اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
    سلام
    طی بررسی انجام شده شما دیروز احتمالا به صورت اشتباه تاپیک خود را بسته اید. لطفا وارد تاپیک شوید و در پایین صفحه مجدد گزینه باز شدن تاپیک را انتخاب نمایید ( گزینه نارنجی رنگ )

http://forum.broker-fa.org/f31/%D8%A...tml#post166888
    سلام روز بخیر

گویا باز شد . ممنون از پیگیری
    ویرایش توسط forex men : https://www.traderha.com/member/8617-forex-men در ساعت 08-06-2015, 09:48 AM
    بین شکست و پیروزی یک قدم فاصله است.مردم از ترس شکست ،شکست می خورند.

نظر

• ...

مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• چقدر این جا خشک است خشک خشک که کار نمیشه کرد
        صلت ما از ازل یك وصلت ناجور بود
        من كه خود راضی به این وصلت نبودم زور بود
        درس و دانشگاه بالكل بی بخارم كرده بود
        بسكه بودم سر بزیر و در غذا كافور بود
        رخت دامادی پدر با زور كرد اندر تنم
        گفت باید زن بگیری تو وَ این دستور بود
        چندباری خواستگاری رفته بودم بد نیود
        میوه می خوردیم و كلا سور و ساتم جور بود
        این یكی گیسو كمند و وان یكی بینی بلند!
        این یكی چشم آبی و آن دیگری مو بور بود
        سومی هم دو برادر داشت هر جفتش خفن
        اولی خر فهم بود و دومی خر زور بود
        خانواده گرچه یك اصل مهم در زندگی است
        انتخاب اولم باباش مرده شور بود
        كیس خوبی بود شخصاً، صورتاً، فهماً، فقط
        هشتصد تا سكه مهر خانم مزبور بود
        با خودم گفتم كه كی داده...گرفته، بی خیال
        حیف از شانس بدم دامادشان مأمور بود!
        این غزل را توی زندان من سرودم یك نفس
        شاهدم ناصر سه كلّه با كَرم وافور بود...
        زن اَخ است و مایه درد و بلا با این وجود
        می گرفتم یك زن دیگر اگر مقدور بود
        عباس احمدی

نظر

• ''''''

نظر

• یکی صبح می گفت :
            "سیلور الان 14.63 است به عنوان شاهد اخر بازار هم ببینید چندمیشه اگر پایین نکشید هرچی میخواین بمن بگید من یکی از شاگردان استاد بزرگوار ابطحی بودم تو تهران اسمشو بگید سجده میکنن واسش /خداست"
            پ ن: البته ما همچنان منتظریم بیاد پائین خدائی نکرده حساب این عزیز کال نشه.

ویرایش توسط Seyedi : https://www.traderha.com/member/14738-seyedi در ساعت 08-07-2015, 07:53 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Seyedi نمایش پست ها
              یکی صبح می گفت :
              "سیلور الان 14.63 است به عنوان شاهد اخر بازار هم ببینید چندمیشه اگر پایین نکشید هرچی میخواین بمن بگید من یکی از شاگردان استاد بزرگوار ابطحی بودم تو تهران اسمشو بگید سجده میکنن واسش /خداست"
              پ ن: البته ما همچنان منتظریم.

بعضیا باز یه کم از بازار سر درمیارن و یه کم دیرتر ضایع میشن
              تو تاپیکش گفتم از سیگنالت معلومه چیزی نمیدونی،چقدم زود بازار جوابشو داد!

نظر

• بد جوری نقــــــــــره داغ شده با این سیگنال نقره

نظر

• سلام به روی ماه همه عزیزان

عزیزانم شیطنت نکنید ، مگر ما کم اشتباه کرده ایم اصلا مگر بدون اشتباه هم ممکنه کسی در این مقوله چیری بیاموزد ( البته مطمنم میخواهید مزاح کنید و خستگی یک هفته ترید از تنتان در بیاورید )

ارزوی موفقیت برای همه نازنین دوستانم دارم و مطمنم از عمق علاقه و ارادتم نسبت به یک یک تان مطلع هستید

کوچک همه شما ، موسوی
                  ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 08-07-2015, 08:39 PM
                  تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                  قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• بحث شیطنت و خدائی نکرده مسخره کردن نیست. یکی از ابتدائی ترین اصولی که تو بازار باید آدم یاد بگیره اینه که تریدرها مثل تبل می مونن هرچی سروصداشون بلندتر باشه و ادعاشون بزرگ تر ، توخالی ترن.
                    درخت هرچی پربارتر باشه افتاده تر میشه
                    به خودم و سایرتریدرهای مبتدی گوشزد میکنم که هیچ قطعیتی تو بازار وجود نداره حتی بهترین تحلیل ها هم شاید همون احتمال 50-50 باشن.
                    به امید حرفه ای شدن و حرفه ای فکر کردن تمام مبتدی ها +خودم.

