اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اولین دوره مسابقات آموزشی (روی حساب های نمایشی)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط بابای دارا نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب

در مورد فرمايش حساب 80 دلاري شما مديريت محترم توضيح فرمودند اما در مورد حساب 50 دلاري در صورتي كه در اين 6 ماه برداشتي نداشته اند، من اينطور برداشت كردم كه ايشون با پلان جناب آقاي خامسي تريد مي كنند لذا سلام من به ايشون برسونيد و بفرماييد كه در اين پلان يه نكته بسيار ظريف پنهان شده است و آن ميزان بازده در نمودار زمان است كه اگر به اين مطلب توجه نكنند مديريت سرمايه و در نتيجه موفقيت متزلزل خواهد شد.

تصور مي كنم اكنون احتمالا در نزديكي سطوح جهش پلان قرار داشته باشند و بدليل فشار رواني بسيار بالا در سطوح پيش روي ايشون در آينده، مديريت سرمايه تنها راه اتمام اين پلان خواهد بود

براشون آرزوي توفيق دارم
    سلام و درود

ایشون با پلن آقای خامسی ترید نمی کنند

کلا در فرومهای ایرانی سرک نمی کشند که بخواهند با پلن شخصی ترید نمایند در فرومهای خارجی هم بیشتر خواننده هستند و هر وقت ازش دعوت کردم در فرومی بیاد و چند تا مطلب بگه ، جوابم را داده هنوز به سطحی که می خواد نرسیده است

در مورد ترید ایشون شاید روز بشود که ترید نکنند یا حتی 1 هفته ترید نکنند

به قول خودش یک سری جاهای بازار هست که اسمش انبار پول هست یعنی شما با استاپ بسیار کوچک تارگت بسیار بزرگی را در پیش دارید

در مورد روش ترید ایشون هم می توانم بگم یک روش منحصر به فرد دارند

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط deathking نمایش پست ها
      سلام و درود

کسی که با استاپ 15 تا 30 پیپ برای تارگتهای 100 تا 200 پیپی می رود

اسکالپ نمی کند، آیا به نظر شما این شخص اسکالپ می کند؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این شخص به سطحی از دانش در ضمینه ترید دست یافته است و با اطمینان حجمش را افزایش می دهد

مسلما برای این افراد ترید با مدیریت سرمایه قدیمی کاری بیهوده می باشد

فکر کنم منظورم را واضح رساندم

موفق باشید
      دوست خوب و عزيز

من به شخصه علاقه زيادي به آموختن نكات جديد دارم لذا تقاضا مي كنم بزرگواري بفرماييد در صورت امكان يك DetailedStatement ريل از حساب ايشون ارائه كنيد و در مورد استراتژي و مديريت سرمايه موفق ايشون نكاتي را بفرماييد تا مورد استفاده بنده و ساير دوستان علاقمند نيز قرار بگيرد.

با نهايت تشكر

.: و پايان تمام سختي ها آساني است :.

نظر

نوشته اصلی توسط بابای دارا نمایش پست ها
        دوست خوب و عزيز

من به شخصه علاقه زيادي به آموختن نكات جديد دارم لذا تقاضا مي كنم بزرگواري بفرماييد در صورت امكان يك DetailedStatement ريل از حساب ايشون ارائه كنيد و در مورد استراتژي و مديريت سرمايه موفق ايشون نكاتي را بفرماييد تا مورد استفاده بنده و ساير دوستان علاقمند نيز قرار بگيرد.

با نهايت تشكر
        در حال حاضر استیتمنت ایشون در دسترس نیست ولی

کلیات استیتمنت حساب پلن خودم را در دو هفته گذشته قرار می دهم

حتی شما میزان Drawdown را هم می توانید ببینید

statement.JPG

لازم به ذکر است بنده هیچ وقت به اندازه ایشون سود نمی زنم

این شخص راهی که در دو هفته رفتم را در یک روز طی می کند

نظر

در حال حاضر استیتمنت ایشون در دسترس نیست ولی

کلیات استیتمنت حساب پلن خودم را در دو هفته گذشته قرار می دهم

حتی شما میزان Drawdown را هم می توانید ببینید

لازم به ذکر است بنده هیچ وقت به اندازه ایشون سود نمی زنم

این شخص راهی که در دو هفته رفتم را در یک روز طی می کند
          بسيار ممنون، فقط لطفا جزئيات حساب را نبز ارائه بفرماييد تا با بررسي موقعيت هاي ورود شما به بازار، نكات آموزشي استرات**ژي شما و نحوه مديريت سرمايه اي كه در اين سيستم اعمال فرموديد را استخراج كنم .

