اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اشکال کارت اینه که داری در آن واحد دنبال چنتا خرگوش میدوی

با دیدن این جمله نمیدونم چی بگمم !!!
    ای کاش جواد رفیقم الان خدمت نبود ، اونوقت میدادم این جمله رو ،رو بازوم تاتو کنه
    خدایا ببیـــــــــــــــــــــن !!! سیگنال به کیا میدی !!!

بالاخره منم یه روز از این بازار ارز پول در میارم !!!

نظر

• هر چیزی یه ظرفیتی داره ، هر سیستمی یه قلقی داره و هر جفت ارزی رفتار مختص به خودش را

جبال خان این اندیشه ای که مطرح کردی باید با طلا نوشت .

هم قطاران عزیز ما ارباب بازار ها نیستم ، بازارها با ساز ما ادمهای بینهایت متنوع
      و یه طور چطوری نمیرقصند . ما تک هستیم و بازار برآیند جمع آدمها و تمام کائنات .
      حالا حساب کنید کی بینهایت کوچکه و کدوم بینهایت بزرگه ؟ بازار باید رعایت حال ما رو بکنه یا ما
      احترام بزرگتر رو داشته باشیم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
        از دوستان عزیز بابت دلداریها و همفکری هاشون ممنونم

احمد رضا جان، داداش، ممنون از توضیحات خوب و مفیدت اما رفیق، من با 3 و بعضی وقتها با 4 سیستم کار میکنم و این سیستمها یا روشها 3 تاشون مکانیکی و 1 یکیشون ( زیگزاگ ) تجربه میطلبه که خداروشکر چم و خمش بعد از چند ماه کار کردن باهاشون دستم اومده.

مشکلی که ازش صحبت میکنم نداشتن تجربه یا برداشتن چند تا هندوانه همزمان نیست، بعد از 4 سال سر و کله زدن با چارت و بالا و پایین شدن حسابها و کال مارجین شدن، مسئله من اینه که چرا از بین مثلا 7 جفت ارز که سیستم اجازه ورود میده من 2تاشون رو انتخاب میکنم، مدیریت سرمایه رو توش در نظر میگیرم و استاپ میذارم بعد دقیقا همون 2 تا استاپ میخوره و 5 تای دیگه حد سود تپل میده، یا مثلا بزرگترین مشکلی که 90 % مواقع دارم ( کاملا جدی میگم 90% مواقع ) به محض گرفتن پوزیشن خلاف پوزیشن من مارکت حرکت میکنه استاپ رو به قول رفقا خیلی شیک و مجلسی میزنه و این شیک و مجلسیش فوق العاده هستش جوری که نهایتا 1 پیپ بالا یا پایینتر از استاپ میره و جالبترش اینه که تازگیها دیگه دهم پیپ حال میده، 1دهم تا 4دهم، 6 تا از استاپهای اخیرم اینجوری بوده روی گلد، یورو ین، یورو استرالیا و استرالیا دلار، نگید به حمایت و مقاومت و کف و سقف دقت نکردم که آمپرم میره بالا و این قصه سر دراز دارد...

جدیدا تصمیم گرفتم سیگنال بفروشم، هر کی خواست 1000 دلار بزنه به حسابم منم بهش میگم چه پوزیشنی گرفتم اون برعکسشو بگیره، صدی 99 تی پی میخوره، گفته باشم که 1000 دلار برای یک هفته هستش، تخفیفم نمیدم

سلام
        دوست عزیز طبق نوشته های شما به نظر من شما کارت دو تا ایراد داره...
        یکی اینکه وقتی میگی سیستمت مکانیکی هست شما حق گلچین کردن پوزیشنها رو نداری ، وقتی سیستمت 7 تا موقعیت میده شما باید هر هفت موقعیت رو وارد بشی ، مطمئن باش این گلچین کردن لطمه بزرگی به کارت میزنه که الان داری تا حدودی نتیجه اش رو میبینی..
        مورد بعد اینکه وقتی میبینی استاپهات داره میلیمتری میخوره یعنی اینکه تا حدود زیادی موفق به پیدا کردن نقطه خوبی برای استاپ توی سیستمت شدی منتهی اینکه باید بیشتر روش کار کنی تا همون یکی دو پیپ خطا رو هم به نحوی رفع کنی تا بی دلیل استاپهات لمس نشه.

به امید روزهای خوبت.

نظر

• من تجربه اینهمه استاب پشت سر هم ندارم و طوری هست که قابل هضم واسم نیست.