نظر

• نحوه گفتار افراد متفاوت هست. حال اینکه یک فردی بیان کرده حتما میریزد دلیل بر قطعیت نیست. بر اساس ابزارها و الگوهای تکنیکی روی چارت نشانه ای از یک ریزش دیگر وجود دارد. اما ربطی نداره که صدرصد این حالت پیش بیاد

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
                        سلام به روی ماه همه عزیزان

عزیزانم شیطنت نکنید ، مگر ما کم اشتباه کرده ایم اصلا مگر بدون اشتباه هم ممکنه کسی در این مقوله چیری بیاموزد ( البته مطمنم میخواهید مزاح کنید و خستگی یک هفته ترید از تنتان در بیاورید )

ارزوی موفقیت برای همه نازنین دوستانم دارم و مطمنم از عمق علاقه و ارادتم نسبت به یک یک تان مطلع هستید

کوچک همه شما ، موسوی

درود و عرض ادب جناب موسوی بزرگوار

درمورد اشتباه بودن تحلیل یا فن کار (به قول بعضی ، دانش *) کاملا با شما هم عقیده هستم. همه اشتباه میکنیم و بری نیستیم .
                        اما این مورد از جنس مقوله دیگریست . ادعا واهی و شخصیت پوشالی...... پس کلمه شیطنت در اینجا کاربردی ندارد ...با شما موافقم ،برای تفرج و خستگی در کردن هم راه های بسیاری هست .

در جایی از همین فروم به شروع و تاریخچه آن اشاره کردم .اینجا تکرار نمیکنم .فقط به این جمله بسنده میکنم :
                        افرادی که از راه معامله گری موفق نشدند ، در صدد فروش شکستها ،شروع به تدریس و منم منم کردند .هم پول به جیب میزنند و هم مسکنی ست برای کاهش درد شکست.
                        نتیجه به غیر از کلاهبرداری و شکست باورهای اشخاص ،ممنوعیتها برای ما ،. کاشتن بذر سمی ست که الان شاهد آن هستیم . و اپیدمی شده ... بازی نه بیزینس
                        اگر اشتباه نکنم شما ساکن شهر ادب شیراز هستید . شاید شما اطلاع نداشته باشید در تهران چه خبره:
                        پدر الیوت ایران کیه؟یا متخص اسکالپ در ایران چه کسیست؟ اولین بار چه شخصی بوسه خداحافظی را کشف کرد؟شخصی که سقف وکف های بازار را در می آورد فرقی هم نمیکنه چه بازاری باشه
                        صندوقهای مالی ، بانکها و بروکرها برای تحلیل ایشان در صف می ایستند و التماس میکنند : در خرابه ای کلاسهای آموزشی داره در مجموع سه دوره 1/5میلیون تومان ،فراموش کردم ، دیگه خودش معامله نمیکنه !!!!فقط برای بعضی (دندانهایشان را شمرده ) در تلگرام و ... سیگنال میفرسته !!!اینها رو با کمال وقاحت منشی میگفت .کلاسهاش هم جای سوزن انداختن نیست !!!!!!!!!!!!

جناب موسوی زمانیکه این اتفاق در شرف بود ، اکثرا سکوت کردیم ، درسته ..به حساب اشتباه گذاشتیم وفرصت دادیم ،و فقط در دل افسوس خوردیم .نتیجه شد اینیکه الان شاهدش هستیم .
                        شخصی که در نه فقط در بازار ف . ا . ر . ک . س بلکه در بورس داخلی و نمودار آتی سکه و نقدی . دلار ریال و ریال درهم هم ادعا داره .... عکسی میگزاره با گرگ و کهکشان و موشک و هواپیما .....
                        باید توضیح بدیم ، الگوی سر و شانه یکی از الگوهای برگشتیست ،پس ابتدا میبایست رفتار قیمت در تشکیل الگو را بررسی کنیم ، نشانه برگشت را ببینیم نه هرجا آدمک دیدیم ،سر وشانه ست ..
                        یا شاهکار آخری ایشان ، رسم مثلث !!!!
                        اشتباه نکنید ، این شخص که تکلیفش روشنه ، مشکل 100 فالویر ایشان هستند که با این باور رشد کردند .و سیستم !! خریدند و سیگنال گرفتند .برای آنها باید توضیح داد.

