اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اولین دوره مسابقات آموزشی (روی حساب های نمایشی)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط حسین، نمایش پست ها
    راستی کی این آواتارو برام گذاشته؟! چقدر خوشگل هم هست.
    فکر کنم میدونستند که قراره اول بشم! از همین الان اواتار نفر اول رو انتخاب کردند.

سلام حسین آقا

ایشالا که اول می شین ولی این آواتار پیش فرض برای همه اونایی هست که حوصله ندارن برای خودشون اواتور بزارند و البته آرم متا تریدر پی سی ام هم هست. منم این آرم رو دوست دارم به این خاطر آواتار پیش فرضش کردم.خوشحالم که شما هم خوشتون اومده

نظر

• نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
      سلام

من یکی که دیگه از مسابقه خسته شده ام! الان فول مارجین تو هستم. می خواهم تکلیف خودم رو تو همین چند روزه و نهایتا تا هفته آتی معین کنم. یا صدر جدول با اختلاف زیاد یا خداحافظی از مسابقه. خداییش با پول دمو ترید کردن اصلا هیجان نداره و وقت تلف کردنه! فرضا که اول هم شدیم به خاطر 800 دلار فقط! اگر 8000 دلار هم بود ارزش نداشت!

ضمنا الان اکوییتی حسابم حدود 12500 دلار هست و در رتبه چهارم هستم.

خلاصه اگر بنده رو به زودی دیگر در لیست ندیدید تعجب نکنید!

ارادتمند- بهزاد
      راستش من هم یه جورایی خسته شدم . یه سیستم داشتم که میخواستم تستش کنم که همزمان با شروع این مسابقات شد و تا الان هم که خوب جواب داده . و تصمیم گرفتم که اکسپرتش کنم الان دیگه آخرای کد نویسیش هست . احتمالا از هفته بعد برای تست اکسپرت بگذارم رو همین حساب دمو . و اگه تست اکسپرتش هم جواب بده رو حساب ریل میگذارم .
      اکانت من هم 251043
      عقل ، نیرویی است كه دنیا را اداره می كند.
      رالف والدو امرسون

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
        سلام حسین آقا

ایشالا که اول می شین ولی این آواتار پیش فرض برای همه اونایی هست که حوصله ندارن برای خودشون اواتور بزارند و البته آرم متا تریدر پی سی ام هم هست. منم این آرم رو دوست دارم به این خاطر آواتار پیش فرضش کردم.خوشحالم که شما هم خوشتون اومده
        سلام اقای مدیر
        ممنون از اواتار و تبریک اول شدنم

نظر

• نوشته اصلی توسط vacker نمایش پست ها
          راستش من هم یه جورایی خسته شدم . یه سیستم داشتم که میخواستم تستش کنم که همزمان با شروع این مسابقات شد و تا الان هم که خوب جواب داده . و تصمیم گرفتم که اکسپرتش کنم الان دیگه آخرای کد نویسیش هست . احتمالا از هفته بعد برای تست اکسپرت بگذارم رو همین حساب دمو . و اگه تست اکسپرتش هم جواب بده رو حساب ریل میگذارم .
          اکانت من هم 251043
          جناب آذربان
          تبریک میگم. هم به خاطر سیستمتون و هم به خاطر اینکه توی مسابقه خیلی خوب دارید پیش میرید. با برنامه و معقول

نظر

• نوشته اصلی توسط حسین، نمایش پست ها
            جناب آذربان
            تبریک میگم. هم به خاطر سیستمتون و هم به خاطر اینکه توی مسابقه خیلی خوب دارید پیش میرید. با برنامه و معقول
            شما لطف داری حسین جان
            عقل ، نیرویی است كه دنیا را اداره می كند.
            رالف والدو امرسون

نظر

• بله من هم با این مسئله موافقم

نظر

• هر کاری که جدی بگیری خوبه بد نیست

نظر

• با سلام :
                  جناب دکتر بهزادی فکر میکنم شما از تکنیک ورود در انتهای موج 5 در یورو/دلار استفاده کرده اید و احتمالا اولین تارگت 2182 و دومی2394 است .(اینها را بایت یادگیری پرسیدم) ایا صحیح است؟
                  با تشکر
                  الان نگاه کردم پوزیشن را بستید احتمالا بدلیل لات سایز بالا .توضیحی میفرمائید
                  ویرایش توسط doke10 : https://www.traderha.com/member/4112-doke10 در ساعت 07-26-2012, 12:44 AM
                  زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
                    با سلام :
                    جناب دکتر بهزادی فکر میکنم شما از تکنیک ورود در انتهای موج 5 در یورو/دلار استفاده کرده اید و احتمالا اولین تارگت 2182 و دومی2394 است .(اینها را بایت یادگیری پرسیدم) ایا صحیح است؟
                    با تشکر
                    الان نگاه کردم پوزیشن را بستید احتمالا بدلیل لات سایز بالا .توضیحی میفرمائید
                    در مورد تحلیل درسته با این تفاوت که تارگت ها 1.2394 و 1.2764 هستند. اما به جهت اینکه در مسابقه با لات سایز سنگین میام تو مسابقه معمولا بخشی از پوزیشن رو بعد از اشباع شدن تایم فریم چهار ساعته می بندم.