اما اینکه بین چند دارایی دقیقا دارایی انتخاب میکنی که به استاب میخوره یا بازدهی کمتری دارا هست باید بیای ریشه یابی کنی که بلفرض این هفته این زمان این دوره کدوم پتانسیل حرکتی و ولاتلیتی باید از خودش نشان دهد. البته بگم این اتفاق به وفور واسه خودمم اتفاق افتاده و دقیقا رو دو جفت سیگنال داشتم و اونی انتخاب کردم که حرکتش یه خورده کندتر بوده و بازی در آورده. ...

در مورد استاب لاس و اینه بازار در هنگام ورود به ضرر میاد باید عرض کنم اون حرف نود درصد بازنده و ده درصد برنده من قبول ندارم بلکه همین جورد هست که اکثر افراد در هنگام داشتن پوزیشن در ضرر به سر میبرند. یه چیز طبیعی هست برای یک جهش باید یه خورده عقب نشینی کرد و بعد ...

موفق باشید
          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• کاش این پیشرفتِ سطح زندگیِ امروزی نبود ولی سایه قدیمیها بالا سرمون بود . دنیا با تمام پیشرفتش فقط داره صفای دل ها را کم میکنه . نه اینکه وجود عزیزامون الان خالی از لطف و عاطفست ، ولی اونایی که رفتن یه چیز مهمَم بردن . چیزی که هیچی جای خالیش را پر نمیکنه
            ورود به معامله با منطق انسانی
            خروج
            از معامله با احساس ماشینی
            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• محمد جان

یک پیشنهاد بهت میکنم اینکه تخلیلت هر تایم باشه مهم نیست ولی برای وزودت جتما از تایم یک دقیقه مجوز بگیز

و برای تازه کازها عزض میکنم دز تایم یک دقیقه برای سل ببینید دو یا برخی مواقع سه کله قبلش زده یا نه یعنی در کله یا تپه دوم یا سوم وازد سل بشیم و برعکس،، گاهی یک کله هم داریم ولی موج بلندی نیست ،،

یک موزد عملی برای تشخیص بین دو و سه کله اینکه در دو تپه اندازه تپه های یک اندازه هست ولی در سه تپه اندازه اولی تقریبا نصف تپه دوم هست ،، وقتی دیدیم اولین موج کوتاهتزه باید منتظر موج یا کله سوم باشیم

کاکا ببخشید والا جون مطمنم همه این موارد را میدونند ولی خیلی وقتها غمل نمیکنیم

قربانت
              تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
              قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• اقا انصافا قبول دارین یا نه؟

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• از قدیم گفته اند که «تعارف آمد، نیامد دارد!»

شاید هیچ کس به اندازه «میندی کرَندِل» درست بودن این جمله را تجربه نکرده باشد؛ چرا که یک قلم تعارف ساده این خانم «۵۹۰ میلیون دلار» به ایشان ضرر زده است. به نوشته روزنامه ایندپندنت، ماجرا از آنجا شروع شد که خانم کرَندِل در صف خرید بلیط مسابقه بخت.آزمایی جلوی یک خانم سالخورده، به نام «گلوریا مَکِنزی» ایستاده بود و به این بانوی ۸۴ ساله تعارف کرد که پیش از او بلیط خود را خریداری کند. کمی بعد، همان بلیط برنده جایزه بزرگ ۵۹۰ میلیون دلاری شد و البته خانم مَکِنزی، برنده خوش شانس، نیز یادش ماند که در هنگام دریافت جایزه خود از کرَندِل -بدون ذکر نام او- سپاسگزاری کند که «اجازه داد در صف زودتر از او بلیط بخرم». در این سو نیز، میندی کرَندِل در مصاحبه ای تصریح کرد که «به هیچ وجه» از تصمیم خود پشیمان نیست.

ویرایش توسط Navidmi : https://www.traderha.com/member/13128-navidmi در ساعت 12-25-2013, 03:01 AM

نظر

• دیروز یه نفر با پرادو ادعا می کرد و می خواست روی لندی رو کم کنه ......

طفلکی پدر بزرگم رفتم در خونش لندی رو ازش گرفتم با هندل روشنش کردم آخه روشن نمی شد اینا هندل هم دارن .....

خلاصه پرادوشو بردیم یه جایی که پر تپه های پی در پی بود و خلاصه سپر عقب و جلوش تو جاهای وی شکل بین دوتا تپه در آستانه شکستن و لند راحت رد می شد

که گفت دود از کنده بلند می شه تو بردی بی خیال خسارتم نزن .....

یه بار دیگه هم پدر بزرگم تعریف می کرد تو اقلید اطراف شیراز مناطق گل و باتلاق زیاده یه کامیون تو گل فرو رفته بود

با همین لندی ( LAND ROVER ) وقتی بکسلش کردم همه نگاه کردن کشیدمش بیرون از تو گل هیشکی باورش نمی شد ....

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmi نمایش پست ها
                      از قدیم گفته اند که «تعارف آمد، نیامد دارد!»

