اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اولین دوره مسابقات آموزشی (روی حساب های نمایشی)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام

دوستانی که در باز کردن حساب دمو مشکل دارند از سرور زیر استفاده کنند :

آی پی سرور جدید دمو:
    50.28.78.108:443
    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط shadi نمایش پست ها
      امروز ساعت 10/30 مجددا ثبت نام کردم واکانت دیگری برام ارسال شد اما در قسمت باز کردن

حساب دمو 10000 دلار را نشان می دهد ودر ضمن الان چند روز هست که حساب دمو را نمی تونم فعال کنم

و در قسمت اسکن دایم آلارم صبر کنید را ثبت می کنه .در ضمن وقتی اون لوگو را پر می کنم فقط اکانت را می دهد

ودر ایمیلم اکانت وپسورد را در یافت کردم لطفا راهنمایی فرمایید.
      سلام

با نام كاربري و رمز عبوري كه به ايميل شما ارسال شده است يكبار log In شويد و سپس ساير اكانت ها را حذف كنيد.
      آخرين اكانت ارسالي براي شما بايد سرمايه 2000 دلار داشته باشد.

براي ايجاد حساب دمو عرض شود از آنجايي كه آدرس سرور تغيير كرده است يا بايد آدرس سرور را در هنگام log In شدن عوض كنيد و يا اينكه پلتفرم را دوباره دانلود و نصب كنيد
      موفق باشيد

.: و پايان تمام سختي ها آساني است :.

نظر

• سلام به همگی
        من هر کاری میکنم این شماره اکانت و پسورد جدید برای حساب 2000 دلاری رو پلتفرم قبول نمیکنه و چند بار هم پلتفرم رو مجددا نصب کردم ولی همون یوزر و پسورد قبلی ثبت شده و هیچ رقمه یوزر و پسورد جدید ثبت نمیشه!
        ممنونمیشم راهنمایی کنید

نظر

• سلام
          ورود خودم رو به سایت تبریک میگم.
          من ثبت نام کردم ولی شماره اکانت و پسورد برام ارسال نشده.
          ممنون میشم برای بنده ارسال بفرمایید.

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
            سلام

دوستانی که در باز کردن حساب دمو مشکل دارند از سرور زیر استفاده کنند :

آی پی سرور جدید دمو:
            50.28.78.108:443
            سلام
            ببخشید2سوال:
            1-برای حساب های که مشکل ندارندبه راحتی نصب شده ، آی پی جدیدچه کاربردی دارد؟

2-محل نوشتن آی پی مگر در قسمت server: نیست؟ اگر یکی رو واردکردیم آی پی دوم رو کجا و چه کاربردی دارد؟یا هردور برای مواقعی بجای هم استفاده میشود؟مثلا"
            Server : PERSCAP-Demo
            Server IP : 50.28.78.108:443
            با تشکر
            WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
            account demo

نظر

• نوشته اصلی توسط رضا1990 نمایش پست ها
              سلام به همگی
              من هر کاری میکنم این شماره اکانت و پسورد جدید برای حساب 2000 دلاری رو پلتفرم قبول نمیکنه و چند بار هم پلتفرم رو مجددا نصب کردم ولی همون یوزر و پسورد قبلی ثبت شده و هیچ رقمه یوزر و پسورد جدید ثبت نمیشه!
              ممنونمیشم راهنمایی کنید
              نوشته اصلی توسط Hossein1 نمایش پست ها
              سلام
              ورود خودم رو به سایت تبریک میگم.
              من ثبت نام کردم ولی شماره اکانت و پسورد برام ارسال نشده.
              ممنون میشم برای بنده ارسال بفرمایید.
              از طریق این لینک اقدام به دریافت یوزر نیم و پسورد نمایید:

http://contest.mt4direct.com/add.php
              ویرایش توسط MehranPCM : https://www.traderha.com/member/2751-mehranpcm در ساعت 06-24-2012, 02:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
                سلام
                ببخشید2سوال:
                1-برای حساب های که مشکل ندارندبه راحتی نصب شده ، آی پی جدیدچه کاربردی دارد؟

2-محل نوشتن آی پی مگر در قسمت server: نیست؟ اگر یکی رو واردکردیم آی پی دوم رو کجا و چه کاربردی دارد؟یا هردور برای مواقعی بجای هم استفاده میشود؟مثلا"
                Server : PERSCAP-Demo
                Server IP : 50.28.78.108:443
                با تشکر
                وارد کردن آی پی برای کاربرانی ست که پلتفرم را از سرور قبلی دانلود کردند. اگر شما مشکلی ندارد نیاز به اقدامی نیست.

