اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اولین دوره مسابقات آموزشی (روی حساب های نمایشی)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
    من که رتبه ها رو که نگاه میکنم 2076 و 2040 خیلی خوبه اما فکر کنم فقط کسب سود و بالا بردن اکوئیتی است فکر نکنم مدیریت سرمابه دوستان مد نظر داشته باشند
    روش محاسبه امتیاز در همین تاپیک با توضیحات نوشته شده و مدیریت سرمایه هم در آن لحاظ شده.

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
      من که رتبه ها رو که نگاه میکنم 2076 و 2040 خیلی خوبه اما فکر کنم فقط کسب سود و بالا بردن اکوئیتی است فکر نکنم مدیریت سرمابه دوستان مد نظر داشته باشند
      اقای حمید رضا زیاد عجله نکنید به اون قسمت هم میرسه.هنوز تازه شروع کردن به پوزیشن گرفتن.یه مدت به بگذره فاکتورهای دیگشون هم تاثیر گزار میشه.هر کس سود کنه که خوب سود کرده خیلی هم خوبه اما تریدرها برای ضررشون باید برنامه داشته باشند که از یه حدی بالاتر نره که رتبشون میاد پایین

نظر

• نوشته اصلی توسط ali7879 نمایش پست ها
        با سلام
        هنوز اکانت دمو اکتیو نشده بخاطر همین امکان گذاشتن پوزیشن وجود نداره!!
        اگه تازه ثبت نام کردید برای اکانت که باید صبر کنید تا شما رو منتقل کنند به گروه مسابقه.اما اگر دیروز ثبت نام کردید اکانتتون باید فعال باشه مثل بقیه که دارند کار می کنند.

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
          اگه تازه ثبت نام کردید برای اکانت که باید صبر کنید تا شما رو منتقل کنند به گروه مسابقه.اما اگر دیروز ثبت نام کردید اکانتتون باید فعال باشه مثل بقیه که دارند کار می کنند.
          نه من چند روزی هست که ثبت نام کردم اما اکانتم هنوز فعال نشده!!!!!!!

نظر

نه من چند روزی هست که ثبت نام کردم اما اکانتم هنوز فعال نشده!!!!!!!
            شماره اکانتتون رو لطف کنید بنویسید اینجا تا چک کنیم

مرسی

نظر

شماره اکانتتون رو لطف کنید بنویسید اینجا تا چک کنیم

مرسی
              Account: 251085
              با تشکر

نظر

Account: 251085
                با تشکر
                سلام

اکانت شما فعاله و مشکلی نداره.پلتفرم رو ببنیدی و باز کنید ببنید درست میشه

نظر

سلام

اکانت شما فعاله و مشکلی نداره.پلتفرم رو ببنیدی و باز کنید ببنید درست میشه
                  مشکل از پلتفرم بود....دوباره نصب کردم درست شد
                  ممنون از پیگیریتون...

نظر

• مديريت محترم در صورت امكان و صلاحديد لطفا يه آمار از تعداد شركت كنندگان و همچنين موقعيت جغرافيايي عزيزان ارائه بفرمايند و همچنين در جدول امتيازات تعداد بيشتر از شركت كنندگان را نمايش دهند تا هر شرك كننده موقعيت خود را در جدول امتيازات تشخيص دهد.

متشكرم

.: و پايان تمام سختي ها آساني است :.

نظر

• اکانت من فعال نیست پوزیشن نمی شه گرفت
                      251052

نظر

• نوشته اصلی توسط hamedsms نمایش پست ها
                        اکانت من فعال نیست پوزیشن نمی شه گرفت
                        251052
                        اکانت شما فعاله.سرور رو درست میرید؟

PERSCAP-Demo سرور هست

نظر

• سلام

برای دیدن رتبه خودمون باید چکار کنیم؟

مثلا منی که جر 10 نفر اول نیستم چطور میتونم رتبه خودم رو ببینم؟

متشکرم
                          شادی را هدیه کن حتی به کسانی که آن را از تو گرفتند
                          عشق بورز به آنهایی که دلت را شکستند
                          دعا کن برای آنهایی که نفرینت کردند
                          بخند خدا با توست

نظر

• نوشته اصلی توسط بابای دارا نمایش پست ها
                            مديريت محترم در صورت امكان و صلاحديد لطفا يه آمار از تعداد شركت كنندگان و همچنين موقعيت جغرافيايي عزيزان ارائه بفرمايند و همچنين در جدول امتيازات تعداد بيشتر از شركت كنندگان را نمايش دهند تا هر شرك كننده موقعيت خود را در جدول امتيازات تشخيص دهد.