در کمال ادب و احترام پیگیر بودن ،پاسخ مناسب و در خور شان دادن به این افراد ، شیطنت نیست .
                        بزرگواری شما ستودنیست اما جسارتا شما در مقابل شخصی که برای بیماری قند، نان خامه ای تجویز میکنه و برای درمان ذات الریه دوش آب یخ ......چه جبهه ای میگیرید ؟؟؟فراموش نکنید که این شخص برای عوام حکم مسیح درمانگر را دارد !!!!

به قول دوست عزیزی در اینجا ما با اصول سر و کار داریم نه شخصیت ها .
                        زمان همکه اصول خدشه دار شد دیگه من و شمایی باقی نمی مونه ،فقط مشتی شخصیت پوشالی و یک هیچ بزرگ .. امروز نقره ، فلان را بفروشید!!! حالشو؟؟ببرید....

به هیچ وجه این برخورد منفعلانه رو نمی پسندم ،
                        از دید همین افراد به قضیه نگاه کنید ، این واکنش ،بزرگ منشی نیست ، بلکه بلاهت کامل هست .
                        وقتی شاهد کلاهبرداری هستید ،سکوت میکنید....!!!طبق چه آیین و شریعت و مسلکی....
                        یک بار این اتفاق افتاد و نتیجه را دیدیم . نباید اجازه بدیم مجددا اتفاق بیفته ..

بنده نه این شخص رو میشناسم و نه استادش !! و نه شخصی (که اشاره شد) رو ....هدفم از تایپ این پست فقط این بود : برای یکبار هم که شده تعارفات رو کنار بگزاریم .
                        در اینجا ما با پول سر و کار داریم ، چارت و الگو و اسیلاتور و .... اینها همه وسیله و ابزار هست .برای بدست آوردن پول .
                        حرف اول و آخر را استیتمنت میزنه .
                        اطمینان دارم هدف مدیران این سایت ، مقوله دیگریست نه حضور و جولانگاه کلاهبرداران و مشتی افراد سخیف .
                        از شما جناب موسوی عزیز و مدیران سایت و سایر دوستان عزیز و بزرگوار خواهش میکنم ،استدعا دارم ::: جدی نگاه و برخورد کنید. شوخی نگیرید .
                        ویرایش توسط behrad : https://www.traderha.com/member/3158-behrad در ساعت 08-09-2015, 02:40 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط behrad نمایش پست ها
                          درود و عرض ادب جناب موسوی بزرگوار

.....
                          ،استدعا دارم ::: جدی نگاه و برخورد کنید. شوخی نگیرید .
                          بهراد جان متاسفانه بنده سال ها پیش در ابتدای ورودم به بورس ایران از یکی از همین کلاه بردارها و سفته بازهای بورس متضرر شدم البته مبلغ ناچیز بود.
                          با شما کاملا موافقم نبایستی سکوت کرد و در اسرع وقت اگر تشخیص دادیم افرادی تازه وارد نیت پلیدی دارند افراد باتجربه حتمن برای جلوگیری از به دام افتادن افراد مبتدی، آنها را رسوا کنند.

نظر

• اینم نمونه دیگر ، به قولی تحلیل که کنتور نمی اندازه و ضرری نداره !!!
                            نهایتا هم شخص توجیه میکنه !!و صد البته به پست امتیاز منفی میده ، شاید پاک یا بن شد ... .لطفا در وقت بیکاری 2 صفحه آخر را مطالعه بفرمایید . بنده به قضاوت شما ایمان دارم .

http://forum.broker-fa.org/f31/%D8%B...tml#post167117
                            ویرایش توسط behrad : https://www.traderha.com/member/3158-behrad در ساعت 08-10-2015, 04:50 AM

نظر

• دوستان عزیز توجه کنید در وادی اینترنت به دلیل نشر اطلاعات و فراگیر بودن منابع اطلاعاتی به افراد توان تحقیق و مطالعه را میدهد و دامنه این پروسه بازه باز هست ، پس هرکس خود موظف هست در هرکاری قبل از انجام آن مشورت های لازم ، تحقیق و جستجوهای کافی را انجام دهند و سپس بهینه ترین حالت را انتخاب و عمل کنند.

