اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اولین دوره مسابقات آموزشی (روی حساب های نمایشی)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام

با سلام از چه موقعی معامله میشه انجام داد؟

نظر

• با سلام

از امشب که بازار باز میشه میتونید معاملات رو شروع کنید.

از اقای رامین عزیز که با توجه خاصی کار میکنند متشکرم و حتما پیشنهادتون رو بررسی می کنیم.البته توجه داشتید که نمیشه بالانس رو معیار قرار داد .فرض کنید با ماکس دراو داون مساوی شخصی پوزیشن های بازی داره که همه توی سود هستند و لی بالانسش کمتر از شخصی است که پوزیشن هاش رو با ضرر بسته.

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
        با سلام

از امشب که بازار باز میشه میتونید معاملات رو شروع کنید.

از اقای رامین عزیز که با توجه خاصی کار میکنند متشکرم و حتما پیشنهادتون رو بررسی می کنیم.البته توجه داشتید که نمیشه بالانس رو معیار قرار داد .فرض کنید با ماکس دراو داون مساوی شخصی پوزیشن های بازی داره که همه توی سود هستند و لی بالانسش کمتر از شخصی است که پوزیشن هاش رو با ضرر بسته.

چرا نشه بالانس رو به عنوان معیار قرار داد بلاخره که همه تمام پوزیشن های خود رو میبندند و بالانس تغییر میکنه و معلوم میشه در اون زمان هست که امتیاز بیشتر شده و جایگاه فرد تغییر پیدا میکنه

اتفاقا خوبی این محاسبه اینه که اگر 2 نفر ماکس دراو داون یکسان داشته باشن مارجین تعیین کننده هست که کدوم بهتر عمل کردن البته به علت ضرب شدن ماکس دراو داون در تعداد پوزیشن های ضرر ده امتیاز این 2 نفر با ماکس دراو داون یکسان متفاوت خواهد بود

نظر

• با سلام و خسته نباشید.لطفا در صورت امکان نسبت به تغییر نام کاربری اینجانب از پراویزا به میشکا اقدام فرمایید.

نظر

• سلام

زمان اتمام مسابقه کی هست؟

و اینکه اون متیی که تو ایمیل برام فرستادید تو اون گزینه ی trading نیست که بخوام پوزیشن بگیرم!!!رو نمودار کلیک راست که میکنم اولین گزینه expert advisors هست

نظر

• با سلام.....علیرغم شروع بازار متاسفانه سرور دمو معاملاتش اکتیو نشده است.

نظر

• نوشته اصلی توسط praviza نمایش پست ها
                با سلام.....علیرغم شروع بازار متاسفانه سرور دمو معاملاتش اکتیو نشده است.

با سلام

ساعت فعال شدن چه ساعتی خواهد بود

هنوز که قادر به گرفتن پوزیشن نیستم

ارادتمند

نظر

• ترمینال من کانکت هست اما چارت اپدیت نمیشه
                  سرور جدید رو هم وارد کردم اما تفاوتی نکرد این در حالی هست که سایر ترمینال های این مشکل رو ندارند منظورم این هست که اینترنت در حال حاضر مشکلی ندارده

نظر

• نوشته اصلی توسط persiantrader نمایش پست ها
                    ترمینال من کانکت هست اما چارت اپدیت نمیشه
                    سرور جدید رو هم وارد کردم اما تفاوتی نکرد این در حالی هست که سایر ترمینال های این مشکل رو ندارند منظورم این هست که اینترنت در حال حاضر مشکلی ندارده

برا منم همین مشکل وجود داره

نظر

• من هم نمیتونم پوزیشن بگیرم
                      برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
                        من هم نمیتونم پوزیشن بگیرم
                        نوشته اصلی توسط ramin7500 نمایش پست ها
                        برا منم همین مشکل وجود داره
                        نوشته اصلی توسط persiantrader نمایش پست ها
                        ترمینال من کانکت هست اما چارت اپدیت نمیشه
                        نوشته اصلی توسط praviza نمایش پست ها
                        با سلام.....علیرغم شروع بازار متاسفانه سرور دمو معاملاتش اکتیو نشده است.
                        در حال پيگيري هستند، لطفا تا راهنمايي مديران فني مسابقه صبر بفرماييد

متشكرم

.: و پايان تمام سختي ها آساني است :.

نظر

• با سلام

در حال انتقال همه اکانت ها به گروه مسابقه هستیم.به محض اینکه اماده شد بهتون همین جا اطلاع میدیم.کسانی که هنوز اکانت 2000 تایی نگرفتند هنوز می تونند از طریق همون لینک اکانت دریافت کنند.
                          http://contest.mt4direct.com/add.php

نظر

• با سلام خدمت دوستان گرامی

اکنون می تونید مسابقه رو شروع کنید .

برای مشاهده رتبه های کاربران لطفا به لینک زیر مراجعه کنید:

http://contest.mt4direct.com/tops.php

دوستان دقت داشته باشند که کسانی که اکوئیتی شان زیر 2000 دلار می شود در این جدول نمایش داده نمی شوند.

برای همه آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم پیپ های پر سود شکار کنید

نظر

• من که رتبه ها رو که نگاه میکنم 2076 و 2040 خیلی خوبه اما فکر کنم فقط کسب سود و بالا بردن اکوئیتی است فکر نکنم مدیریت سرمابه دوستان مد نظر داشته باشند

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                                با سلام خدمت دوستان گرامی

اکنون می تونید مسابقه رو شروع کنید .

برای مشاهده رتبه های کاربران لطفا به لینک زیر مراجعه کنید:

http://contest.mt4direct.com/tops.php

دوستان دقت داشته باشند که کسانی که اکوئیتی شان زیر 2000 دلار می شود در این جدول نمایش داده نمی شوند.

برای همه آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم پیپ های پر سود شکار کنید
                                با سلام
                                هنوز اکانت دمو اکتیو نشده بخاطر همین امکان گذاشتن پوزیشن وجود نداره!!

نظر

پردازش ...
                                X