اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های لایو شکارچیان امواج Wave Hunters Team

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
    لینک ویدیویی جیمی جانسون که سه کلیپ داره میاد بیرون و این پارت اول هست . در مورد استفاده از دوتام فریم و مثالی از پوند به ین که در ژورنال روزانه اش آورده بود بررسی میکنه.

Dynamic Traders - No BS Forex Trade Strategies

یه چیز جالب که بود اومده واسه تایم ترید که یکساعته هست دی تی با پارامتر 8 انتخاب کرده و تایم مادر هم که چهارساعته هست "نسبت 4 تا 6 رعایت شده" مومنتوم با پارامتر 8 هست.

ولی در کل ین به دلیل سیاست های انبساطی میشد وهرد معاملات لانگ شد که جانسون از دید من هنری نکرده که در یک سوینگ وارد پوزیشن شده است.

مثل دلار ایالات متحده که سیاست انبساطی در پیش گرفتن واسه رشد اقتصادی که جداول جهت همه هم صدا بودند و در یک سوینگ که روی پیوت ها هم ایجاد شد به صورت زیگزاگ.... وارد معامله خرید شد.

در کل باید همه فن حریف باشی
    پارت دوم : روی دلار ایالات متحده و دلار کانادا بحث میکنه که بازار بعد یه زیگزاگ ریخت و کف رو نتونست بزنه و الانم داره میزه سقف زیگزاگه بزنه :دی

در مورد جفت ارز یورو به پوند هم بحث میکنه که موندم چرا بعد از موج e شمارش نکرده !

موفق باشید

نظر

• امروز متاسفانه نتونستم تحلیل بزارم و بیشتر وقتم صرف خوندن یک مقاله در مورد اوراق قرضه شد و مطالعه کامل وبلاگ جناب کربلایی و یه 22 دقیقه ای هم کلیپ بالا که مربوط به جیمی جانسون بود.

بازار طبق جدول جهت یورو به دلار به صعود خودش ادامه داد و همتای ان یورو به ین که جدول مشابهی داشت و از نظر ساختاری زیگزاگ مینوری ایده آل زده بود همچنان میتوانستید اردرهای از جنس بای استاب بکارید و روند صعودی را شکار کنید.

دلار نیوزلند هم که اخیرا جدول جهت با تحلیل آن گذاشته شد در حال تکمیل سازی بازوی c از اصلاح میباشد که فعلا طبق نقشه راه در حال پیشرویی است. طلا فلز زرد رنگی که مدت ها پیش حرکت بازوی b و c اصلاح ان ترسیم کرده بودیم در حال وقوع هست و کم کم باید هشیار بود !

فردا تا یکشنبه مطالب اموزش بنیادی قسمت چرخه مدور انشالله به اتمام میرسانیم و وارد فاز جدیدی خواهیم شد که از دوستان خواهش میکنم مشارکت بیشتری به خرج بدن.

تاپیک جدیدی هم راه اندازی شد به اسم محاسبات اقتصادی که دوستان فرمول های مد نظر خودشون یا فایل اای اکسل از قبل آماده کرده جهت کاربردهای اقتصادی قرار بدن و امیدوارم همچون دیگر تاپیک ها با استقبال روبرو شود.

ارادت خلیل

نظر

• جدول جهت جفت ارز دلار به فرانک سوئیس

تاریخ آپدیت: 20 دسامبر 2012

با توجه به جدول جهت انتظار میرود جهت حرکتی این جفت ارز نزولی باشد (توجه کنید که بازار بیش از حد اشباع شده است و این ارز با یورو همبستگی شدیدی به دلیل مداخلات SNB دارد)

برای ادامه تحلیل تکنیکی به بخش تحلیل روزانه الیوت میرویم

ارادت

نظر

پارت دوم : روی دلار ایالات متحده و دلار کانادا بحث میکنه که بازار بعد یه زیگزاگ ریخت و کف رو نتونست بزنه و الانم داره میزه سقف زیگزاگه بزنه :دی

در مورد جفت ارز یورو به پوند هم بحث میکنه که موندم چرا بعد از موج e شمارش نکرده !

موفق باشید
          مهندس جان لینک پارت سوم :

به برسی جفت ارز یورو به پوند ، یورو به ین و دلار ایالات متحده به دلار کانادا می پردازد

نظر

• سلام مجدد به اهالی این تاپیک !

تاپیکی که از اول ورود ما در این فروم همراهیمان کرده تا به امروز !

تاپیکی که تحلیل و ترید و پوزیشن های ما در دل خود واسه تاریخ ثبت نمود !

سبک کاری خلیل مشخص هست : الیوت + فاندامنتال و با قدرت بیشتری این تاپیک را ادامه خواهم داد.

