اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پیشنهادات و انتقادات مشتریان از عملکرد بروکر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام ممنون از راهنمائی تون
    من 2 روز نیست با این بازار آشنا شدما . حدود 7 ساله پس می دونم معامله رو چه طوری باز کنم که تی پی م با اسپرد موجود بخوره.
    اونی که گفته شده برای فروش هست که معامله در همان قیمت فعلی باز می شود وباید به تی پی و اس ال اسپرد اضافه شود که همه اینو میدونیم. در خرید چون معامله بالاتر از قیمت فعلی به اندازه اسپرد باز می شود پس تی پی رو هرجا بذاریم بعد از قیمت باز شدن معامله، بلافاصله با رسیدن به آن باید خورده شود. (یعنی نیازی دیگر به لحاظ کردن اسپرد نیست و یک بار اسپرد کم شده است واگر باز هم به آن اسپرد اضافه کنیم میشه دو تا اسپرد) ولی در یکی از معاملات خرید روی دمو از تی پی رد کرد ولی معامله بسته نشد.
    ویرایش توسط PCM : https://www.traderha.com/member/1-pcm در ساعت 05-20-2012, 10:42 PM

نظر

سلام آقا مجتبي
      من در يک پست ديگر گفتم طريقه فعاليت بروکر اما شما مطالعه نکرده ايد. ( و دوستان پرسپوليس گفتند که اينان بروکر نماها هستند.)
      بروکر معامله شما را به نفع خود باز مي کند . اما چگونه؟
      شما بايد يک اسپرد پرداخت کنيد به بروکر . ممکن است اين اسپرد کم شود يا زياد ( در شب زياد مي شود.)
      اگر شما معامله شرطي قرار داده باشيد بروکر معامله شما را نگاه نميکند بلک بازار را نگاه مي کند.
      اگر معامله شما در جهت بازار باشد صبر ميکند قيمت به معامله شما برسد (اسپرد در نظر نمي گيرد) و بعد آن را باز ميکند. و اگر بازار خلاف جهت شما باشد ، بروکر در فاصله قيمت تا معامله شما (همان اسپرد) معامله شما را باز مي کند .
      اين اتفاق در زمان بسته شدن معاملات نيز رخ مي دهد (همان تيک پروفيل و استاپ لاس)
      لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

لطفا به دوستمان مجتبی اف اکس توضیح دهید که در صورت چنین مواردی با برداشتن اسنپ شات فرم مربوطه باید پر کرده و ارسال کنند. البته این خدمت ما برای حسابهای لایو است ولی در مورد ایشان برای دمو هم بررسی خواهد شد. آقای نوید هم که هنوز فرق ما را با بروکز نما متوجه نشده اند. دوستان کم لطفی می کنند و اصلا نمی خوانند چیزهائی را که ما نوشته ایم.
        کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
        رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
        ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم
        sigpic

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi نمایش پست ها
          لطفا به دوستمان مجتبی اف اکس توضیح دهید که در صورت چنین مواردی با برداشتن اسنپ شات فرم مربوطه باید پر کرده و ارسال کنند. البته این خدمت ما برای حسابهای لایو است ولی در مورد ایشان برای دمو هم بررسی خواهد شد. آقای نوید هم که هنوز فرق ما را با بروکز نما متوجه نشده اند. دوستان کم لطفی می کنند و اصلا نمی خوانند چیزهائی را که ما نوشته ایم.
          خدمت آقا مهدی عزیز سلام و خسته نباشید عرض می کنم.
          آقا مهدی خدائیش می گم من یکی عاشق بروکر شما شده ام و مطمئن باشید که یکی از مشتریان شما خواهم شد. امیدوارم که این نقد من از این که این اتفاق افتاد (روی حساب دمو) خدائی نکرده باعث سوء تفاهم نشه چون من قصد تخریب بروکرو اصلاً خدا می دونه ندارم. می دونم شما تمام تلاش خودتونو دارید برای هرچه بهتر شدن می کنید و مطمئنم که از قابل اعتمادترین بروکر ها برای ما ایرانیان خواهید شد.
          باز هم اگر ناراحتتون کردم معذرت می خوام.
          موفق باشید.