شاید هیچ کس به اندازه «میندی کرَندِل» درست بودن این جمله را تجربه نکرده باشد؛ چرا که یک قلم تعارف ساده این خانم «۵۹۰ میلیون دلار» به ایشان ضرر زده است. به نوشته روزنامه ایندپندنت، ماجرا از آنجا شروع شد که خانم کرَندِل در صف خرید بلیط مسابقه بخت.آزمایی جلوی یک خانم سالخورده، به نام «گلوریا مَکِنزی» ایستاده بود و به این بانوی ۸۴ ساله تعارف کرد که پیش از او بلیط خود را خریداری کند. کمی بعد، همان بلیط برنده جایزه بزرگ ۵۹۰ میلیون دلاری شد و البته خانم مَکِنزی، برنده خوش شانس، نیز یادش ماند که در هنگام دریافت جایزه خود از کرَندِل -بدون ذکر نام او- سپاسگزاری کند که «اجازه داد در صف زودتر از او بلیط بخرم». در این سو نیز، میندی کرَندِل در مصاحبه ای تصریح کرد که «به هیچ وجه» از تصمیم خود پشیمان نیست.

خانم «میندی کرَندِل» ضرر نکرده .جوجه رو آخر پائیز میشمرن
                      ضرر واقعی رو
                      «گلوریا مَکِنزی» کرده که بعد ها صداش درمیاد .
                      اگه
                      «گلوریا مَکِنزی» معرفت داشت باید هم اسم اون خانم که بهش احترام گذاشته رو میبرد و
                      اگه انصاف هم داشت جایزه رو
                      پنجاه پنجاه میکرد .
                      اوستا کریم جای حق نشسته ، عقل و احساسش هم مثل ما آدما نیست .
                      به موقع خوش حسابی و بد حسابی همه رو تصفیه میکنه .
                      ویرایش توسط rashid : https://www.traderha.com/member/7373-rashid در ساعت 12-25-2013, 02:33 PM

نظر

• سازنده اسلحه افسانه ای کلاشینکف درگذشت.

میخائیل کلاشنیکف، طراح سلاح "کلاشنیکف" در روسیه درگذشت. او به هنگام مرگ 94 سال داشت و چندین هفته اخیر را در بخش مراقبت.های ویژه بیمارستانی بستری بود.
                        سلاحی که کلاشنیکف طراحی کرده بود حدود 100 میلیون بار ساخته شد.
                        مقامات دولتی روسیه روز دو.شنبه (2 دی/23 دسامبر) اعلام کردند که میخائیل کلاشنیکف، طراح سلاح کلاشنیکف، در سن 94 سالگی در روسیه درگذشته است.
                        او در ماه نوامبر سال جاری به بخش مراقبت.های ویژه بیمارستانی در شهر ایشوسک در 1100 کیلومتری جنوب مسکو منتقل شده بود.
                        میخائیل کلاشنیکف در سال 1919 در سیبری به دنیا آمد. او یکی از 18 فرزند خانواده بود. او پس از جنگ جهانی دوم یکی از بزرگ.ترین طراحان سلاح در روسیه شد.

تولید انبوه سلاح کلاشنیکف مدل AK-47 از سال 1947 در اتحاد شوروی آغاز شد و با توجه به سهولت استفاده و نگهداری، قدرت بالا، هزینه اندک ِ تولید و دوام زیاد به محبوب.ترین تفنگ تهاجمی دنیا تبدیل شد. این سلاح دوسال بعد سلاح رسمی ارتش سرخ روسیه شد.

تفنگ تهاجمی مدل AK-47 و مدل.های دیگری که بعدها از این نوع سلاح ساخته شد، تا کنون 100 میلیون بار تولید شده است.
                        کلاشنیکف 30 سال پیش اعلام کرد: اگر کسی توانست چنین رکوردی به دست آورد من اولین کسی خواهم بود که به او تبریک می.گویم.

میخائیل کلاشنیکف در روسیه قهرمانی ملی بود. او دوبار مقام قهرمانی کار سوسیالیستی را در دوران اتحاد شوروی سابق به دست آورد. او همچنین جوایز لنین و استالین را نیز دریافت کرده بود.

دیمیتری مدودف، رئیس جمهوری پیشین روسیه، در سال 2009 میلادی در نودمین سالگرد تولد کلاشنیکف از او به عنوان قهرمان روسیه قدردانی کرد.
                        ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه نیز از او به عنوان الگویی خلاق و پراستعداد در میان خلق روسیه تجلیل کرد.