این تاپیک سند خوبی است برای جستجو در سبک الیوت و نتایج آن ! یا بهتر بگم شیوه ترید به سبک استاندارد ها.. است !

بررسی شود بالای 80% تحلیل ها و تریدها ... به تارگت قیمتی خود رسیدند ! که بالای یک دوره پنج ماهه میباشد !

بد نیست زمان اندکی صرف مطالعه این قسمت کنید ! خالی از عریضه نیست ممکن است جرقه ای واسه ایده نوی به ذهن شما زده شود !

ارادت خلیل
            آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
              سلام مجدد به اهالی این تاپیک !

تاپیکی که از اول ورود ما در این فروم همراهیمان کرده تا به امروز !

تاپیکی که تحلیل و ترید و پوزیشن های ما در دل خود واسه تاریخ ثبت نمود !

سبک کاری خلیل مشخص هست : الیوت + فاندامنتال و با قدرت بیشتری این تاپیک را ادامه خواهم داد.

این تاپیک سند خوبی است برای جستجو در سبک الیوت و نتایج آن ! یا بهتر بگم شیوه ترید به سبک استاندارد ها.. است !

بررسی شود بالای 80% تحلیل ها و تریدها ... به تارگت قیمتی خود رسیدند ! که بالای یک دوره پنج ماهه میباشد !

بد نیست زمان اندکی صرف مطالعه این قسمت کنید ! خالی از عریضه نیست ممکن است جرقه ای واسه ایده نوی به ذهن شما زده شود !

ارادت خلیل

دوست عزیز جناب آقای خلیل رحمانی

دلیل اینهمه اصرار شما بر درستی و صحت تحلیل ها و مطالبی که توسط شما نگاشته شده است چیست؟

چرا اینقدر اصرار دارید که کار خود را معتبر جلوه کنید؟ آیا به خودتان شک دارید؟
              آیا اساتیدی مانند آقای نیما آزادی هم اینگونه ادعا دارند؟

امیدوارم مدیریت محترم پست را حذف نکند و پاسخ سوالات من داده شود.
              با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط a.saberi نمایش پست ها

دوست عزیز جناب آقای خلیل رحمانی

دلیل اینهمه اصرار شما بر درستی و صحت تحلیل ها و مطالبی که توسط شما نگاشته شده است چیست؟

چرا اینقدر اصرار دارید که کار خود را معتبر جلوه کنید؟ آیا به خودتان شک دارید؟
                آیا اساتیدی مانند آقای نیما آزادی هم اینگونه ادعا دارند؟

امیدوارم مدیریت محترم پست را حذف نکند و پاسخ سوالات من داده شود.
                با تشکر
                سلام دوست من

صحت یا عدم صحت عملکرد هر شخص در آرشیو تحلیل ها میشه دید، بنابراین صحبت های ایشان را از جنبه بدش لطفاً نگاه نکنید اگر کسی از تحلیل های آقای رحمانی خوشش آمد تحلیل ها را دنبال می کند و اگر خوشش نیامد نگاه نمی کند همینطور در خصوص هر فرد دیگری.

ممنونم از شما.
                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• سلام

من نمیخواستم تو این تاپیک پست بدم...

فقط دیدم یک ایدی پست دادن....که تاریخ عضویتشون بر میگیرده به درگیری ها.....

خواست این مطلب روشن کنم...که من اگر قولی بدم سرش هستم...و اینقدر مرد هستم که با ایدی خودم نظرم بدم....بنده یک ایدی دیگه در این فروم دارم...وقتی که پست های من اون شب پاک شد به اسم hossein.nik که معلوم هست تاریخ عضویتش......

باقی پست ها....ایدی ها به هیچ عنوان نه از طرف بنده کوک شدن به قولی...نه به بنده ربطی داره....

تما مسائل هم میشه با برگشتن به این 72 صفحه و جمع و تفریق برآیند پوزیشن ها نشون داد...اصلا نیازی هم به هیچ گفتمانی هم نیست.....

این پست زدم برای اینکه بکم....من تو این فروم ....از این بحث کنار گشیدم.....و ربطی به من نداره....که هر کس تو تاپیک خودش چی میگه.....

بنده تا 1-2 سال پیش هم نه گذرم اینور میفتاد...نه کاری داشتم به کسی...پشت کسی هم زیرآب کسی رو نزده بودم...هر چی بود...از ترید لایوم...و نوشته هام بود....تا اون بحث...که گذشت....از این به بعد هم تکرار میکنم که من دنبال حاشیه نیستم....به من هم ربطی نداره هیچی.....تا زمانی که زیرآب بنده زده نشه.....اون هم به ناحق....