نظر

با سلام...
            من مدتی قبل برای آشنایی با کارگزاری پرسپولیس کپیتال اقدام به نصب pcm trader که در سایتتان قرار داشت کردم و یک حساب دمو برای آشنایی با عملکرد کارگزاری باز کردم
            و اکنون چند سوال یا از خدمتتون دارم
            1-- چرا نمودارهاییکه دیتای مثلا طلا یا یورو و... را نشان میدهند در نرم افزار شما دیتای گرشته را ندارد و فقط از زمان افتتاح حساب دیتا را در دسترس قرار میدهد؟ {از روز اول که حساب را باز کردم این مشکل بودو فقط دیتا را از لحظه ی افتتحاح حساب میداد}

2--- در تبلیغات شرکت شما عنوان شده بود که امکان معامله روی ایندکس داوجونز وجود دارد :: پس چرا در حالت دمو من چنین امکانی را ندیدم ...
            و آیا برای خرید و فروش ارز و طلا و نفت و ایندکس داوجونز باید حسابهای جداگانه ای به صورت ریل باز کرد یا فقط یک حساب با موجودی حداقل 2000 دلار
            امکان معامله روی تمام موارد بالا را در کارگزاری شما دارد ؟

3--- لحظه ورود به سایت با زدن نام کاربری:: پسوورد به شکل مخفی نمایش داده نمیشود و در نتیجه وارد صفحه ی رمز عبور اشتباه است میشویم ...
            اما چون کادر آبی رنگ بزرگی به نام کادر ثبت نام روی صفحه همیشه هست امکان وارد کردن شناسه ی ورود میسر نیست.... نیازی هم نیست کادری برای ثبت نام به این بزرگی وجود داشته باشد
            که اگر بخش دریافت رمز عبور مشکل پیدا کردن به هیچ وجه نتوان وارد سایت شد... لطفا منرا در موراد فوق راهنمایی بفرمایید
            با سپاس و آرزوی موفقیت براب شما

نظر

نوشته اصلی توسط Azad نمایش پست ها
              با سلام...
              من مدتی قبل برای آشنایی با کارگزاری پرسپولیس کپیتال اقدام به نصب pcm trader که در سایتتان قرار داشت کردم و یک حساب دمو برای آشنایی با عملکرد کارگزاری باز کردم
              و اکنون چند سوال یا از خدمتتون دارم
              1-- چرا نمودارهاییکه دیتای مثلا طلا یا یورو و... را نشان میدهند در نرم افزار شما دیتای گرشته را ندارد و فقط از زمان افتتاح حساب دیتا را در دسترس قرار میدهد؟ {از روز اول که حساب را باز کردم این مشکل بودو فقط دیتا را از لحظه ی افتتحاح حساب میداد}

2--- در تبلیغات شرکت شما عنوان شده بود که امکان معامله روی ایندکس داوجونز وجود دارد :: پس چرا در حالت دمو من چنین امکانی را ندیدم ...
              و آیا برای خرید و فروش ارز و طلا و نفت و ایندکس داوجونز باید حسابهای جداگانه ای به صورت ریل باز کرد یا فقط یک حساب با موجودی حداقل 2000 دلار
              امکان معامله روی تمام موارد بالا را در کارگزاری شما دارد ؟

3--- لحظه ورود به سایت با زدن نام کاربری:: پسوورد به شکل مخفی نمایش داده نمیشود و در نتیجه وارد صفحه ی رمز عبور اشتباه است میشویم ...
              اما چون کادر آبی رنگ بزرگی به نام کادر ثبت نام روی صفحه همیشه هست امکان وارد کردن شناسه ی ورود میسر نیست.... نیازی هم نیست کادری برای ثبت نام به این بزرگی وجود داشته باشد
              که اگر بخش دریافت رمز عبور مشکل پیدا کردن به هیچ وجه نتوان وارد سایت شد... لطفا منرا در موراد فوق راهنمایی بفرمایید
              با سپاس و آرزوی موفقیت براب شما
              با سلام و احترام
              همانطور که اطلاع دارید پلتفرم معاملاتی PCMTrader به تازگی به مشتریان عرضه شده است و دیتای موجود در پلتفرم هم مربوط به همین زمان است.البته دیتای گذشته هم به زودی به پلتفرم اضافه خواهد شد. همکاران مربوط به این بخش مشغول بررسی دیتاهای گرفته شده از منابع مختلف هستند و پس از بررسی، دیتای معتبرترین منبع به پلتفرم اضافه خواهد گردید.

ایندکس داوجونز مربوط به پلتفرم قبلی ارائه شده توسط بروکر بود و در حال حاضر موارد ارائه شده توسط پلتفرم تغییر کرده و مثلا 32 جفت ارز به 60 جفت ارز ارتقا پیدا کرده و ...
              شما می توانید ابزار های مورد معامله و ساعات کاری بازارهای مختلف را در لینک زیر مطالعه بفرمایید:

http://mt4direct.com/PCM-Trader/instrument.html

از توجه شما به فروم بروکر پرسپولیس کپیتال و انتقاد سازنده شما سپاسگذارم. موردی که درباره صفحه آبی رنگ اشاره کرده اید را به بخش طراحی سایت انتقال دادیم و در صورت امکان اقدام لازم انجام خواهد گرفت.

