اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• [QUOTE=mohsen_hps;153459]جسارتا بزارین جور دیگه بیان کنم طبق تصویر یک موج شماری داریم.موج 1و2 کاملا واضح هستش موج 3و 4 هم وجود داره خط افقی ابی رنگی که داریم الگوی زیگزاگ اینورس هم کاملا مشهود هستش.خوب حالا نظر من اینه اگه موجی که کامیاب 4 گذاشته و اقا داود اونو بالاتر و در ناحیه همپوشانی با اتمام موج 1 قرار داده نوع موج شماری تغییر میکنه.امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم.

/QUOTE]

محسن جان زیاد خودتو درگیر امواج نکن. ساده به بازاز نگاه کن.به هر حال الام همگی معتقدیم که یک موج 5 نزولی از اونس مانده.پس خیلی به چیزی که گذشته و تمام شده توجه نکن.

نظر

• نوشته اصلی توسط davood_1584 نمایش پست ها

اینم چارت زووم شده امواج آخری.شما بفرمایید کجا همپوشانی وجود داره؟
      انتهای امواج را مشخص کردم.

داود جان اشتباه متوجه شدین اون موج رو نمیگم 5 موجی ماژوری رو مد نظرم هست. تو تصویر تویح دادم کدوم رو میگم
      دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• [QUOTE=davood_1584;153461]
        نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
        جسارتا بزارین جور دیگه بیان کنم طبق تصویر یک موج شماری داریم.موج 1و2 کاملا واضح هستش موج 3و 4 هم وجود داره خط افقی ابی رنگی که داریم الگوی زیگزاگ اینورس هم کاملا مشهود هستش.خوب حالا نظر من اینه اگه موجی که کامیاب 4 گذاشته و اقا داود اونو بالاتر و در ناحیه همپوشانی با اتمام موج 1 قرار داده نوع موج شماری تغییر میکنه.امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم.

/QUOTE]

محسن جان زیاد خودتو درگیر امواج نکن. ساده به بازاز نگاه کن.به هر حال الام همگی معتقدیم که یک موج 5 نزولی از اونس مانده.پس خیلی به چیزی که گذشته و تمام شده توجه نکن.

داود جان جالب اینه من اصلا امواج الیوت رو به خاطر سلیقه ای بودن استفاده نمیکنم سعی میکنم موجی که قیمت در اون هستش رو کمی بازبینی کنم و اصلا دریگر امواج نمیشم چون اعتقادی دیگه به این سلیقه ها ندارم به هر حال ببخشید اگه نارحتتون کردم.
        دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
          جسارتا بزارین جور دیگه بیان کنم طبق تصویر یک موج شماری داریم.موج 1و2 کاملا واضح هستش موج 3و 4 هم وجود داره خط افقی ابی رنگی که داریم الگوی زیگزاگ اینورس هم کاملا مشهود هستش.خوب حالا نظر من اینه اگه موجی که کامیاب 4 گذاشته و اقا داود اونو بالاتر و در ناحیه همپوشانی با اتمام موج 1 قرار داده نوع موج شماری تغییر میکنه.امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم.

محسن عزیز

همانطوریکه جناب کامیاب هم عنوان کردند موجی که شما موج 1 عنوان کرده اید ساختاری اصلاحی دارد و در این حالت یا موج a یا i خواهد بود و ...بنابراین انتظار تداخل موجهای بعدی با انتهای موج مذکور بسیار منطقی است .

موج 1 بر اساس مفاهیم ابتدای شمارش الیوت کارگشا نبوده است و بهمین علت در گذر زمان بسط پیدا کرد و در نهایت توسط گلن نلی با بیشترین جزئیات توسعه یافت و صد البته الان معتقدم که رعایت تمامی آنها کاری بسیار سخت و تقریباً عبث است و با روشهای ابتدایی تر میتوان بازار را تحلیل کرد و این پیچیدگیهای مکررررررررررررررررررر ، ما را از تحلیلهای موفق دور کرده است

موفق باشید
          در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

• نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
            محسن عزیز

همانطوریکه جناب کامیاب هم عنوان کردند موجی که شما موج 1 عنوان کرده اید ساختاری اصلاحی دارد و در این حالت یا موج a یا i خواهد بود و ...بنابراین انتظار تداخل موجهای بعدی با انتهای موج مذکور بسیار منطقی است .

