اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اولین دوره مسابقات آموزشی (روی حساب های نمایشی)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
    سلام و عرض خسته نباشید به همه دوستان عزیز

برای مرتب شدن امتیازات و رنک افراد،اکانت هایی که در مسابقه هیچ تریدی انجام نداده اند امتیازشون صفر در نظر گرفته شد .در واقع یک تعدادی از اکانت ها اصلا وارد حسابشون نشده اند ولی طبق فرمول امتیازشون با اکوئیتی برابر بود که این مسئله برای روز های اول مسابقه در نظر گرفته شده بود.
    با سلام و خسته نباشید خدمت شما
    لطفا بفرمایید رنک شرکت کنندگان دیگر ( 10 نفر اول و بقیه شرکت کنندگان که ترید انجام دادند ) به چه صورت هست؟ و ایا این امتیاز بندی ها تاثیری در ادامه مسابقه در دو ماه باقی مانده داره یا خیر.
    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
      درسته.

در طول این چند روز چندین بار تا نزدیک تارگت میرفت اما تارگت رو تاچ نمی کرد (این نوسانی که میگید دو سه بار اتفاق افتاد). البته هنوز هم نرسیده. اما از ابتدا تصمیم داشتم روز جمعه بعد از ظهر با هر نتیجه ای شده ببندم چون بازار ساعات پایانی جمعه دیگر تکنیکال نیست. پایان این روند نزولی رو اینجا نمی دونم و تصور می کنم 1.2115 تا 1.2059 کلاستر مناسبی باشه.

چند تا نکته رو باید اشاره کنم:

1- من با حجم سنگینی تو این پوزیشن بودم. راحت تر بگم 5 لات! شاید به این دلیل بود که با کوچکترین نوسان حساب من چند رتبه جابجا میشد. دلیل اینکه تقریبا با 50 درصد مارجین با توجه به استاپ وارد شدم این بود که فاصله با راس جدول داشت زیاد میشد و کارم رو برای روزهای اتی مشکل میکرد. مصمم بودم با تکیه به تحلیل و شانس بخشی از فاصله رو جبران کنم. دلیل اینکه امروز بستم عدم رعایت مدیریت سرمایه و خروج شانس از این ترید بود.

2- اگر دقت کنید حساب من دراوداون بالایی داره و این نشان دهنده ضعف شدید مدیریت سرمایه در حساب بوده. به هر حال تجربه کار با حساب های کوچک رو ندارم و همانطور که اشاره کردم تا حدود زیادی تابع شانس هستم در این مسابقه. در مسابقه سالیانه ترید که با حضور خیلی از تریدرهای سرشناس دو سال پیش برگزار شد، بعد از شش ماه نفر دوم شدم در حساب ریل اما حسابم دو برابر شد و نه بیشتر. اینجا چون مسابقه دمو هست شرایط فرق داره و به مهره شانس هم در کنار سایر عوامل تکیه دارم. اما در حساب ریل هرگز چنین ریسکی نمی کنم!

3- در تایید حرف شما باید بگم که یکی از بزرگترین اشتباهات تریدرها بستن زودهنگام پوزیشن های در سود و بستن دیرهنگام پوریشن های در ضرر هست. این خیلی خیلی خیلی متداول هست. ( سه تا خیلی گفتم چون درد بسیاری از تریدرهایی بوده که در این مدت باهاشون آشنا شدم) این موضوع نیاز به ممارست و تمرین زیاد روی روانشناسی ترید داره و اینکه شما به سیستم پایبند باشید و درک کنید قیمت برای رسیدن به نقطه مورد نظر نوسان ها میکنه و چه بسا تا یک پیپی تارگت هم بره و سپس در خلاف جهت پیش بینی حرکت کنه. اینجا که حساب مسابقه دمو هست و فشار ذهنی وجود نداره! من در اینجا به خاطر حدود 120 پیپ چند روز معطل شدم. اما خوبه بدونید که در حساب ریل رکورد 3700 پیپ رو در مقطعی دارم بابت پوزیشنی که چند ماهی باز بود. این پوزیشن در مقاطعی برگشتی 800 پیپ (ضرر موقت از سود بدست آمده) هم داشت و سود رو موقتا از حساب خارج می کرد. جالبه بدونید که در اونجا با 2500 دلار ریسک در یک ترید حدود 30 هزار دلار به اکانتم اضافه شد! که این موضوع فقط و فقط پاداش صبرم بود. همیشه گفتم که صبر در این بازار خیلی مهمه و نسخه اش هم اینه که زیاد پای چارت ننشینید و متا تریدر رو ببندید!