تاکنون میلیون.ها نفر توسط انواع تفنگ.های تهاجمی کلاشنیکف کشته شده.اند. خالق کلاشنیکف اما هیچ نگرانی اخلاقی از این موضوع نداشت.
                        او در سال 2007 در این باره گفت: «من می.توانم آسوده بخوابم. سیاست.مداران مقصرند که نمی.توانند با هم به تفاهم برسند و برای پیشبرد مقاصدشان دست به سلاح می.برند.»
                        میخائیل کلاشنیکف به خاطر طراحی تفنگ .تهاجمی.اش هرگز ثروتمند نشد. او خود در این باره گفته بود: اگر یک ماشین چمن.زنی ساخته بودم، پول بیشتری عایدم می.شد.
                        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• کریسمس و سال نو بر همه ی دوستان , و هموطنان مسیحی و علاقمندان به شادی و نو شدن ، مبارک .

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• مقایسه گذشته با امروز....

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                              سازنده اسلحه افسانه ای کلاشینکف درگذشت.

میخائیل کلاشنیکف، طراح سلاح "کلاشنیکف" در روسیه درگذشت. او به هنگام مرگ 94 سال داشت و چندین هفته اخیر را در بخش مراقبت.های ویژه بیمارستانی بستری بود.
                              سلاحی که کلاشنیکف طراحی کرده بود حدود 100 میلیون بار ساخته شد.
                              مقامات دولتی روسیه روز دو.شنبه (2 دی/23 دسامبر) اعلام کردند که میخائیل کلاشنیکف، طراح سلاح کلاشنیکف، در سن 94 سالگی در روسیه درگذشته است.
                              او در ماه نوامبر سال جاری به بخش مراقبت.های ویژه بیمارستانی در شهر ایشوسک در 1100 کیلومتری جنوب مسکو منتقل شده بود.
                              میخائیل کلاشنیکف در سال 1919 در سیبری به دنیا آمد. او یکی از 18 فرزند خانواده بود. او پس از جنگ جهانی دوم یکی از بزرگ.ترین طراحان سلاح در روسیه شد.

تولید انبوه سلاح کلاشنیکف مدل AK-47 از سال 1947 در اتحاد شوروی آغاز شد و با توجه به سهولت استفاده و نگهداری، قدرت بالا، هزینه اندک ِ تولید و دوام زیاد به محبوب.ترین تفنگ تهاجمی دنیا تبدیل شد. این سلاح دوسال بعد سلاح رسمی ارتش سرخ روسیه شد.

تفنگ تهاجمی مدل AK-47 و مدل.های دیگری که بعدها از این نوع سلاح ساخته شد، تا کنون 100 میلیون بار تولید شده است.
                              کلاشنیکف 30 سال پیش اعلام کرد: اگر کسی توانست چنین رکوردی به دست آورد من اولین کسی خواهم بود که به او تبریک می.گویم.

میخائیل کلاشنیکف در روسیه قهرمانی ملی بود. او دوبار مقام قهرمانی کار سوسیالیستی را در دوران اتحاد شوروی سابق به دست آورد. او همچنین جوایز لنین و استالین را نیز دریافت کرده بود.

دیمیتری مدودف، رئیس جمهوری پیشین روسیه، در سال 2009 میلادی در نودمین سالگرد تولد کلاشنیکف از او به عنوان قهرمان روسیه قدردانی کرد.
                              ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه نیز از او به عنوان الگویی خلاق و پراستعداد در میان خلق روسیه تجلیل کرد.

تاکنون میلیون.ها نفر توسط انواع تفنگ.های تهاجمی کلاشنیکف کشته شده.اند. خالق کلاشنیکف اما هیچ نگرانی اخلاقی از این موضوع نداشت.
                              او در سال 2007 در این باره گفت: «من می.توانم آسوده بخوابم. سیاست.مداران مقصرند که نمی.توانند با هم به تفاهم برسند و برای پیشبرد مقاصدشان دست به سلاح می.برند.»
                              میخائیل کلاشنیکف به خاطر طراحی تفنگ .تهاجمی.اش هرگز ثروتمند نشد. او خود در این باره گفته بود: اگر یک ماشین چمن.زنی ساخته بودم، پول بیشتری عایدم می.شد.
                              تشییع جنازه کلاشنیکف

مراسم تشییع میخاییل کلاشنیکف مخترع تفنگ کلاشنیکف که 3 روز پیش در اثر بیماری قلبی در سن 95 سالگی درگذشت.

به گزارش
                              عصر ایران به نقل از خبرگزاری ایتارتاس روسیه ،مراسم تشییع جنازه این مخترع روسی روز گذشته در کلیسای جامع سنت مایکل شهر محل سکونتش (ایژوسک) برگزار شد.

در تصویر زیر یک زن با گریه در حال تماشای جنازه کلاشنیکف در مراسم کلیسا است. کلاشنیکف در سال 1947 موفق به اختراع تفنگ معروف کلاشنیکف شد.

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

پردازش ...
                                X