موج 1 بر اساس مفاهیم ابتدای شمارش الیوت کارگشا نبوده است و بهمین علت در گذر زمان بسط پیدا کرد و در نهایت توسط گلن نلی با بیشترین جزئیات توسعه یافت و صد البته الان معتقدم که رعایت تمامی آنها کاری بسیار سخت و تقریباً عبث است و با روشهای ابتدایی تر میتوان بازار را تحلیل کرد و این پیچیدگیهای مکررررررررررررررررررر ، ما را از تحلیلهای موفق دور کرده است

موفق باشید

ساده ترین نوع شمارش در این مدل امواج است چون با الگو ها مختلف همپوشانی پیدا میکنه و دیگه ساده تر از این در مارکت نمیشه پیدا کرد. درگیر کردن در امواج تو در تو باعث گمراهی شمارنده میشه و همچنین ضریب خطای بالاتر.

((زیگموند فروید))

نظر

• [QUOTE=mohsen_hps;153463]
              نوشته اصلی توسط davood_1584 نمایش پست ها

داود جان جالب اینه من اصلا امواج الیوت رو به خاطر سلیقه ای بودن استفاده نمیکنم سعی میکنم موجی که قیمت در اون هستش رو کمی بازبینی کنم و اصلا دریگر امواج نمیشم چون اعتقادی دیگه به این سلیقه ها ندارم به هر حال ببخشید اگه نارحتتون کردم.
              نه محسن جان.چرا ناراحت بشم.تا بحث نباشه یادگیری وجود نداره.یک چارت از تایم هفتگی میزارم که کل موج شماری من و امواج 1 و 2 ماژوری من مشخص بشه.و هیچ تداخلی در امواج 1 و 2 و 3 و 4 وجود نداره.

ویرایش توسط davood_1584 : https://www.traderha.com/member/9106-davood_1584 در ساعت 12-25-2014, 08:11 PM

نظر

• [QUOTE=davood_1584;153468]
                نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                نه محست جان.چرا ناراحت بشم.تا بحث نباشه یادگیری وجود نداره.یک چارت از تایم هفتگی میزارم که کل موج شماری من و امواج 1 و 2 ماژوری من مشخص بشه.و هیچ تداخلی در امواج 1 و 2 و 3 و 4 وجود نداره.

فکر کنم اشتباه ترسیمی بوده ودر این شکل کاملا صحیح هستش.داود جان میزان موج 5 رو بر اساس فیبوناچی موج 3و4 تا کجا به صورت تقریبی پیشبینی میکنین از نظر قیمتی؟

((زیگموند فروید))

نظر

• [QUOTE=mohsen_hps;153469]
                  نوشته اصلی توسط davood_1584 نمایش پست ها

فکر کنم اشتباه ترسیمی بوده ودر این شکل کاملا صحیح هستش.داود جان میزان موج 5 رو بر اساس فیبوناچی موج 3و4 تا کجا به صورت تقریبی پیشبینی میکنین از نظر قیمتی؟
                  باید انتهای موج 4 ببینم کجا تمام میشه ولی من هنوز انتظار یک صعود دیگه در اونس تا محدوده حدوده 1250دلار دارم وبعد ریزش.
                  ولی اگه همین سقف قبلی انتهای موج 4 به رنگ قرمز باشه میتونه تا 1066 تا 1024 پایین بیاد

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                    داوود جان طبق امواج الیوت موج 3و4 نمیتونه به داخل موج 1و2 نفوذ کنه و شمارش امواج رو اشتباه میکنه.
                    محسن جان همین طوره که شما میگی ولی به شرطی که کلوز کندل ها رو در نظر بگیری. یعنی اگر کلوز موج 4 با کلوز موج 2 تداخل داشته باشن شمارش امواج اشتباه میشه ولی اگر کلوزها تداخلی نداشته باشن شمارش امواج میتونه همچنان معتبر باشه.
                    ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

• اونس با استاپ بالای سقف 1188 که زده شده و با تارگت 1165 تا 1159 میشه فروش زد.

نظر

• بسم الله الرحمن الرحیم
                        به نام خداوند و با عرض سلام

در تحلیلی که ابتدای هفته جاری ارائه شد درخواست مهمی را پیش از ارائه تحلیل و بیان مطالب وبلاگ شخصی اینجانب ، عرض کرده بودم و از دوستان عزیز خواهش کرده بودم که لطف کنند چنانچه توانایی ارائه تحلیلهای قوی و نود و نه درصد ! سود ده را ندارند ، از بیان تحلیلهای خود چشم پوشی کنند .