4- این بخش خیلی مهمه که وقتی شما تارگت ها رو واقعی بگیرید و از سودهای جزیی رها شوید دیگر نیازی یه سیستم قوی با قدرت پیش بینی بالا ندارید و یک سیستم تحلیلی ساده هم به شما کمک میکنه. مانند سیستم ترید من که در حدود همان 50 درصد مواقع درست عمل میکنه و همون برایم کافیه!

به هر حال این هفته هم گذشت و پوزیشن رو بستم چون باید مدریت سرمایه رو اصولی تر کنم. فاصله رو تا جایی که میشد کم کردم. تصور می کنم کار سختی برای گرفتن دو بانوی رتبه سوم و چهارم جدول نداشته باشم اما قطعا نفرات اول و دوم رو به این راحتی ها نمیشه گرفت و در کنار تکیه به شانس در تریدهای خودم، در انتظار کوچکترین خطای این دو بزرگوار هستم!

حقیقتا جایزه این مسابقه برای من اهمیتی نداره و برای اولین بار در مسابقه ای شرکت کردم که اصلا شرایط مورد نظرم رو نداشت! اما به دلیل موضوعی شخصی (شاید بشه گفت لجبازی) اول شدنم برام مهمه! ان شالله در شروع سال 2013 اسم بنده رو در شرکت کنندگان مسابقه رابینز (جام جهانی ترید) خواهید دید، چون قصد دارم برای اولین بار اسم یک ایرانی رو در سه نفر اول اون مسابقه یکساله ریل ببرم.

ارادتمند- بهزاد
      سلام اقای بهزادی من از شاگردای اقا نیما هستم و جدیدا ازش خیلی چیزا یاد گرفتم ومیدونم که بازار فارکس از کوچکترین اشتباه ادم نمیگذره و یاد گرفتم که اگه کوچکترین استانداردارو هم اگه رعایت نکنم بازار منو تنبیه میکنه اینکه شما امدید وقول اول شدن را دادید ایا با استانداردهای بازار تناقض نداره واین برای شما خود به خود ایجاد استرس نمیکنه و معاملات شما رو احساسی نمیکنه ببخشید اگه ازتون انتقاد کردم اگه اشتباه کردم بهم بگید براتون ارزوی موفقیت و اول شدن دارم در ضمن اگه میشه یه کمی اطلاعات راجع به مسابقات جهانی بدید اینکه کی شروع میشه وچطوری میشه توش شرکت کنی ممنون و مرسی
      ویرایش توسط zoroaster : https://www.traderha.com/member/5308-zoroaster در ساعت 07-21-2012, 01:56 AM

نظر

به هر حال این هفته هم گذشت و پوزیشن رو بستم چون باید مدریت سرمایه رو اصولی تر کنم. فاصله رو تا جایی که میشد کم کردم. تصور می کنم کار سختی برای گرفتن دو بانوی رتبه سوم و چهارم جدول نداشته باشم اما قطعا نفرات اول و دوم رو به این راحتی ها نمیشه گرفت و در کنار تکیه به شانس در تریدهای خودم، در انتظار کوچکترین خطای این دو بزرگوار هستم!

حقیقتا جایزه این مسابقه برای من اهمیتی نداره و برای اولین بار در مسابقه ای شرکت کردم که اصلا شرایط مورد نظرم رو نداشت! اما به دلیل موضوعی شخصی (شاید بشه گفت لجبازی) اول شدنم برام مهمه! ان شالله در شروع سال 2013 اسم بنده رو در شرکت کنندگان مسابقه رابینز (جام جهانی ترید) خواهید دید، چون قصد دارم برای اولین بار اسم یک ایرانی رو در سه نفر اول اون مسابقه یکساله ریل ببرم.

ارادتمند- بهزاد
        سلام جناب بهزادی
        وقتی شما شانس رو تکیه گاه معاملاتتون میکنید چطور با این قاطعیت میفرمایید که اول میشوید؟
        ببخشید که وقتتون رو گرفتم.

