مسولین هیچ وقت جواب قانع کننده به این دوستان ندادند. ما چون فکر میکنیم این فروم همکار بروکر هست حل همه مشکلاتشون اینجا باید باشه. بروکر کابین تریدری داره و در کسری از ثانیه پاسخگویی دارند. بقیه بروکرا چون فروم ندارند هیچ وقت هم مشکلاتشون حتی عنوان هم نمیشه چه برسه به اینکه پاسخگویی هم داشته باشن و ماها حتی از دستکاری هاشون هم خبردار هم نمیشیم.

خیلی از این مشکلاتی که شما میگین متاسفانه به خاطر عدم آگاهی تریدرها از بازار هست و به این خاظر گیج و عصبانی میشن و از لحاظ روانی فروم رو اولین جایی میدونن که کمی از عصبانیتشون کاسته بشه. وگرنه همگی جواب هاشون بی چون و چرا با تلفن، پشتیبانی تلگرام و کابین و ... داده شده و اکثرا هم به اشتباهشون پی بردند و بعدا بیشتر هم کار کردند با بروکر. بدون اغراق عرض میکنم پشتیبانی فارسی بروکر پی سی ام به پشتوانه افراد متخصصی که در آن حضور دارند مشابه دیگری نداره و یک فضای خیلی حرفه ای برای تریدرها به وجود اورده.

بنابراین باید با دید باز به این قضیه نگاه کرد و جای هیچ نگرانی وجود نداره بابت جواب نگرفتن و مطمئنم خودتون تجربه خواهید کرد. این یه نکته مثبته که جایی هست که این قدر پشتیبانی قوی داره و این همه نیرو پشتیبان یه بروکر هست که باعث شده به مشکلات مشتریانشون توجه میکنند.
                              قربونت بشم.اوني كه چندين سال هست تو فاركس فعال هست كه نمياد با پي سي ام حساب باز كنه.من خيلي از قديمي ها رو ديدم كه اصلا دوست ندارند با پي سي ام كار كنند.(البته نميدونم دقيقا علتش چيه؟).من خودم مدتي با حساب دمو پي سي ام كار كردم.قطعي چندين ساعته زياد داشت.در حالي كه ديگر بروكرها در همون زمان قطع نبودند.وقتي با پشتيباني تماس و ايميل زدم.جواب داد و سريع هم جواب داد.اما جوابش اين بود كه ما اصلا قطعي نداشتيم.و شما اشتباه ميكنيد.من هم ديگه چيزي نگفتم.

مسلما بروكر پي سي ام اصلا در سطح خاورميانه شناخته شده نيست.اين رو همه ميدونند.اسپرد بالا هم داره كه اصلا خوب نيست.فكر ميكنم شما بجاي اينكه با حلوا حلوا كردن بخواهيد شيرين كنيد كار رو.بايد سعي كنيد بروكر رو در سطح بالاتري ارتقاء بديد تا قدرت انتخاب كاربران براي شما هم محفوظ بماند.اگر با برداشته شدن تحريم ها پاي بروكرهاي اروپايي و استراليايي در ايران باز بشه مطمئن باشيد كار براي بروكر پي سي ام خيلي سخت خواهد شد.بنظرم تيم مديريتي اين بروكر بايد تغييرات ضروري و حرفه اي رو در كار مدنظر داشته باشند.در مورد انتقال پول هم اگر لغو تحريم ها ادامه دار باشه با پي پال و وبماني و ديگر پولهاي رايج الكترونيكي با اكثر بروكرهاي سطح جهاني ميشه كار كرد.و مطمئننا ايراني ها به اون سمت ميروند.

نظر

• ﻧﯿﺎﺯﯼ ﺑﻪ ﺭﻓﺘﻦ ﺑﻪ ﻋﺒﺎﺩﺗﮕﺎﻩ ﻧﯿﺴﺖ ...

ﺷﻤﺎ ﻣﻌﺒﺪﯼ ﻫﺴﺘﯿﺪ

ﮐﻪ ﺧـﺪﺍﻭﻧﺪ ﺩﺭ ﺁﻥ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ

ﭘﻨﻬﺎﻥ ﺩﺭ ﺩﺭﻭﻧﺘﺎﻥ...

ﻣﻌـﺸﻮﻕ ﺩﺭ ﻋـﺎﺷﻖ ﻧﻬﺎﻥ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ !

تغییر واقعی همیشه از درون آغاز میشود

پس هنگامی که در خلوت خودت هستی

تغییر کن ... نه در مقابل دیگران !!!

هرکس که دیگران را بشناسد

"عاقل" است

وهر کس خود را بشناسد

" عـــــارف " است ...
                                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

پردازش ...
                                X