با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط radfarl نمایش پست ها
                .......
                شما می توانید ابزار های مورد معامله و ساعات کاری بازارهای مختلف را در لینک زیر مطالعه بفرمایید:

http://mt4direct.com/PCM-Trader/instrument.html

.....

با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز
                در حساب ریل با موجودی 2000 دلار :: آیا تمامی مواردیکه در لینک بالا آورده اید قابل معامله هستند؟
                با تشکر از راهنمایی شما

نظر

پیشنهاد

سلام واحترام خدمت جناب مدیرعامل بروکر وکلیه مدیران فروم پرسپولیس ضمن تشکر فراوان به خاطر ایجاد محیطی پر بار و آموزنده جهت تریدر های ایرانی و همچنین ایده ها ونوآوریهای مدیران فروم در خصوص ارائه انواع تحلیل مانند پست up or down و پست روزانه ،هفتگی ،ماهانه و سالانه و همچنین تحلیل بازار با چند روش تحلیل مختلف(الیوت ، پترن های هارمونیک ، فیبو و . . . ) بر روی بیشتر جفت ارزها در طول روز .
                  بعضی از بروکر ها برای مشتریان خود امکانی بنام پم دارند که اگر چنین امکانی در بروکر پرسپولیس اضافه بشه مشتریان تازه وارد با استفاده از این گونه حساب میتونن با خیال راحت تر و بدون دغدغه سود یا ضرر معامله خود به یاد گیری بهتر واستفاده بیشتر از فروم پرسپولیس بپردازند واین در حالیست که خدارا شکر در این فروم اساتید با تجربه در ضمینه های مختلف تحلیل حضور دارن و روزانه تحلیلهای مفیدی به کاربران ارائه میکنند که میتونه همین تحلیل ها در قالب معمله در بیان ومشتریان بروکر پرسپولیس از اون استفاده کنن .
                  البته این یه پیشنهاد ومن در مورد ریزه کاری های این گونه خدمات اطلاعی ندارم .

ورود به معامله با منطق انسانی
                  خروج
                  از معامله با احساس ماشینی
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط Azad نمایش پست ها
                    در حساب ریل با موجودی 2000 دلار :: آیا تمامی مواردیکه در لینک بالا آورده اید قابل معامله هستند؟
                    با تشکر از راهنمایی شما
                    سلام

بله همه اقلامی که در پلتفرم موجود میتونید معامله کنید .
                    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

نوشته اصلی توسط ماندگار نمایش پست ها
                      سلام واحترام خدمت جناب مدیرعامل بروکر وکلیه مدیران فروم پرسپولیس ضمن تشکر فراوان به خاطر ایجاد محیطی پر بار و آموزنده جهت تریدر های ایرانی و همچنین ایده ها ونوآوریهای مدیران فروم در خصوص ارائه انواع تحلیل مانند پست up or down و پست روزانه ،هفتگی ،ماهانه و سالانه و همچنین تحلیل بازار با چند روش تحلیل مختلف(الیوت ، پترن های هارمونیک ، فیبو و . . . ) بر روی بیشتر جفت ارزها در طول روز .
                      بعضی از بروکر ها برای مشتریان خود امکانی بنام پم دارند که اگر چنین امکانی در بروکر پرسپولیس اضافه بشه مشتریان تازه وارد با استفاده از این گونه حساب میتونن با خیال راحت تر و بدون دغدغه سود یا ضرر معامله خود به یاد گیری بهتر واستفاده بیشتر از فروم پرسپولیس بپردازند واین در حالیست که خدارا شکر در این فروم اساتید با تجربه در ضمینه های مختلف تحلیل حضور دارن و روزانه تحلیلهای مفیدی به کاربران ارائه میکنند که میتونه همین تحلیل ها در قالب معمله در بیان ومشتریان بروکر پرسپولیس از اون استفاده کنن .
                      البته این یه پیشنهاد ومن در مورد ریزه کاری های این گونه خدمات اطلاعی ندارم .

با سلام خدمت آقای ماندگار و بقیه اساتید محترم
                      من کاملا موافقم با حرف شما
                      مثلا برای شخصی مثل من که تازه کار هستم و توی این زمینه مهارت کمی دارم،در این صورت روند روبه جلو رو خیلی بهتر طی میکنم.من هم امیدوارم در صورت امکان پرسپولیس چنین کاری رو انجام بده...
                      تا پر و بال تو و راه تماشا بسته است
                      هر کجا هست، زمین تا به ثریا قفس است

نظر

با سلام

مدیریت محترم بروکر pcm جناب مدیرعامل بروکر , ضمن خسته نباشید می خواستم نظرتون رو راجع به ایجاد حساب سرمایه گذاری pamm بدانم.