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
          سلام اقای بهزادی من از شاگردای اقا نیما هستم و جدیدا ازش خیلی چیزا یاد گرفتم ومیدونم که بازار فارکس از کوچکترین اشتباه ادم نمیگذره و یاد گرفتم که اگه کوچکترین استانداردارو هم اگه رعایت نکنم بازار منو تنبیه میکنه اینکه شما امدید وقول اول شدن را دادید ایا با استانداردهای بازار تناقض نداره واین برای شما خود به خود ایجاد استرس نمیکنه و معاملات شما رو احساسی نمیکنه ببخشید اگه ازتون انتقاد کردم اگه اشتباه کردم بهم بگید براتون ارزوی موفقیت و اول شدن دارم در ضمن اگه میشه یه کمی اطلاعات راجع به مسابقات جهانی بدید اینکه کی شروع میشه وچطوری میشه توش شرکت کنی ممنون و مرسی
          صد در صد همینطور هست که اشاره کردید. اون بخش از پست من بیشتر کری خوندن بود و یه جورایی ایجاد نتش ذهنی برای اونهایی که من پشت سرشون هستم! واقعا هیچ کسی نمی دونه چی میشه و اگر دقت کنید من در پستم اشاره کردم که چاشنی شانس در این مسابقه در تریدهایم نقش داره و این یعنی اینکه حق با شماست. این رو هم بگم که اگر حساب ریل بود محال بود به شانس تکیه کنم.

در مورد مسابقات رابینز هم به زودی اطلاعاتی در سایت میگذارم.

ارادتمند- بهزاد

نظر

• نوشته اصلی توسط alikish10 نمایش پست ها
            سلام جناب بهزادی
            وقتی شما شانس رو تکیه گاه معاملاتتون میکنید چطور با این قاطعیت میفرمایید که اول میشوید؟
            ببخشید که وقتتون رو گرفتم.
            درست می فرمایید. در تایید صحبت شما باید اشاره کنم که بنده در هر ترید در حدود 50 درصد اکانتم رو ریسک می کنم پس طبیعیه که با دو تا ترید اشتباه پشت سرهم نه تنها اول نشم بلکه در قعر جدول باشم. به هر حال به شانسم تا حدودی اعتقاد دارم در این مسابقه.

باز هم تاکید می کنم در همین مدت که حساب من در مدت یک ماه رشد سیصد و سی درصدی داشته در حساب اصلی و ریل سه و نیم درصد سود کرده ام یعنی یک صدم اینجا! دلیلش هم اینه که اینجا مدیریت سرمایه رو رعایت نمی کنم چون مسابقه دمو هست اما در حساب ریل قطعا جای اینگونه شوخی ها با حسابتون نیست.

به هر حال بنده تا همینجاشم خوش شانس بودم که با دراوداین افتضاحی که دارم از مسابقه حذف نشدم و چه بسا این خوش شانسی تا آخر مسابقه همراهم باشه!

ارادتمند- بهزاد

نظر

• نوشته اصلی توسط حسین، نمایش پست ها
              با سلام و خسته نباشید خدمت شما
              لطفا بفرمایید رنک شرکت کنندگان دیگر ( 10 نفر اول و بقیه شرکت کنندگان که ترید انجام دادند ) به چه صورت هست؟ و ایا این امتیاز بندی ها تاثیری در ادامه مسابقه در دو ماه باقی مانده داره یا خیر.
              ممنون
              سلام.امتیاز ها همانطور که نوشته شده به صورت زیر اعمال می شود:
              http://contest.mt4direct.com/score.html

منتها چون دیگه مدت زمانی از مسابقه گذشته کسانی که اصلا تریدی نکرده بودند رو صفر در نظر گرفتیم تا کاربران بتوانند رنک واقعی خود را در میان اعضای فعال در مسابقه بهتر تخمین بزنند

نظر

صد در صد همینطور هست که اشاره کردید. اون بخش از پست من بیشتر کری خوندن بود و یه جورایی ایجاد نتش ذهنی برای اونهایی که من پشت سرشون هستم! واقعا هیچ کسی نمی دونه چی میشه و اگر دقت کنید من در پستم اشاره کردم که چاشنی شانس در این مسابقه در تریدهایم نقش داره و این یعنی اینکه حق با شماست. این رو هم بگم که اگر حساب ریل بود محال بود به شانس تکیه کنم.

در مورد مسابقات رابینز هم به زودی اطلاعاتی در سایت میگذارم.