مابین تاپیکی که مربوط به صرفا ارائه تحلیل طلا است دوستان مدام راجع به مسایل آموزشی ابتدایی که بی ارتباط با موضوع تاپیک است ، اقدام به بحث های ابتدایی روی امواج الیوت و غیره کردند که لازم دیدم چند نکته را خدمت همه عزیزان عرض کنم .
                        دوستان عزیز، اگر قرار بود بازار بر اساس امواج الیوت و سایر ابزارهایی که در کلاسهای آموزشی و غیره تدریس میشود حرکت کند ، در این صورت این شغل جزو سخت ترین شغلهای دنیا قرار نمیگرفت و علاوه بر آن افراد بسیاری در خانه های خود می نشستند ، و ترید میکردند و به سودهای خوب دست پیدا میکردند و از این راه امرار معاش میکردند ، اما حقیقت امر این است که هرگز چنین نیست و این ابزارها هرگز برای پیش بینی و تحلیل بازار کفایت نمیکند و با این تکنیک ها شاید تنها قدرت پیش بینی 20 درصد از حرکات بازار را داشته باشید که آن هم نه برای طلا ! چرا که طلا نوساناتش به قدری شدید است که آن ابزار ها تقریبا بی استفاده میشوند ....

در همه تحلیلهای الیوتی که دوستان انجام داده اند ،پیش بینی قطعی برای ادامه موج 5 نزولی را داده بودند اما در حال حاضر مطمئنا استاپ بسیاری از عزیزان در برگشت صعودی خورده است . لذا باز هم به همان حرف میرسیم که اگر مطمئن نیستید از تحلیل خود ، اقدام به ارائه تحلیل نکنید!! بلکه فضا را برای کسانی باز کنید که حقیقتا چیزی در چنته دارند که سایرین ندارند وگرنه توانایی تحلیل با چند خط روند ساده یا چنگال اندروز و الیوت ویو و فیبوناچی چیزی است که هر کس که آشنایی با تحلیل تکینیکال داشته باشد ، داراست !
                        به هرحال اگر فضا چنین ادامه پیدا کند ، حقیقتا انگیزه ای برای حرفه ای ها ایجاد نخواهد شد چرا که تحلیلی که میتواند 300 پیپ در کمتر از دو سه روز سود بدهد را اگر فقط 10 15 نفر ببینند ، هر تحلیلگری که باشد را بی انگیزه میکند چرا که به هدف خود که همان کمک به عده زیادی از معامله گران است ، عملا نرسیده است ...........

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

نظر

• با سلام و درود جناب کوروش عزیز
                          لطفا ایمیلتان را بفرمایید؟؟
                          با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط kouroshg نمایش پست ها
                            بسم الله الرحمن الرحیم

در تحلیلی که ابتدای هفته جاری ارائه شد درخواست مهمی را پیش از ارائه تحلیل و بیان مطالب وبلاگ شخصی اینجانب ، عرض کرده بودم و از دوستان عزیز خواهش کرده بودم که لطف کنند چنانچه توانایی ارائه تحلیلهای قوی و نود و نه درصد ! سود ده را ندارند ، از بیان تحلیلهای خود چشم پوشی کنند .

مابین تاپیکی که مربوط به صرفا ارائه تحلیل طلا است دوستان مدام راجع به مسایل آموزشی ابتدایی که بی ارتباط با موضوع تاپیک است ، اقدام به بحث های ابتدایی روی امواج الیوت و غیره کردند که لازم دیدم چند نکته را خدمت همه عزیزان عرض کنم .
                            دوستان عزیز، اگر قرار بود بازار بر اساس امواج الیوت و سایر ابزارهایی که در کلاسهای آموزشی و غیره تدریس میشود حرکت کند ، در این صورت این شغل جزو سخت ترین شغلهای دنیا قرار نمیگرفت و علاوه بر آن افراد بسیاری در خانه های خود می نشستند ، و ترید میکردند و به سودهای خوب دست پیدا میکردند و از این راه امرار معاش میکردند ، اما حقیقت امر این است که هرگز چنین نیست و این ابزارها هرگز برای پیش بینی و تحلیل بازار کفایت نمیکند و با این تکنیک ها شاید تنها قدرت پیش بینی 20 درصد از حرکات بازار را داشته باشید که آن هم نه برای طلا ! چرا که طلا نوساناتش به قدری شدید است که آن ابزار ها تقریبا بی استفاده میشوند ....

در همه تحلیلهای الیوتی که دوستان انجام داده اند ،پیش بینی قطعی برای ادامه موج 5 نزولی را داده بودند اما در حال حاضر مطمئنا استاپ بسیاری از عزیزان در برگشت صعودی خورده است . لذا باز هم به همان حرف میرسیم که اگر مطمئن نیستید از تحلیل خود ، اقدام به ارائه تحلیل نکنید!! بلکه فضا را برای کسانی باز کنید که حقیقتا چیزی در چنته دارند که سایرین ندارند وگرنه توانایی تحلیل با چند خط روند ساده یا چنگال اندروز و الیوت ویو و فیبوناچی چیزی است که هر کس که آشنایی با تحلیل تکینیکال داشته باشد ، داراست !
                            به هرحال اگر فضا چنین ادامه پیدا کند ، حقیقتا انگیزه ای برای حرفه ای ها ایجاد نخواهد شد چرا که تحلیلی که میتواند 300 پیپ در کمتر از دو سه روز سود بدهد را اگر فقط 10 15 نفر ببینند ، هر تحلیلگری که باشد را بی انگیزه میکند چرا که به هدف خود که همان کمک به عده زیادی از معامله گران است ، عملا نرسیده است ...........

