اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پیشنهادات و انتقادات مشتریان از عملکرد بروکر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام و تبریک کریسمس
    بنده یک انتقاد به سایت فارسی بروکر دارم.
    چرا زمان بسته بودن بروکر در ایام کریسمس در سایت ذکر نشده است؟!
    تمامی بروکرها از چندین روز مانده به ایام کریسمس، زمان و ساعات دقیق تعطیلی بروکر را در سایتشان ذکر میکنند.
    امیدوارم مدیران محترم این نکته را در نظر داشته باشند.
    با سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط Behzad4x نمایش پست ها
      با سلام و تبریک کریسمس
      تمامی بروکرها از چندین روز مانده به ایام کریسمس، زمان و ساعات دقیق تعطیلی بروکر را در سایتشان ذکر میکنند.
      با سپاس
      درود بر شما.

زود قضاوت نکنید دوست عزیز:

http://forum.broker-fa.org/f43/%D8%B...29/#post153155
      هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

نوشته اصلی توسط Behzad4x نمایش پست ها
        با سلام و تبریک کریسمس
        با سپاس
        درود بر شما دوست گرامی

در دو لینک ذیل جداول زمانبندی مربوطه به ترتیب در مورخه 16 دسامبر 2014 و 19 دسامبر 2014 اعلام شده است:

فارسی

انگلیسی

با احترام
        بخش خبری کارگزاری پرسپولیس

نظر

با سلام خدمت شما و تبریک سال نو میلادی

یک انتقاد از بروکر خوب پرسپولیس دارم.
          نوامبر با خبر بونوس ما رو خوشحال کردید. اما مشخص نشد این بونوس کی در حساب ها منظور میشه. قراربود به طور ماهیانه محاسبه بشه اما هنوز این اتفاق نیفتاده. اگر ممکنه در این مورد اطلاع رسانی کنید.

متشکرم

نظر

با سلام سایتتون برای من خیلی قطعی داره و بعضی وقتا پشیمون میشم از اومدن به سایت همینطور هم هست کابین مشتری حتی با فندق شکن هم بعضی وقتا باز نمیشه در ضمن من پر سرعت ترین پک اینترنت رو دارم

نظر

سلام
              ای کاش برای پاسخگویی به تیکت محدودیت زمانی برای زبان وجود نداشت.....

نظر

سلام و درود. من یه پیشنهاد و خواهشی از مدیر بروکر پرسپولیس داشتم و اون اینه که با توجه به این که در بعضی از مواقع ورود به سایت به سختی صورت میگیره پیشنهاد میکنم که کارهای مربوط به کابین در یک ادرس دیگه باشه تا مشتریا بتونن بدون دردسر کارهای مربوط به واریز و برداشت رو داشته باشن . با تشکر فراوانن

نظر

با سلام
                  من برای شارژ حساب مسابقه ای به اندازه 500 دلار چندین بار با لایو چت صحبت کردم و ایشون گفتن از یک صرافی معتبر جهت قیمت ذلار سوال فرمایید من از این سایت قیمت را گرفتم http://www.o-xe.com/ و به اندازه 500 دلار تیکت شارز حساب ساختم ولی 490 دلار شارژ شد میتونم بپرسم منبع شما برای مجاسبه قیمت دلار کدام هست حداقل سو تفاهم بوجود نیاد

نظر

نوشته اصلی توسط taherfx نمایش پست ها
                    با سلام
                    من برای شارژ حساب مسابقه ای به اندازه 500 دلار چندین بار با لایو چت صحبت کردم و ایشون گفتن از یک صرافی معتبر جهت قیمت ذلار سوال فرمایید من از این سایت قیمت را گرفتم http://www.o-xe.com/ و به اندازه 500 دلار تیکت شارز حساب ساختم ولی 490 دلار شارژ شد میتونم بپرسم منبع شما برای مجاسبه قیمت دلار کدام هست حداقل سو تفاهم بوجود نیاد
                    این مشکل منم داشتم ولی به جای نرسیدم
                    فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

نظر

سلام

در مورد مرجع قیمت دلار جهت واریز و برداشت های مشتریان عزیز شخصا به جهت رفاه حال مشتریان عزیز پیگیر این موضوع خواهم شد و منبعی را برای کسب قیمت دلار برای این امور معرفی خواهیم کرد، طبیعتا با توجه به تفاوت قیمت دلار در ایران چنین مرجعی برای مشتریان محترم نیاز هست که پس از پیگیری و کسب نتیجه اطلاع رسانی خواهم کرد. از صبر و شکیبایی شما سپاسگذارم
                      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

من این مشکل رو داشتنم دلار 3320تومن بود الان3420 حساب کردن حساب رو شارز کردن

نظر

با سلام من دیروز یه تیکت شارژ تو کابین شخصی زدم تا این لحظه حتی بررسی نشده با توجه به اینکه به زبان انگلیسی میباشد آیا زمانبر بودنش طبیعی هست ؟
                          و به نطرم ساپورت انلاین بروکر شما خیلی مدت کمی انلاین هست و در بروکرهای دیگر معمولا 24 ساعته هست و میتونه خیلی از کارها را انجام بده ولی ساپورت انلاین شما فقط ارجاع کننده هست

نظر

سلام
                            این مشکل پیش اومده؛ راه حلی داره؟
                            ---------------------------
                            terminal.exe
                            A debugger has been found running in your system.
                            Please, unload it from memory and restart your program.
                            OK

نظر

سلام عرض ادب

20 پیی اسپرد ؟خبر خاصی هم نبود که اسپرد به این مقدار باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

موفق باشید
                              چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
                                سلام عرض ادب

20 پیی اسپرد ؟خبر خاصی هم نبود که اسپرد به این مقدار باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

موفق باشید

سلام لطفا همین تصویر را با توضیحی مختصر از طریق ارسال تیکت در کابین تریدری خود پیگیری فرمایید.
                                لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

پردازش ...
                                X