همانگونه که مستحضرید چنین حسابی جذابیت های زیادی ( دردیگر بروکرها ) هم برای معامله گران هم برای سرمایه گذاران بوجود آورده. آیا جنابعالی طرحی برای راه اندازی چنین حسابی دردست مطالعه یا اقدام دارید ؟

با تشکر

نظر

انتقاد از بروکر

درود
                          امروز بازار اروبا در شاخص dax بالاتر از تارگتی که شب قبل من ست کرده بودم باز شد ولی پوزیشن با تارگت ست شده من بسته شد .در صورتیکه اگر بازار بالاتر از تارگت و یا پایین تر از استاپ باز شود مبنا بازار است . چرا که اولین قیمت بازار مبنا است متاسفانه با مطرح کردن مشکل بیش آمده با بروکر پرسپولیس پاسخی که از orderdesk دریافت کردم عجیب و قابل قبول نیست !!!!!!!!

Dear Sir,

When you set a Take profit for your order it goes in the market as limit order not as a market order like stop loss order. In your case when the market opened you were ready to sell at the price and buyer took it accordingly.

Feel free to contact us for any further help.

Thanks

Order Desk Team

نظر

نوشته اصلی توسط masoud_s نمایش پست ها
                            درود
                            امروز بازار اروبا در شاخص dax بالاتر از تارگتی که شب قبل من ست کرده بودم باز شد ولی پوزیشن با تارگت ست شده من بسته شد .در صورتیکه اگر بازار بالاتر از تارگت و یا پایین تر از استاپ باز شود مبنا بازار است . چرا که اولین قیمت بازار مبنا است متاسفانه با مطرح کردن مشکل بیش آمده با بروکر پرسپولیس پاسخی که از orderdesk دریافت کردم عجیب و قابل قبول نیست !!!!!!!!

Dear Sir,

When you set a Take profit for your order it goes in the market as limit order not as a market order like stop loss order. In your case when the market opened you were ready to sell at the price and buyer took it accordingly.

Feel free to contact us for any further help.

Thanks

Order Desk Team

سلام

دلیلش میتواند عدم وجود اردر بالاتر از تارگت شما باشه . درسته که قیمت بالاتر باز شده ولی باید رو اون قیمت اردر باشه . و احتمالا چون اردر نبوده رو همون تارگت شما بسته شده .
                            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

نظر

درود
                              از پاسخ order desk شرکت پرسپولیس مشخص می شود که در مورد stop مبنا باز شدن قیمت بازار و در مورد t/p مبنا تارگتی هست که مشتری ست کرده این یعنی 100% به ضرر مشتری من اطلاع دارم در مورد سایر بروکرها و حنی بروکر های بزرگ که اقوام من با آن کار می کنند در آن سوی ابها مبنا قیمت بازار است .
                              اما پاسخ جنابعالی هم قانع کنند نیست چرا که اولین قیمت که بازار با آن باز شده در آن حتما اردر بوده که خرید و فروش شده و قیمت خورده در هر صورت تقاضای بررسی توسط بروکر پرسپولیس را دارم

نظر

نوشته اصلی توسط masoud_s نمایش پست ها
                                درود
                                از پاسخ order desk شرکت پرسپولیس مشخص می شود که در مورد stop مبنا باز شدن قیمت بازار و در مورد t/p مبنا تارگتی هست که مشتری ست کرده این یعنی 100% به ضرر مشتری من اطلاع دارم در مورد سایر بروکرها و حنی بروکر های بزرگ که اقوام من با آن کار می کنند در آن سوی ابها مبنا قیمت بازار است .
                                اما پاسخ جنابعالی هم قانع کنند نیست چرا که اولین قیمت که بازار با آن باز شده در آن حتما اردر بوده که خرید و فروش شده و قیمت خورده در هر صورت تقاضای بررسی توسط بروکر پرسپولیس را دارم

سلام

وقتی تارگت شما پایینتر از قیمت بازار ، خریدار بلافاصله اون میگیره ، چون خریدار قیمت پایین به قیمت بالا ترجیح میده .وقتی شما در بازار تارگت یا حد ضرر میزارید بازار اون میبینه .پس بلافاصله وقتی قیمت بالاتر از تارگت باز شده خریدار بالافاصله قیمت شما رو میگیره .

به هر ترتیب شما با order desk مکاتبه کنید .

نظر

پردازش ...
                                X