بازهم از بذل لطفي كه مي فرماييد تشكر مي كنم

.: و پايان تمام سختي ها آساني است :.

نظر

این حساب پلن بنده هست

اگر می خواهید موقعیت های لایو را ببنید حتی در حساب اصلی بنده را ببنید

یه سر به تاپیک تریدهای بنده در اتو تردینگ بزنید

خوب به عنوان مثال دیروز بنده با استاپ 18 پیپ روی 2515 سل لیمیت داشتم

دو تا پوز با حجم 0.05

تارگت اول 32 پیپ و تارگت دوم آزاد

این پوز حتی 5 پیپ هم منفی نشد و یک راست ریخت

خوب به ازای 100 دلار دو تا 0.05 وارد شدن برای این استراتژی و با این دقت به نظر بنده کم هم هست

راستش بنده در مورد مشکلی که بعدا ممکن است پیش بیاید صحبت می کنم و بحث آموزشی در کار نیست

امیدوارم با بررسی این مشکل نیز لحاظ شود

به قول رفیق من می گه مهم این نیست که خوب تحلیل می کنی یا دقیق مهم این است که چند دلار در ریلت سود زدی

موفق باشید
            ویرایش توسط deathking : https://www.traderha.com/member/5859-deathking در ساعت 06-07-2012, 11:00 AM

نظر

با سلام و ضمن تشکر از دوستان بابت توجهشون به این تاپیک و ارایه نظرات و پیشنهاداتشون برای هر چه بهتر برگزار شدن مسابقه. انشاله که بتونیم با استفاده از این نظرات و کمک همه دوستان مسابقه ای در خور برگزاری کنیم.

به نظرم ادامه این بحث جایش شاید در تاپیک دیگری باشد که از دوستان خواهش میکنم برای ان تاپیک مجزا ایجاد کنند و به بحث و بررسی روش های معاملاتی خوب بپردازند تا همه دوستان از ان استفاده کنند و البته با هدف فروم که همان داشتن بار آموزشی هست نیز هماهنگ باشد.

با تشکر از همگی

نظر

سلام

یک پیشنهاد دارم که شاید بهتون در مورد قوانین مدیریت سرمایه کمک کند : از قوانین مسابقات بروکرهای دیگر هم می توانید کمک بگیرید که دقیقا هدفش انتخاب بالاترین بالانس به عنوان برنده نیست و به انتخاب تریدر در فضایی شبیه به بازار واقعی می اندیشد .

deathking عزیز امکانش هست با دوست شما آشنا بشم ؟ روشی که ایشون در ترید دارد بسیار شبیه روش کاری من است و اینکه گفتید گاهی مدت ها پوزیشنی نمی گیرد مشخص می کند که روی قسمت های مشابهی کار کرده ایم ( روی این قسمت خیلی کار کردم و معتقدم ایشون دیدش به دید من خیلی نزدیکه چون کسی که معامله ای با استاپ 20-10 پیپی برای ترگت 100 پیپی می کند روی آنالیز نظم حرکات، تعیین سطوح دقیق ، حذف نویز سیگنال ها و حتی روی سیستم کنترل پایداری روند بسیار کار کرده است ) .

نظر

چقدر خوب میشد جایزه نفر اول 3000 دلار دومی 2000 و سومی 1000 واقعا ارزش وقت گذاشتن و زحمت کشیدن داشت!
                  در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

با عرض سلام و خسته نباشید
                    در مورد مسابقه برایه مدت سه ماه خوب هست چون اخره سه ماه بهترین تریدرها معلوم میشوند و اگر بخواهند بهترین تریدرها شرکت کنند و وقت بزارن باید ارزشش رو داشته باشه چون سه ماه برایه یه تریدر خوب وقت زیادی هست ولی جایزه پیشنهاد شده در حدی نیست
                    که یه تریدر خوب شرکت کنه چون تو ریل بیشتر از این مبلغ رو در میاره برایه همین اگر شرکت میخواد بهترین رو بشناسه ومعرفی کنه باید تو مبلغ جایزه اش تجدید نظر کنه
                    . با تشکر . موفق باشید.