ارادتمند- بهزاد
                سلام ممنون که پاسخ دادید موفق باشید

نظر

• ارادتمند

سلام اقا بهزاد عزیز:

امکانش هست ادرس مسابقات جهانی رو برای من و دیگر دوستان نیز در اینجا بگذارید.
                  راستی قول میدم جای شما رو در صدر خالی بذارم

با سپاس بیکران.

نظر

• 2010 Andrea Unger 240% Futures/Forex
                    Kurt Sakaeda 22% Stocks
                    2009 Andrea Unger 115% Futures
                    Tim Rayment 44% Forex
                    Chuck Hughes 122% Stocks
                    2008 Unger, Andrea 672% Futures
                    Mitchell, Rob 57% CME E-mini (1st Quarter)
                    Rea, Tim 83% CME E-mini (3rd Quarter)
                    Sorota, Richard 25% CME E-mini (2nd Quarter)
                    Sorota, Richard 21% CME E-mini (4th Quarter)
                    Johnson, Bryan 48% Stocks
                    2007 Cook, Michael 250% Futures
                    Sakaeda, Kurt 104% Forex
                    Goldberg, Ken 121% CME E-mini (3rd Quarter)
                    Sorota, Richard 61% CME E-mini (4th Quarter)
                    Hughes, Chuck 229% Stocks
                    2006 Davey, Kevin 107% Futures
                    Holsinger, John 18% Forex
                    Zhang, Wenchen 73% Stocks
                    2005 Twardus, Ed 278% Futures
                    Hughes, Chuck 30% Stocks
                    2004 Sakaeda, Kurt 929% Futures
                    Rayment, Tim 63% Forex
                    Matar, Ash 26% Stocks
                    2003 Int'l. Capital Mngt 88% Futures
                    Stearns, Jeff 245% Stocks
                    2002 Holsinger, John 608% Futures
                    Jensen, Tom 71% Stocks
                    2001 Cash, David 53% Futures
                    Jacobs, Larry 3% Stocks
                    2000 Sakaeda, Kurt 595% Futures
                    Garner Steve 24% Stocks
                    1999 Hughes, Chuck 315% Futures
                    1998 Park, Jason 99% Futures
                    1997 Williams, Michelle 1000% Futures
                    1996 Rentsch, Reinhart 95% Futures
                    1995 Minogue, Dennis* 219% Futures
                    1994 Suler, Frank 85% Futures
                    1993 Hedreen, Richard 173% Futures
                    1992 Lundgren, Mike 212% Futures
                    1991 Kobara, Thomas 200% Futures
                    1990 Lundgren, Mike 244% Futures
                    1989 Lundgren, Mike 176% Futures
                    1988 Kline, David 148% Futures
                    1987 Williams, Larry 11376% Futures
                    1986 Thayer, Henry 231% Futures
                    1985 Casazzone, Ralph 1283% Futures
                    1984 Casazzone, Ralph 264% Futures
                    http://www.worldcupadvisor.com

نظر

• توجه کنید که مسابقات رابینز معتبرترین مسابقات ترید در دنیا هست. این مسابقات ریل هست و با حداقل موجودی 10 تا 20 هزار دلار می تونید وارد اون بشید. به متوسط سودهای سالیانه نگاه کنید تا با واقعیت ها ملموس بشید. البته استثناهایی مانند لاری هم داریم که 11 هزار درصد در یکسال سود کرده و از این جهت رکورد دار هست!

البته لیست افراد رو کامل نگذاشته. ماینر هم حدود 20 سال پیش در این مسابقه شرکت کرده که در بخش فیوچرز نفر اول شده است.

1st Place Winner of Robbins World Cup Championship of Futures Trading

ارادتمند- بهزاد
                      ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 07-21-2012, 05:00 PM