والسلام.

به امید موفقیت.

نظر

جدول جهت جفت ارز دلار به فرانک سوئیس

تاریخ آپدیت: 20 دسامبر 2012

با توجه به جدول جهت انتظار میرود جهت حرکتی این جفت ارز نزولی باشد (توجه کنید که بازار بیش از حد اشباع شده است و این ارز با یورو همبستگی شدیدی به دلیل مداخلات SNB دارد)

برای ادامه تحلیل تکنیکی به بخش تحلیل روزانه الیوت میرویم

ارادت
                    با سلام

تا شب سعی میکنم تحلیل های که در چند هفته اخیر گذاشته شده یک بررسی اجمالی کنم و ببینیم چی گفتیم و الان بازار چی شد و کدامین آماده شدند واسه تریگر ..

موفق باشید

نظر

• تحلیل های اخیر:

یورو به دلار که در تاریخ 17 دسامبر 2012 تحلیل آن آپدیت شد ! قیمت تا 1.3278 رسید که میتوانستید تا این تارگت قیمتی پوزیشن خرید باز کنید و دقیقا روی همین قیمت کندل برگشتی و دیگر عدله ها موجود بود برای انتهای یک موج 5 فرضی که میتوانستید سل استاب بکارید !

دلار به فرانک سوئیس که 20 دسامبر تحلیل آن آپدیت شده است که در مسیر فرضی ما در حال حرکت هست

تحلیل دلار نیوزلند به دلار آمریکا که بازار ریزش انجام داد و تایم ریز ها زیر یکساعته میتوانستند دنبال سل باشند ! منتهی کلاستر قیمتی ما که برای صعود مشخص شد با قدرت شکست و موج C تبدیل به موج 3 شد !

تحلیل طلا ! خودتون نگاه بندازید و نیاز به توضیح نیست !

موفق باشید

نظر

• دو نمودار یورو مشاهده میکنیم :

جیگری: در برابر ین ژاپن

سیاه: در برابر دلار ایالات متحده

بررسی کنید یه همبستگی خوبی بین این دو جفت ارز موجوده چرا که یک طرف یورو هست و طرف دیگر دو ارز ایمن دلار و ین !

همبستگی 90% در تایم ساعاتی داره !

یورو در برابر ین سقف قیمتی خودش را در 19 دسامبر زده منتهی در برابر دلار هنوز این اتفاق نیافتاده !

یه بررسی کنید سقف و کف ها رو با هم تشکیل دادن ....

سوال اینجاست آیا یورو در برابر دلار صعود خواهد کرد و سقف قیمتی خود را مانند همتای دیگرش میزند یا خیر!!؟

نظر

• جدول جهت پوند به دلار

تاریخ آپدیت: 28 دسامبر 2012

برف سنگینی بارید ، درختی شکست ، درختی زیباتر شد !

با توجه به جدول جهت ما به دنبال یک سقف برای فروش میگردیم !

نقاط مقاومتی: 1.6112 - 1.6109

ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 12-28-2012, 01:55 PM

نظر

• خط من باز هست هرکس سوال انتقاد ... داره میتونه زنگ بزنه !

پنج روز آخر هر ماه میلادی طبق روال باز نگه میدارم!

پ.ن : شماره 09362602036

ارادت

نظر

• بازار بی رمق هست و ریسک بالای در این روزها وجود داره ، به همین دلیل بستن ترمینال توصیه میشه !

واسه ارتباط با من میتوانید به شماره واتس اپ من پیامک بفرستید !

Whats app No. +971563583920

نظر

• یه آلترناتیو دارم واسه یورو به دلار که میگه به احتمال بالا در یک موج کامپلکس هستیم !

و بازاز احتمال زدن سقف را در ابتدا توان بیشتری نشان میدهد بعد شروع به نزول کند !

یک آلتزناتیو هم که اینجا داریم و قیمت به کلاستر مورد نظر برخورد کرد و شروع به ریزش و رنج شدن کرده !

در هر دو حالت من آماده پوزیشن گیری هستم

چه از صلع بالای بپره (19 دسامبر) چه ضلغ پایینی(21 دسامبر) با اختلاف چندین پیپ اردرگذاری شده !!!

نکته : مومنتوم در تایم مادر (روزانه) در منطقه اشباع از فروش هست یعنی فقط اجازه گرفتن پوزیشن خرید میدهد ، پیشنهاد بنده تا تکلیف پرتگاه مالی و منیوت فد مشخص نشده صبر کنید !

واسه ارتباط با من میتوانید به شماره واتس اپ من پیامک بفرستید : Whats app No. +971563583920

موفق باشید
                                ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 01-01-2013, 01:08 AM

نظر

پردازش ...
                                X