اینکه ما در این فروم از اهداف والای خودمون که فراگیری علم تحلیلگری ( منجر به تریدری ) و سود از بازار میباشد منحرف شویم و به افراد و کارهایشان بپردازیم کاری عبث میباشد. و مهمتر اینکه در مورد شخصی صحبت میشود که در این جمع حضوری ندارند.ما صرفا نصایح خود و تجربیات کسب شده از این راه را بیان میکنیم و انتخاب با خود افراد میباشد که بر چه معیار ها و اساس های مسیر حرکتی خود را طی کند

برادر قبول داریم بروکرنماها ، افراد متقلب در امر آی بی گری ها ، آموزش های آبکی ، مدیریت سرمایه ها و فروش تحلیلهای آبکی .... همه و همه باعث محدودیت های کاری در بازارهای مالی، در کشور شد و دامن بر بی اعتمادی بیشتر و بیشتر نسبت به بازارهای مالی منجر گردید.

اما افراد اینقدر وقت آزاد ندارند که به تک تک موضوعات رسیدگی کنند . ما هدفمان فراگیری علم صحیح بازار میباشد که در نهایت منجر به سود در بازار ختم گردد. خوب دوستان تحقیق کنند سوال کنند بعد اقدام به عملی کنند. الان در این فروم بهترین و ناب ترین و کامل تربن منابع آموزشی موجود هست بلفرض مثال در زمینه مدیریت ریسک و سرمایه جناب محمدپور که تبلیغ دوره خود را گنجانده بودند بیان کردند تاپیکی که در این زمینه در فروم وجود دارد تقریبا بالای نود درصد مطالب دوره ایشون هست و بیش از ده ها هزار دلار ارزش دارند اما غافل افراد میبایست حتما راه تلخ دیگران را تجربه نمایند تا اینکه پخته شوند.

من در یک زمینه همیشه قبول داشتم که افراد قادر هستند حق الزحمه ای دریافت کنند و آن هم مشاوره میباشد که فرد معلومات و تجربیات خود را با زمان اکنون خود را به انتقال مطالب میپردازد. آموزش به هیچ عنوان چرا که تمام منابع خارجی ها سالها قبل منتشر نمودند و صرفا ما در داخل کشور فقط ترجمه نمودیم جز محدود اساتیدی همچون جناب مهندس آزادی که در منابع نو و تماما خلاق و با کشفیات خود دست به گرددآوری جزوات و کتاب ها نمودند که هزینه کردند، بر سر چنین کلاس های نعمت هست.نه اینکه افرادی جزوات استاد خود را که باز همان ترجمه منابع خارجی است، را با قلم دیگری نشر دهد و دیگر عزیزان مرید پشت سر ایشان راه بیافتتد وای جزوه استاد ماست جزوه فلان شخص ماس ماس... مهم اینه که وقتی از کسی مطلبی دریافت و نشر میکنید حال چه به صورت خام یا پیشرفته تر ، از ایشون یاد بشه نقل قول بشه و تشکری کرده باشید.حال برخی دوستان که عرض شد بابت زمانی که میگذارند هزینه ای دریافت میکنند که هیچ منافاتی با کار نداره و فردی که مشاوره میبیند بایست تحقیق و پرس جو کند

پس تمزکز خودتون بی جهت به سمت مواردی که به سود دهی تان ربی ندارد معطوف نکنید و زمان را غنیمت بشمارید

پ.ن: تاپیک جناب دادخواه را تازه مشاهده نمودیم. هیچ شخصی اجازه ندارد که خلاف قوانین فروم پیشرویی نماید و سر خود به یک تاپیک بتازد . میبایست آن تاپیک مد نظر را به ناظرسایت و مدیران گژارش نماید تا با بررسی تصمیمات لازمه را اتخاذ کنند و در صورت نیاز اقدامات لازم را انجام دهند . حال این تاپیک جناب دادخواه را شخصا تمام پست ها بررسی خواهم کرد.
                              ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 08-10-2015, 08:58 AM

نظر

• با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

پردازش ...
                                X