اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اولین دوره مسابقات آموزشی (روی حساب های نمایشی)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
    این سیستمی که میشه ریل بچه ها رو زیر نظر داشت خیلی هیجان داره ... به خصوص من که قمار باز هم هستم و شرط بندی میکنم :دی

دکتر جان درست میفرمائیذ و بنده باب شوخی عرض کردم میخوام وارد گود بشم ! صد البته بی عدالتی هست و خودم قبول نمیکنم !

حالا هر کس گفت من رو شماره چند شرط بندی کردم:دی ؟
    سلام
    شما رو من شرط بندی کردی
    10 نفر برتر همگی خیلی خوب دارند پیش میرند. ولی به نظر من هم مجتبی، صابر، بهلول از بقیه معقول تر و با برنامه تر عمل میکنند.

نظر

• با سلام :

فکر نکنم در ماه جدید تغییرات زیادی در جدول بوجود اید .انها که در بالا هستند سعی میکنند به حسابشان ضربه شدید وارد نشود .انها که در میانه هستند تلاش میکنند ضمن حفظ رنکینگ ترید انتحاری را برای بعد بگذارند .انها هم که در پائین هستند مجبورند با لات بالا معامله کنند که جبران عقب افتادگی شود ولی با کوچکترین اشتباه حذف خواهند شد .
      ولی داستان ماه بعد کاملا متفاوت است .انوقت انهایی که در میانه هستند دست به معاملات پر ریسک خواهند زد و از انجائیکه تعدادشان کم نیست .از میانشان چند نفر پیدا خواهند شد که صفحه اول را پر کنند .زنگ خطر را برای بالا نشینان به صدا دراورند و عکس العمل این عزیزان تکلیف را مشخص خواهد کرد .
      متشکرم
      ویرایش توسط doke10 : https://www.traderha.com/member/4112-doke10 در ساعت 07-23-2012, 10:18 PM
      زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
        با سلام :

فکر نکینم در ماه جدید تغییرات زیادی در جدول بوجود اید .انها که در بالا هستند سعی میکنند به حسابشان ضربه شدید وارد نشود .انها که در میانه هستند تلاش میکنند ضمن حفظ رنکینگ ترید انتحاری را برای بعد بگذارند .انها هم که در پائین هستند مجبورند با لات بالا معامله کنند که جبران عقب افتادگی شود ولی با کوچکترین اشتباه حذف خواهند شد .
        ولی داستان ماه بعد کاملا متفاوت است .انوقت انهایی که در میانه هستند دست به معاملات پر ریسک خواهند زد و از انجائیکه تعدادشان کم نیست .از میانشان چند نفر پیدا خواهند شد که صفحه اول را پر کنند .زنگ خطر را برای بالا نشینان به صدا دراورند و عکس العمل این عزیزان تکلیف را مشخص خواهد کرد .
        متشکرم
        به نظر من نه تنها وسطی ها، بلکه در هفته پایانی شاهد خواهیم بود بالای جدولی ها هم برای کسب رتبه بهتر دست به هر کاری می زنند و چه بسا در همون هفته انتهایی شاهد تغییرات عمده در راس جدول باشیم.

ارادتمند- بهزاد

نظر

• با سلام :
          پیشنهادی به ذهنم رسید مطرح میکنم .مدیریت محترم بررسی کنند شاید برای دوره بعد مفید باشد .

دوست عزیزمان جناب بهزادی موضوع حسابهای ریل 1000 دلاری را مطرح نمودند .بنظر بنده شاید بسیاری توان این مبلغ را نداشته باشند .اگر به عنوان حق شرکت در مسابقه مبلغ کمتری در حدود 100 دلار را درنظر بگیریم و مثلا 200-150 نفر شرکت کنند .جمع این مبالغ حدود 15 تا 20 هزار دلار میشود که میتوان میان برندگان تقسیم نمود .که قابل توجه است .
          البته ینده سایر جوانب کار و محدودیتها و معذوریتها را نمیدانم .امیدوارم سوء تعبیر نشود .
          متشکرم
          زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• پیشنهاد میکنم در پایان مسابقه رتبه نفرات یک تا پنج در زیر نام کاربریشون درج بشه.
            فکر میکنم انگیزه خوبی برای کاربران در جهت فعالیت در فروم ایجاد بشه.

