اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پیشنهادات و انتقادات مشتریان از عملکرد بروکر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

3100$

درود به دوستان گرامی در تاریخ 5 زانویه متاسفانه پوزیشن sell stop من رو ی oil با حجم 2 لات در بروکر وارن گلد با اختلاف چند پپ باز شد از آنجائیکه در ترید به شیر یا خط عقیده ندارم همان شب با 3100$ ضرر پوزیشن را بستم . پس از اعتراض امروز 3100 $ به حساب من برگردانده شد هر چند این اشتباه بروکر بوده ولی با نوجه به شرایط ایران و حضور بروکرنماها که صابون آن به بنده و سایر دوستان خورده لازم دیدم ضمن اطلاع این موضوع به دوستان گرامی همین جا از پیگیری مدیرعامل بروکر و خانم نعیمی پور تشکر داشته باشم
    شاد و پیروز باشید
    ویرایش توسط masoud_s : https://www.traderha.com/member/4460-masoud_s در ساعت 01-12-2012, 05:44 PM

نظر

نوشته اصلی توسط masoud_s نمایش پست ها
      درود به دوستان گرامی در تاریخ 5 زانویه متاسفانه پوزیشن sell stop من رو ی oil با حجم 2 لات در بروکر وارن گلد با اختلاف چند پپ باز شد از آنجائیکه در ترید به شیر یا خط عقیده ندارم همان شب با 3100$ ضرر پوزیشن را بستم . پس از اعتراض امروز 3100 $ به حساب من برگردانده شد هر چند این اشتباه بروکر بوده ولی با نوجه به شرایط ایران و حضور بروکرنماها که صابون آن به بنده و سایر دوستان خورده لازم دیدم ضمن اطلاع این موضوع به دوستان گرامی همین جا از پیگیری مدیرعامل بروکر و خانم نعیمی پور تشکر داشته باشم
      شاد و پیروز باشید

با سلام خدمت شما دوست گرامی

ممکن است بیشتر توضیح دهید.ایا با فعال شدن استاپ .شما دستی خارج شدید.یا سیستم 11 پیپ مانده به استاپ :پوزیشن شما را بست.در صورت عملکرد غلط سیستم چه توضیحی مدیریت بروکر دراین مورد بشما ارایه داد.
      مرنج ومرنجان

نظر

نوشته اصلی توسط asbehzad نمایش پست ها
        با سلام خدمت شما دوست گرامی

ممکن است بیشتر توضیح دهید.ایا با فعال شدن استاپ .شما دستی خارج شدید.یا سیستم 11 پیپ مانده به استاپ :پوزیشن شما را بست.در صورت عملکرد غلط سیستم چه توضیحی مدیریت بروکر دراین مورد بشما ارایه داد.
        درود به شما دوست گرامی
        پوزیشن من بصورت sell stop بود و قیمت به ان نرسیده فعال شده بود و بروکر مشکلات فنی را عنوان نمود
        لازم است اضافه کنم متا تریدر نرم افزار مطمئنی نیست و امکان خطاهای عمدی و غیر عمدی در آن وجود دارد ولی در ایران من و یا بسیاری از عزیزان با آن راحت تر هستیم
        انچیز که مهم است این است که بروکر بدون بهانه اشتباه را قبول کند و بانک وارن گلد نشان داد دنبال چیز دیگری نیست
        من تعجب می کنم که بعضی از عزیزان به دنبال بونوس هستند و تجربه پرایم نشان داد این گونه بروکرها مطمئن نیستند و یا ریکوت که در اکثر بروکر ها بیداد می کند اگر ادعای وصل شدن به بازار هست چرا اجازه ترید راحت را نمی دهند
        در هر صورت امیدوارم عزیزان با چشم باز بروکر خودشان را انتخاب کنند
        شاد و پیروز باشید
        ویرایش توسط masoud_s : https://www.traderha.com/member/4460-masoud_s در ساعت 01-16-2012, 06:42 PM دلیل: اصلاح sell limit به sell stop

