اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای

همین الان بزنید شبکه یک استیلی رو با دختراش آوردن تلویزیون به دخترش گفتن اگر بخوای یه جمله به بابات بگی چی میگی توی روز دختر گفت اون پولایی که توی چهاربرگ ازم باختی رو همین الان بده.

استیلی تا گوشاش سرخ شد

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• اقا درود بر همگی
      ااقا خلیل یه لینکی گذاشته بود راجع به بانک و اینا
      اینم لینک مستند ترقی پول از اقای نایل فرگوسن
      دانلود مستند ترقی پول به صورت کامل ( دوبله فارسی شبکه 4 ) | دکتر حسن عباسی
      before you start anything..learn how to finish it

نظر

• اعصابم بهم ریخت . پوزیشن سل دلار به ین در مثبت هشتاد پیپ و اندی فری کرده بودم ، روز جمعه به چهل پیپ سود اومد و الان بازار باز شده با گپ که زد منو با صفر انداخت بیرون و نتیجه این تریدم فقط شد هفتاد و یک پیپ سود که از معامله نیمه اول نصیبم شد ( 0.71% سود) انتظار داشتم برای سه چهار درصد سود. ارزهای دیگه آنچنان گپ نزدند . واقعاً بازار صبر ایوبی میخواد . از بس افراد مختلف حرف های نامربوط میزنن روز جمعه نتونستم تصمیم درست اتخاذ کنم والی باید استاب در مثبت روی سوینگ فرعی قرار میدادم .

ببگذریم بازار مال ماست دوست ماست و همه جوره در سود و ضرر ... دوستش داریم اصلاً فردا میریم محضر اسمش میزنم تو شناسنامه رسماً عقدش میکنیم. تموم شد.

بخندیم که هیچ چیز مثل این عمل برای سودهی ما موثرتر نخواهد بود.

شاد باشید
        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

نظر

• خلیل جان غصه نخور گپ به من هم حال اساسی داد. ))
            پزیشن ریسک فری شده در -48 بسته شد... اون هم بعد از 120 پیپ تو سود یودن....

نظر

• جالبه همه با هم پرت شدیم

خواستم مجدداً اردرگذاری کنم منتهی حساب معاملاتیم انگار قفل هست و نمیتونم اردر یا پوزیشن ست کنم

نمیدونم اشکال از سیستمم هست یا قوانین بروکر... چون هیچ وقت شب دوشنبه به فکر باز کردن پوزیشن نبودم چنین تجربه ای در ساعات اولیه بازگشایی بازار ندارم

شما هم در بروکر پرسپولیس حساب دارید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Rahmani نمایش پست ها
                جالبه همه با هم پرت شدیم

خواستم مجدداً اردرگذاری کنم منتهی حساب معاملاتیم انگار قفل هست و نمیتونم اردر یا پوزیشن ست کنم

نمیدونم اشکال از سیستمم هست یا قوانین بروکر... چون هیچ وقت شب دوشنبه به فکر باز کردن پوزیشن نبودم چنین تجربه ای در ساعات اولیه بازگشایی بازار ندارم

شما هم در بروکر پرسپولیس حساب دارید ؟
                ویرایش: قفل شدن حساب تقصیر نبلتم بود...

نظر

• نه خلیل عزیز. در پرسپولیس نستم. اما بالاتر پندینگ داشتم که فعال شده.

نظر

• خلیل گل نترس منم خوردم الان دیرم شده بعدا عکس میذارم من از پوند استرالیا خوردم نگو فقط ین ها گپ زدن. من تا حالا تجربه زده شده گپ به سودم رو نداشتم فکر کنم حس قشنگی باشه.

ارادتمند---------امیر
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
                      نه خلیل عزیز. در پرسپولیس نستم. اما بالاتر پندینگ داشتم که فعال شده.
                      فداتم ، اشکال از تبلتم بود که متاسفانه دیر پوز گرفتم... والی روی 100.00 سل لیمیت میزاشتم ...

دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره ...

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                      خلیل گل نترس منم خوردم الان دیرم شده بعدا عکس میذارم من از پوند استرالیا خوردم نگو فقط ین ها گپ زدن. من تا حالا تجربه زده شده گپ به سودم رو نداشتم فکر کنم حس قشنگی باشه.

ارادتمند---------امیر
                      امیر جان اصلاً سر استاب و سود نیست ، در عجبم از این جفت که 80 پیپ و اندی بری در سود کلاً برگشت کنه ...

مهم نیست طبق پلان میتازیم

نظر

• جناب نیمای غزیز
                        امکانش هست تمپلیت استراتژی هفته جاری را اینجا شیر کنی
                        احه یه تمپلت از خبرتی دارم که الان پیوتهاش ناهماهنگه
                        شرمنده اینجا پست زدم
                        (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• اینکه بازار از چند پیپی حد سودت برگرده خیلی عذاب اوره.
                          کلا اعتماد به نفستو داغون میکنه.

نظر

• تصویری که شما را هیپنوتیزم می.کند!

با حرکت چشم.هایتان روی نقاط مشکی تصویر زیر متوجه چرخیدن دایره.ها می.شوید. این خطای دید شماست که باعث به وجود آمدن چنین پدیده.ای می.شود.

ویرایش توسط rasool.farham : https://www.traderha.com/member/7170-rasool-farham در ساعت 09-09-2013, 05:27 PM
                            أللَّهمَ صَلِّ عَلی مُحمَّدوَّالِ مُحمَّد

نظر

• ساده ترین روش بهترین روش هست.