نظر

با سلام :
              پیشنهادی به ذهنم رسید مطرح میکنم .مدیریت محترم بررسی کنند شاید برای دوره بعد مفید باشد .

دوست عزیزمان جناب بهزادی موضوع حسابهای ریل 1000 دلاری را مطرح نمودند .بنظر بنده شاید بسیاری توان این مبلغ را نداشته باشند .اگر به عنوان حق شرکت در مسابقه مبلغ کمتری در حدود 100 دلار را درنظر بگیریم و مثلا 200-150 نفر شرکت کنند .جمع این مبالغ حدود 15 تا 20 هزار دلار میشود که میتوان میان برندگان تقسیم نمود .که قابل توجه است .
              البته ینده سایر جوانب کار و محدودیتها و معذوریتها را نمیدانم .امیدوارم سوء تعبیر نشود .
              متشکرم
              منم با این دوست عزیز موافقم
              عقل ، نیرویی است كه دنیا را اداره می كند.
              رالف والدو امرسون

نظر

با سلام :

متشکرم
                سلام
                آیا شما منظورتان این است که 100 دلار حق ورودی باشد.
                چون اگر قرار باشد که حساب ریل باشد مطمئنا افراد خیلی محتات تر عمل میکنند و این همه ریسک مسابقه دمو رو ندارد.در این صورت تعداد کال شدگان هم خیلی کمتر است.مبلغ جایزه ای که شما فرمودین، در صورتی مهیا میشود که همه افراد شرکت کننده کال شوند که.

نظر

• برید کنار که دارم میام!

نظر

• نوشته اصلی توسط حسین، نمایش پست ها
                    برید کنار که دارم میام!
                    شماره اکانتت رو بنویس اگه امکانش هست
                    با تشکر
                    عقل ، نیرویی است كه دنیا را اداره می كند.
                    رالف والدو امرسون

نظر

• سلام

من یکی که دیگه از مسابقه خسته شده ام! الان فول مارجین تو هستم. می خواهم تکلیف خودم رو تو همین چند روزه و نهایتا تا هفته آتی معین کنم. یا صدر جدول با اختلاف زیاد یا خداحافظی از مسابقه. خداییش با پول دمو ترید کردن اصلا هیجان نداره و وقت تلف کردنه! فرضا که اول هم شدیم به خاطر 800 دلار فقط! اگر 8000 دلار هم بود ارزش نداشت!

ضمنا الان اکوییتی حسابم حدود 12500 دلار هست و در رتبه چهارم هستم.

خلاصه اگر بنده رو به زودی دیگر در لیست ندیدید تعجب نکنید!

ارادتمند- بهزاد
                      ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 07-25-2012, 08:12 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط vacker نمایش پست ها
                        شماره اکانتت رو بنویس اگه امکانش هست
                        با تشکر

Hossein

نظر

• نوشته اصلی توسط حسین، نمایش پست ها
                          Hossein

احتمالا تا چند ساعت دیگه نهم میشی حسین جان چون من دارم اوت میشم!

نظر

• نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
                            سلام

من یکی که دیگه از مسابقه خسته شده ام! الان فول مارجین تو هستم. می خواهم تکلیف خودم رو تو همین چند روزه و نهایتا تا هفته آتی معین کنم. یا صدر جدول با اختلاف زیاد یا خداحافظی از مسابقه. خداییش با پول دمو ترید کردن اصلا هیجان نداره و وقت تلف کردنه! فرضا که اول هم شدیم به خاطر 800 دلار فقط!

ضمنا الان اکوییتی حسابم حدود 11500 دلار هست و در رتبه چهارم هستم.

خلاصه اگر بنده رو به زودی دیگر در لیست ندیدید تعجب نکنید!

ارادتمند- بهزاد
                            به خاطر تهدید من این تصمیم و گرفتید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
                              احتمالا تا چند ساعت دیگه نهم میشی حسین جان چون من دارم اوت میشم!
                              فعلا که دارید به صدر جدول نزدیک تر میشید.
                              فکر کنم باید تهدیدهام رو بیشتر کنم.

نظر

• راستی کی این آواتارو برام گذاشته؟! چقدر خوشگل هم هست.
                                فکر کنم میدونستند که قراره اول بشم! از همین الان اواتار نفر اول رو انتخاب کردند.

نظر

پردازش ...
                                X