نظر

برادر بزرگوار

ضمن تشکر از توضیحات شما ارزوی موفقیت برای شما و سائر دوستان فعال در بازارهای جهانی را دارم.
          شادکام باشید.
          مرنج ومرنجان

نظر

درود
            متاسفانه 3 هفته است که امکان ترید در بروکر وارن گلد بر روی cfd به طور کلی وجود ندارد هر چند در ابتدا گفته شد حداکثر 2 هفته این مشکل حل خواهد داشت ولی متاسفانه تا این زمان هنوز حل نشده ضمن اینکه مسئولین هیج زمان مشخصی را برای حل مشکل اعلام نمی کنند ایا به نظر شما به دلیل پیچیدگی و یا هر دلیل ... نگاه داشتن تریدر ها در این وضع صحیح است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

پیشنهادات و انتقادات مشتریان از عملکرد بروکر

پیشنهادات و انتقادات

دوستان عزیز

به این دلیل که لینک های زیادی در فروم برای پیشنهاد و یا انتقاد به وجود آومده بود لزوم ایجاد یک تاپیک مستقل برای این کار رو لازم دیدیم تا همه چیز اینجا متمرکز باشه

دوستان برای بهبود عملکرد ما و همین طور خدمات و یا سرویس هایی که انتظار دارید از ما در این تاپیک به ما پیشنهاد دهید

مرسی

نظر

درود
                متاسفانه 3 هفته است که امکان ترید در بروکر وارن گلد بر روی cfd به طور کلی وجود ندارد هر چند در ابتدا گفته شد حداکثر 2 هفته این مشکل حل خواهد داشت ولی متاسفانه تا این زمان هنوز حل نشده ضمن اینکه مسئولین هیج زمان مشخصی را برای حل مشکل اعلام نمی کنند ایا به نظر شما به دلیل پیچیدگی و یا هر دلیل ... نگاه داشتن تریدر ها در این وضع صحیح است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                درود
                متاسفانه وارد 4 هفته توقف معاملات cfd در بروکر وارن گلد شدیم همچنان در انتظار توضیحات قانع کننده مسولین شرکت پرسپولیس هستیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

درود
                  متاسفانه وارد 4 هفته توقف معاملات cfd در بروکر وارن گلد شدیم همچنان در انتظار توضیحات قانع کننده مسولین شرکت پرسپولیس هستیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  سلام خدمت شما
                  ما پی گیر این موضوع هستیم و به زودی مواردی در همین رابطه را در همین تاپیک به اطلاع مشتریان عزیز می رسانیم.
                  با تشکر
                  ویرایش توسط Mehdi : https://www.traderha.com/member/3-mehdi در ساعت 03-07-2012, 12:05 AM

نظر

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم شرکت پرسپولیس کاپیتال ; جناب مدیرعامل بروکر

اینجانب م . ش. دارنده حساب معاملاتی شماره 91 *****( وارن گلد ) ضمن مسرت از افتتاح حساب نزد جنابعالی که به تازگی آنرا افتتاح نموده ام مواردی ( عمدتا در خصوص اسپرد ) بعنوان انتقاد و پیشنهاد خدمت جنابعالی معروض می دارم.

ازآنجاییکه شخصیت جنابعالی را مثبت و خیراندیش می دانم امیدوارم نسبت به حل و رفع آنها عنایت مقتضی مبذول فرمایید. قطعا پیشرفت روزافزون پرسپولیس کاپیتال بعنوان یک بروکر اصلا ایرانی مایه افتخار و منفعت همه ما است.

انتقادات :
                    1- اسپرد وارن گلد نه تنها رقابتی نیست ( آنگونه که در تبلیغ وارن گلد آمده ) بلکه نرمال هم نیست.
                    بعنوان مثال نزد اکثر بروکرها اسپرد نرمال برای "یورو- دلار" 2 تا 3 پیپس است و کمتر ازآن رقابتی محسوب می شود . در وارن گلد در بیش از 80% مواقع حدود 3 پیپس است.
                    در " پوند-دلار" اسپرد نرمال 3 پیپس است و کمتر از آن رقابتی محسوب می شود. در وارن گلد در بیش از 80% مواقع حدود 3.5 پیپس است.
                    در"یورو- ین ژاپن" اسپرد نرمال 3 پیپس است وگمتر از آن رقابتی محسوب می شود. در وارن گلد در 80% مواقع بین 4.5 تا 5 پیپس است.
                    در "دلار- ین" اسپرد نرمال 3 پیپس است و کمتر از آن رقابتی محسوب می شود . در وارن گلد در 80% مواقع حدود 4 پیپس است.