متشكرم
                            سلام

نمایش تعداد بیشتر ممکنه ترافیک زیادی ایجاد کنه روی برنامه ولی میشه پنلی ایجاد کرد که کاربران رتبه خودشون رو در میان بقیه ببینند.در این مورد باید مشورت کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط A B B A S نمایش پست ها
                              سلام

برای دیدن رتبه خودمون باید چکار کنیم؟

مثلا منی که جر 10 نفر اول نیستم چطور میتونم رتبه خودم رو ببینم؟

متشکرم
                              عباس جان

احتمالا از من جلوتر هستی. کاش میشد رتبه 10 نفر آخرم دید! شاید اینجوری می تونستیم اسممون رو ببینیم.

حقیقتش من زیاد از امتیاز بندی مسابقه سر در نیاوردم. اما تلاش می کنم با رعایت مدیریت سرمایه ( از نوع وحشیانه اش و با یک صفر اضافه) و نسبت ریسک به ریوارد معقول، حداقل حساب سوخت نشه. هرچند کار دشواریه با توجه به حجم حساب و تایم ترید و یه جورایی خیلی به شانس بستگی داره علی الخصوص در ترید های اول.

به هر حال عباس جان عجله نکن. این جدول خیلی بالا پایین میشه تا نتایج استوارتر بشه و چه بسا در انتها شاهد اسامی افرادی باشیم که هنوز در لیست ده نفره جایی رو پیدا نکرده اند.

من فکر می کنم اگر جدول در انتهای هر روز آپدیت میشد بهتر بود تا 10 ثانیه 10 ثانیه. اینجوری میشد رتبه همه رو هم نشان داد و ترافیک هم ایجاد نمیشه.

قربانت بهزاد
                              ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 06-25-2012, 01:50 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMElliott نمایش پست ها
                                عباس جان

احتمالا از من جلوتر هستی. کاش میشد رتبه 10 نفر آخرم دید! شاید اینجوری می تونستیم اسممون رو ببینیم.

حقیقتش من زیاد از امتیاز بندی مسابقه سر در نیاوردم. اما تلاش می کنم با رعایت مدیریت سرمایه ( از نوع وحشیانه اش و با یک صفر اضافه) و نسبت ریسک به ریوارد معقول، حداقل حساب سوخت نشه. هرچند کار دشواریه با توجه به حجم حساب و تایم ترید و یه جورایی خیلی به شانس بستگی داره علی الخصوص در ترید های اول.

به هر حال عباس جان عجله نکن. این جدول خیلی بالا پایین میشه تا نتایج استوارتر بشه و چه بسا در انتها شاهد اسامی افرادی باشیم که هنوز در لیست ده نفره جایی رو پیدا نکرده اند.

من فکر می کنم اگر جدول در انتهای هر روز آپدیت میشد بهتر بود تا 10 ثانیه 10 ثانیه. اینجوری میشد رتبه همه رو هم نشان داد و ترافیک هم ایجاد نمیشه.

قربانت بهزاد
                                سلام دکتر جان

هنوز تریدی انجام نشده...به این خاطر گفتم رتبه خودمون رو بدونیم شاید تخمینی از تعداد شرکت کنندگان زده باشیم.

با نظر شما موافقم...حدسم اینه که حداقل 70 درصد شرکت کنندگان کال خواهند شد (البته امیدوارم اینطور نباشد).
                                شادی را هدیه کن حتی به کسانی که آن را از تو گرفتند
                                عشق بورز به آنهایی که دلت را شکستند
                                دعا کن برای آنهایی که نفرینت کردند
                                بخند خدا با توست

نظر

پردازش ...
                                X