نظر

2010 Andrea Unger 240% Futures/Forex
                        Kurt Sakaeda 22% Stocks
                        2009 Andrea Unger 115% Futures
                        Tim Rayment 44% Forex
                        Chuck Hughes 122% Stocks
                        2008 Unger, Andrea 672% Futures
                        Mitchell, Rob 57% CME E-mini (1st Quarter)
                        Rea, Tim 83% CME E-mini (3rd Quarter)
                        Sorota, Richard 25% CME E-mini (2nd Quarter)
                        Sorota, Richard 21% CME E-mini (4th Quarter)
                        Johnson, Bryan 48% Stocks
                        2007 Cook, Michael 250% Futures
                        Sakaeda, Kurt 104% Forex
                        Goldberg, Ken 121% CME E-mini (3rd Quarter)
                        Sorota, Richard 61% CME E-mini (4th Quarter)
                        Hughes, Chuck 229% Stocks
                        2006 Davey, Kevin 107% Futures
                        Holsinger, John 18% Forex
                        Zhang, Wenchen 73% Stocks
                        2005 Twardus, Ed 278% Futures
                        Hughes, Chuck 30% Stocks
                        2004 Sakaeda, Kurt 929% Futures
                        Rayment, Tim 63% Forex
                        Matar, Ash 26% Stocks
                        2003 Int'l. Capital Mngt 88% Futures
                        Stearns, Jeff 245% Stocks
                        2002 Holsinger, John 608% Futures
                        Jensen, Tom 71% Stocks
                        2001 Cash, David 53% Futures
                        Jacobs, Larry 3% Stocks
                        2000 Sakaeda, Kurt 595% Futures
                        Garner Steve 24% Stocks
                        1999 Hughes, Chuck 315% Futures
                        1998 Park, Jason 99% Futures
                        1997 Williams, Michelle 1000% Futures
                        1996 Rentsch, Reinhart 95% Futures
                        1995 Minogue, Dennis* 219% Futures
                        1994 Suler, Frank 85% Futures
                        1993 Hedreen, Richard 173% Futures
                        1992 Lundgren, Mike 212% Futures
                        1991 Kobara, Thomas 200% Futures
                        1990 Lundgren, Mike 244% Futures
                        1989 Lundgren, Mike 176% Futures
                        1988 Kline, David 148% Futures
                        1987 Williams, Larry 11376% Futures
                        1986 Thayer, Henry 231% Futures
                        1985 Casazzone, Ralph 1283% Futures
                        1984 Casazzone, Ralph 264% Futures
                        http://www.worldcupadvisor.com

درود...

به این نکته توجه دارید پتانسیل بازار ارز چقدر پایین هست. البته باید دید معاملات آتی دارای چه مواردی هست. شاید ارز هم داشته باشد.... این ندیده بودم. خیلی جالبه...

یکم برسی کنم شاید توی این مسابقه شرکت کردم....

نظر

• نوشته اصلی توسط SAMADALDIN نمایش پست ها
                          درود...

به این نکته توجه دارید پتانسیل بازار ارز چقدر پایین هست. البته باید دید معاملات آتی دارای چه مواردی هست. شاید ارز هم داشته باشد.... این ندیده بودم. خیلی جالبه...

یکم برسی کنم شاید توی این مسابقه شرکت کردم....

در کشورهای اروپایی و آمریکا افراد بیشتر ترجیح می دهند در بازارهای دیگر فعالیت کنند چراکه بازدهی اونها بالاتره و دارای ریسک و همچنین نوسانات کمتری هستند. معمولا بازار ارز بیشتر در کشورهای جهان سوم طرفدار داره که فاقد سیستم های شفاف و پاسخگو در سایر بازارهای خود هستند و افراد به ناچار به سمت این بازار می ایند.

شکی نیست که کار در بازار ارز از همه بازارها مشکل تر و سخت تر هست و همانطور که به درستی اشاره شد تریدرهای بزرگ سودهای بزرگ رو از بازارهای دیگری می گیرند مانند بازار کالا، شاخص ها و یا سهام های تک...

این نکته هم اشاره کنم که امکان شرکت در این مسابقه برای ایرانی ها وجود نداره و شما باید دارای حساب بانکی خارج از کشور و آدرس سکونت خارج از ایران باشید.

ارادتمند- بهزاد
                          ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 07-21-2012, 11:38 PM

نظر

• درود

2سالی هست به بازار ارز نگاه نمیکنم. البته چند ترید روی طلا داشتم. (طلا هم از نظر من خوصوصیات بازار ارز را دارد) ولی بقیه کالا و شاخص. مهم ترین نکته اش هم اینه که شما ساعت کاری داری.

بازار ارز بازار اشفته و نا پایداری هست. قابلیت برنامه ریزی ثابت ندارد.

بحث سختی و آسونی نیست...

بحث زمان و انرژی مصرفی استرس ایجاد شده و حاصل بدست آمده است. وارد بحث نشیم. درکل قابل قیاس نیست.......