2- قیمت ها ی وارن گلد در پلتفرم دمو و ریل یکی نیست. به پیوست دو تصویر ازهرکدام را ضمیمه نموده ام.

پیشنهادات :
                    1- آنگونه که ازجنابعالی و همکاران محترم مطلع شدم درحال تهیه نرم افزاری برای ترید مشتریان می باشید که قیمت های آیتم های معاملاتی را از چند دیتا پروایدر دیگرمانند ساکسوبانک و . . . بهمراه وارن گلد در یک پلتفرم معاملاتی ارائه می نماید. این کار می تواند بسیارراهگشا باشد لذا خواهشمندم جهت به ثمررسیدن پروژه مذکورهرگونه اقدام مقتضی مسروع فرمایید.

2- لطفا هرگونه راهنمایی ممکن درخصوص وجود یا عدم وجود اختلاف در اسپرد آیتمهای معاملاتی بین پلتفرم دمو و ریل وارن گلد را دروبسایت شفاف فرمایید.
                    3- قیمتهای با 5 رقم اعشارنه تنها نفعی برای معامله گر ندارد بلکه سبب افزایش emotion درمعامله گری و کندتر نمودن محاسبات ذهنی می شود. خواهشمند است درصورت امکان قیمت ها را به همان فرمت 4 رقمی پس از اعشاراز دیتاپروایدرها درخواست فرمایید.

در پایان ضمن تشکرازوقتی که برای بررسی درخواست حقیر مصروف نموده اید کمال تشکر را دارم.

با سپاس بسیار
                    فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط realfx نمایش پست ها
                      ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم شرکت پرسپولیس کاپیتال ; جناب مدیرعامل بروکر

اینجانب م . ش. دارنده حساب معاملاتی شماره 91 *****( وارن گلد ) ضمن مسرت از افتتاح حساب نزد جنابعالی که به تازگی آنرا افتتاح نموده ام مواردی ( عمدتا در خصوص اسپرد ) بعنوان انتقاد و پیشنهاد خدمت جنابعالی معروض می دارم.

ازآنجاییکه شخصیت جنابعالی را مثبت و خیراندیش می دانم امیدوارم نسبت به حل و رفع آنها عنایت مقتضی مبذول فرمایید. قطعا پیشرفت روزافزون پرسپولیس کاپیتال بعنوان یک بروکر اصلا ایرانی مایه افتخار و منفعت همه ما است.

انتقادات :
                      1- اسپرد وارن گلد نه تنها رقابتی نیست ( آنگونه که در تبلیغ وارن گلد آمده ) بلکه نرمال هم نیست.
                      بعنوان مثال نزد اکثر بروکرها اسپرد نرمال برای "یورو- دلار" 2 تا 3 پیپس است و کمتر ازآن رقابتی محسوب می شود . در وارن گلد در بیش از 80% مواقع حدود 3 پیپس است.
                      در " پوند-دلار" اسپرد نرمال 3 پیپس است و کمتر از آن رقابتی محسوب می شود. در وارن گلد در بیش از 80% مواقع حدود 3.5 پیپس است.
                      در"یورو- ین ژاپن" اسپرد نرمال 3 پیپس است وگمتر از آن رقابتی محسوب می شود. در وارن گلد در 80% مواقع بین 4.5 تا 5 پیپس است.
                      در "دلار- ین" اسپرد نرمال 3 پیپس است و کمتر از آن رقابتی محسوب می شود . در وارن گلد در 80% مواقع حدود 4 پیپس است.