نظر

سلام و درود

ایشون با پلن آقای خامسی ترید نمی کنند

کلا در فرومهای ایرانی سرک نمی کشند که بخواهند با پلن شخصی ترید نمایند در فرومهای خارجی هم بیشتر خواننده هستند و هر وقت ازش دعوت کردم در فرومی بیاد و چند تا مطلب بگه ، جوابم را داده هنوز به سطحی که می خواد نرسیده است

د ر مورد ترید ایشون شاید روز بشود که ترید نکنند یا حتی 1 هفته ترید نکنند

به قول خودش یک سری جاهای بازار هست که اسمش انبار پول هست یعنی شما با استاپ بسیار کوچک تارگت بسیار بزرگی را در پیش دارید

در مورد روش ترید ایشون هم می توانم بگم یک روش منحصر به فرد دارند

موفق باشید
                      با توجه به صحبت های بهروز نعیمی عزیزم، از نظرم کسی که این فاکتورها تو استراتژی خودش وجود داره جزء ترید های واقعاً حرفه ای بازار میشه و که از نظرم بیش از 60% راه رو طی کرده...

من هم عاشق پوزیشن گیری با استاپ حداکثر 20پیپی با حداکثر لات سایز با تارگت حداقل 100 پیپی که برای رسیدن به همچین پوزیشنی روز ها منتظر و ساعت ها پشت سیستم میشینم...
                      یا طلا با استاپ حداکثر 3 دلاری تارگت 20 تا 50 دلاری داری...

پوزیشن گیری با این روانشاسی خیلی لذت بخشه...
                      ویرایش توسط water : https://www.traderha.com/member/5123-water در ساعت 06-08-2012, 12:36 PM
                      چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

بسیار ممنون از اینکه این موقعیت را برای تریدر های ایرانی قرار دادید. این مسابقات چندین حسن دارد.
                        اول اینکه می توان استراتژی و روش های معاملاتی خود را محک زد
                        دوم اینگه میتوان با این کارگزاری بیشتر آشنا شد
                        سوم هم هرکسی می تواند شانس برنده شدن در این مسابقات را داشته باشد
                        من ثبت نام کردم اما یوزر و لاجین متاتریدر برای من صادر نشد. لطفاً در این مورد توضیحات و راهنمایی های لازم را بفرمایئد
                        با تشکر

نظر

با سلام و تشکر از همه دوستان

اکانت ها در پایان ثبت نام مسابقه در برای کاربران ساخته خواهد شد.خوشحالیم که استقبال از این مسابقه بسیار خوب صورت گرفته .

نظر

سلام

بابت زحمات مدیریت انجمن در برگزاری این مسابقه تشکر می کنم. چند تا مورد نقص به نظر بنده رسید که چون هنوز مسابقه شروع نشده اونها رو عنوان می کنم بلکه فکری براش بشه.

بنده کماکان مخالف دمو بودن مسابقه و نحوه تعیین برنده هستم اما چون روی اون قسمت قبلا نظراتم رو گفته ام که ظاهرا به اونها توجهی نشد یا حداقل بنده قانع نشدم، پس دیگر اونها رو عنوان نمی کنم.

اما سایر ایرادهای اصلی مسابقه:

1- عدم امکان رعایت مدیریت سرمایه برای همه تریدرها:

یکی از نکات مهمی که تیم برگزارکننده بر روی اون تاکید دارند رعایت مدیریت سرمایه و انتخاب برنده بر اساس این اصل مهم از بازار هست. سوال بنده این هست که فرض کنید فردی با سیستم تریدی دارای 100 پیپ استاپ اولیه و تارگت 100 پیپی کار می کنه. در حال حاضر اکانت های دمو 2000 دلاری و حداقل لات سایز معاملات 0.1 لاتی به عنوان شرایط حساب ها مطرح شده. در این حالت چنین فردی در هر ترید داره در حدود 5 درصد روی هر معامله ریسک می کنه!