کوروش جان ممنون از توضیحاتت اول اینکه هرکسی میدونه که تحلیل با ترید بسیار فرق داره روزانه هزاران تحلیل در پیج های مختلف قرار داده میشه که شاید بیشترش اشتباه باشه اینکه هر کسی تحلیلی میزاه دلیلی بر گرفتن اردر نیست که شما گفتین همتون استاپ خوردین فکر کنم بهتر باشه کمی نسبت به رویکرد تریدری و تحلیلگری واقع بین و اگاهی داشته باشین.چون اگه شما تریدر باشین هیچوقت در این موقع سال ترید نمیکنین یا بعد از تحلیل یک روند احتمالی به دنبال شکست سقف ها و کف های و تریگر مناسب میرین البته من سخنتون رو از دید دیگه نگاه میکنم که افراد زیادی میان از این پیج ها و تحلیل دیدن میکنن که بر اساس اون ها ترید کنن شاید شما و دیگر عزیزان از این دسته هستند که طبق قوانین انجمن ها هر کسی مسئول اعمال خودش هستش.اقای ازادی و دیگر اساتید هم تحلیل های زیادی قرار دادن که با اشتباه همراه بوده پس این دلیل نمیشه.نکته بعدی که کمی بحث رو تخصصی تر میکنه در مباحث تحلیلگری بحث تایم فریم بسیار مهم هستش شما اگه دقت کنین همه تحلیل ها در تایم روزانه هستش پس برای نتیجه دادن نیاز به زمان داره اینکه با یک کندل صعودی شما به این شکل استاپ بخورین جای بحث داره امیدوارم از حرفام ناراحت نشده باشین چون این قوانین بازار هستش و من از استادام اقای ازادی اقای یزدی این موضوع رو یاد گرفتم.

موفق باشین.
                            ویرایش توسط mohsen_hps : https://www.traderha.com/member/3134-mohsen_hps در ساعت 12-26-2014, 06:44 PM

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط kouroshg نمایش پست ها
                              بسم الله الرحمن الرحیم

چون شما رک حرف زدی من هم رک حرف میزنم.سخنان شما کاملا" بوی ناپختگی و آماتوری میده.به چند دلیل که عرض میکنم.اولا" هر کسی گفت من تحلیلم به قول شما نود و نه درصد بهش مطمعنم باید بدانید هیچی از این بازار نفهمیده.
                              بزرگان دنیای تریدری مثل ماینر اگر ویدیوهای آموزشیشو دیده باشی میگه که از هر 10 معامله ای که انجام میده 5 تا6 تای اون استاپ میخوره ولی همون 4 تایی که وارد سود میشه کل استاپهاشو پوشش میده. و براش سود هم به همراه داره.
                              کلا" استاپ جزیی از بازار هست.اگه کسی باشه که تحلیل با ضریب اطمینان 99% انجام بده یعنی از هر 100 معامله 99 تا سود و یک مورد ضرر.حالا اگه با حجم معامله 1 لات حساب کنیم به ازای هر 1دلار جابجایی در اونس میشه 100 دلار حالا اگه فقط 10 دلار اونس جابجا بشه میشه 1000 دلار .99 تا معامله 10 دلاری میشه 99000 دلار.و ضرر فقط 1000 دلار.تا الان همچین تریدری در دنیا پیدا نشده.
                              بازاری که حجم معاملات روزانه در اون بیش از 5 ترلیون دلاره حرف از 99% کاملا" حرف نسجیده ای هست.
                              ویرایش توسط davood_1584 : https://www.traderha.com/member/9106-davood_1584 در ساعت 12-26-2014, 08:51 PM

نظر

• با سلام
                                خب گویا دوستان خبره و حرفه ای مثل دوست قبلی که ادعای پختگی دارند ، از روند جاری در فروم رضایت دارند ، بنده هم به دلایل ذکر شده دیگر مزاحم دوستان نخواهم شد.
                                انشالله که از سرچشمه خروشان علم امثالهم و سیگنالها و تحلیل های این خبرگان بهرمند شوید .

با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان

نظر

پردازش ...
                                X