2- قیمت ها ی وارن گلد در پلتفرم دمو و ریل یکی نیست. به پیوست دو تصویر ازهرکدام را ضمیمه نموده ام.

پیشنهادات :
                      1- آنگونه که ازجنابعالی و همکاران محترم مطلع شدم درحال تهیه نرم افزاری برای ترید مشتریان می باشید که قیمت های آیتم های معاملاتی را از چند دیتا پروایدر دیگرمانند ساکسوبانک و . . . بهمراه وارن گلد در یک پلتفرم معاملاتی ارائه می نماید. این کار می تواند بسیارراهگشا باشد لذا خواهشمندم جهت به ثمررسیدن پروژه مذکورهرگونه اقدام مقتضی مسروع فرمایید.

2- لطفا هرگونه راهنمایی ممکن درخصوص وجود یا عدم وجود اختلاف در اسپرد آیتمهای معاملاتی بین پلتفرم دمو و ریل وارن گلد را دروبسایت شفاف فرمایید.
                      3- قیمتهای با 5 رقم اعشارنه تنها نفعی برای معامله گر ندارد بلکه سبب افزایش emotion درمعامله گری و کندتر نمودن محاسبات ذهنی می شود. خواهشمند است درصورت امکان قیمت ها را به همان فرمت 4 رقمی پس از اعشاراز دیتاپروایدرها درخواست فرمایید.

در پایان ضمن تشکرازوقتی که برای بررسی درخواست حقیر مصروف نموده اید کمال تشکر را دارم.

با سپاس بسیار
                      سلام خدمت شما
                      با توجه به اینکه در حال حاضر ما در حال کردن بر روی پلتفرم ها و اضافه کردن امکانات و پروایدرهای جدید به پلتفرم ها هستیم به زودی مواردی رو از طریق خبرنامه و هم در اینجا در این زمینه به اطلاع شما می رسانیم

نظر

حداقل مبلغ افتتاح حساب در اين بروكر چقدر مي باشد؟

نظر

نوشته اصلی توسط hm1353 نمایش پست ها
                          حداقل مبلغ برای افتتاح حساب 2000 دلار است
                          موفق باشین
                          فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

نظر

نوشته اصلی توسط hm1353 نمایش پست ها
                            سلام

برای افتتاح حساب در وارن گلد حداقل 2000 دلار . ولی برای پلتفرم جدید شرکت که به زودی راه اندازی میشه اطلاع رسانی خواهد شد .
                            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

نوشته اصلی توسط omid1111 نمایش پست ها
                              با عرض سلام خدمت اقایه ازادی ودوستان در مورد رنگ چارت. ماله من خوبه پس زمینه ام سیاه هست ولی نمیدونم چرا عکسی که میگیرم اینجا و یا جایه دیگر اپلود میکنم به شکل در می اید . ممنون میشم دوستان منو راهنمایی کنن.با تشکر از دوستان در ضمن من یه معا مله طبق سیستم اقایه ازادی انجام دادم نمیدونم چرا متاترید بانک وارن گلد تی پی منونزد و این دفعه دوم هست که این مشکل پیش می اید وقتی نتونه دمو رو طبق از پیش تعیین شده عمل کنه چطور میتونه ریل رو انجام بده . من اینو قبلا مطح کردم ولی متاسفانه جوابمو ندادن اینم عکس تاریخ و زمان معامله من معلومه
                              سلام به همه
                              متأسفانه برای من هم پیش آمد. یک معامله خرید روی حساب دمو داشتم که قیمت 2 پیپ بالاتر از تی پی من رفت ولی باز هم بسته نشد.

نظر

نوشته اصلی توسط mojtabafx نمایش پست ها
                                سلام به همه
                                متأسفانه برای من هم پیش آمد. یک معامله خرید روی حساب دمو داشتم که قیمت 2 پیپ بالاتر از تی پی من رفت ولی باز هم بسته نشد.
                                سلام
                                فکر میکنم در این پست جواب داده شده:
                                http://www.forum.broker-fa.com/showt...ull=1#post4896

نظر

پردازش ...
                                X