در مورد اینکه دو پوزیشن رو با هم دیشب بستم صرفا جلو افتادن از محمدرضای عزیز بود چون متوجه شدم که سیگنال ایشان هم جهت و تقریبا هم حجم هست. البته ایشان احتمالا پوزیشنی 8 لاتی دارند اما چون هر سودی که من کنم در 0.8 ضرب میشه به دلیل دراودارن این باعث میشد ایشان علیرغم اکوییتی بسیار پایینتر جلوتر حرکت کنه. دیشب انتهای شب پوزیشن رو بستم چون احتمال ریزشی چند ده پیپ رو به صورت موقت می دادم و امروز صبح مجددا پوزیشن ها رو فعال کردم تا بتونم از محمد رضا موقتا جلو بیفتم. البته تصور می کنم هنوز ریزش تمام نشده اما باید ریسک کرد.

به هر حال در مسابقه سه تایم فریمی کار می کنم و گاها به دلیل استراتژی هایی که برای صعود دارم نقشه های خارج از پلان هم دارم.

بعید می دونم بشه با مارکت اینجوری رفتار کرد که بنده در این مسابقه می کنم و دیر یا زود باید جواب این گستاخی ها رو با حذف شدن از مسابقه بگیرم!

ارادتمند- بهزاد
                    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 07-26-2012, 08:01 AM

نظر

• من رو باخت افراد شرط بندی میکنم تا پیروزی ! قمار باز باید زرنگ باشه :دی

کی میل به باختن داره؟ یه تاپیک شرط بندی هم ایجاد کنیم پول بریزیم ... کازینو آنلاینی درست کنیم :دی

نظر

• راستش من که زیاد از این چیزهایی که میگین سر در نمیارم
                        اما الان که اکنتمو نگاه کردم رسیدم یازدهم و دارم اروم اروم میام جلو ببینم چی میشه
                        یه سوال مگه فول مارجین هم داریم من فقط کال مارجین روشنیدم ببخشید که سوالام ابتداییه آخه بنده تازه با این سیستم آشنا شدم و فقط تو بورس بودم اگه ممکنه منو راهنمایی کنین با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط vacker نمایش پست ها
                          اکانت من هم 251043
                          با سلام بر عکس شما که از مسابقه خسته شدید من که دارم ازش لذت می برم واحتمالا خیلی های دیگه هم هستن که دارن از مسابقه لذت میبرن و محیط خیلی خوبیه برای تست روش معاملاتی مرسی

نظر

• همونطور که اشاره کرده بودم مجتبی فرد باهوشی هست و ارزش فاصله ای رو که با سایرین ایجاد کرده به درستی می دونه! دوستان زیادی در ماه اول و در هفته های گوناگون در صدر قرار گرفتند که دیگر نامی از انها در لیست نیست. اما این موضوع در مورد جناب مجتبی فرق می کنه. منتها یک نقطه ضعف در ایشان مشهود هست و اون اینکه ترس از حفظ این فاصله باعث شده تا ایشان در حال حاضر به شدت محافظه کار شده اند. به طور مثال امروز بعد از گذشت چند روز پوزیشنی رو گرفته اند که احتمالا حجمی معادل 0.1 لات رو داره و سنخیتی با پوریشن های سنگینی که دو هفته پیش به منظور رسیدن به صدر جدول داشتند نداره.

در مجموع ایشان رو تریدری موفق می دونم اما تصور می کنم به زودی این ارامش و این احساس امنیت رو از دست بدهند. مسلما نباید به این فاصله دل خوش کرد و می بایستی به مرور اون رو افزایش داد، راهی که با ترس از عدم ریزش مقطعی برای ایشان میسر نخواهد بود و گرفتن پوزیشن های کوچک کمک چندانی به این هدف نمی کنه.

تصور می کنم جناب محمدرضا که رفتار تریدی گستاخانه ای در این مسابقه دارند (درست همانند خودم)،به زودی موفق بشوند با کمی چاشنی شانس صدر جدول رو باز پس گیرند.

ارادتمند- بهزاد
                            ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 07-26-2012, 10:40 AM

نظر

• همونطور که پیش بینی می کردم محمد رضا زودتر از تصور به صدر نزدیک شد و امتیازش بالای 20 هزار رفت این در حالیه که صبح امروز نیمی از این امتیاز رو داشتند. حاشیه امن نفر اول که چند روزی غیر قابل نفوذ به نظر می رسید حالا کاملا شکننده به نظر میرسه. یک سوال به نظر شما دونده ای که رو به جلو نگاه می کنه برنده هست یا اونی که مراقب پشت سری هست؟

انتهای هفته پیش در مورد دو بانوی محترمی که در رتبه های سوم و چهارم بودند صحبت کردم و فکر می کردم که بتونم از این دو در این هفته پیشی بگیرم. البته هنوز خانم صابر فرصت زیادی برای جبران پوزیشن سلی که باعث در ضرر رفتن ایشان شد دارند. تصور می کنم یک پوزیشن 5 لاتی سل دارند که شاید اخبار 10 دقیقه دیگر به کمک ایشان بیاد. خانم افسانه هم بعد از چند روزی خارج شدن از گود مجددا در رتبه دهم هستند.

کریمی و آذربان همچنان آهسته اما قرص جلو می آیند و بهلول عزیز رو فعلا در بالای جدول نداریم. نکته جالب توجه اینه که جدول تقریبا به دو بخش تقسیم شده و رقابت بین نفرات 4 تا 10 بسیار نزدیک هست.

مطمین هستم در راس جدول باز هم تغییرات گسترده ای رو می بینیم و خیلی از این اسامی رو در آینده نخواهیم داشت و اسامی جدید زیادی وارد گود زورآزمایی قهرمانی می شوند.

ارادتمند- بهزاد
                              ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 07-26-2012, 04:54 PM

نظر

• دکتر جان یا پول برنده شدنت نصف کن ! یا همین الان رو باختت میرم شرط بندی میکنم

نظر

پردازش ...
                                X