تو عمرمون هم انگیزه دار شدیم توی یک مسابقه شرکت کنیم. شما باید اینجوری با ما برخورد میکردی. فردا برم معتاد بشم کی جواب آرزوهای بدست نامده ام رو میده..... یکی طلبت....
                            ویرایش توسط SAMADALDIN : https://www.traderha.com/member/4114-samadaldin در ساعت 07-22-2012, 12:23 AM
                            من هیچ عجله ای برای پولدار شدن ندارم...

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                              با سلام

مسابقه کاملا به صورت 3 ماهه متوالی هست و اینطور نیست که حساب ها دوباره از 2000 شارژ بشه و نتیجه پایان دوره ملاک هست.
                              مدیریت محترم سلام و خسته نباشید

مگر مسابقه سه ماهه نیست و در سه دوره مجزا ؟؟؟

یعنی ممکنه کسانی به جهت عدم اطلاع از مسابقه و یا هر دلیل بازدارنده دیگر نتونستند در دوره اول شروع به ترید کنند و بخواهند در دوره دوم و یا سوم وارد مسابقه شوند؟؟

قانونآ باید به این افراد هم اجازه رقابت بدهید و اگر بتونند خودشونو به نفرات اول برسونند که چه بهتر و شما هم خواهید توانست یک تریدر قوی را انتخاب کنید،، و مسلمآ نفرات اول دوره اول هم نباید اعتراض داشته باشند چون یکماه از نظر ترید جلوتر هستند،، بنابرین خواهشا امکانی ایجاد کنید که در شروع هر دوره نفرات جدید هم بتونند وارد مسابقه شوند

و اگر بخواهم توضیح کاملتر در مورد مسابقات سه دوره ای بدهم باید عرض کنم که هر دوره نفرات برتر انتخاب میشوند و در پایان سه دوره ،،مسابقه ای بین نفرات برتر سه دوره انجام میشه
                              ضمنا بد نیست یه مورد را هم توضیح بدهم ( چون در اکثر مسابقات خارجی شرکت میکنم ) یکی از اشکالات این مسابقه که باعث شد خیلی ها در هفته اول کال شوند عدم محدودیت در گرفتن لات ورودی بود بعنوان مثال در یکی از مسابقات یکی از بروکرها که با 100000 شروع میکنه ، شما حداکثر میتونی 5 پوزیشن یک لات بگیری آنهم یک لات غیر استاندارد یعنی مینی لات ،،بنابرین یکسال هم مسابقه طول بکشه کسی کال نمیشه

در خاتمه به عرضتون میرسونم که همان روز اول بنده ثبت نام کردم شماره اکانتم 251365 هست و با ایمیل هم ازتون خواستم اکانتم را فعال کنید ولی چون مطمن بودم در دوره دوم خواهم تونست وارد مسابقه شوم با عدم جواب مثبت شما خیلی دلخور نشدم

ازتون خواهش میکنم امکان ورود افراد جدید را مهیا فرمائید مطمنا حق کسی در دوره اول ضایع نخواهد شد و نیز خیلیها با این پیشنهاد امکان موافقت دارند

دوستانی که موافقند لطفا پیگیری فرمائید

ممنون
                              تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                              قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

دقیقا همینطوره

در کشورهای اروپایی و آمریکا افراد بیشتر ترجیح می دهند در بازارهای دیگر فعالیت کنند چراکه بازدهی اونها بالاتره و دارای ریسک و همچنین نوسانات کمتری هستند. معمولا بازار ارز بیشتر در کشورهای جهان سوم طرفدار داره که فاقد سیستم های شفاف و پاسخگو در سایر بازارهای خود هستند و افراد به ناچار به سمت این بازار می ایند.

شکی نیست که کار در بازار ارز از همه بازارها مشکل تر و سخت تر هست و همانطور که به درستی اشاره شد تریدرهای بزرگ سودهای بزرگ رو از بازارهای دیگری می گیرند مانند بازار کالا، شاخص ها و یا سهام های تک...

این نکته هم اشاره کنم که امکان شرکت در این مسابقه برای ایرانی ها وجود نداره و شما باید دارای حساب بانکی خارج از کشور و آدرس سکونت خارج از ایران باشید.

ارادتمند- بهزاد

سلام اقای بهزادی
                                به نظر شما حجم تبادلات مالی بالای ۲ تریلیون دلار در یک روز در بازار ارز و همچنین 25000 بار تغیرات قیمتی، به خاطر حضور کشورهای جهان سوم هست؟!

نظر

پردازش ...
                                X