نظر

• گاف عجیب دختر استیلی در برنامه زنده شبکه یک

به گزارش اروم نيوز،برنامه «فیروزه» شبکه اول سیما که به روز دختر اختصاص یافته بود، اتفاق جالبی در خود داشت. در این برنامه که با حضور حمید استیلی و دخترش و دختران سیدمهدی سیدصالحی برگزار شد، یکی از دختران استیلی در پاسخ به سوال مجری در مورد اینکه تاحالا شده پدرش ببازد یا خیر گفت:«چند وقت پیش چهاربرگ بازی کردیم، پدرم باخت و پولش را نداد!».

جمله دختر استیلی و اشاره او به چهاربرگ عکس العمل سریع مجری را در پی داشت و او از این دختر کم سن و سال خواست که مسائل خانوادگی را روی آنتن زنده مطرح نکند!

دختر دیگر حمید استیلی نیز در داغ کردن برنامه زنده شبکه اول دست کمی از خواهرش نداشت. او در ادامه افشاگری کارتی خواهر بزرگترش به این نکته اشاره کرد که خوشحال می شود که پدرش در مدرسه به دنبالش برود. زیرا ماشین او مدل بالاست و والدین سایر بچه ها چنین ماشین هایی ندارند!

در مصاحبه ی دیشب شبکه یک سیما با دختران حمید استیلی، مورخ17 شهریور،آتنا گفت: "وقتی پدرم دنبالم می آد، چون ماشینش مدل بالاست و خیلیا ندارن، وقتی می شینم... خیلی خوشال می شم...
                                این کودک با سادگی خود، بدون آنچه بزرگتران ما زیر ماسک های پلید تر از واقعیت پنهان می کنند، حس خود را به صورت چکیده ی اخلاق اجتماعی امروزمان بیان کرد.

نوشته ساسان کریمی
                                آتنای عزیز سلام امشب که سیمای تو را در تلویزیون و آن هم در شبکه سراسری دیدم، و حرف هایت را شنیدم، فهمیدم که تو احتمالاً نمی دانی که همین حالا که تو در کنار پدرت نشسته ای و به او " افتخار" می کنی، هزاران کودک هم سن و سال تو هستند که نان اگر باشد به سق...وای برمن که نه... سر گرسنه به بالین می گذارند. تو حتماً نمی دانی که چند پدر مثل پدر تو هستند که دخترانی دارند و سال هاست که منتظرند تا لبخندی بر لبانش بنشانند. حتماً نمی دانی گه چند پدر هستند که هر روز و هر شب شرمنده ی "آتنا"ی خود اند. این پدران، نه بزه کارند و نه معتاد، آن ها همان انسان هایی اند که کشوری را که تو در آن زندگی می کنی ساخته اند. شهر تو را ساخته اند. زندگی تو را ساخته اند. تو نمی دانی خیلی از همین پدران، به اندازه ی دو یا سه برابر سن تو کار کرده اند، درس خوانده اند، دردسر کشیده اند. تولید کرده اند، خدمت کرده اند، پلیس بوده اند، ارتشی، مهندس، کارگر، خلبان، مغازه دار، راننده، ... اگر آن ها نبودند، من و تو امروز نبودیم. اگر آن ها نبودند خیلی چیز ها نبود. آن وقت دیگر ماشین بابای تو حتماً نبود. آتنای عزیز! تو حتما نمی دانی که کشور ما در چه شرایطی ست. که ماه هاست در این کشور چه خبر است. نمی دانی که خیلی پدران اصلاً کار ندارند و روز ها الکی از در خانه بیرون می روند، نمی دانی که در خیلی خانه ها اصلاً گوشت نمی خورند، میوه نمی خورند، برنج نمی خورند، تخم مرغ نمی خورند... آتنا سویا می دانی چیست؟ آتنا، می دانی همین زمستانی که گذشت، چند دختر بچه درآتش نداشتن بخاری درست و درمان در کلاس، در آتش سوخته اند؟ و حالا دیگر دستی برای مشق نوشتن ندارند، و تو حتی تحمل یک لحظه دیدن چهره شان را هم نداری؟ و آن ها باید عمری را با همان چهره زندگی کنند. می دانی آن بخاری ها چند است؟ می دانی با پول ماشین بابا حمید تو، چند بخاری می توان خرید؟ و می دانی در همین زمستانی که چند روز دیگر شروع می شود، چند دختر بچه ی دیگر قربانی همین شعله ها خواهد شد؟ تو از آن بخاری ها دیده ای؟ می دانی چقدر آدم ها دارند کار می کنند تا آب باشد، برق باشد، گاز باشد، امنیت باشد، و این ها هیچکدامشان ماشین بابای تو را ندارند. هیچکدام اصلاً خوابش را هم نمی بینند. خیلی شان می دانی چقدر حقوق می گیرند؟ آنقدر که شب ها حتی در خانه شان همه سیر نمی خوابند. این یادداشت کوتاه را نوشتم که به پدر تو توصیه کنم که به جز لذت بردن، چیزهای دیگری هم به تو یاد بدهد، اگر می داند از سعدی برایت بخواند، قصه بخواند، گویی شاید دیر شده باشد اندکی، اما بگو برایت قصه های لذت های تاریخ را بگوید. از او بپرس از آنچه از غیر فوتبال می داند. و به تو توصیه کنم، که در ماشین بابا حمیدت بنشینی، از پدرت لذت ببری ولی هرگز از نداشتن دیگران لذت نبری. و بدانی که هر روز گلوی دخترانی در زیُر چرخ های همین ماشین ها له می شود.

نوشته: ساسان کریمی

پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
                                آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

پردازش ...
                                X