این رو در نظر بگیرید که استاپ خیلی از تریدرها از جمله خود من که سویینگ های اصلی تر رو می گیریم بعضا روی 200 تا 300 پیپ هم میره. مفهوم این موضوع اینه که ریسک معامله برای بنده در هر ترید به اجبار در کمترین حالت 15 درصد خواهد بود!

من اصلا متوجه نمیشم که زمانی که مسابقه دمو هست چرا رقم سرمایه 2000 دلار در نظر گرفته شده؟؟؟ چرا نگذاشتید 10000 دلار که این مسایل حل بشه؟

بنابراین اگر به حرف صدها استاد ترید که همیشه تاکید بر ریسک های زیر 3 درصدی دارند بخواهیم توجه کنیم و اگر مدیریت سرمایه به عنوان عامل تعیین کننده اهمیت داره شرایط اعلام شده در تضاد با هر دو عاملی هست که عنوان شد.

2- عدم امکان شرکت تریدرهای لانگ ترم:

مدت زمان سه ماهه مسابقه کوتاه هست و میشد این مدت رو به شش ماه تا یکسال رسوند و در عین حال برندگان ماهیانه هم داشت. افرادی که در تایم فریم چهارساعته ترید می کنند در سه ماه در حدود 10 ترید انجام می دهند که بازه کوچکی برای تعیین ملاک هاست. بگذریم از افرادی که در تایم فریم روزانه کار می کنند و مسابقه ای با این زمان به هیچ وجه تناسبی برای اونها نداره.

در پایان تصور می کنم با وجودی که ایده های اولیه بد نیست اما همچنان در مسیر درست نیستیم که شاید به این موضوع برگرده که برگزار کنندگان آشنایی حرفه ای با اصول اولیه رو ندارند. سوال دیگر اینکه چرا اسامی داوران اعلام نمیشه تا ببینیم آیا اصلا صلاحیت بررسی نوع مدیریت سرمایه اکانت ها رو دارند یا خیر؟ این موضوع از این نظر اهیمت داره که عنوان میشه بالانس در تعیین برنده نقشی نداره که باز هم به نظر من غلط هست. اصولا باید داورها از تریدرها و تحلیلگرهای شناخته شده باشند و الزاما اینکه در ارتباط با بروکر و با کارمند بروکر باشند ملاک درستی برای داور بودن نیست چرا که ممکن هست تجربه داوری رو نداشته باشند و در دادن امتیاز یا اعلام برنده اشتباه کنند!

همین انتخاب شرایط اولیه مسابقه که اعلام شده نشان از عدم درک صحیح مبانی مدیریت سرمایه توسط برگزارکنندگان در این مرحله داره. حداقل کاری که باید کرد اینه که یا محدودیت سرمایه رو اصلاح کنید یا محدودیت حداقل حجم رو.

ارادتمند- بهزاد
                            ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 06-08-2012, 07:18 PM

نظر

درود
                              جناب بهزادی مشتاق دیدار.

مسئله فقط سویینگ تریدرها نیستند . کسانی که مید ترم معامله میکنند هم نمیتوانند با حجم 0.1 در اکانت 2000 دلاری مدیریت سرمایه زیر 5% داشته باشند.

حالا فرض کنید که تریدری روی چندین جفت ارز هم زمان تریگر ورود داره دیگه اصلا چیزی به نام مدیریت سرمایه باقی نمیمونه.

در شرایط فعلی با این محدودیت حجم و میزان سرمایه ، این مسابقات بیشتر برای اسکالپرها و تا حدودی تریدرهایی که شورت ترم معامله میکنند مناسب است.

ارادتمند

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                              2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                              3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                              4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                              5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                              6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                              7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

با سلام
                                مطالبی که جناب بهزادی و پیام عزیز به آن اشاره کردند کاملاً درست است بنده هم بعد از دریافت ایمیل جزئیات اکانت مسابقه به فروم آمدم که این نکته بسیار مهم را اطلاع دهم که دوستان به آن اشاره کرده بودند، با 0.5 لات و سرمایه 2000 دلاری دیگر چیزی به نام مدیریت سرمایه وجود نخواهد داشت.

نظر

پردازش ...
                                X