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafa eslami نمایش پست ها
                  با سلام
                  من دوبار از طريق ادرس معرفي شده ثبت نام كردم و هر بار يك اي دي و پسورد گرفتم. حالا كدوم يكي درسته؟؟؟
                  http://contest.mt4direct.com/add.php
                  اين: : Account: 250835.............دلار10000
                  يا اين:Account: 251074...............دلار2000
                  با اکانت Account: 251074که 2000 دلار هست کار کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط ramin7500 نمایش پست ها
                    شرمنده باز هم فضولی میکنم

باز هم اگر به مثال من توجه کنید میبینید که اون مشکل پا برجا هست

اگه میشه تا شروع مسابقه تجدید نظر کنید

یه پیشنهاد هم که داشتم اینه که چون آموزشی هست قانونی گذاشته بشه که کسانی که بالای 70 درصد ماکس دراو داون داشتن از دور مسابقه حذف بشن

ببینید در جدول تریدرهای برتر فقط 10 نفر بر اساس فرمول بالا نمایش داده میشوند و در حالات خاص هم مسلما از نیروی انسانی برای تصمیم گیری استفاده خواهد شد.به هر حال حق کسی ضایع نخواهد شد.

نظر

• یک پیشنهاد مهم

با سلام

لطفا این امکان ا قرار دهید تا هر کس بتواند بااستفاده از یوزر و پسورد خود رتبه خود را در مسابقه ببیند. به هر حال این حق هر کس است که بتواند موقعیت خود را نسبت به سایرین در هر لحظه بداند. اما همان 10 نفر اول برای همگان قابل مشاهده باشد.

ممنون از توجهتان
                      !!! Stupid Questions are better than Stupid mistakes

فا ر کس ، جنگ و دیگر هیچ !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط paradise نمایش پست ها
                        با سلام

لطفا این امکان ا قرار دهید تا هر کس بتواند بااستفاده از یوزر و پسورد خود رتبه خود را در مسابقه ببیند. به هر حال این حق هر کس است که بتواند موقعیت خود را نسبت به سایرین در هر لحظه بداند. اما همان 10 نفر اول برای همگان قابل مشاهده باشد.

ممنون از توجهتان
                        سلام

مسلما این صفحه پس از شروع مسابقه برای عموم در دسترس هست.

نظر

• با سلام

چون همزمان در حساب ریل فعال هستیم و از متای بروکرهای ریل برای تحلیل هایم استفاده میکنیم
                          میخواستم بپرسم دیتای دمو مانند بازار اصلی فارکس خواهد بود یا فرق خواهد داشت

نظر

• نوشته اصلی توسط javadbohlul نمایش پست ها
                            با سلام

چون همزمان در حساب ریل فعال هستیم و از متای بروکرهای ریل برای تحلیل هایم استفاده میکنیم
                            میخواستم بپرسم دیتای دمو مانند بازار اصلی فارکس خواهد بود یا فرق خواهد داشت
                            سلام و عرض ادب خدمت شما

منظورتون رو از بازار اصلی فارکس نمی فهمم.دیتایی که توسط ما روی دمو ارایه می شود از معتبر ترین و بزرگترین لیکودیتی پروایدرهای فراهم شده است .

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                              سلام و عرض ادب خدمت شما

منظورتون رو از بازار اصلی فارکس نمی فهمم.دیتایی که توسط ما روی دمو ارایه می شود از معتبر ترین و بزرگترین لیکودیتی پروایدرهای فراهم شده است .
                              با سلامی دوباره
                              منظورم یکی بودن دیتای دمو و ریل هست
                              که هست یا نه ؟

نظر

• شرمنده باز هم دخالت میکنم

با اجازه شما یک فرمولی رو نوشتم که قرار میدم که اعدادش رو میتونین تغییر بدید تا به عدد مطلوب برسید و این فرمول مشکل حال را ندارد و نیاز به دخالت انسان نیست توضیحی میدم

در فایل اکسل هم با چند مثال نوشتم که ببینید مشکل حال رفع شده

balance - max dd * total loss trade * 35

با دادن وزن به اندازه 35 برابر به مقدار باخت و تعداد باخت باعث میشه با ضرر زیاد در یک معامله دیگر فرد امتیازش خیلی پایین بیاید و این نحوه باعث میشه که کسی به ریسک بیشتر توجه نکنه چون وزن زیادی به باخت داده میشه که به نظر بنده معقول تر و در مسیر هدف مسابقه هست که میخواهد ریسک کمتر شود ومدیریت سرمایه بهتر

با احترام
                                فایل های پیوست شده

نظر

پردازش ...
                                X